Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Illuminati plan "prawa seksualne" dla dzieci
 Post Napisane: 21 lutego 2013, o 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15877
Illuminati plan "prawa seksualne" dla dzieci
Obrazek
W lewo, w sierpniu Vogue francuski był krytykowany za sexualizing Ten 10-letni model.

"Nie popełnij błędu: nadejdzie dzień, kiedy dzieci będą" uwolniony "seksualnie A jeśli sprzeciw, twoje dzieci będą pobierane z was może to zająć trochę czasu, ale to przyjdzie..."
http://translate.googleusercontent.com/ ... Zypxk9Hdxg
przez Aspen
(Henrymakow.com)

Bitwa nad "praw seksualnych" osób małoletnich rozpoczęła.
Dzieci są seksualnie.
Zdaniem Iluminatów, młodzi ludzie są "wyzwolone".


Niektórzy czytelnicy mają niewiarę expresaron że "seksualizowanie dziecko kiedykolwiek miało miejsce.
Ci czytelnicy nie rozumieją, jak Illuminati uchwalenia zmian społecznych: Start małe; Utrzymanie postępu cierpliwie i stopniowo; Między głębokie linki tworząc różne ośrodki (np. zmiany w sztuce i muzyce musi odzwierciedlać subtelne światy Ciśnienia są wywierane na poziomie szkoły podstawowej i telewizja, film, radio, czasopisma); ziemi się kryzysów skalkulowaną na czas.

Jako ktoś, kto pracował w public relations szeroko, wiem, że jeśli jedna osoba mówi się, oznacza to co najmniej 100 osób, a może nawet tysięcy, a może nawet dziesięć tysięcy, i nie pomyślał o tym samym.

Podobnie, jeśli jedna osoba popełnia przestępstwo "" Any Given w społeczeństwie, to możesz być pewien, że znacznie większa grupa osób ma co najmniej taką samą rozważane przestępstwo popełnienia.

Te dni, widzimy zaskakującą liczbę jawnie "ludzi dobrych" - komendant straży pożarnej tutaj, aby instruktor edukacji religijnej tam, nie wspominając o wszystkich kapłanów - wprowadzone do porządku za to przestępstw seksualnych wobec dzieci.
Czy możemy się rozpraszać, że: możemy być przerażeni i spędzić cały nasz czas zastanawiając się, co to serce ciemności jest w nas, że prowadzi "dobre" ludzie widzieli prawnie nieletnich fizycznych jako seksualnie opłacalne.

Czy możemy się rozpraszać zaproszenia do "dziecka Sexual Bill of Rights", sponsorowanego przez pederasta "Kręgu Seksualność dziecka".

To "Bill of Rights" obejmuje:


"Każde dziecko ma prawo do miłości, relacji seksualnych w tym, z rodziców, rodzeństwa lub innej odpowiedzialnej osoby dorosłej lub dziecka i powinny być chronione i pomagał w ten sposób o dostarczeniu mu antykoncepcyjnych i pomoce zapobiec chorobą weneryczną".

i

"Każde dziecko ma prawo do ochrony przed wszelkimi formami tłumienia seksualnego w domu lub w społeczeństwie w dorosłość, więc co, że będzie w stanie żyć Życie cos cos Sex Według naturalnie pragnień, a nie nakazami Zgodnie z tradycją".


Takie materiały generowane przez zdeklarowanych pedofilów jest odwrócenie uwagi od istoty nadchodzącej bitwie. Walka nie zostanie wygrana przez ludzi, którzy szukają seksualnych bezpłatna zakrojoną dostęp do pod-wieku.
Które nigdy nie będą latać.

"Universal SEXUAL WOLNOŚCI"

Obrazek

Walka o prawa seksualne dzieci będą Określony jako walkę o "uniwersalnych swobód seksualnych."

KieranWalsh110.JPG Jest to widoczne w prawnej abstrakcyjny produkowanego przez Kieran Walsh, lewej, adwokat i wykładowca w wydziałach prawa Both Griffith College Cork i University College Cork, a także działa jako asystent i egzaminatorem Law Society of Ireland. Pracowałem już z ["ochrona dzieci" agencję] Barnardos w ​​Irlandii w kwestii zmiany konstytucji Irlandii w celu zapewnienia praw dziecka oraz specjalny sprawozdawca z irlandzką o ochronie dzieci.

"Ten dokument zajmie zewnętrzne granice dziecka dopuszczalnym eksperymentów seksualnych. Wszystkie kraje mają minimalnego wieku zgody, powyżej której człowiek może legalnie aktywności seksualnej i poniżej, które są uważane za niezdolne do dokonania świadomego wyboru, czy to zrobić a więc każda inna osoba zaangażowana w aktywność seksualną z dzieckiem może być ścigany.

"Społeczeństwo ma obraz dziecka z pierwszego tłoczenia, a wszelkie czynności seksualne z ich strony jest uważane za nienaturalne i wina jakiegoś wpływu zgorszenie. J
ednak dzieci angażują się w różne formy seksualnego eksperymentowania ze stosunkowo młodym wieku, jako część ich normalnego rozwoju proces.
Niniejszy dokument koncentruje się na aktywności seksualnej nastolatków.

"Obecnie prawo w odniesieniu do wieku przyzwolenia jest w ruchu.
Niektóre państwa mają ścisły pełnoletność, wrzesień arbitralnie czerwona linia poniżej której dziecko zostało uznane za niezdolne do zgody.
Inni mówią, że dziecko jest zdolne do wyrażenia zgody na seks z ludźmi z całego życia, ale ich własnością zupełnie nie z kimś starszym, wersji, co jest znane potocznie jako młodego człowieka obrony.

"Ten dokument będzie twierdził, że wiek osoby, z którą akty seksualne są wykonywane mogą być nieistotne z punktu widzenia dziecka.
Dla nich, akt seksualny jest częścią się rozwija.
Twierdzą, że ustawa powinna uznać zdolność dzieci do podejmować świadome decyzje i że prawo powinno odzwierciedlać rzeczywistość, że młodocianym stanie tworzyć intymne relacje i działania w sposób dojrzały. "

Hidden Agenda

Oczywiście Walsh postanowił skupić się na seksualnych działalności "nastolatków": aby wzbudzić oburzenie byłoby zanurzyć niższe. Ale jego argumenty, i im podobni, będą przez barierę wiekową końcu pre-nastolatków do terytorium. To jest nieuniknione, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzrost wskaźnika "wczesnego dojrzewania" występujące w wieku tak niskie, jak 7 lub 8.

Wszystko, że zajmie to jeden sąd sprawa: siedem lat, lub dziewięć lat, aktywne seksualnie z historii, o wyższej inteligencji, który stoi w sądzie i stwierdza: "Nikt nie zmusił mnie. nie był produktem brutalnego wpływu. Lubię seks. Mam cieszył własną seksualność ponieważ zdałem sobie sprawę z mojego ciała. Moi rodzice próbowali mnie zniechęcić, ale ja jestem, kim jestem, i nie będę się represji. "

Oto próbka z argumentów, które wejdą do zniesienia.

"Dzieci w ramach stoiska punktu ludzkiego istnienia, który powinien być z natury wesoły i badawczych. Jeśli dziecko bada swój własny organizm, na przykład, poprzez światła masturbacji, i że zachowanie jest kontrolowane i przymusowo zakończone, to nie jest dziecka wolność artystyczna atakowane? "

"Jeśli dziecko - wprawdzie prawnie niezdolna pełni świadoma decyzyjny - wybiera mają kontakty seksualne z inną młodzieżą, ubezwłasnowolnionej Równie jakich postanowienia Czy para (do cholery, chodźmy na grupie) karany?"


W międzyczasie brutto formy seksualizacji dzieci Have Been rozmachu: Konkursy piękności dla dzieci, zabawki dla dzieci, sex "płci mniej" potomstwo, rosnąca popularność wolontariatu nagości i seksualności (w tym zdjęć) udostępniane za pośrednictwem telefonów komórkowych i smartfonów.

Nie popełnij błędu: nadejdzie dzień, kiedy dzieci będą "uwolniony" seksualnie.
A jeśli sprzeciw, twoje dzieci będą brane od was.
Może to zająć trochę czasu, ale to przyjdzie.

"Aspen" mówi, że jest to, co nazywamy "Illuminati Signal i tester kontekście".
Oni wybrać osobniki wyższej inteligencji i poddawania ich natrętne sygnały, za pośrednictwem różnych środków.
Zostało to się z nim dzieje, ponieważ byłem dzieckiem. - See more at: http://translate.googleusercontent.com/ ... ZMtr5.dpuf
(Full streszczenie dostępne w http://www.inter-disciplinary.net/...20 ... hpaper.pdf pobrania) - See more at: http://translate.googleusercontent.com/ ... ZMtr5.dpuf

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 lutego 2013, o 17:11 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Illuminati plan "prawa seksualne" dla dzieci
 Post Napisane: 21 lutego 2013, o 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15877
Zadzwoń pedofilem dla "dziecka Sexual Bill of Rights"

ZWAŻYWSZY dziecka seksualność jest tak samo częścią COS całego człowieka od urodzenia, jak krew, która płynie w COS żyłach, co cos prawa seksualne przyrodzona i niezbywalna, oraz że Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłoszony Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka w 1948 roku, stwierdzając, Każdy ma prawo do wszystkich praw i wolności objęte w niniejszej Deklaracji, bez jakiejkolwiek dyskryminacji, takich jak rasa, kolor skóry, płeć, język, poglądy religijne, pochodzenie narodowe lub społeczne, urodzenie bądź z jakichkolwiek innych przyczyn, a także mając na uwadze Deklaracji Praw Rodziny został ogłoszony przez ONZ w 1959 roku, ale nie ma wzmianki o seksualnych potrzeb i praw dzieci, a także mając na uwadze, nie dziecko może wyrazić: instynktowna natura pragnienia obdarzony współpracy staje się nieszczęśliwy, sfrustrowany, będąc antyspołeczne i potencjalnym przestępcą, a także mając na uwadze, że jest czas, ludzie w Stanach Zjednoczonych i ich prawodawców rozpoznać te fakty życia i działać odpowiednio.

DLATEGO następujących niezbywalne prawa są específicamente września Forth przez Mil właściwego ustawodawstwa na poziomie krajowym, jak i państwa oraz środków podjętych w celu reedukacji obywateli w każdej części Stanów Zjednoczonych, to darmowa edukacja ma być dostępne dla każdego obywatela , czy szkole dziecko lub dorośli:

Dziecka BILL OF praw seksualnych

OCHRONA PRAWNA
Każde dziecko powinno być prawnie chronione praw seksualnych cos niezależnie od wieku lub jako prawnego moll.
Prawo dziecka do posiadania COS osoba
Każde dziecko ma prawo do prywatności w cos własnych myśli osobiste, pomysły, marzenia i badanie cos własnego ciała bez jakiejkolwiek ingerencji dorosłych, bezpośrednio lub pośrednio expresaron.
Informacje Sex
Każde dziecko ma prawo do rzetelnej informacji płci i być chronione od seksu, jak tylko dezinformacja co jest w stanie zrozumieć tej informacji w prosty sposób.
EMOCJONALNE WZROST
Każde dziecko ma prawo do wzrastania psychicznie, fizycznie, emocjonalnie i duchowo jako osoby wolnej, szczęśliwej w bezpieczeństwo uncrippled współpracy będzie tak tolerancyjny i docenia innych osób i ich seksualności.
Zmysłowych przyjemności
Każde dziecko ma prawo do pełni cieszyć zmysłowe przyjemności co może czuć wstyd lub poczucie winy bez.
Uczenie się sztuki miłości
Wszystkie dzieci mają prawo, aby nauczyć się sztuki miłości w każdej współpracy początku wieku jest w stanie zrozumieć, jak co ma prawo do nauki innej sztuki lub umiejętności.
Wybór partnera seksualnego
Każde dziecko ma prawo do miłości, relacji seksualnych w tym, z rodziców, rodzeństwa lub innej odpowiedzialnej osoby dorosłej lub dziecka i powinny być chronione i pomagał w ten sposób o dostarczeniu mu antykoncepcyjnych i pomoce zapobiec chorobą weneryczną.
OCHRONA TŁUMIENIE od seksu
Każde dziecko ma prawo do ochrony przed wszelkimi formami tłumienia seksualnego w domu lub w społeczeństwie w dorosłość, więc co, że będzie w stanie żyć cos Sex Życie cos Według naturalnie pragnień i nie dyktuje zgodnie z tradycją.
SZANSA TO POTWIERDZA seksualności
Dzieci powinny mieć możliwość potwierdzić i poczuć to, co oni wiedzą o swojej seksualności.

(W projekcie ustawy nowe jednopłciowy zaimki są używane: CO dla on / ona / go / ją i cos na jego / jej)
(Poprawiona stycznia 1977) CSC-POB 5164, San Diego, Ca, 92105, USA

["CSC" jest "Circle Seksualność Child" i jej dziecko molestować uzasadnienie powyżej zostało rozpowszechnione przez dr Johna De Cecco studentów w jego edukacji seksualnej kursu akredytowanego przy Cal State Northridge jako możliwym ludzkiego zachowania seksualne. De Cecco jest "outed" Redakcja pedofilem członek Zarządu Paidika: Dz. Pedofilia, misjonarz siebie opisuje "akademickie" magazynu pedofilem lobbing. Ed: JAR]

Pobierz PDF
http://www.drjudithreisman.com/archives ... _ch_1.html
.
http://translate.google.com/translate?s ... ml&act=url

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Illuminati plan "prawa seksualne" dla dzieci
 Post Napisane: 21 lutego 2013, o 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15877
Komentarze dla "Illuminati plan" praw seksualnych "Dla dzieci"

Luter powiedział (16 września 2011):

Sześciolatek Jon Benet Ramsey, zamordowany w 1996 roku najprawdopodobniej przez dewiantów i pedofili w modzie ewentualnie rytualnej, był już na celowniku branży pornografią dziecięcą demonicznego wraz z przemysłu rozrywkowego. Jej rodzice Zachęcony to!

Kilka tygodni temu, aktor Corey Feldman udzielił wywiadu gdzie stwierdził Zarówno ja, jak i późno Cory Haim Were seksualnie przez ludzi w branży rozrywkowej, ponieważ były Obie gwiazdy dziecko. Również czułem Feldman Te doświadczenia spowodowały, mogą mieć samobójczą śmiercią jego przyjaciela Corey Haim zeszłym roku. Haim był tylko 37 lat. Również Feldman Podana byłem nadużywane przez znanego potentatem medialnym, i nie wspomniał nazwę ponieważ nie czułem się będzie wierzył. Mimo to, to miliardów dolarów przemysłu na całym świecie (kiddie porn) przemysł przeniknął wszystkie popularne z oczywistych powodów (prawnych, bankowości, edukacji, Konkursy piękności, sport, religia, organizacji charytatywnych, biznesu i tak dalej. Wystarczy wymienić kilka innych). Są to łatwy dostęp dla drapieżników.

Osobiście zauważyłem dzieci dzisiaj nie mają być dzieci w ogóle, a nie są one wykonane dorosnąć szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Prawdą jest, że wiele z nich jest zmuszony podnieść rodzeństwa z powodu wysokich stóp rozwodowych i niedoborów dziadków, z powodów zdrowotnych, które nie są zawsze w stanie wkroczyć Wiele dzieci skończyć jako "rzut na wynos", ze względu na nadużycia, zaniedbania i są łupem dla drapieżników, często (czasem w innych czasach gangów legit), którzy są w stanie uzyskać prawo do opieki nad nimi przez system prawny. Jeśli dzieci te mogą być legalnie zabrane od rzeczywistych ich rodzin i przyznawane tym, którzy nie mają na sercu dobro ich, Mają nadzieję, że może to, co osiągnąć dorosłość? Jeśli tak może to być własny wystarczajáce funkcjonujących dorosłych?
.........
Facet powiedział, (16 września 2011):

Zgadzam się z Porque artykułu jest prawdą oczywiście. Nawet nie zaczynają mnie na edukacji seksualnej książki w moim kraju (Anglia). To wszystko jest tam w Huxleya "Brave New World, każdy książka zdaje się słyszał, ale najwyraźniej nikt nie czytał, bo indoktrynacja płeć dziecka wyraźnie tam, wraz z 1960 popkultury" rewolucji ".

Ale ja się nie zgodzić z Robertem [poniżej]. I jeść w pobliżu The całego czytania Starego Testamentu teraz (KJV), dotarły do ​​proroków mniejszych, a co Robert opublikował up jest jedynie ułamek wszystkich krwi opisów zsiadanie i namowom masowej rzezi dzieci - i zwroty, jak " zgrywania matki z dziećmi w łonie 'ulubionych wydaje się być szczególnie

Jest tam ogromny rozdźwięk między Starym i Nowym Testamencie. Próbuje ustawić go "w kontekście" nie działa więcej niż miałoby to z Koranem - czytanie cała rzecz tylko sprawia, że ​​jaśniejsze. My się na to jednak, że Chrystus jest rzeczywiście I kto mówi, że jest, a prawdziwe chrześcijaństwo poprzez świętych dzieł Spirit. Gdy Zachód stracił z oczu tego faktu jest, gdy prąd zaczęły się kłopoty.
- See more at: http://translate.googleusercontent.com/ ... WUw9C.dpuf

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Illuminati plan "prawa seksualne" dla dzieci
 Post Napisane: 10 kwietnia 2019, o 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15877
Niech sie zajma swoimi .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 kwietnia 2019, o 11:49 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL