Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prawa rodziny a chrzescijanie w XXI w
 Post Napisane: 2 lutego 2014, o 13:52 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Witam !
Dzis w USA czy UE itp. mamy spor czy osoby o innej orientacji seksualnej powinny miec prawo do adopcji dzieci ( nie wiem czy gdyby takie prawo weszlo w zycie byloby to dobre dla dzieci ) bo inne dzieci jak ich rodzice moga te dzieci dyskryminowac z wielu powodow tak jak teraz dyskryminacja dotyka np. dzieci biedne oraz chore na AIDS itd.....a przeciez jeszcze nie tak dawno taka dyskryminacja spoleczna dotykala dzieci niesprawne albo nieslubne lub z mniejszosci narodowych lub religijnych czasem jest tak nadal choc moze mniej jawnie .... ( a w obozach hitlerowskich czy stalinowskich byli obok wierzacych z roznych wyznan ....osoby roznych orientacji politycznych czy seksualnych ktore nie pasowaly wladzy ) czesto dzieci z tych grup nie-prawomyslnych ...jesli mialy szczescie nie isc z razem z rodzinami na zaglade.... trafialy do domow dziecka albo rodzin zastepczych uznanych przez wladze za dobre.....boje sie ze takie rzeczy moga sie teraz powtorzyc jesli ludzie nie beda myslec nad tym co sie dzieje tak jak to bylo w czasach powstawania ruchow faszystowski w XX w ... Jest dla mnie jasne co Biblia uczy na temat moralnosci np. w tematach prawidlowych zachowan seksualnych i sie z tym zgadzam ale tego maja uczyc swiat chrzescijanie gloszac ewangelie slowem i czynem a nie wladza panstwowa....poza tym czasem sie zastanawiam.. w czym jest lepsza rodzina tradycyjna gdzie czesto sie pije i bije ....jesli nawet nie jest gorzej...od tej gdzie moze tego nie ma... pomimo innych roznic ..... pozdrawiam ! Tomasz G

Ps :
Moja mama opiekuje sie mna sama ponad 40 lat czasem pomaga nam siostra i przyjaciele z kosciola ale dla wielu to my jestesmy kociarzami... choc prawda jest ze mam tez kota Sabatka -:)

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 lutego 2014, o 13:52 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL