Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oswiadczenie Wojna o dzieci
 Post Napisane: 5 września 2020, o 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Chcesz być LUDOBÓJCĄ WŁASNYCH DZIECI - podpisz oświadczenie...- 1 września 2020...Wojna o Dzieci...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 września 2020, o 12:56 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Oswiadczenie Wojna o dzieci
 Post Napisane: 5 września 2020, o 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Przeslanie od Gracjany 77.0 - na bieżąco -


capitanafasma vlogs
1 dzień temu
U mnie w miasteczku na stronie Urzedu Miasta na Facebooku udostepnili info jak ma wygladac ¨powrot do szkoly¨. Przewidziane oczywiscie podobne rytualy o ktorych mowisz,ale co najbardziej zwrocilo moja uwage to testy pcr (czyli patyki w nosach) u dzieci ze szkol specjalnych.Nie moglam sie oprzec,napisalam komentarz,ze dr.Mengele w akcji i ze to karygodne narazac te dzieci na cos takiego.Myslicie ,ze ktos zareagowal na ten komentarz? Ja sie zastanawiam czy oni w ogole wiedza kto to byl dr.Mengele. Tak jak pisalam juz we wczesniejszym komentarzu,nie mysla,nie czuja juz tez chyba nawet,kazdy normalny rodzic powinien rozumiec ,ze taki powrot do szkoly jaki im szykuja to trauma. Im jest chyba wszystko jedno,byleby wyslac do szkoly i miec spokoj,albo isc do pracy,zeby se kupic maseczke nike. Zalamana jestem.
.
Boguslawa Idziak
1 dzień temu
To wszystko jest zaplanowane jesli zabiora dziecko na kwarantannę to i rodziców pozamykaja na kwarantannie bez pracy bez dziecka chcą wykonczyc psychicznie ludzi
.

Ahyoka
1 dzień temu
Gracjano moja rodzina zalatwila nauczanie domowe ze rodzic bedzie w domu uczyl dzieci, niech Wszyscy to wykorzystaja. To jest tragedia dzieci sie mocza, placza, nie chca chodzic do szkoly, sa stawiane w kacie ciemnym Jak nie chca nosic maseczek. Nie puszczajcie dzieci do szkoly macie prawo nawet wydrukowac oswiadczenie ktore mowi ze nie wyrazacie zgody na zadne badania na dziecku I szkola to musi uwzglednic I jedna szkola bylo nagranie redaktora ktora pospisala oswiadczenie dla rodzica. Pytajcie dowiadujcie sie bo mozna szkole ominac. To jest ogromna trauma dla dzieci potem beda roboty a nie dzieci.
.

Wanda Piechota
1 dzień temu
Dziękuję Gracjano za informację.. Ja już babcia. Jeden wnuk pracuje drugi 17 lat i tego drugiego żeśmy z corcią uswiadamiały.. I jest oki wie co ma robić a czego mu nie wolno.. Ale trzeba trzymać rękę na pulsie.. Jak myślę o tych mniejszych dzieciaczkach to w monet i łzy w oczach.. Gracjano, żeby jak najpredzej sie to zakończyło żebyśmy nie stracili dużo swoich i ze wszystkich ludzi bo wszyscy jesteśmy ważni..
,

mada mada
1 dzień temu
Brak słów, ręce opadają. Przed chwilą obejrzałam filmik, gdzie przed wejściem do szkoły, dzieci i rodzice byli opryskiwani czymś co było w pojemniku po cifie. Człowiek zaprotestował a reszta rodziców jak barany, przeważnie matki dawały siebie i dzieci spryskiwac..W ten sposób dzielą spoleczenstwo i ci co są najbardziej poddatni na propagandę będą się szczepić a nas świadomych będą chcieli siła zaszczepic, co się dzieje z ludzmi jak można być tak oglupialym i zaprogramowanym na własną i dzieci destrukcję. Ale jak to mówią, za głupotę trzeba będzie zapłacić, tyko żal, że zdrowiem.
,

Polak Sebulak
1 dzień temu (edytowany)
Dzieci po takiej ilości dezynfekcji będą pijane A za tydzień będę rany na rękach po dwóch tygodniach będzie astma problemy z oddychaniem ja to wszystko mialam w kwietniu

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 września 2020, o 16:07 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL