Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 22 lutego 2013, o 20:27 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
powiązany z tematem ->
"PRZERAŻAJĄCY SEKRET AMERYKI .... KONTROLA UMYSŁU"
viewtopic.php?f=71&t=606&p=2729#p2729

:shock:
PEDOFILIA I SATANIZM ...
http://davidicke.pl/index.php/artykuly/ ... anizm.html
Obrazek

STRUKTURA SIECI

napisał David Icke

Proszę rozsyłajcie to wszędzie gdzie możecie. Link do wysłania ...


http://davidicke.pl/index.php/artykuly/ ... anizm.html

*********************************************************************************************

Podczas licznych moich badań wiele razy przeżywałem różne niespodzianki i wiele razy doznawałem wstrząsów „ podnosząc kamienie” i odkrywając okropności, które kryją pod spodem. Ale chyba nie było wiele więcej szokujących przypadków niż odkrycie skali wykorzystywania dzieci powiązanej z satanizmem.

I słowo klucz - SKALA. Fakt, że coś się dzieje to jedno, ale jeżeli zdać sobie sprawę jak rozległy i rozpowszechniony jest ten proceder na całym świecie jest prawdziwym szokiem.

Badając temat rozmawiałem z ludźmi w co najmniej 50 krajach na świecie, rozmawiałem z osobami wykorzystywanymi, ludźmi, którzy osobiście znają osoby wykorzystywane, i z tymi którzy poświęcili swoje życie ujawniając zło.

Składając wszystkie klocki do kupy wyłania się przerażający obraz : pedofilia i satanizm są ściśle ze sobą powiązane, cementują struktury władzy w każdym kraju, i te lokalne i te krajowe sieci, tworzą razem globalną sieć wzajemnie wspierającej się siatki satanistów i pedofilów, którzy w sposób ciągły służą Systemowi Kontroli.

Jeżeli ktokolwiek zechce się wydostać z sieci lub odmawia brania udziału w procederze konsekwencje są wszystkim dobrze znane - "samobójstwo" lub wypadek.

Rządy na całym świecie są w istocie kontrolowane przez klikę rody rodowodowe za pomocą polityków i przywódców , pedofilów i satanistów, ludzi którzy nie odważą się przeciwstawić Ludziom Cienia. Ludziom, którzy trzymają w rękach dowody mogące ich zniszczyć.

Kilka tygodni temu w Australii wyszło na jaw wyznanie jednego z czołowych satanistów należącego do Sydney`skiej elity, które złożył na łożu śmierci. I z perspektywy moich 15 lat badań i doświadczeń mogę powiedzieć, ze brzmi ono wiarygodnie.

Człowiek ten powiedział m.in:

"Politycy są wprowadzani w proceder przez starannie dobrany system kryteriów i sytuacji, które pozwolą im zaakceptować fakt że ich ofiary staną się „Naszą mała tajemnicą ". Małe dzieci są molestowane seksualnie, wykorzystywane fizycznie i składane jako ofiary przez polityków na całym świecie. W Australii ciał ofiar prawie nigdy nie odnajdywano, tam ciągle jest pustynia "


Największe siedliska satanistów i pedofilów (te dwie sieci są zasadniczo powiązane) posiadają krematoria, aby niszczyć dowody składania ofiar i morderstw.

Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię tu także o prezydentach i premierach.
Obrazek

Np. Ted "dzieciobójca" Heath

Przypadek byłego premiera Wielkiej Brytanii Teda Heath`a którego nazwałem Ted "dzieciobójca" Heath , od 1998 dzieciobójcy pedofila i satanisty, kiedy to pełnił jedno z najważniejszych stanowisk nie jest rzadkością (patrz artykuł poniżej ). Znam także inne przypadki, w tym przypadek człowieka, który ten proceder uprawiał poprzez długi czas.

Sieć kontroluje rządy i samorządy lokalne, główne urzędy, policje, sądy, prokuratorów, krematoria, organizacje społeczne, kancelarie prawne i tak dalej, maja własnych lekarzy i lekarzy patologów, którzy w razie potrzeby zamiotą wszystko pod dywan tak aby nie wyszła na jaw prawda jaki los spotkał ofiary.

W każdym przypadku, kiedy spotykam się z dowodami tych przestępstw można zauważyć ta sama strategie działania. Dzieci sa dostarczane prominentnym członkom społeczeństwa poprzez domy dziecka i inne źródła. Jeżeli rodziny starają się dotrzeć do informacji o ich losie napotykają na mur nie do przebycia w policji, opiece społecznej organach sprawiedliwości.

Były senator stanu Nebraska, John W DeCamp, podczas badania sprawy nadużyć finansowych republikanina Lawrence Kinga, dokonał słynnego odkrycia kręgu pedofilów w Omaha do którego należeli czołowi politycy.
Obrazek


King śpiewał hymny na konwencjach republikanów w latach1984 i 1988, ale robił także cos więcej. Był dostawcą dzieci dla polityków i innych biorących udział w procederze.

Prawda zaczęła wychodzić na jaw w końcu lat 80tych, pojawiło się nawet kilka artykułów w gazetach głównego nurtu głównie "Washington Times", który śledził te historie , do czasu kiedy reżim Reagana-Busha nie zamknął im ust.

Obrazek

Wzmianka o Bushu seniorze jest szczególnie istotna, ponieważ od lat oficjalnie mówiłem o nim jako o seryjnym mordercy i pedofilu zarówno moich książkach, w radio, a nawet na żywo w programie radia BBC co ten fakt opisały niektóre gazety.

Gazety żałośnie ośmieszyły te historie, ale pomimo to niejedna osoba przyszła do mnie i poprosiła „powiedz mi więcej” Jednocześnie ta sama prasa , zupełnie jak "intelektualne" prostytutki skupiała się na cyckach, gwiazdach i skandalach, podczas gdy dzieci w rosnącej skali sa wykorzystywane, torturowane i mordowane.
Obrazek

Prezydent George HW Bush – oprawca i morderca dzieci.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lutego 2013, o 20:27 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 22 lutego 2013, o 20:41 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Cathy O'Brien, niewolnica seksualna i mentalna rządu USA w książce Trance-Formation of America ujawnia brudne czyny Busha i innych osób. Dokładnie opisuje i przedstawia czego regularnie Bush regularnie dopuszczał się w stosunku do jej córki Kelly:

"Krwawienia z odbytnicy Kelly's były jedynie jednymi z licznych fizycznych dowodów perwersji pedofila George'a Busha. Wielokrotnie słyszałam jego obsceniczne i obelżywe zwroty w stosunku do niej, używał zarówno ich jaki gróźb po to aby ja kontrolować.

Psychologiczne konsekwencje seksualnych i psychicznych gwałtów jakich dopuszczał się na niej prezydent-pedofil sa już same w sobie wystarczającą dramatyczne, ale prawdopodobnie Bush wzmocnił traumę Kelly używając do tego zaawansowanych urządzeń elektronicznych NASA i narkotyków mających wpływ na mozg.

Zaszczepił w jej umyśle również hasła w stylu ze jest jej opiekunem i przyjacielem uzależniając od siebie Kelly, która stawała się bezsilna. Systematyczne tortury i trauma którą przeżyłam jako dziecko wydają się banalne w porównaniu do brutalnego fizycznego i psychicznego spustoszenia dokonanego na mojej corce, do jakiego przyczynił sie George Bush ".


Obrazek

To co się przydarzyło Cathy i jej córce, Kelly, byłoby wystarczająco przerażające nawet jeżeli miała to być historia jednorazowa dokonana przez człowieka chorego i zdeprawowanego. Ale to dzieje się codziennie na całym świecie w stosunku do ogromnej liczby dzieci.

Gdziekolwiek teraz jesteś się znajdujesz czytając ten tekst - w twoim kraju polityczno-wojskowo-wywiadowcza sieć służb robi dokładnie to samo.

Nie usłyszysz o tym tylko dlatego, ze nawet ci którzy nie obawiają się konsekwencji śledząc i badając te sprawy, napotykają na mur o którym mówiłem. Tym którzy chcą dotrzeć do informacji System zatrzaskuje drzwi przed nosem poprzez odmowę ścigania i karania, upewniając się "śledztwa", które się rozpoczęły wiodą do nikąd. Grożąc śmiercią nie tylko ludziom szukających sprawiedliwości i ale nielicznym osobom z mediów głównego nurtu, którzy są gotowi na ujawnienie tych tajemnic.

John DeCamp w swojej książce The Franklin Cover-up ujawnił szczegóły molestowań dzieci, satanizmu i morderstw jakie miały miejsce w stanie Nebraska, i tego w jaki sposób satanistyczno-pedofilska klika kontrolowała władze, policję i media w Omaha, tworząc "mur" nie do przebicia aby prawda mogła ujrzeć światło dzienne. Oraz fakt, że większość płotek jest chroniona, ponieważ ich ściganie mogłoby doprowadzić do „grubych ryb”.

Częścią strategii pedofilów-satanistów są "dogodne" zgony. Wtedy to media nagle odstępują od dochodzenia do prawdy. Miało to miejsce w przypadku Franklin.

Specjalna komisja legislacyjna stanie Nebraska przydzieliła do zbadania sprawy i zarzutów nadużyć detektywa Gary Caradori, został zatrudniony jako główny badacz. Wydaje się, że był prawdziwy człowiek zdeterminowany, by znaleźć prawdę, ale został zabity w trakcie śledztwa, kiedy to mały samolot który pilotował rozpadł się w powietrzu nad Illinois.

Brytyjska telewizji Yorkshire, wyemitowała 56-minutowy dokument zatytułowany
„Lawrence King skandal Conspiracy of Silenie” , który miał być także wyemitowany na Discovery Channel.
Ale w ostatniej chwili, program został wycofany i wszystkich kopie nakazano zniszczyć.
Co najmniej jedna z nich została zachowana o czym się można przekonać na końcu tego art.

Wszystkie te historie i podobne wydarzenia powodują że rodzi się w człowieku chęć zemsty.
Tak jak to było w przypadku dziewczynki z zespołem Downa- Hollie Greig.
Klasyka jeżeli chodzi o sposób działania tego systemiu.

Hollie mieszkała w Aberdeen w regionie Grampian w Szkocji, okolicy dobrze znanej z praktyk satanistycznych i wykorzystywania dzieci.
Ogólnie Szkocja jest można powiedzieć światowym centrum tych obrzydliwych praktyk i poprzez nie łączy wiele arystokratycznych rodów.


Obrazek

Szkocja - Jest jednym ze światowych centrów pedofilii i satanizmu.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 22 lutego 2013, o 20:48 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Nie bez powodu jedną z największych skrywanych przed światem tajemnic jest masoński Szkocki Ryt. W roku 1307 po czystkach we Francji rycerze zakonu Templariuszy przenieśli sie do Szkocji. Oficjalnie dotąd historia tego rytu sięga, w rzeczywistości jednak dalej.

Każdorazowo, kiedy prowadzi sie śledztwo w sprawie pedofilii i satanizmu, można dojść do tego i wysnuć wnioski stoją za tym masoneria i /lub inne tajne stowarzyszenia.

Podobnie jest ze szkocką klika pedofilów i satanistów , która prowadzi prosto do serca (niewłaściwe słowo) szkockich i brytyjskich władz.

Jeżeli chcesz znaleźć gniazdo pedofilów i satanistów nie musisz szukać głęboko wystarczy ze zwrócisz uwagę na brytyjskie instytucje i parlament.
To samo odnosi się do Szkocji, Stanów Zjednoczonych i innych państw.

Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ten pedofilsko-satanistyczny system wciąż bezkarnie funkcjonuje przy okazji ignorując lub zastraszając każdego kto stara sie wyjaśnić i wywlec na światło dzienne obrzydliwe praktyki.
Ci ludzie sa przerażeni tym dokąd by mogły doprowadzić śledztwa wywołując przy okazji efekt domina.
Obrazek

Mogłoby stać sie podobnie jak w dniu 13 marca 1996 roku. kiedy masoński pedofil o nazwisku Thomas Hamilton wdarł się do Szkoły Podstawowej w Dunblane w Szkocji i zastrzelił 16 dzieci i nauczyciela.

Hamilton nie powinien mieć pozwolenia na broń, ponieważ jego stan psychiczny i skłonności pedofilskie były dobrze znane policji, ale dzięki jego licznym masońskim kontaktom politycznym pozwolenie takie otrzymał. Jeżeli dostarczasz dzieci elicie pobodnie jak to czynił Hamilton to masz przyjaciół i protektorów na wysokich stanowiskach, którzy wszystko mogą dla ciebie załatwić.

Śledztwo oraz dokumenty tej sprawy zostały utajnione na 100 lat. Oczywiście to tylko jakiś zbieg okoliczności, nie ma się czym przejmować.

Szatańsko-pedofliskie siatki zataczają swoje kręgi wśród masonerii, bądź jako tajne stowarzyszenie bądź w ramach tajnych stowarzyszeń, szczególnie wśród najwyższych rangą masonów.


Faktem jest ze były szkocki Wielki Mistrz loży masońskiej Sir Burton oświadczył że oficjalne śledztwo dotyczące masakry w Dunblane, prowadzone przez innego szkota Sir Cullena zostało zamknięte.

Sir Burton poinformował media, że w dochodzenie Sir Cullena zostało wyciszone w celu …ochrony prawnej znanych osób, które należały do grupy "Super-Mason" zwanej potocznie Stowarzyszeniem. Sir Burton powiedział:

"Dowiedziałem się o związkach pomiędzy prominentnymi członkami władz a tajnym Stowarzyszeniem Stowarzyszenie to powstało na Uniwersytecie w Edynburgu, poprzez związki z masonerią wiec można przyjąć ze to są właściwe powiązania.”


Z raz po tym oświadczeniu członkowie Stowarzyszenia wraz z Sir Cullenem oraz liczni sędziowie, szeryfowie, adwokaci, a także były brytyjski minister rządu i sekretarz generalny NATO, Lord Robertson, który znał osobiście Thomasa Hamiltona, wytoczyli swe działa przeciwko Sir Burtonowi tępiąc go oraz wysyłając pogróżki by zaniechał swoich działań.
....................
Załącznik:
who.jpg


Jeżeli chodzi o Hollie Greig i jej matkę Anne, byłem blisko nich i tej sprawy przez wiele lat, byłem świadkiem tego w jaki sposób ten system działa chroniąc pedofilów i satanistów kosztem sprawiedliwości wykorzystywanych w zatrważający sposób dzieci.

Hollie była wykorzystywane seksualnie przez ojca, Charlesa Denis Mackie, i wielu innych ludzi z kręgu przez ponad 10 lat zanim opowiedziała o tym matce. Stało się to wtedy gdy Anna uciekła z Hollie z dala od rodzinnego domu z powodu przemocy Mackie.

Hollie powiedziała, nie mogła jej wcześniej o niczym powiedzieć , ponieważ ojciec grozil jej ze „zabije obie jak psy” . Dzieci z zespołem Downa są szczególnie łakomym kąskiem dla niektórych satanistów i pedofilów . Pośród dowodów zeznań jednego z satanistów można wyczytać:

"Każda forma dziwacznych zboczonych seksualnych orgii szuka coraz większych wrażeń coraz silniejszej stymulacji. Dzieci, osoby starsze, upośledzone umysłowo sa beznadziejnie wykorzystywane w ceremoniach satanistycznych na całym świecie.

Jest to w taki sposób organizowane aby zaspokoić różne gusta i odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Od Australii poprzez cały świat az do byłego Związku Radzieckiego, pornografia dzieci z zespołem Downa jest dobrze rozwijającym się rynkiem dostosowanym do aktualnych gustów. Średnio jeden film DVD – taki jak Gangbang Maryi Mongoloid Series (1998-2001) lub Downer Syndrome Follies I-II (2001-2003) - trafia na czarny rynek co kilka miesięcy ".


Tacy właśnie ludzie kierują naszym światem. Najwyższy chyba czas aby się to skończyło.


Obrazek

Hollie wraz z matką zgłosiły na policji sprawę znęcania się wymieniając w raporcie nazwiska sprawców i świadków - znaleźli się tam m.in. szeryf, wyżsi funkcjonariusze policji, prawnicy, oficer straży , księgowi, pielęgniarki, pracownicy socjalnych. Zeznała także, że gwałty miały miejsce w domach prywatnych sprawców i wewnątrz świątyni Wolnomularstwa Szkockiego Rytu..

To czego większość ludzi nie wie, to to, że zespół Downa powoduje, ze cierpiący na tę chorobę są niemal idealni jako świadkowie.Zeznają dokładnie tak jak jest i nie mają zdolności do konfabulacji i przekręcania historii.


Jednak i w tym przypadku po raz kolejny „mur” wziął górę. Policja w Grampian najpierw odmówiła prowadzenia śledztwa w tej sprawie, pod wpływem nacisków je wszczęła ale „utknęła” w martwym punkcie i w rezultacie zamknęła sprawę.

W owym czasie prokuratorem okręgowym w Aberdeen był Elish Angiolini. W rejonie Grampian to prokuratora okręgowa jest zasadniczo sędzią, i to ona decyduje czy dochodzenie będzie dalej prowadzone czy zostanie zamknięte.

Po latach Angiolini powie, że jakoby nie był prokuratorem fiskalnym w momencie kiedy popełnione zostało domniemane przestępstwo, poza tym nie mógł nic z tym zrobić i zupełnie nie pamięta sprawy. Oficjalne dokumenty jednak wskazują, ze było zupełnie inaczej.

Poza tym jak mógłby być nieświadomy i nie pamiętać sprawy, jeżeli jeden z jego szeryfów był oskarżony o seryjne gwałty popełniane na dziewczynce z zespołem Downa?

Prokurator podlegający Angiolniemu w uzasadnieniu oświadczył, że nie było wystarczających dowodów do prowadzenia postępowania w przypadku Hollie, i to pomimo faktu, że istniało wiele dowodów oraz wielu świadków wskazanych przez Hollie, i inne ofiary którzy nigdy nie zostali nawet przesłuchani przez policję!!

Jako ciekawostkę można przytoczyć dziwną historię . Podczas kadencji Angioliniego w Aberdeen w 2001 w Daily Telegraph ukazał się artykuł - "Prokurator przeprasza 10-letnia dziewczynkę w sprawie o nadużycia seksualne” . Artykuł mówi o liście jaki biuro Angoliniego wysłało do innej wykorzystywanej seksualnie dziewczynki, przepraszając za niekompetencje, które zatrzymały śledztwo w martwym punkcie.

Biuro Angioliniego potrzebowało bardzo dużo czasu – co najmniej 3 lata – na rozpatrywanie i dochodzenia zanim sprawa trafiała do sądu. W rezultacie po latach właśnie za to szeryf został zwolniony. Kim był ten szeryf? Wg Hollie Greig jedna z osób notorycznie nadużywająca alkoholu.

W tym samym czasie Daily Telegraph zamieścił również notatkę "W tym tygodniu okazało się, że sprawa przypadku domniemanego gwałtu na siedmioletnim chłopcu została umorzona z powodu opóźnień śledztwa, co w rezultacie uniemożliwiło doprowadzenie sprawy do sądu w Aberdeen.”

Elish Angiolini został mianowany przez Parlament Szkocki 5 października 2006 r. Lord Advocate. ( Lord Advocate naczelny urzędnik prawny rządu szkockiego i Korony Szkocji zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych. Jest najwyższym oskarżycielem publicznym w Szkocji i w jego imieniu sporządzane są akty oskarżenia. Lord Akwokat jest jednym z Wysokich Urzędników Państwowych Szkocji. – przypis tłumacza) W grudniu 2009 r. przedłużono mu raz jeszcze to stanowisko. A więc można być pewnym, że nie będzie dalszego postępowania przeciwko osobom które wskazała Hollie Grieg.

Odmowa śledztwa i stosowania środków prawnych to temat, który przewija sie przez całą tę sprawę i wątki z nią powiązane. Wujek Hollie Robert i brat jej matki niejaki "Roy" Greig, zmarł w tajemniczych okolicznościach w domniemanym pożarze samochodu w 1997 r. Domniemanym ponieważ tak „ustalił” i oficjalnie poświadczył lekarz patolog, w związku z czym dochodzenia tej sprawie nie było prowadzone.

Natomiast matka Hollie w raz z osobami, które ja wspierały zdobyli kopię dokumentów z sekcji, która wykazała m.in. że Robert Greig odniósł poważne obrażenia głowy, miał złamany mostek i dwa żebra, zadane narzędziem takim jak kilof.

Poza tym siła mu wlano do gardła whisky (której nienawidził) - a następnie został wrzucony do płonącego samochodu. Z tego dokumentu jasno wynika, że Robert Greig został zamordowany, a jednak nie było żadnego dochodzenia policji w tej sprawie. Na tym przykładzie widać jak mocno jest skorumpowana policja w Grampian.

Hollie opowiedziała matce, że kiedyś Robert Greig zauważył jak ojciec uprawiał z nią seks i że wybuchła awantura. Prawdopodobne jest również, że ojciec Hollie był jednym z ludzi, którzy "znaleźli" płonący samochód Roberta.

Po tym jak Hollie i jej matka zgłosiły przestępstwo organom ścigania rozpoczęły się groźby, pogróżki pod ich adresem, były nie tylko zastraszane ale nękane np. przez załogi karetek należących do oddziałów psychiatrycznych. Pewnego dnia grupa taka wpadła do ich domu, siła wstrzyknęli Annie jakiś środek i zabrali ja do szpitala na oddział.

W wyniku tego wszystkiego obydwie zmuszone były wyjechać do Anglii. Pomyśl teraz o tym Dziewczynka z zespołem Downa i jej matka muszą uciekać ze Szkocji, aby schronić się przed tymi wszystkimi odważnymi mężczyznami i kobietami zasiadającymi we władzach Szkocji.

Jesteście żałośni, panie i panowie. To jest naprawdę, naprawdę żałosne.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 23 lutego 2013, o 16:32 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
W Anglii Hollie i Anne otrzymały bardzo duże wsparcie od Roberta Greena dziennikarza i prezentera, który postanowił im pomoc, zbierał dowody i stosował rożnego rodzaju naciski na te chore i skorumpowane szkockie urzędy i ośródki władzy.

Dzięki niemu właśnie BBC zajęła sie dokumentowaniem tej sprawy - BBC Scotland, BBC Radio Scotland i sztandarowy program BBC News, Panorama. Wszystko szło dobrze do czasu az w pewnym momencie główny reporter poinformował, że śledztwo wykazało również inne przypadki pedofilii w Szkocji. Cóż, nie brakuje tego. Zaraz potem zadzwonił i powiedział, ze nie może nic już robić w tej sprawie i się wycofuje bo jest naciskany i otrzymuje groźby.

Robert Green planował także wystąpienie przed szkockim Parlamentem w Grampian aby zrelacjonować sprawę Greig Hollie. W lutym udał się do miasta aby dalej w tej sprawie działać w celu wywalczenia dla Hollie sprawiedliwości, ale został aresztowany przez policje.

Colin McKerracher, Szef konstabli policji Grampian nie dość że spowodował zamknięcie dochodzenia w sprawie nadużyć w stosunku do Hollie Greig, to jeszcze aresztował Roberta Green za to, że robił to co należało do policji , kim jest ten człowiek?... poczekajcie ...
Jest Przewodniczącym północno-wschodniego szkockiego Komitetu Ochrony Praw Dziecka !


Obrazek

Dlaczego ktoś działający w imię ochrony dzieci zachowuje się w ten sposób w odniesieniu do Greig Hollie i Roberta Grena? Być może uda się dojść i do tego.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, co stało się z Robertem Green, zwołaliśmy ludzi przez Internet aby zorganizować akcję domagania się informacji od policji co się dzieje z Robertem i dlaczego został aresztowany.

Przez cały weekend nonstop różni ludzie dzwonili na policję dopytując się o Roberta.

Co się okazało? Robert został oskarżony z paragrafu o "naruszenie spokoju", paragrafu który ma tak szerokie zastosowanie w Szkocji, ze można mu przypisać tak naprawdę wszystko i nic.

Rozprawa została wyznaczona w małym miasteczku 15 mil od Aberdeen i zamknięta dla publiczności i mediów.

Tak wygląda poziom korupcji i terroru na „placu zabaw” szkockich zbirów należących do władz.

Robert został zwolniony za kaucją, ale zaraz znów wszczęto przeciw niemu postępowanie po to aby klebnować mu usta i wstrzymać działania w sprawie Hollie. W tym samym czasie policja zrobiła nalot na jego dom w Anglii. Wygląda na to że policja nęka prawego człowieka, który działa w imieniu molestowanej dziewczynki z zespołem Downa zamiast prowadzić dochodzenie i ukarać winnych którzy dopuszczali się na niej przestępstw i jeszcze do tego niszczy dowody.

Jedna z gazet „ColumnUK”, która relacjonowała sprawę Hollie i perypetie Roberta otrzymała w związku z tym szereg poważnych ostrzeżeń od firmy prawnej Levy&Marce.

W liście Levy&Marce informuje, że reprezentuje Lorda Elish Angiolini i grozi wszczęciem kroków przeciwko ColumnUK za publikowanie sprawy Hollie. Były pan prokurator fiskalny z Aberdeen z czasu, kiedy sprawa Hollie miała miejsce w chwili obecnej zajmuje wysokie stanowisko we władzach szkockiego wymiaru sprawiedliwości.

Jakże by inaczej?

Mówi się że także inne szkockie media dostały podobne ostrzeżenia a nawet Google miało z nimi kontakt.

Jeden z listów Levy&McRae do ColumnUK odnosi się również do szeryfa Graeme Buchanan, który był jednym ze wskazanych przez Hollie Greig, a więc prawdopodobnie jego także muszą reprezentować.

Jednym z prawników z firmy Levy&Marce, który podpisywał się pod listami z ostrzeżeniami był niejaki Peter Watson - głowa w sporze reprezentującą rodziny zabitych przez Thomasa Hamiltona w Dunblane w 1996 r. mówi się także, że odegrał on "kluczową rolę" w Trybunale Śledczym kierowanym przez członka Stowarzyszenia - Lorda Cullena. Watson, podobnie jak Cullen, jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu w Edynburgu.

Poza tym Watson reprezentował również rodzin ofiar w śledztwie prowadzonym w sprawie w zamachu na samolot który rozbił się nad Lockerbie, o który oskarżona została Libia aby ukryć fakt, że służby amerykańskie, brytyjskie i prawdopodobnie izraelskie służby wywiadów stały za tym zamachem.

Watson pełnił również podobną rolę w „śledztwie” dotyczącym katastrofy platformy Piper Alpha i wycieku ropy a na którego na czele stał członek Stowarzyszenia Lord Cullen.

Uniwersytet w Edynburgu, a w szczególności wydział prawa, pojawiają się nagminnie w tych dziwnych przypadkach.

Brytyjski premier Gordon Brown również tam studiował i był nawet rektorem, jego poprzednik Tony Blair, urodził się w tym mieście i jego ojciec studiował prawo na tym Uniwersytecie.

Obrazek

Obecny szkocki sekretarz "sprawiedliwości" Kenny MacAskill, jest byłym prawnikiem firmy Levy &Marce oraz kolejną osobą , która studiowała prawo na Uniwersytecie w Edynburgu.

W odpowiedzi na żądania podjęcia działań przez szkockie władze w sprawie siatki pedofilów MacAskill skierował do szkockiego parlamentu poprawki do ustaw, które skutecznie zamkną drogę dla tych którzy będą szukali sprawiedliwości zarówno dla Hollie Greig jak i innych wykorzystywanych dzieci, w przypadkach kiedy władze i policja wymigają się od prowadzenia dochodzenia.
Obrazek

Powiedział : "Dochodzenie może być głęboką traumą dla ofiar przestępstw. Coś na ten temat może wam powiedzieć kolega Robert Greek, po tym jak sam prowadził śledztwo w miejsce organów śledczych i policji Grampian - ale wielokrotne gwałty na dzieciach są raczej gorsze.”

Dlaczego w takim razie nie jest prowadzone dochodzenie przez władze i policje w Grampian? Dlaczego rażące zabójstwo łączone się z tym przypadkiem nie ujrzało światła dziennego i policja nie prowadzi dochodzenia?

Jaka była Pana opowiedz na uzasadnione pytania Panie„sprawiedliwy” człowieku? Zamknął je Pan - co zakrawa na hańbę.

W sierpniu 2009 r. MacAskill wystąpił w mediach wydając oświadczenie w sprawie zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi, - człowieka uznanego oficjalnie za winnego zamachu bombowego w Lockerbie. Poinformował opinię publiczną że powodem są „sprawy osobiste” a dokładniej to że człowiek ten ma kilka tygodni życia przed sobą. (w chwili pisania tych słów wciąż żyje). Prezydent Obama zareagował z przerażeniem na te słowa zważywszy, że 189 Amerykanów zginęło w Lockerbie.

Obrazek

Sugerowałbym jednak, że prawdziwy powód nagłego zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi nie miał nic wspólnego z "współczuciem" tych ludzi o czym dobrze wiedział Obama.

Stało się to raczej ze względu na kolejną apelację prawników domniemanego terrorysty w 2009 roku, która mogłyby zburzyć dotychczasową oficjalna wersję zamachu.

Wśród dowodów m.in. znalazły się:

Ważne dokumenty CIA odnoszące się do zegara Mebo, który rzekomo zdetonował bombę – dokumenty, które wcześniej zostały zatajone przed zespołem obrony.

Tony Gauci, główny świadek oskarżenia na rozprawie, który rzekomo otrzymał 2 mln $ za zeznania przeciwko Megrahi.

Edwin Bollier, właściciel Mebo, który powiedział, że w 1991 r. FBI zaproponowała mu 4 miliony dolarów za potwierdzenie, że znaleziony fragment zegara w pobliżu miejsca katastrofy był częścią zegara MST Mebo13 jakie były dostarczane do Libii.
Ulrich Lumpert, były pracownik Mebo, który przysięgał w lipcu 2007 r., że prototyp zegara MST 13 został skradziony w 1989 r. oraz to że przekazywał te informacje osobom oficjalnie prowadzącym śledztwo w sprawie Lockerbie.

Abdelbaset Ali al-Megrahi zrezygnował z odwołania i apelacji, podczas której mogłyby zostać przedstawione dowody i miałyby szanse ujrzeć światło dzienne. W zamian za to zgodził się na zwolnienie z powodów osobistych. Zbieg okoliczności.

A wiec widzimy jak to wszystko wygląda. To co się stało z Hollie Greig i wszystko wokół tej sprawy to nie wyjątek. To schemat który się powtarza często i wszędzie na całym świecie.

Ta sprawa ma potencjał, aby otworzyć puszkę Pandory, która może pochłonąć brytyjskich polityków i nie tylko.

Tak się powinno też stać.

Sprawiedliwość dla Hollie. Sprawiedliwość dla wszystkich dzieci.

* * *

Tłumaczyła: Bou dla davidicke.pl

artykuł pochodzi ze strony www.davidicke.com link bezpośredni
.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ... Konferencja zwolenników
 Post Napisane: 7 marca 2013, o 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Obrazek
Uwaga!
Poniżej podane informacje są szokujące - przeznaczone dla osób dorosłych.
Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii - wstrząsające informacje
2011-08-24

Pro-rodzinni działacze, którzy wizytowali skandaliczną konferencję pro-pedofilską
w Baltimore w zeszłym tygodniu mówili, że są głęboko wstrząśnięci tym, co widzieli i usłyszeli.


- Nawet jako były oficer śledczy, gdy zajmowałem się przypadkami samobójstw, zabójstw i innych aktów przemocy, nigdy nie doświadczyłem takiego poziomu duchowej opresji i zła jak na tej sali – żalił się wiceprzewodniczący Liberty Counsel Action Matt Barber.

- Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie - prawie w lekceważący sposób - dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber.
Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.

Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego.
W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).

Zapraszamy do przeczytania komentarza do artykułu


Wśród panelistów konferencji znaleźli się m.in.: Fred Berlin z Johns Hopkins University School of Medicine, Renee Sorentino z Harvard Medical School, John Sadler z University of Texas Southwestern Medical Center, John Breslow z London School of Economics and Political Science.

W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób.

Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody.
Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.

Pseudo-naukowcy uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt,
pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego.
Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.

W wywiadzie dla LifeSiteNews (LSN), wizytujący profesor prawa z Liberty University, która wzięła udział w konferencji, Judith Reisman skrytykowała przełomową sprawę o pedofilię Lawrence przeciw Teksasowi, wykorzystywaną przez aktywistów pedofilskich.
W najnowszej książce „Sabotaż seksualny” ujawnia ona druzgocące konsekwencje okupywania szkół przez seksuologów pokroju Alfreda Kinseya, którzy okazali się aroganckimi „seksualnymi anarchistami”.

Stwierdziła m.in., że „tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. - Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki.
Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.

Barber dodawał: - Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić, że opanują umysły naszych dzieci.
Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu „inną orientację seksualną” i potępia "piętnowanie" pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.

Źródło: LIfeSiteNews.com, AS.
http://www.piotrskarga.pl/ps,7733,2,0,1 ... macje.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Chorwacja bez deprawacyjnego programu seksedukacji
 Post Napisane: 13 października 2013, o 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Chorwacja bez deprawacyjnego programu seksedukacji
Sąd Najwyższy w Chorwacji nakazał wycofać ze szkół podstawowych skandaliczny program edukacji seksualnej, oparty na tezach Alfreda Kinsey’a.
Decyzja sądu zapadła po zdecydowanej reakcji rodziców, sprzeciwiających się deprawacji dzieci.

Już od najmłodszych lat (w trzeciej klasie szkoły podstawowej) miałyby one mieć zajęcia związane z dotykaniem intymnych części ciała.
W ramach edukacji miałyby także oglądać filmy pornograficzne.
[/color]

Zdecydowana reakcja chorwackiego społeczeństwa pojawiła się natychmiast po przymusowym wprowadzeniu do szkół skandalicznych zajęć przez lewicowych polityków, którzy nie konsultowali programu z rodzicami.
Sąd podejmując decyzję zauważył, że „obowiązkiem konstytucyjnym”władz jest konsultowanie tego typu projektów z rodzicami i innymi zainteresowanymi podmiotami. Sędzia Mato Arlovic mówił: - Włączenie rodziców do udziału w przygotowaniu programu nauczania jest konstytucyjnym obowiązkiem władz.


Skandaliczny program nauczania seksualnego w Chorwacji jest propagowany m.in. przez Aleksandra Stulhofera, wyszkolonego w amerykańskim Instytucie Kinsey’a.


Rodzice uprzedzeni zostali o skandalicznym programie m.in. przez przebywającą
w USA dr Judith Reisman, która niegdyś pracowała w ministerstwie sprawiedliwości byłej Jugosławii i zajmowała się przestępstwami seksualnymi.
Obecnie Reisman jest felietonistką portalu World Net Daily.
Wykłada na wielu amerykańskich i światowych uczelniach.
Prowadziła zajęcia w Amerykańskiej Akademii Wojskowej, pisze artykuły dla prestiżowych gazet.
Jest też autorką dwóch dobrze udokumentowanych prac na temat
eksperymentów Alfreda Kinsey’a, szarlatana, który zajmował się seksualnością człowieka: „Kinsey: zbrodnie i konsekwencje” oraz „Seksualny sabotaż”.
Dr Reisman mocno zaangażowała się w zwalczanie homoseksualizmu i obecnie największego zagrożenia dla dzieci, jakim jest legalizacja pedofilii.


W swojej książce poświęconej pseudobadaniom Alfreda Kinsey’a, który opublikował ponad 50 lat temu raport nt. seksualności człowieka, ujawniła jego zaangażowanie w zakazane praktyki seksualne z udziałem kilkuset małych dzieci.
„Jego badania – pisze - opierały się na niereprezentatywnej grupie Amerykanów. Obejmowały bowiem setki przestępców seksualnych, prostytutek, więźniów i ekshibicjonistów”.


Przy okazji próby narzucenia odgórnie chorwackim uczniom deprawującego programu doszło do skandalicznego traktowania osób publicznych i dziennikarzy sprzeciwiających się projektowi.


Znana i szanowana dziennikarka pracująca dla telewizji publicznej, Karolina Vidovic-Kristo w reportażu, który wyemitowano 29 grudnia 2012 r. skrytykowała podstawy programowe edukacji seksualnej.
W ciągu 24 godzinod emisji programu, dziennikarka została zawieszona w obowiązkach przez sieć HRT / HTV.
Publicznie zagrożono także podjęciem wobec niej „bardziej zdecydowanych działań".


Wkrótce po tym wydarzeniu do Chorwacji zaproszono dr Reisman, która miała się ustosunkować do programu edukacji seksualnej, opartego na tezach Kinsey’a twierdzącego, że dzieci od urodzenia są zseksualizowane. Doktor pojawiła się na wykładzie organizowanym na Wydziale Nauk Politycznych uniwersytetu w Zagrzebiu.
Tam spotkała się z niezwykłą agresją ze strony dziekana Nenada Zakoseca, który obrzucił ją niecenzuralnymi obelgami, a także ze strony niektórych studentów i obecnych na spotkaniu lewicowych dziennikarzy.


Reisman relacjonując to zdarzenie przyznała później, że „nigdy w życiu nie spotkała się z tak dużą liczbą chuliganów”.
W auli obecni byli m.in. dziennikarze pism pornograficznych.Reakcję na rzeczowy wykład wygłoszony przez dr Reisman można by porównać do reakcji lewicowych środowisk na wykłady głoszone przez dr PaulaCamerona, prezentującego wyniki badań naukowych nt. konsekwencji niebezpiecznych kontaktów homoseksualnych.


Reisman spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem i wdzięcznością rodziców za wyraźnie wskazanie negatywnych konsekwencji permisywnej edukacji seksualnej.


W sprawę skandalicznego kursu forsownego przez lewicowych polityków w Chorwacji zaangażował się nawet brytyjski filmowiec Timothy Tate, przerażony tym, czego dowiedział się nt. samego Kinsey’a, wykorzystującego w swoich badaniach pedofilów. Nazwał program edukacji oparty na jego teoriach „torturą dzieci”.Stwierdził ponadto, że Kinsey powinien był być oskarżony o współudział w pedofilii.
Tate wstawił się za Vidovic-Kristo, zauważając, że jeśli dziennikarze nie mogą poruszać kwestii, które są żywo dyskutowane w społeczeństwie, to oznacza że w kraju nie ma wolności.


Dr Reisman uważa, że obecnie prowadzona jest kampania mająca doprowadzić do zniesienia na świecie zakazu pedofilii, czyli kontaktów seksualnych z dziećmi.
Pedofile stosują tę samą strategię, co pederaści i lesbijki, którym udało się wprowadzić do szkół publicznych homoseksualizm.


Pedofilię przedstawia się jako kolejną „orientację seksualną”.
Próbuje się ją wykreślić z listy chorób psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jak uczyniono to w przypadku homoseksualizmu, co doprowadziło do legalizacji „małżeństw homoseksualnych", obowiązkowych lekcji nt. praktyk homoseksualnych w szkołach publicznych i przyjmowania jawnych pederastów oraz lesbijek w szeregi armii.


Wskazuje ona, że Richard Kramer, który reprezentuje organizację zwolenników pedofilii - B4U-ACT - twierdzi, że ich napiętnowanie sprawia, iż czują się oni szczególnie dyskryminowani z powodu – jak sami mówią - „wyboru stylu życia”.


Zwolennicy pedofilii umieścili oświadczenie na stronie internetowej North American Man-Boy Love Association, w której promują seks między dorosłymi i dziećmi.
Można tam przeczytać m.in.,
że „Gdy dzieci są stale przestrzegane przez rodziców i nauczycieli przed kontaktami z dorosłymi i gdy nie otrzymają żadnych informacji na temat dokładnego charakteru tych kontaktów, są gotowe wpaść w histerię, gdy tylko jakakolwiek starsza osoba podjedzie do nich na ulicy i zacznie coś do nich mówić, albo je głaskać (…) choć kontakty takie mogą nie mieć celu seksualnego.
Niektórzy z bardziej doświadczonych uczonych (…) doszli do przekonania, że emocjonalne reakcje rodziców, policjantów i innych dorosłych, którzy odkryją, że dziecko miało kontakty seksualne z dorosłym, mogą im bardziej zaszkodzić niż same kontakty seksualne”.(sic!)W 2005 r. David Kupelian, wydawca WND zauważył, że „ta sama bezbożna logika, która prowadzi do normalizacji małżeństw homoseksualnych doprowadzi również do zaprzestania stygmatyzacji i depenalizacji pedofilii”.
Wyjaśnił, że „konsensualizm” zastąpił moralność w dzisiejszym systemie prawnym.
Wystarczy domniemana zgoda młodej osoby na seks, aby znieść praktykowaną przez setki lat zasadę ochrony niewinnych dzieci przed deprawacją.

Dodał także, że ponieważ seks dorosłego z dzieckiem uznaje się za „kulturową preferencję" w niektórych krajach nie-zachodnich, wobec tego lobbyści opowiadający się za molestowaniem dzieci podają argument, w którym przekonują, że kryminalizacja tego typu kontaktów oznacza potępienie innej kultury.
Oto skutki polityki „wielokulturowości”.Źródło: WND.com, AS.

Read more: http://www.pch24.pl/chorwacja-bez-depra ... z2hcCyuNwo
.
http://www.pch24.pl/chorwacja-bez-depra ... z2hWsYnsqN

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: PEDOFILIA orjentacja seksualna
 Post Napisane: 31 października 2013, o 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Po co ja sie urodziłam ,po co mam żyć ?
Obrazek

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne sklasyfikowała pedofilę jako orientację seksualną!

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne sklasyfikowało pedofilię jako orientacja seksualna. Po wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób psychicznych i zboczeń, teraz nadszedł czas na pedofilię.


Szokujące ogłoszenie dokonane przez American Psychological Association (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne/APA) w najnowszej edycji Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders ("Klasyfikacja zaburzeń psychicznych").
Oto pedofilia uznawana za zaburzenie psychiczne została sklasyfikowana jako "orientacja seksualna" oraz zamiast słowa "zaburzenie" pojawiło się słowo "preferencja".

Ta szokująca zmiana wywołała już burzę i protesty.Sandy Rios, przedstawicielka Amerykańskiego Stowarzyszenia Rodzin oświadczyła:
"Tak jak APA uznał w połowie lat 70-tych homoseksualizm za "orientację" pod ogromną presją aktywistów homoseksualnych, tak teraz, pod presją aktywistów pedofilskich, którzy publicznie deklarują chęć na seks z dziećmi, zmienia pedofilię jako zaburzenie psychiczne na orientację seksualną".

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej dramatycznych ruchów APA.
Jeśli oficjalnie uzna się pedofilię za orientację seksualną, to czeka nas prawdziwy gwałt na najbardziej niewinnych istotach ludzkich, jakim są dzieci.
Widać również, że aktywiści pedofilscy za wszelką cenę chcą pozbawić świat fundamentów jego istnienia.
To prawdziwa wojna z największą chorobą XXI wieku, jaką jest pedofilia.

http://www.fronda.pl/a/amerykanskie-tow ... 31651.html
Philo/charismanews.com

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: W Finlandii już są aukcje dzieci
 Post Napisane: 22 stycznia 2014, o 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
W Finlandii już są aukcje dzieci

Obrazek W Finlandii już są aukcje dzieci.
W Finlandii otwarto komercyjne przetargi na odsprzedaż dzieci odebranych rodzicom.
W gazecie „Uusi Suomi” opublikowano wywiad z ministrem usług podstawowych Finlandii, odpowiedzialnej za sprawy dzieci, panią Marią Guzienina-Richardson, w którym to wywiadzie pani minister powiedziała o rozpoczęciu przetargów, o wartości 620 milionów Euro, wśród uczestników rynku usług w systemie „Lastensuoeki”
(komercyjny segment ochrony dzieci w Finlandii).

Mowa tu o komercyjnej „redystrybucji” odebranych rodzicom, w tym i Rosjanom, dzieci. „Prościej mówiąc, ten kto wygrywa więcej dzieci, ten przechwytuje więcej pieniędzy od państwa”- uprzejmie wyjaśnia w wywiadzie pani minister.
Ona szczerze stwierdza, że dzieci wchodzą teraz na listę najbardziej pożądanych towarów w Finlandii, donosi służba prasowa Międzynarodowego Ruchu
„Russkije Matieri”.
Panią Guzienina-Richardson niewiele razi porównanie fińskich dzieci
(i dzieci emigrantów mieszkających w Finlandii) do dóbr konsumpcyjnych, chociaż, wyjaśnia pani minister, to „jest w pełni zgodne z europejskimi i międzynarodowymi nowoczesnymi standardami”.
Jak by to nie było to fiński minister „dziecięcy” przypomina, że popyt kształtuje rynek.
A liczba prywatnych firm na rynku handlu dziećmi, w Finlandii, znacznie przekracza liczbę kruszynek odebranych prawdziwym rodzicom.
Dlatego Guzienina-Richardson widzi przyszłość w „komercyjnej dystrybucji dzieci” w Finlandii przez duże firmy.
Warto zauważyć, że zaledwie dwa lata temu, minister Guzienina-Richardson na swoim blogu napisała, że fiński system dotacji państwowych w dziedzinie ochrony dzieci jest „zboczony” albowiem zachęca do odbierania dzieci.
Im więcej dzieci odbiera gmina, tym więcej otrzymuje dotacji od państwa.

Według służby „Lastensuoeki” w fińskim „biznesie dziecięcym” oficjalnie znajduje się teraz 60 tysięcy dzieci.

Ile wśród nich jest rosyjskich ofiar fińskiego kidnapingu państwowego, nikt tak naprawdę nie wie. Jednakże do Międzynarodowego Ruchu „Russkije Matieri” już zwróciło się o pomoc 37 rosyjskich rodzin, którym w sumie odebrano 53 dzieci.

Za: http://3rm.info/42911-v-finlyandii-otkr ... teley.html

Data publikacji: 20.01.2014

Przekład: RX
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/finla ... mi-2014-01

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Eurosodoma – Zachodnia
 Post Napisane: 16 lipca 2015, o 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Eurosodoma – Zachodnia cywilizacja czyli norweska epidemia gwałtów noworodków
Dnia 2 marca 2015 roku po raz pierwszy Norwegia oficjalnie i publicznie przyznała się do istnienia „infantofilii” pośród norweskich mężczyzn i kobiet.
„Infantofilami” w Danii, Norwegii i w Szwecji nazywają siebie ci pedofile, którzy preferują „rozrywki” z nowonarodzonymi dziećmi
(„infantami” w miejscowych językach)


Centralna państwowa telewizja norweska NRK poinformowała, że według danych miejscowej policji kryminalnej „KRIPOS”, w Norwegii kwitnie „infantofilia”. Nagłośnić tę, wcześniej skrupulatnie ukrywaną barbarzyńską „skandynawską tradycję” masowego znęcania się nad noworodkami i dziećmi w wieku niemowlęcym (od 0 do 2,5 roku), musiały norweskie media w związku z tym, że ukrywanie masowych gwałtów dzieci w Norwegii już dłużej nie było możliwe ze względu na „przeciek”.

Rzecz w tym, że niedawno w przestrzeni internetowej znalazły się tysiące fotografii i video-dokumentów orgii grupy Norwegów z jednomiesięczną dziewczynką. Wydarzenie miało miejsce w Drammen. Jest to małe miasteczko niedaleko Oslo. Video zostało zamieszczone w internecie przez norweską matkę i norweskiego ojca maleńkiej ofiary „norweskich rozrywek”.

Norweska policja musiała interweniować.
Tymczasowo zatrzymano zaledwie 5 uczestników orgii norweskich „infantofilów” z Drammen.
KRIPOS informuje, że w gwałcie i „sesji fotograficznej z dzieckiem”brało udział dużo więcej Norwegów.
„Większość z nich nie została aresztowana” – informuje NRK.
W trakcie wyjaśniło się, że ta norweska rodzina dostarczyła „infantofilom” od razu dwoje swoich dzieci, chłopczyka i dziewczynkę (wiek jeden miesiąc).

Wcześniej norweskie media informowały, że w Norwegii coraz częściej nagłaśniane są przypadki kiedy norweskie rodziny „wymieniają się” rodzonymi dziećmi albo bratankami i siostrzenicami albo wnukami dla tych, szokujących Rosjan, „norweskich przyjemności”.

W jednej z dużych spraw tego typu, sprawie Alvdala (miejscowość w Norwegii), norweska matka dostarczyła troje własnych dzieci krewnym i sąsiadom, nie gardząc rozrywką „na video” zarówno ze swoimi jak i z dziećmi sąsiadów. O sprawie Alvdal została nawet napisana książka.

Ale jednak o skłonnościach Norwegów do seksualnych zabaw z noworodkami prasa lokalna i telewizja zaczęły informować dopiero w końcu lutego, początku marca 2015 roku. W poniedziałek 2 marca 2015 roku w sądzie miasta Drammen rozpoczęło się przesłuchanie w sprawie gwałtów jednomiesięcznej dziewczynki.

NRK informuje, że aresztowany został 32-letni mężczyzna, który zgwałcił własnego synka i córeczkę swojej konkubiny (dziewczynka nie miała jeszcze miesiąca). Ogółem w sprawie gwałtów na noworodku w Drammen sądzonych jest 3 mężczyzn i 2 kobiety.

Norweska telewizja informuje, że proces sądowy potrwa 11 tygodni. Ta sama telewizja informuje, że sama norweska matka brała udział w gwałceniu własnej, jednomiesięcznej córeczki a także filmowała zarówno siebie jak i innych uczestników gwałtu na video a następnie zamieszczała filmiki w internecie.

W trakcie posiedzenia, informuje gazeta, padły słowa, że Norwegia w kwestii powszechności „infantofilii” prawie w niczym nie odróżnia się od innych krajów
(Danii, Szwecji).
Jednocześnie kryminolodzy skonstatowali także, że orgie infantofilskie w Norwegii odbywają się głównie skrycie, bez takiego jak w tym przypadku „nagłośnienia” w internecie albo w przestrzeni medialnej.

Gazeta pisze, że „większość przypadków infantofilii w Norwegii ma miejsce wewnątrz norweskiej rodziny albo w ścisłym środowisku około rodzinnym”.
Fotografie i video z noworodkiem, jako reguła, także noszą czysto „wewnątrz rodzinny” norweski koloryt.

Co jest unikalnego w przypadku z Drammen dotyczącym gwałtu jednomiesięcznej własnej córki przez norweską matkę?
Tylko to, że sprawa wyciekła do prasy.
Nic więcej.

„Takich przypadków” – informuje gazeta – „jest bardzo dużo.
Wiele dzieci w Norwegii jest gwałconych we własnych rodzinach przez norweskie matki ale, z reguły, uwagi policji takie „norweskie rozrywki” nie przyciągają”.

Jednakże niektórzy eksperci, których gazeta pyta, przyznają, że „sadyzm” jaki przejawiali uczestnicy infanto-orgii w Drammen był jednakże unikalny.
Niektórzy także podkreślają „wyjątkowość” wieku ofiary.
Dziewczynka nie ukończyła nawet 4 tygodni życia.

Norwescy autorzy artykułu najzupełniej poważnie twierdzą w zakończeniu, że „gwałcenie” w tak wczesnym wieku (cytat): „nie zawsze źle się odbija na dzieciach.
Przy odpowiedniej pomocy dziecko w pełni normalnie znosi konsekwencje gwałtu w wieku od urodzenia w górę”.

Taki stopień cynizmu norweskich autorów artykułu zaskakuje, najwidoczniej tylko nas, Rosjan.
Cytat: „Norwescy kryminolodzy z „KRIPOS” wierzą, że sprawa gwałtu nowo narodzonej dziewczynki z Drammen nie jest „odosobnionym” przypadkiem w Norwegii.
W Norwegii dokonuje się dużo więcej podobnych gwałtów niemowląt.

A liczba uczestników podobnych infantofilskich orgii w Norwegii także jest wysoka”. Przyznanie przez „KRIPOS” faktu istnienia epidemii infantofilii w Norwegii jest oczywiście porażające. Ale z jakiegoś powodu liczba przesłuchiwanych została ograniczona do zaledwie pięciorga Norwegów na cały kraj.

Źródło: Centralna Państwowa TV Norwegii NRK, 2 marca 2015 roku.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/euros ... ii-2015-04

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eurosodoma – Zachodnia
 Post Napisane: 16 lipca 2015, o 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Z aktu oskarżenia wynika, że we wrześniu ub.r., w ciągu dwóch tygodni, 37-latek z niewielkiej żuławskiej wsi Batorowo wielokrotnie zgwałcił swoją ośmiomiesięczną siostrzenicę Gabrysię. Groziło mu za to 15 lat pozbawienia wolności. Jego żona również została oskarżona i mogła trafić do więzienia na pięć lat, bo przedstawiono jej zarzut nieudzielenia dziecku pomocy oraz narażenia przez to na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Zdaniem prokuratury kobieta musiała zauważyć, że niemowlę ma obrażenia narządów płciowych, a także połamane ręce i nogi, ale nie zawiadomiła policji i przez wiele dni zwlekała z wezwaniem lekarza.


http://m.trojmiasto.gazeta.pl/trojmiast ... ienia.html

----------

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eurosodoma – Zachodnia
 Post Napisane: 16 lipca 2015, o 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Jakis komentarz ?

Czy to sa ludzie czy bestie zwierzeta nasienie Węzowe .

Czy nie dla sexu opuścili własne mieszkanie zeszli na Ziemie ,tak dla seksu
i sa te same duchy .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eurosodoma – Zachodnia
 Post Napisane: 16 lipca 2015, o 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Eurosodoma – Niemcy planują zalegalizować kazirodztwo
W Niemczech, po posiedzeniu Krajowej Rady Etyki, chcą zalegalizować kazirodztwo, donosi Metro. Przedstawiciele administracji zaangażowali się w legalizację kazirodztwa.
Wszystko dzieje się za sprawą historii brata i siostry z Saksonii.

Rodzeństwo wychowywało się w dwóch różnych rodzinach. Dwudziestoletni Patric i szesnastoletnia Susan spotkali się przypadkowo. Młodzi ludzie zakochali się w sobie, potem się ożenili, a z tego związku urodziła się czwórka dzieci. Obecnie trójka z nich przebywa w sierocińcu.

W 2005 roku Patrick został skazany na trzy lata więzienia za kazirodztwo.
Sąd zabronił mu współżycia z siostrą.
W kwietniu 2012 roku Sąd Europejski w Strasburgu odrzucił skargę Patricka i Susan przeciwko niemieckiemu prawu. Obecnie, zgodnie z prawem niemieckim, kontakty seksualne między rodzeństwem lub między rodzicami i dziećmi są zabronione. Osobom naruszającym te zasady grozi kara co najmniej dwóch lat więzienia.

Przedstawiciele niemieckiej Rady Etyki zabrali ostatnio głos w tej sprawie.
Uważają oni, że w Niemczech jest wiele par, które z powodu kazirodztwa, muszą żyć w ukryciu.
Urzędnicy podkreślają, że z tych związków rodzą się często dzieci z wadami genetycznymi i trzeba tym ludziom jakoś pomóc.

W ostatnim głosowaniu 14 członków Rady Etyki wezwało do zniesienia obowiązującego prawa. 9 osób głosowało przeciw, a 2 wstrzymały się od głosu.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemc ... azirodztwo

Data publikacji: 12.07.2015

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/euros ... wo-2015-07

__________-

nie ma nic ukrytego co nie było by ujawnione ....

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 18 marca 2016, o 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Norwegia oficjalnie publicznie potwierdził istnienie "infantofilov" wśród norweskich kobiet i mężczyzn.

Spada w przepaść w języku norweskim
Obrazek

"Infantofilami" w Danii, Norwegii i Szwecji nazywają się te pedofile, którzy wolą "zabawy" z niemowlętami noworodków ( "Infant" w języku lokalnym).

Centralny Norweska telewizja publiczna NRK poinformował, że według miejscowej policji kryminalnej "KRIPOS" rozwija się w Norwegii "infantofiliya".

Upublicznione na początku tego starannie tabuiruemuyu dziką skandynawską tradycję nadużycia niemowląt i dzieci w wieku poniżej wstępnego mowy (od zera do 2,5 lat), norweskich mediów musiał ze względu na fakt, że aby ukryć masowe gwałty na dzieci w Norwegii nie jest już możliwe, ponieważ "dywersji ".
Faktem jest, że w ostatnim czasie w przestrzeni on-line były tysiące zdjęć i dokumentacji wideo norweskich orgii grupowych z jednomiesięcznym dziewczynki.
To było w Drammen.
Jest to małe miasteczko niedaleko Oslo.
Internet Video spadła norweskiego matkę i norweskiego ojcem małej ofiary "Norwegian rozrywki."

Policja Norwegia musiał interweniować.
Tymczasowo zatrzymano tylko 5 uczestników orgia norweskiego infantovilov Drammen
. KRIPOS donosi, że gwałt i "sesja zdjęciowa z dzieckiem" wzięło udział Norwegów.
Większość z nich nie aresztowano -
mówi NRK.

Przy okazji okazało się, że ta rodzina dostarczyła norweskiego infantofilam po jego dwoje dzieci:
chłopca i dziewczynki (1 miesiąc życia).


Wcześniej media norweskie poinformował, że w Norwegii są coraz coraz nagłośnione przypadki norweskie rodziny "share" własnych dzieci lub wnuków, siostrzeńców, lub po prostu dla tych szokujących Rosjan "Norwegian przyjemności."

W jednym z największych tego rodzaju sprawach - a właściwie Alvdal (obszar w Norwegii) - norweski matka zapewnia własne 3 dzieci do krewnych i sąsiadów, nie gardząc się bawić "Video" w swoim, a także z dziećmi z sąsiedztwa.
O Alvdal naprawdę nawet książka napisana w języku norweskim.
Ale preferencje Norwegów do zabawy z noworodków lokalnej prasy i telewizji mówimy po raz pierwszy dopiero w pod koniec lutego i na początku marca 2015.

W poniedziałek, 2 marca 2015 roku w Drammen sąd rozpoczął przesłuchanie przypadku jednomiesięcznych rzepaku dziewcząt.
NRK podaje, że zatrzymany 32-letni mężczyzna, który zgwałcił jego własnego syna i córkę jego konkubiny (dziewczynka w wieku była mniejsza niż 1 miesiąc).
Ogółem w przypadku gwałtu noworodka Drammen przechodzi 3 mężczyzn i 2 kobiety.
Norweska telewizja podała, że ​​proces będzie trwał 11 tygodni.

Ten norvzhesky kanał telewizyjny poinformował, że norweski sama matka była zaangażowana w jednomiesięcznego gwałtu własne córki, i palić zarówno siebie i innych partnerów na wideo, a następnie rozprzestrzenił się na filmie w Internecie.

Podczas spotkania - powiedział publikacji, - brzmiał, że Norwegia jest rozprzestrzenianie "infantofilii" prawie nie różni się od innych krajów (Dania, Szwecja).
To kryminolodzy stwierdził również, że infantofilskie orgia w Norwegii, głównie odbyć bez ukrytych, takich jak w tym przypadku, "promocja" w Internecie lub media.

Publikacja pisze, że "większość przypadków w Norwegii infantofilii popełnione w rodzinie lub w norweskiej okolosemeynogo bliskiej odległości. Zdjęcia i wideo z noworodka, zwykle też czysto "wewnętrzna" Norwegian kalorii.

Co sprawia, że ​​sprawy w Drammen rzepaku jednomiesięcznego córki niepowtarzalnym matki norweskiego? Tylko że został przeciekły do ​​prasy. Nic więcej. Takie przypadki - powiedział publikacji - dużo. Wiele dzieci w Norwegii przemocy norweskich matek własnej rodziny, ale z reguły uwaga policji są "Norwegian rozrywki" nie przyciąga.

Mimo to, niektórzy eksperci pytani przez niniejszej publikacji, uznają, że "sadyzm", który pokazał uczestnikom Drammenskoy Infante-orgię - jednak był wyjątkowy.
Ponadto, niektórzy mówią "niepowtarzalności" wiek ofiary.
Dziewczynka nie była jeszcze pełne cztery tygodnie od narodzin.

Norwescy autorzy artykułu z całą powagą w stanie końcowym, że "gwałt" na tak wczesnym wieku, "nie zawsze jest źle odbija się na dziecku.
Przy odpowiedniej pomocy dziecko jest normalne cierpi konsekwencje gwałtu w wieku od urodzenia i do góry. "


Ten stopień "cynizm" norweskich autorów artykułu jest zaskakująca, być może, tylko nas.
Cytat: "Norweskie kryminolodzy z KRIPOS wierzę, że sprawa gwałtu noworodka dziewczynki z Drammen nie jest" jednostka "w przypadku Norwegii.
W Norwegii jest wykonywane znacznie bardziej jak dzieci rzepaku.
Pewna liczba uczestników takich orgiach infantofilskih w Norwegii jest również na wysokim poziomie. "

Wyznania KRIPOS epidemicznych infantofilii w Norwegii - z pewnością uderzające.
Ale z jakiegoś powodu liczba jest ograniczona kwestionowana tylko 5-D Norwegom na terenie całego kraju.

http://vybor.md/evropeyskiy-ad-massovyi ... ih-semyah/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 18 marca 2016, o 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Czy to nie jest Nefilim w całej okazałości ,bez smumienia nizej niz zwierze.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PEDOFILIA I SATANIZM ...
 Post Napisane: 27 maja 2016, o 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981

Nadchodzi afera w Hollywood. Wood mówi o siatce pedofilskiej.
„Kryły ich potężne nazwiska”

Autor: Wiadomości Pikio -
Maj 25, 2016
Obrazek

fot. pixabay / wikimedia

Elijah Wood, hollywoodzki aktor znany głównie z roli Froda w serii filmów na podstawie powieści Johna R.R. Tolkiena oświadczył ostatnio, że w centrum światowego filmu, Hollywood, istnieje poważny problem z pedofilią.

Przed tym gdy Elijah Wood zagrał Froda we Władcy Pierścieni, był dziecięcym aktorem – po latach aktor ujawnia szokujące fakty i rzuca oskarżenia.

W rozmowie z „Sunday Times” Wood oświadczył, że Hollywood ma poważny problem z pedofilami w środowisku filmowym, którzy wykorzystują dziecięcych aktorów za przyzwoleniem wpływowych ludzi. Jak przekonuje, środowisko pedofilów w Hollywood jest bardzo dobrze zorganizowane.

– Wyraźnie coś „dużego” działo się w Hollywood i było to bardzo dobrze zorganizowane.
Jest tam wiele „żmij”, które oprócz pracy przy produkcji filmów, mają też inne cele.
To wszystko odbywa się w „podziemiu” – powiedział aktor.

Jak dodał, najbardziej boli go to, że ofiary pedofilów z hollywoodzkiego przemysłu nie są w stanie opowiedzieć o tym co je spotkało, bo nie mają takiego przebicia jak „wielcy ludzie”.

Aktor powiedział również, że jego też by to spotkało gdyby nie jego matka, która nie pozwalała mu chodzić na różnego rodzaju bankiety, gdzie pedofile polowali na swoje ofiary i składali dzieciom seksualne oferty m.in. za przyspieszenie kariery.

Jak przekonuje Wood, od czasu gdy był dzieckiem z pewnością nic się w tej kwestii nie zmieniło i w Hollywood dziecięcy aktorzy nadal są narażeni na wykorzystywanie seksualne jeśli chcą, by ich kariera ruszyła do przodu.

http://pikio.pl/elijah-wood-hollywood-m ... pedofilia/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 maja 2016, o 11:24 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL