Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » REGULAMIN » Na CENZUROWANYM - ban




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 02:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Cześć kochani

na forum trafiłem przez profil Oliwki, widzę że forum jest nadal aktywne, ma sporo treści i mnogą tematykę.

Ostatnio wystartowaliśmy z nowym forum, jeśli chcecie to zajrzyjcię



Jestem jego pełnym jedynym właścicielem właścicielem oraz administratorem. Posiadamy własną domenę e-protestanci.pl oraz serwer co prawda nie stać nas narazie na lepszy ale może wkrótce się to zmieni.

Kochani jeśli chcecie podejmę się aktualizacjii waszego forum do nowej wersji phpBB 3.2, niezależny i własny serwer, zoptymalizuje wygląd, ja to robię na swoim forum i moge pewne rzeczy szybko skopiować i wprowadzić gdyż mam już jak widzicię dobry szablon który ciagle ulepszam. Shotbox dodatki według uznania użytkowników. Mogę również załatwić wam dobrą domenę z końcówka .pl pierwszy rok za free kolejne 50-100 zł, ale nie ma problemu z niej zrezygnować i mieć darmową z gorsza końcówka.

w regulaminie podałes ze

§3 nie wolno reklamować forów o podobnej tematyce (również poprzez prywatne wiadomości) takie sytuacje należy zgłaszać do moderacji forum
...
Dlaczego ty podajesz linki reklamujesz TU swoje forum ?


Ostatnio edytowano 17 lutego 2017, o 13:42 przez anawa, łącznie edytowano 1 raz
Uwaga


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 02:01 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 02:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Widzę, że wasze forum jest już naprawde niekompatybilne. Ale dzieki kilku zmianom, umiejętnościom budowania strony pod google tzw polityka SEO forum wypromuje i przyciągnie nowych czytelników oraz użytkowników. Choć do tego trzeba troche czasu.

Pomogę również w ulepszaniu forum w przyszłości oraz optymalizowaniu. Nie wiem jak obecnie to wyglada na phorum.pl i jakie posiadacie ograniczenia na tym serwisie ale myślę że bedzie fajnie.

Nie musicie wcale kasować tego forum ono może nadal niezależnie istnieć, musicie jedynie dogadać się z phorum.pl o udostępnienie pewnych plików, baz danych które skopiują i przesła.

Nie jestem w stanie powiedzieć czy to rozwiążecie za darmo, za 20 czy 100 zł bo to sprawa miedzy administracja a phorum.pl

jeśli baza danych zajmuje mniej niż 1GB załatwie wam całkowicie darmowy, pewny i stabilny serwer! Domenę nową załatwie wam za darmo na rok oraz włoże swój wkład w postawienie tego jak też pomogę w przyszłości


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 02:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Sprawa administracjii oraz moderacjii forum bedzie w waszej kwestii nic mi do tego. Nie mam na to nawet czasu =D tym bardziej jeśli będę u was grafikiem, webmasterem, google Seo optymalizerem etc etc bo to są nawet zawody specjalne =D ja potrafię wszystko i dodam że informatykiem nie jestem i po prostu się na tym znam, uczę bo siedzę w wielu rzeczach. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o wymianę telefonów z administracja żeby na spokojnie porozmawiać.

Koszty z mojej strony

- wyceńcie sami jednorazowy koszt załatwienia tych spraw. Jeśli się zdecydujecię potrzebuje jedynie kilku rzeczy które udostępnić może phorum.pl administracjii w chwili otrzymania kompletu niezbędnych plików moge rozpocząć prace, bez względu na to caly czas to forum funkcjonuje! Następnie sami możecie zobaczyć gotowe forum, zostaną zachowane wszelkie tematy, posty : D jeśli się zdecydujecię można dodać też przekierowanie.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 02:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Czyli żadna osobą która zna stary adres strony, ma ja gdzies zapisana czy jest nieobecna nie bedzie miała problemu trafic do was znów ;) wpisując ten adres znajdzie się na nowym forum! XD

- koszta rozwoju i pomocy technicznej, jakiś zmian które będziecie chcieli... Nie chce ani grosza, choć nie ukrywam krucho u mnie z kasa i czasem :)

- koszty domeny z gorszą końcówką jak już mówiłem zerowe, z lepsza pl moge załatwić wam rok darmo, mam darmowke na rok. Potem można przejść na bezpłatną lub też wydać 50-100 zł na przedłużenie.

- koszt serwera darmowy, jeśli baza danych ma poniżej 1GB

jeśli ma wiecej koszt serwera to niecałe 60 zł na rok

- pomoc techniczna darmo no chyba że mnie doceniacie na tyle i macie worek pieniędzy =D ja obecnie ledwo koniec z końcem wiąże



niezbędne są również reklamy, ale tak by nie robiły zbędnych problemów, na moim blogu są podobne. Ich położenie i wielkość można zmieniać


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 03:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Tak wiec

1. Obgadajcie sprawę i zdecydujcię

2. Po decyzjii podam wam listę rzeczy o które zapytacie phorum.pl te rzeczy oni mogą udostępnić za jakąś cenę.

3. Przekazujecie mi bazę danych i pliki o które prosiłem, jeśli baza danych jest zbyt duża niestety nie bedzie możliwy darmowy serwer do 1GB, wówczas jest opcja lepszego serwera w szeregu parametrów oraz pojemności 10GB za niecałe 60 zł na rok. Sprawdźcie ceny serwerów w sieci, zobaczycie że to są grosze

4. Wybieramy adres strony, podaje wam niezajęte adresy z końcówka .pl np biblia24.pl forum-o-biali.pl etc adres jest darmowy na rok, przedłużenie 50-100 zł, ale możecie wybrać odrazu darmowy adres for ever z gorsza końcówka bądź po roku zmienić na darmowy z tego lepszego


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 03:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
5. Załatwiam domenę, serwer, stawiam forum aktualizuje do Php 3.2 ulepszam szatę graficzną

6. Oglądacie dzieło i decydujecie czy odpowiada wam nowe forum czy ostatecznie chcecie się przenieść. Konta, posty, tematy zostają zachowane.

7. Przenosićie się po prostu wchodzicię zamiast tu na nowy adres. Ustawiacię na tej stronie przekierowanie by osoby nie wiedzące nie będące poinformowane odsyłało z tego forum na nowy adres ;) poprawiamy kilka rzeczy na miejscu.

8. Wedle uznania tak jak ustalimy jednorazowo prosiłbym o wynagrodzenie. To ciężka praca, gdybym mial czas i dobrą sytuację materialną zrobiłbym to za darmo. Jeśli jednak nie chcecie to możecie zawsze zostać na swoim ;) bo to forum jest wasze i ja nie chce żadnych uprawnień tu, nie podejmujecię ryzyka.

9. Potem w ramach czasu moge wam pomagać technicznie i powoli coś wprowadzać, nowe emoty, czat (SB) różne gadżety za darmo. Moge was też poduczać ;)

Miłego dnia


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 17 lutego 2017, o 11:12 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
WITAJ SAMOLUB
A cóz cie tu sprowadza ?
Jestes jedynym włascicielem tamtego forum a to dziwne bo tam nikt nie mógł
sie dowiedziec KTO jest włascicielem kiedy pytali .

Nie wiem czemu ma słuzyc twoja propozycja czy tamto forum całkiem oklapło czy na dobre przejeli z krk?

Tu jest forum gdzie nie potepia sie tych co odrzucili trójce
nie sa wyzywani od zwodzicieli ,antyhrystów, a ci co nadal sa uwikłani
w nauki rzymu maja tu wiele materiału by sie przekonac jak zostali
ubezwłasnowolnieni .

Tu sie nie zakazuje pisac niewytycza sie rewirów nawet modlitwa u ciebie jest
zakazana jesli nie wierzy w trójce .
Tu tez nie ma urągania Bogu Israela YHVH jak to pozwalałes u siebie czy jak to
pozwalaja u Ani .

Ta tez moze twoja propozyca jest szczera ale niech zostanie jak jest .

Ntomiast mozesz na swoim forum PODAC LINK TEGO FORUM i tu niech dyskutuja
:D:

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 18 lutego 2017, o 02:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Chyba nas z kimś mylisz, wejdz w link forum jakie Ci podałem

u Nas nietrynitarni już i mam takich znajomych również.

Nie wiem skąd ten jad u Ciebie bo u Nas nie bylo nic o czym opowiadasz... Byćmoże mylisz fora

Na jakiej podstawie twierdzisz że modlitwa jest zakazana? Skąd to wymyśliłaś?

Jak nasze forum ma kilka dni i Ty chyba masz tendencje zmyslania, oczerniania innych jak to wyglada w Twoim fantastycznym świecie aby tylko Twoje forum bylo najs? =D

Ja Ci proponujd pomoc tech za śmieszne grosze, własny serwer, domenę i przenosiny pokazuje jak wyglada nowe forum żebyś miała wgląd. A Ty wymyślasz jakby ono miało 100 lat i różne bajki x D hah

i Ty się uważasz za Dziecko Boże ? =D Ty Bogu uragasz kobieto bo mówisz że go wyznajesz a robisz jakby Boga nie bylo, a wychodzi Ci kiepsko

na forum nie znasz nawet podstaw ACP pozatym już Ci dogorywa. Jeszcze troche i zamkną na kudke a Cb pognają


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 18 lutego 2017, o 02:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Ja tu Ci oferuje pomoc bo założyłas forum na stronkach do tworzenia forow i widać że traci to forum a ma treść tylko trzeba troche w google seo popracować i wygląd zmienić a ty wymyślasz jakies bajki by tylko oczerniać i Ty się masz za światłą i chrześcijańską kobietę? ;)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 18 lutego 2017, o 02:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lutego 2017, o 01:35
Posty: 10
Poczytaj swoją stopke, robisz zupełnie odwrotnie i jestes w opozycjii do Boga, skoro atakujesz Nas Jego powołane sługi ;)



! Za twoje wpisy za brak szacunku za oszczerstwa dostajesz ostrzezenie !


Ostatnio edytowano 18 lutego 2017, o 12:00 przez anawa, łącznie edytowano 2 razy
....


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 18 lutego 2017, o 11:46 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
jestes z forum protestanci tak ?
i tak sie zachowujesz jak tam sie zachowuja czyli kasasz oczerniasz
piszesz kochani a potem ze co ?
jesli ty tutaj w taki sposób do Admina sie odnosisz to znaczy ze nie dorosłes
do Adminowania zalozyłes forum czyli masz władze <lol>

wsciekasz sie bo nie masz jej nade mna ?
oferujesz mi pomoc a kto cie prosił ?

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 18 lutego 2017, o 12:07 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Szanowny nowy uczestniku
Jak mawiał pewen klasyk - nie z nami te numery
Jakie jest forum protestanci info każdy widzi
może jest korzystne ale na pewno nie dla osób nie głoszących doktryny o tz trójcy
wiec może nie dyskutujmy o tym tu ?
Osobiście głosuję "nogami " i nie chodzę tam gdzie nie buduję się i nie mogę kogoś zbudować
podobnie i w necie nie działam na forach gdzie jest widoczny negatywny stosunek do tego w czym się zaangażowałem sercem i duszą
więc protestanci info to nie dla mnie opcja
w pewnym polskim klasycznym tekście pisze strzeż się Danów gdy przynoszą dary
będę namawiał administratora by nie skorzystał z oferty pomocy od osoby reprezentującą opcję wywodząca swoją doktrynę z filozofii i kosmologii greckiej -czyli zwolenników tz trójcy - nie ufam wam
i waszym dobrym intencjom
to tyle

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 18 lutego 2017, o 12:57 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Samolub wywodzi sie z forum protestntów ,ale teraz załozył własne forum
gdzie jest adminem .
Cóz z tego skoro maniery ma takie same jak na protestantach a nawet gorsze
bo tam mogli by go zbanowac a teraz on bedzie bo ma władze.
Co juz tu za demon strował obelgami.

Podał link do swego forum ale na takie cos nie pozwala na swoim
link został skasowany bo na łowy nie ma tutaj miejsca.
Przyszedł z propozycja ,ale nie on pierwszy proponuje przejecie tego forum
i połaczenie ze swoim .
Jak widac nie po drodze nam a forum ma sie bardzo dobrze i jest dla
tych co chca sie uwolnic z systemu rzmskopoganskgobabilonskiego.

Twardy pokarm nie jest dla osesków ale dla DOROSŁYCH W MESJASZU .
a Samolub juz pokazał ze ma inne zamiary i wcale nie sa one dobre.

na swoim for w regulaminie podał ze

§3 nie wolno reklamować forów o podobnej tematyce (również poprzez prywatne wiadomości) takie sytuacje należy zgłaszać do moderacji forum


a tu przyszedł sie panoszyc łowic naiwnych ?

Zatem jesli bedzie kogos nachodził na pw to nalezy ZGŁOSIC administracji.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 26 lutego 2017, o 07:18 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Jeśli ktos proponuje "swoje uslugi" i jednoczesnie pisze o "jadzie" do admina tego forum, to niech sobie wraca, skąd przyszedł !

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hey
 Post Napisane: 26 lutego 2017, o 12:21 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
popieram stanowisko poprzednika
niech sobie idzie gdzie mu lepiej

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lutego 2017, o 12:21 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » REGULAMIN » Na CENZUROWANYM - ban


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL