Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » REGULAMIN » Na CENZUROWANYM - ban




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Smok Wawelski
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 1:01 pm
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 10:30 pm
Posty: 7107
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
agnieszkaa napisał(a):
oliwka jako orjo/orsa rowniez sie wypowiada podobnie jak tutaj w sposob chamski i agresywny. Oliwki wiec nie uwazam za siostre w Chrystusie i unikam.
Agnieszko, obawiam się, że pomyliłaś pojęcia. O tym, czy Oliwka jest siostrą w Chrystusie, nie decyduje przede wszystkim sposób jej wypowiedzi, tylko fakt, czy mamy wspólnego Ojca i czy jesteśmy "krewnymi" przez krew jednego (tego samego) Jezusa. Dlatego ani Oliwka, ani Rysio P, ani Henryk nie są braćmi czy siostrami w Chrystusie dla ludzi odrodzonych z Ducha.


Zachowanie można kształtować, niewychowanych wychowywać, krnąbrnych napominać. I choć ludzie zachowujący się w sposób chamski i agresywny nie przejawiają owocu Ducha, to na naszym forum zdarzały się już przypadki, gdy brat w Chrystusie zachowujący się po chamsku i agresywnie został upomniany, a następnie przeprosił i przestał. Fora chrześcijańskie są pełne ludzi zachowujących się po chamsku i agresywnie - ale napominanie brata trzeba odróżnić od unikania kogoś, kto bratem nie jest.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 16:58 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego-smoka i agnieszki
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 1:07 pm
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 3:04 am
Posty: 54
Smok Wawelski napisał(a):
agnieszkaa napisał(a):
oliwka jako orjo/orsa rowniez sie wypowiada podobnie jak tutaj w sposob chamski i agresywny. Oliwki wiec nie uwazam za siostre w Chrystusie i unikam.

Agnieszko, obawiam się, że pomyliłaś pojęcia. O tym, czy Oliwka jest siostrą w Chrystusie, nie decyduje przede wszystkim sposób jej wypowiedzi, tylko fakt, czy mamy wspólnego Ojca i czy jesteśmy "krewnymi" przez krew jednego (tego samego) Jezusa. Dlatego ani Oliwka, ani Rysio P, ani Henryk nie są braćmi czy siostrami w Chrystusie dla ludzi odrodzonych z Ducha.
Oliwka dla mnie nie jest siostra w Chrystusie poniewaz m.innymi przeczy, ze Jezus Chrystus przyszedl w ciele ludzkim, a to jest z ducha antychrysta. Henryka tez nie uwazam za brata w Chrystusie.
Cytuj:
Cytuj:
Zachowanie można kształtować, niewychowanych wychowywać, krnąbrnych napominać. I choć ludzie zachowujący się w sposób chamski i agresywny nie przejawiają owocu Ducha, to na naszym forum zdarzały się już przypadki, gdy brat w Chrystusie zachowujący się po chamsku i agresywnie został upomniany, a następnie przeprosił i przestał. Fora chrześcijańskie są pełne ludzi zachowujących się po chamsku i agresywnie - ale napominanie brata trzeba odróżnić od unikania kogoś, kto bratem nie jest.

Zgadzam sie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego-smoka i agnieszki
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Smok Wawelski
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 2:49 pm
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 10:30 pm
Posty: 7107
Lokalizacja: Kraków
agnieszkaa napisał(a):
Oliwka dla mnie nie jest siostra w Chrystusie poniewaz m.innymi przeczy, ze Jezus Chrystus przyszedl w ciele ludzkim, a to jest z ducha antychrysta. Henryka tez nie uwazam za brata w Chrystusie.
Rysio P też przeczy, tylko inaczej. Nie daj się zwieść jego słowom. To, że Jezus Chrystus przyszedł w ludzkim ciele jest faktem historycznym, który wyznają nawet wykształceni ateiści. Rysio P twierdzi, że to Duch przyszedł "za zasłoną" ciała. Bo według niego JHWH to Duch. A Mesjasz Jezus nie jest Duchem - przyszedł posłany przez Ducha i został poczęty z Ducha w ludzkim ciele. Mesjasz to jest Namaszczony. Przez kogo, skoro jest wyłącznie przejawem tego samego Ducha?

"(...) Lecz [Ojciec mówi] do Syna: Tron twój, o Boże, na wieki wieków, Berłem sprawiedliwym berło Królestwa twego. Umiłowałeś sprawiedliwość, a znienawidziłeś nieprawość: Dlatego namaścił cię, o Boże, Bóg twój olejkiem wesela jak żadnego z towarzyszy twoich" [Hebr. 1:8-9]

Duch nie jest Ojcem ani Synem. I nie mówi sam do siebie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego- smoka i agnieszki
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 3:15 pm
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 3:04 am
Posty: 54
Smok Wawelski napisał(a):
agnieszkaa napisał(a):
Oliwka dla mnie nie jest siostra w Chrystusie poniewaz m.innymi przeczy, ze Jezus Chrystus przyszedl w ciele ludzkim, a to jest z ducha antychrysta. Henryka tez nie uwazam za brata w Chrystusie.

Rysio P też przeczy, tylko inaczej.
Nie daj się zwieść jego słowom. To, że Jezus Chrystus przyszedł w ludzkim ciele jest faktem historycznym, który wyznają nawet wykształceni ateiści. Rysio P twierdzi, że to Duch przyszedł "za zasłoną" ciała. Bo według niego JHWH to Duch. A Mesjasz Jezus nie jest Duchem - przyszedł posłany przez Ducha i został poczęty z Ducha w ludzkim ciele. Mesjasz to jest Namaszczony. Przez kogo, skoro jest wyłącznie przejawem tego samego Ducha?

"(...) Lecz [Ojciec mówi] do Syna: Tron twój, o Boże, na wieki wieków, Berłem sprawiedliwym berło Królestwa twego. Umiłowałeś sprawiedliwość, a znienawidziłeś nieprawość: Dlatego namaścił cię, o Boże, Bóg twój olejkiem wesela jak żadnego z towarzyszy twoich" [Hebr. 1:8-9]

Duch nie jest Ojcem ani Synem. I nie mówi sam do siebie.

O rany!

Sluchaj Izraelu Pan Bog nasz, PAN JEDEN JEST, tak czy nie, Smoku?

Kto Jest Panem ? Jezus jest Panem, tak czy nie? Panem tzn IHWH, tak czy nie?, ktory przyszedl w ludzkim ciele jako Mesjasz , tak czy nie?

A Pan jest Duchem; gdzie zaś Duch Pański, tam wolność, tak jest napisane czy nie ?

Smok napisał(a):
Bo według niego JHWH to Duch
wedlug Slowa Bozego rowniez.

Ciekawe, ze Ty tego nie pojmujesz. :roll: Niewiedzialam.


_________________

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Smok Wawelski
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 4:17 pm
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 10:30 pm
Posty: 7107
Lokalizacja: Kraków
agnieszkaa napisał(a):
Sluchaj Izraelu Pan Bog nasz, PAN JEDEN JEST, tak czy nie, Smoku?
Dokładnie: "Pan jest jednością złożoną" [adonai echad]. Dlatego Bóg powiedział: "Człowiek stał się jak JEDEN Z NAS" [I Mojż. 3:22].

agnieszka napisał(a):
Kto Jest Panem? Jezus jest Panem, tak czy nie? Panem tzn IHWH, tak czy nie?, ktory przyszedl w ludzkim ciele jako Mesjasz , tak czy nie?
Jeszua znaczy "JHWH Zbawiciel". Mesjasz znaczy "Namaszczony". Kto Go namaścił? Napisałem konkretną argumentację na podstawie Hebr. 1:8-9, że Duch nie jest Ojcem ani Synem i nie mówi sam do siebie. Odnieś się do niej, zamiast wzdychać i uciekać w inne wersety.

agnieszkaa napisał(a):
A Pan jest Duchem; gdzie zaś Duch Pański, tam wolność, tak jest napisane czy nie?
Nie, nie jest tak napisane. Przynajmniej w miejscu, które zaznaczyłaś na czerwono. Jest tam napisane dokładnie "Pan Duch jest, gdzie zaś Duch Pana wolność" [II Kor. 3:17 interlinia]. W greckim oryginale nie ma dużych liter. Cały kontekst mówi o służbie ducha w przeciwieństwie do służby litery [II Kor. 3:6-18]. Jeśli Duch Święty jest Duchem JHWH, to oznacza tyle, że Duch jest Panem. Pan ma naturę duchową i dlatego jest duchem - podobnie jak w Jana 4:24. W końcówce tego fragmentu czytamy w interlinii:

"My wszyscy, odsłoniętą twarzą chwałę Pana odzwierciedlając, na ten sam obraz jesteśmy przemieniani od chwały ku chwale, tak jak przez Pana Ducha" [II Kor. 3:18 interlinia]

Z tekstu w jego kontekście można wnosić, że Duch jest Panem, że równocześnie Duch jest Pański, że Pan jest duchem, ale nie że Pan jest Duchem Świętym. Bo tego, że Pan jest Duchem Świętym nie ma nigdzie w tym tekście.

agnieszkaa napisał(a):
Smok napisał(a):
Bo według niego JHWH to Duch
wedlug Slowa Bozego rowniez. Ciekawe, ze Ty tego nie pojmujesz. :roll: Niewiedzialam.
Duch jest Duchem JHWH czyli Duchem Pana. Sam Duch Święty jest Panem. Ale nie tylko On. Ojciec też jest Panem i Syn też jest Panem. Ojciec i Duch posyłają Mesjasza [Iz. 48:12-16]. Czyli Ojciec, Syn i Duch to nie są przejawy jednego Ducha. Po prostu Bóg będący trzema Osobami jest duchem, bo ma duchową naturę.

Prosiłbym Cię o konkretne odpowiedzi na to, co ja piszę, a nie o wyciąganie kolejnych "królików z kapelusza".
Tutajszy regulamin tego zabrania.
Proszę o odpowiedzi na pytania zadane przeze mnie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 4:23 pm
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 3:04 am
Posty: 54
Nie bedziesz mnie Smoku tresowal. Jak sie nauczysz dyskutowac to ja bardzo chetnie z Toba podyskutuje.

_________________
SZEMA ISRAEL ADONAJ ELOHENU ADONAJ ECHAD!
Sluchaj Izraelu Pan Bog nasz, PAN JEDEN JEST!



agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 4:41 pm
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 3:04 am
Posty: 54
Smok Wawelski napisał(a):
agnieszkaa napisał(a):
Oliwka dla mnie nie jest siostra w Chrystusie poniewaz m.innymi przeczy, ze Jezus Chrystus przyszedl w ciele ludzkim, a to jest z ducha antychrysta. Henryka tez nie uwazam za brata w Chrystusie.
Rysio P też przeczy, tylko inaczej. Nie daj się zwieść jego słowom. To, że Jezus Chrystus przyszedł w ludzkim ciele jest faktem historycznym, który wyznają nawet wykształceni ateiści. Rysio P twierdzi, że to Duch przyszedł "za zasłoną" ciała. Bo według niego JHWH to Duch. A Mesjasz Jezus nie jest Duchem - przyszedł posłany przez Ducha i został poczęty z Ducha w ludzkim ciele. Mesjasz to jest Namaszczony. Przez kogo, skoro jest wyłącznie przejawem tego samego Ducha?

"(...) Lecz [Ojciec mówi] do Syna: Tron twój, o Boże, na wieki wieków, Berłem sprawiedliwym berło Królestwa twego. Umiłowałeś sprawiedliwość, a znienawidziłeś nieprawość: Dlatego namaścił cię, o Boże, Bóg twój olejkiem wesela jak żadnego z towarzyszy twoich" [Hebr. 1:8-9]

Duch nie jest Ojcem ani Synem. I nie mówi sam do siebie.

Tutaj nie zadales mi zadnych pytan, to ja zadalam Tobie, wiec wystarczylo odpowiedziec, a nie straszyc mnie Regulaminem na okraglo. Opamietaj sie !

_________________
agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 5:26 pm
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 3:04 am
Posty: 54
Smok Wawelski napisał(a):
agnieszkaa napisał(a):
Smok Wawelski napisał(a):
Rysio P też przeczy, tylko inaczej. Nie daj się zwieść jego słowom. To, że Jezus Chrystus przyszedł w ludzkim ciele jest faktem historycznym, który wyznają nawet wykształceni ateiści. Rysio P twierdzi, że to Duch przyszedł "za zasłoną" ciała. Bo według niego JHWH to Duch. A Mesjasz Jezus nie jest Duchem - przyszedł posłany przez Ducha i został poczęty z Ducha w ludzkim ciele. Mesjasz to jest Namaszczony. Przez kogo, skoro jest wyłącznie przejawem tego samego Ducha?

"(...) Lecz [Ojciec mówi] do Syna: Tron twój, o Boże, na wieki wieków, Berłem sprawiedliwym berło Królestwa twego. Umiłowałeś sprawiedliwość, a znienawidziłeś nieprawość: Dlatego namaścił cię, o Boże, Bóg twój olejkiem wesela jak żadnego z towarzyszy twoich" [Hebr. 1:8-9]

Duch nie jest Ojcem ani Synem. I nie mówi sam do siebie.

Tutaj nie zadales mi zadnych pytan, to ja zadalam Tobie, wiec wystarczylo odpowiedziec, a nie straszyc mnie Regulaminem na okraglo. Opamietaj sie !
Owszem, zadałem. I stwierdziłem, że Bóg nie mówi sam do siebie.
Tak, patrz moj post wyzej.

Cytuj:
Jak to możliwe, że Ojciec mówi do Syna, skoro obaj są jedynie przejawami tego samego Ducha? Czy Duch "w przejawie Ojca" i Duch "w przejawie Syna" mówi sam do siebie?

Nie wiem jak to mozliwe, ale wiem, ze dla Boga nie ma nic niemozliwego. :)

Ojciec nie tylko mowi do Syna, ale nawet mowi przez Syna, prawda ? :)

Smoku... :) Napisales, ze Duch nie jest ani Ojcem , ani Synem, moim zdaniem to jakby sie troszke kupy nie trzyma, bo jesli juz zmierzasz do Trojcy to Trojce sie rysuje jako jeden trojkat wiec, moim zdaniem nie mozna mowic, tak jak napisales. :), ale ja nie chce w to filozofowanie wchodzic ja widze Boga w Slowie i nie umiem i chyba nie chce umiec tego wlasnymi Slowami wyrazac, dlatego cytuje Slowo Boze, wiec nie mow, ze wyjmuje "kroliki z rekawa". :)

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Axanna
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 12:16 pm
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 2:54 pm
Posty: 843
szelka napisał(a):
Jak ktoś kiedyś powiedział: "kto zechce to pojąć- straci rozum...

dobre... tez mysle ze nikt tego nie rozumie, ani jeden, dlatego nie moge pojac tych pytan typu "powiedz czy tu mowa o jednym bogu w dwuch osobach czy o dwuch bogach" - od odpowiedzi na ktore bedzie zalezalo czy nazwa cie siostra, czy naszpikowana duchem antychrysta heretyczka i wyszla na potepienie. Co gorsza, to tacy ludzie, ktorzy lubia przypierac innych do muru czepiajac sie slowek (a w innych czasach takie "przypieranie" konczylo sie stosem) naprawde mysla ze robia dobra robote dla Boga, "broniac prawd Bozych"... straszne.
Pozdrawiam wszystkich na krotka chwile.
Agnieszce radze wiac stad, poki Muminka ja nie pozarla zywcem ze swoim "brakiem agresji"... i bo owa szarpanina o slowka nic nie zmieni... Kazdy kto nie duka poprawnie doktryny byl i bedzie w oczach niektorych heretykiem az Pan przyjdzie, nie masz prawa wierzyc w Boga Ojca i Boga Syna bo to ble dwa boga...
Przepraszam jezeli kogo urazilam niechcacy, ale ciezko zostac obojetnym na takie inkwizytorskie zachowania jak maja miejce na tym i innych forach. Mi bardzo przykro z powodu takiego stanu rzeczy, nie potrafie sie przezwyczaic. Pozdrawiam wszystkich, postaram sie juz nie wtracac. Pa.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Koriel
Tytuł: Re: Ogródek dla Agnieszkas na jej własne życzenie
PostNapisane: Pt sty 11, 2013 11:11 pm
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 6:10 pm
Posty: 197
Lokalizacja: Lublin
Agnieszko, znów wtrącę.
Napisałeś że się brzydziłaś.
Smok jest gospodarzem tego forum, czy nie mógł się czuć dotknięty?
Czy gdyby do Ciebie dawno nie widziany znajomy powiedział, wiesz, nie odzywałem się bo się brzydziłem nie czułabyś się dotknięta?
Ja się poczułem, mimo że jestem poślednim uczestnikiem forumowych rozmów.
Ale pomyślałem sobie: niech Bóg jej wybaczy, to tylko słowa, przecież tak naprawdę nic się nie stało.
Ale nie, Agnieszka się nie tylko "brzydzi".
Agnieszka toczy spory popierając modalistów, nie odpowiada na pytania, nie ma przyjemności rozmawiać z człowiekiem który stara się rzetelnie z nią rozmawiać.
Masz pewne doświadczenie życiowe, widzę Cię na różnych forach od wielu lat.
Masz, tak myślę, dobrą intencję, aby wszyscy się kochali.
Ale jaki związek między światłem a ciemnością?
Jaki związek między ściekiem a zdrojem czystej wody?
Czasami nie da się "aby wszyscy byli jedno" i jedność ustawiona na błędnej podstawie w pewnym momencie psuje zdrową naukę, tak jak przez małą rankę nieopatrzoną, może wdać się gangrena.
Jak nie oczyścisz, będzie źle, bo odrobina kwasu, zakwasza całe ciasto.
Czy kiedy chorujesz, nie leczysz się, kochając chorobę która toczy twoje ciało?

w miłości,

K.

>>>>>>>>>>>>>>>>>




agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogródek dla Agnieszkas na jej własne życzenie
Napisane: So sty 12, 2013 2:27 am

Odpowiedzi: 240
Wyświetlone: 10439


Czlowieku jesli mnie tak sledzisz po forach to powinienes wiedziec, ze nie mam takiej intencji, aby sie wszyscy milowali jak Ty to mi chcesz przypisac, bo wiem, ze nie moze byc zgody miedzy Chrystusem a Belialem i jaki dzial ma wierzacy z niewierzacym to wiem i mdla mnie nauki antychrysta,

wlasnie dlatego bylam zbanowana na forum u liska chitruska Hardiego, ktory flirtuje z Sj i unitarianami, ze "nie kocham" SJ, wtedy "modalisci", taka np.m.i. oliwka mnie popierali, nastepnie nawet "modalisci" mnie zbanowali na innym forum za to, ze mowie, ze Jezus Chrystus przyszedl w ludzkim grzesznym ciele sarx, zostalam zwyzwana przez nich od psychicznych, opentanych, itp.

Juz za samo cytowanie tylko Slowa Bozego jeden kazal mnie banowac, bo mowil, ze ja go oskarzam w kazdym watku, choc ja to nie do niego pisalam.
Tutaj cytowalam wypowiedzi Ryszarda, by udowodnic, ze Hardi klamie w tym, ze Ryszardowi nie przeszlo przez gardlo to, ze Jezus jest Bogiem, powtarzam to po raz enty, a nie po to, by szerzyc jego nauki "tylnymi dzwiami", ktorych tu nie ma,
"pod pretekstem".
Moze mam za malo oglady, ale nie jestem taka przewrotna.

Chodzi o to, ze jak przestrzegac to przed czyms konkretnym i rzetelnie to udokumentowac, a nie wedlug widzimi sie.
Czy tak nie powinno byc, bo tak to kazdy moze sobie napisac ja ten lisek chitrusek Hardi i poczuc sie moze wazny, ktory sam nie jest ugruntwany w tym w co wierzy.

A "Wy", ale "Wy" to male piwo, najbardziej boli wlasnie, ze Smok - klapy na slepiach, podejrzliwosc i lapanka na mnie, a nie dyskusja, wybacz, czy to dyskusja jest np. zadac mi pytanie i dac do wyboru dwie odpowiedzi, a gdy pytam czy chce poznac moje zrozumienie on mowi, ze nie chce, czy to jest dyskusja?
Nie!
to nie jest dyskusja, to jest "stawianie pod murem", jak to sam dobrze nazwal.
Tak traktujecie tu ludzi, tak traktowaliscie tez Ryszarda i innych.
To nie jest milosc i szacunek, Smoku, choc moze sie Tobie i Twojej spolce tak wydaje.
Mowisz, ze tu nie jest kolko wzajemnej adoracji,to prawda, tu jest kolko adorujace Ciebie, Smoku....
Tak!, masz Ty ten swoj urok, ale to nie ci co Ci kadza sa Twymi przyjaciolmi.

Kiedy zobaczylam ten nieszczesny watek, napisalam do Axanny czy to widziala i powiedzialam jej , ze sie zarejestrowalam , by skomentowac, a ona mi odradzala, powiedziala, ze nawet sie pomodli, by mnie nie wpuszczono, bo .... i miala racje.
Tak wlasnie jest jak mowila, ze bedzie.

Przywitanie bylo ozieble, bylam i jestem swiadoma, ze moglo zabolec, wiec pozegnanie bedzie cieple;
rowniez w milosci! Powodzenia!
a.

acha i jeszcze jedno; Tak!; "Niech mi Bog wybaczy to co zawinilam", ale Wam rowniez niech wybaczy! Amen!

http://www.ulicaprosta.net/forum/search ... zkaa&ch=-1

.
http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... &start=225
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego- smoka i agnieszki
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Teraz ja od siebie,
Jestem zdruzgotania ,nie wiem czy przez te 6 lat czytałam tyle obelg,oskarżeń,
oszczerstw ,pomówień ,osadzeń ,jednego na drugiego.
Dla mnie tych troje sa siebie warci
Agnieszka mimo ,ze broni Ryszarda ,w niczym nie ustępuje hardiemu bo tym samym osądza co hardi.
Nie pojęte jest dla mnie skąd w tej kobiecie jest tyle zawziętości..

Niech to bedzie przestroggą dla tego forum ,by nic podobnego nie miało miejsca.

Ucinac w zarodku . :!:




Podobne drwiny, prześmiewki ,osądy toczą sie na biblia a dotyczą Pati .
.za zgodą Adninistracji -

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 28 stycznia 2013, o 18:32 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
No cóż przeczytałem
Cieszę się ,że byłem na tym forum tylko 3 dni
Wprawdzie o 3 za dużo ,ale dzięki łasce Boga wyszedłem . Nie chcę komentować żadnych tam wpisów
bo wierzę ,że ludzie tam są pod natchnieniem ducha ,który ich prowadzi do takich postaw
Nawet nie wiem czy powinienem się o nich modlić
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 29 stycznia 2013, o 08:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Oczywiście pisząc o uczestnikach tego forum nie miałem na myśli gości Axanny czy Agnieszki
bo one jeżeli się wypowiadają tam ostro to moim zdaniem dlatego ,że duch tego forum je prowokuje.Ale one wyszły wiec do tej "sitwy" nie należą

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 30 stycznia 2013, o 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Niestety, od Axanny dostalam najbolesniejsze baty. Tak sobie mysle,,, czy ta konwersacja z nia nie wplynela na dynamike mojej ciazy. Ale nie chce nosic urazy w sercu, chociaz moje dziecko ze wzgledu na wczesniactwo szczegolnie jest narazone na wiele niebezpieczenstw.
Takie oto SLOWO otrzymalam od Pana, gdy ponownie zapragnelam udzielac sie na forum biblia.web.

Iz. 28

(9) Kogóż to chce uczyć poznania i komu tłumaczyć objawienie?
Czy odwykłym od mleka, odstawionym od piersi? (10) Bo paple przepis za przepisem, przepis za przepisem, nakaz za nakazem, nakaz za nakazem, trochę tu, trochę tam.

(11) Zaiste, przez jąkających się i mówiących obcym językiem przemówi do tego ludu
ten,

(12) który im rzekł: To jest odpoczynek, dajcie odpoczynek zmęczonemu, i to jest wytchnienie! Lecz nie chcieli słuchać.

(13) Dlatego dojdzie ich słowo Pana: Przepis za przepisem, przepis za przepisem, nakaz za nakazem, nakaz na nakazem, trochę tu, trochę tam - aby idąc padli na wznak i potłukli się, uwikłali się i zostali złapani.

(14) Dlatego słuchajcie słowa Pana, wy szydercy, panujący nad tym ludem, który jest w Jeruzalemie
!
(15) Ponieważ mówicie: Zawarliśmy przymierze ze śmiercią i z krainą umarłych mamy umowę, więc gdy nadejdzie klęska potopu, nie dosięgnie nas, gdyż kłamstwo uczyniliśmy naszym schronieniem i ukryliśmy się pod fałszem,

(16) dlatego tak mówi Wszechmocny,
Pan: Oto Ja kładę na Syjonie kamień, kamień wypróbowany,
kosztowny kamień węgielny, mocno ugruntowany:
Kto wierzy, ten się nie zachwieje
.


Paplaja i paplaja...nic poza tym. A ja chcialam dzielic sie Slowem poznania....
Pokaż Uwagi moderatora


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 30 stycznia 2013, o 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
.

Tak , nie noś urazy w sercu ,właśnie ze względu na dziecko.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 30 stycznia 2013, o 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
noemi napisał(a):
.

Tak , nie noś urazy w sercu ,właśnie ze względu na dziecko.

Nie nosze, jak mi Pan przebaczyl tak ja innym. Nasze zycie w jego reku.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciekawy post - oszczerstw hardiego
 Post Napisane: 31 stycznia 2013, o 07:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
są ludzie ,których jedynym cellrm jest zabawa za wszelką cenę
bawią się dokuczając innym na forach
są i tacy ,którzy mają "misję " demaskowania heretyków
są i 'zwykli " dyskutanci
na forum smoczym więcej jest tych pierwszych niż tych zwykłych
taki duch i skupia podobnych sobie
Branham nauczał - ptaszki o podobnych piórkach latają razem
pozdraiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 stycznia 2013, o 07:29 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » REGULAMIN » Na CENZUROWANYM - ban


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL