Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » REGULAMIN » Na CENZUROWANYM - ban




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 26 listopada 2013, o 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
:) Wiesz tu chodziło o nick ,chociaż nie bardzo pasowało ale jakaś zbieżność z 'mama 'była i właczyło sie światełko .
Moze nie zbyt fortunnie zapytałam a twoja reakcja wskazała mi zeby zmilczec.
Ja to sie stało ze teraz trafiłas na ten temat :)

No i osoba pod różnymi nickami jak widzisz i na różnych forach i w sieci działa lub działają.
Bo to moze byc jedna w wielu lub wielu w jednej w każdym razie trzeba byc ostroznym
A ze sa tez osoby naprawde w potrzebie to i moga ucierpiec przez takich bądź co badź oszustów co to wabia na swoje chore dzieci.

Zauwazyłam ze lubuja sie w nieszczęściach ze opisuja z detalami czego im rzekomo brakuje
i wrecz roszcza sobie by im dac to i to .

Zasłaniaja sie Bogiem by czynic zło -

Pola tez sprawdzała ta sprawe .

Fora stały sie takim punktem gdzie na PW można wymuszac na ludzkich uczuciach.
Jesli tu działo by sie cos takiego to powiadomic na dole w
PROPOZYCJE

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 listopada 2013, o 12:20 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 27 listopada 2013, o 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Oto kolejny dowód na naciąganie ...
..............
Obrazek
Znów zaczyna krążyć w sieci zdjęcie poparzonej dziewczynki Oli, przeczytaj zanim go udostępnisz, zwróć uwagę na datę artykułu.
Ja z tym zdjęciem spotkałam się na NK w 2010 r, żadna fundacja ani jej rodzice nie mają nic wspólnego z umieszczeniem tego zdjęcia.
Ja rozumiem, że jesteśmy wrażliwi na krzywdę jaka dotyka innych, to zdrowy odruch serca - więc pomagajmy, ale w granicach zdrowego rozsądku,sprawdzajmy apele o pomoc, a może lepiej rozejrzeć się dokoła i pomóc ludziom potrzebującym z najbliższego otoczenia. Zastanówmy się nad tym, jak to jest, że łatwiej jest wspierać osoby nam nieznane, a tak trudno przyjść z pomocą np. samotnym sąsiadom.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... zusci.html


Mail za zdjęciem poparzonej, 14-miesięcznej Oli, robi wrażenie.
Na dodatek tak niewiele trzeba, by jej pomóc w rehabilitacji - wystarczy przesłać maila dalej. Ale nie róbcie tego.

Ola wprawdzie istnieje, tyle, że ma już 7 lat, a jej rodzice są bezsilni wobec mailowej akcji, za którą stoją internetowi oszuści.

"Ola wygrała z ogniem bój o życie, teraz walczy o swoją przyszłość! 14-miesięczna dziewczynka ma spaloną skórę, uszkodzone kości czaszki na skutek wysokiej temperatury, nie ma połowy twarzy. Po pożarze trafiła do krakowskiego szpitala w Prokocimiu i jest pod opieką chirurga specjalisty od oparzeń doc.
Jacka Puchały.
Czekają ją kolejne operacje i długa rehabilitacja, na którą potrzebne są pieniądze".
Taki dramatyczny mail od dwóch tygodni krąży w sieci.
Wygląda wiarygodnie - jest wskazane miejsce leczenia dziewczynki, nazwisko lekarza i - co najbardziej poruszające - zdjęcie poparzonej Oli.

- Rzeczywiście leżała u nas, pamiętam, ale to było sześć lat temu - mówi Magdalena Oberc, rzeczniczka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. - Była naszą pacjentką po wypadku.
Sprawą zajęły się media i ktoś po prostu wykorzystał tę historię.

Wypadek, to pożar domu, w którym dziewczynka mieszkała z rodzicami. Spłonął całkowicie. Ola walczyła o życie, była ciężko poparzona.

Organizatorzy internetowej akcji pomocy dla Oli działają rzekomo w imieniu rodziców, którzy nie mają pieniędzy i oczekują tak niewiele: "Prześlij, gdzie możesz w niezmienionej formie. Ciebie kosztuje to tylko kliknięcie, a rodzice dostają 3 grosze za każdego maila przesłanego w tej formie."

- Znam jej rodziców i oni z mailowym łańcuszkiem nie mają nic wspólnego.
Ten mail w sieci pojawia się co jakiś czas, wtedy odbieramy mnóstwo telefonów z pytaniami o Olę - dodaje Magdalena Oberc z krakowskiego szpitala

Siedmioletnia obecnie dziewczynka, funkcjonuje niemal normalnie.
Przechodziła - jak donosił niedawno dziennik "Polska The Times" - kolejne operacje korekcyjne. Rodzice Oli - jak pisała "Polska" - o rozsyłanych w sieci wiadomościach z historią ich córki dowiedzieli się przypadkiem. Ktoś ze znajomych wysłał im kopię łańcuszka. - Nigdy nie dostaliśmy żadnych pieniędzy dzięki tym mailom. Nawet nie wiemy, kto jest autorem tej wiadomości - mówili dziennikarce "Polski". Zawiadomili nawet policję w Sanoku oraz tamtejszą prokuraturę, jednak sprawa została umorzona.

"Polska" informuje też, że wspomniany w oszukańczym mailu prof. Jacek Puchała, który istotnie opiekował się małą Olą przed laty, już nie żyje - zmarł w maju, po długiej chorobie.

Łańcuszków nie wysyłają ci, którzy potrzebują pomocy

Autorzy maila podają wiarygodnie - na pierwszy rzut oka - brzmiące wyjaśnienie, jak się ma rozsyłanie maila po znajomych do zarabiania 3 gr na każdym kliku: zapewniają, że wiadomość "zawiera skrypt html, który zlicza ile razy mail był wysłany".
Płacić rzekomo ma firma zajmująca się badaniami skuteczności mailingu jako formy marketingowej.

Zdaniem Dariusza Nowaka z małopolskiej policji, często nabieramy się na dużo prostsze chwyty. - Bo łapią za serce, odwołują się do naszego sumienia, a wysłanie maila nie wydaje nam się groźne - mówi w rozmowie z TOK FM. - To jeszcze nic takiego.

Ludzie często wysyłają pieniądze na fikcyjne numery kont, które zazwyczaj są założone na podstawione osoby, na przykład bezdomnych i pieniądze nigdy nie trafiają do chorych dzieci.

Samo wysłanie maila nie jest groźne. - Jeśli nie zawiera załączników, które każą nam uruchamiać jakiś program, to nasz komputer nie jest zagrożony - przyznaje Bogusław Juza administrator Uczelnianego Centrum Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej i wyjaśnia.

Autorami łańcuszków niemal nigdy nie są rodzice chorych dzieci czy osoby, które dotknęła tragedia. Nikomu nie przychodzi jednak do głowy, żeby to sprawdzić. Poza tym, to praktycznie nie do sprawdzenia, jeśli w mailu nie ma danych osoby, której rzekomo mamy pomóc, bo sam adres mailowy nic nam nie mówi.

Na co liczą internetowi oszuści

Jeśli oszuści nie chcą zainfekować naszego komputera złośliwym wirusem ani naciągnąć nas, na wpłatę pieniędzy na konto, to po co wysyłają fałszywe "łańcuszki pomocowe"? Zdaniem Bogusława Juzy z AGH, [color=#FF4000]próbują w ten sposób tworzyć bazy ze sprawdzonych adresów e-mailowych dużej grupy osób, które potem można sprzedać. [/color]
Przesyłając wiadomość w niezmienionej formie dołączamy do niej bowiem adresy, z których wiadomość do nas dotarła.

Oszuści produkują więc całą masę różnych łańcuszków i liczą, że chociaż część wróci do nich z "historią" dokumentującą, jak mail krążył, a więc z solidną bazą.
Internetowe łańcuszki są najłatwiejszym najtańszych sposobów na dotarcie z reklamą do potencjalnych klientów.
Tańszym niż zdobywanie ich adresów domowych i wysyłanie reklam pocztą.
Niestety nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz adres w sieci może być dla złodziei dużo cenniejszy i mogą go wykorzystać nie tylko w marketingu wirusowym. - Gdy złodziej go posiada, włamanie się na naszą skrzynkę, zdobycie loginów, haseł choćby do naszego konta bankowego jest dużo prostsze - uważa mł. insp. Dariusz Nowak. Trudniej złapać autora takich łańcuszków. - Ta informacja jest przesyłana tysiące razy, dotarcie do pierwotnego adresu jest w praktyce niemożliwe i oszuści doskonale o tym wiedzą, często wysyłają też maile z zagranicznych serwerów - twierdzi Nowak.

Co więc zrobić? - Na pewno nie reagować na łańcuszki - radzi Oberc. - Zachęcałabym do pomagania za pośrednictwem dużych, sprawdzonych fundacji.
W naszym szpitalu działa także wolontariat, jeśli ktoś ma trochę czasu, może przyjść i spędzić go z chorymi dziećmi, na przykład czytając im książki - dodaje.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 8.html?i=1

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 22 grudnia 2013, o 23:37 
 
witam proszę o pomoc jestem bez pracy nie mam świat bo za co prosze jeżeli ktoś moze mi pomoc mejl.mój. sierpc101010@wp.pl


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 23 grudnia 2013, o 09:46 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
urszula19 napisał(a):
witam proszę o pomoc jestem bez pracy nie mam świat bo za co prosze jeżeli ktoś moze mi pomoc mejl.mój.sierpc101010@wp.pl


urszula19 prosisz o pomoc ludzi a czy zwróciłaś sie do Boga ?
Nie masz pracy , nie masz świąt ale czy masz Boga jako swego Pana i Zbawiciela ?

Szukamy pierw Królestwa Bożego a wszystko inne będzie nam dodane.

Nie obraź sie ale twoja prośba niczego nie wyjasnia w takiej sytuacji jak ty tu podajesz
jest wiele rodzin.
Czy zwracałaś sie do opieki społecznej albo do ksiedza w paraii przeciez oni sa zobowiązani
pomagac swoim wiernym .
Co z rodzina czy masz rodziców bąź dzieci ?

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 23 grudnia 2013, o 09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 17:14
Posty: 94
urszula19 napisał(a):
witam proszę o pomoc jestem bez pracy nie mam świat bo za co prosze jeżeli ktoś moze mi pomoc mejl.mój.sierpc101010@wp.pl



Droga Urszulo!
Nie wiem czy jesteś faktycznie w potrzebie czy też tylko poszukiwaczką łatwego zarobku.
Wychowałam troje dzieci i miałam różne chwile w swoim życiu, Nie raz brakowało mi na opłaty i chleb.
Z pomocą Bożą da się przez to przejść.
Jednak jest warunek musisz zaufać Jezusowi Chrystusowi i oddać mu swoje serce. Wtedy Twoje życie się zmieni.
Poszukałaś to forum w internecie a może poszukałabyś jakiejś społeczności chrześcijańskiej w okolicy, która pomoże Ci przejść przez trudny okres w życiu.

Po za tym są jeszcze instytucje państwowe, które pomagają takim jak Ty.

Jeżeli jesteś naciągaczką to niech Ci Pan Bóg odpuści na Sądzie Ostatecznym...

_________________
Marta
odeszła do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 23 grudnia 2013, o 10:06 
 
boga mm cały czas w sercu moi rodzice nie żyją jeden syn wyrzekł się mnie a drugi jest w świecie i ma długi pracowałam 20 lat były redukcje więc jetem w takiej sytuacji wiem że jest dużo rodzin w takiej sytuacji jak ja zwróciłam się do siostr zakonnych pomagają mi dają chleb czasami do chleba mieszkam w takim mieście co nie ma pracy jeżeli by byla praca nie pisałabym tutaj nie jestem leniwa żeby nie pracować


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 23 grudnia 2013, o 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 17:14
Posty: 94
urszula19 napisał(a):
boga mm cały czas w sercu moi rodzice nie żyją jeden syn wyrzekł się mnie a drugi jest w świecie i ma długi pracowałam 20 lat były redukcje więc jetem w takiej sytuacji wiem że jest dużo rodzin w takiej sytuacji jak ja zwróciłam się do siostr zakonnych pomagają mi dają chleb czasami do chleba mieszkam w takim mieście co nie ma pracy jeżeli by byla praca nie pisałabym tutaj nie jestem leniwa żeby nie pracować


Przeczytałaś cały wątek?

Jeśli tak to już wiesz dlaczego nie pomagamy i nie odpowiadamy na takie prośby.

_________________
Marta
odeszła do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 23 grudnia 2013, o 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
urszula moze tak byc jak piszesz ale zastanawia dlaczego ludzie szukją pomocy
wypisując najróżniejsze historie o sobie .
Jest to wręcz nienaturalne i niesmaczne jakie mają wymagania podają całe instrukcje
co im dać moim zdaniem zakrawa to nie na biede a na beszczelnośc wyłudzania
i powinno byc karalne.
Takie osoby o grabiają tych którzy naprawde potrzebuja pomocy,ale nieufnosć do naciągaczy
powoduje ,ze blokuje sie pomaganie.
W tym wątku można zobaczyc jak to wygląda .
mamamarta napisała,ze była w podobnie trudnej sytuacji a ja dodam od siebie,że
tez zaznałam podobnej sytuacji i .np święta spędzałam o kromce chleba ze smalcem.
Bóg do nas mówi przez różne sytuacje przez trudności tez ma nam cos do powiedzenia.

Wspominasz o siostrach zakonnych ze daja ci chleb a do chleba juz nie moga ?
Przeciez jesteś katoliczką więc kto jak kto ale czy nie od nich powinnas otrzymac pomoc.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: do mamamarta
 Post Napisane: 28 grudnia 2013, o 16:24 
 
Napisalas mamomarto takie cos;

mamamarta napisał(a):
Tak wiem! Przeczytałam wczoraj wieczorem cały wątek Długo mnie gryzło o Ci chodziło.
Mogłaś mi powiedzieć .
Ja jak wiesz nie potrzebuję pomocy w takiej formie chociaż bogata nie jestem.
Mam Zbór, do którego mogłabym się zwrócić w razie potrzeby

Takich ludzi należy piętnować i reakcja Agnieszki mnie bardzo dziwi.
Jestem Chrześcijanką i mam kochać nieprzyjaciół ale Pan Bóg jest Bogiem porządku i prawa.
Prawo mówi że to jest przestępstwem i należy z tym walczyć.


Nie wiem co Cie tak bardzo zdziwilo w mojej raakcji, czy to, ze nie podobalo mi sie zle traktowanie prze noemi osoby, ktora poprosila o pomoc ?

Powiadasz, ze jestes chrzescijanka i masz kochac nieprzyjaciol, ale ze Pan Bog jest Bogiem porzadku i prawa i ze takich ludzi nalezy pietnowac ?, a gdzie zgubilas milosierdzie ?

ON- BOG jest przede wszystkim Bogiem MILOSIERDZIA. Jego Milosierdzie goruje nad sadem.

Nad tym, który nie okazał miłosierdzia, odbywa się sąd bez miłosierdzia - mowi Slowo Boze.

Nie podobalo mi sie i nadal nie podoba mi sie to jak tutaj zostala potraktowana ta osoba, ktora prosila o pomoc a zostala potraktowana podle i napewno nie po chrzescijansku.

To ja sie dziwie, ze Ty majaca sie za Chrzescijanke tego nie dostrzegasz , natomiast dziwisz sie mnie , ze nie zmieszalam tej osoby z blotem.

Coz nazwac sie Chrzescijanka i to z wielkiej litery kazdy moze...


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 13 stycznia 2014, o 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
urszula19
sierpc101010@wp.pl
31.0.212.161
.

tomaszewska
opowiedział(a) 2010-12-05 15:27:42:

Witam jestem w trudnej sytuacji mam syna na utrzymaniu syn nie ma renty po ojcu zmarłym uczy się jest nam ciężko za każdą pomoc będę wdzięczna e-mejl sierpc101010@wp.pl
.


sierpc101010 / 2013-12-14 11:21
+ - 0 usuń
proszę pana Przemka o napisanie do mnie jeszcze raz bardzo przepraszam ale nie chcący skasowałam pana mejl.moj.mejl. sierpc101010@wp.pl
skomentuj
Re: Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa
sierpc101010 / 2013-11-29 22:08
+ - 0 usuń
witam proszę o pomoc jestem wdowa utraciłam prace jestem bez zasiłku każda pomoc mnie zadowoli nie mam rodziny aby mi pomogli rodzice nie żyją bardzo dziękuje mój mejl. sierpc101010@wp.pl

http://www.money.pl/forum/biedne-rodzin ... 35377.html
.

Re: Jaka kolwiek pomoc finansowa -Błagam.
Autor: sierpc101010 20.12.13, 02:50
Dodaj do ulubionych
Odpowiedz
witam proszę o pomoc jestem bez pracy nie mam opału na zimę chodzę do siostr zakonnych po chleb tak się ratuję mejl. sierpc101010@wp.pl
..

Dodany: 2013-06-23, 15:40:12
Ikonka_cytatu Cytuj+ | Ikonka_cytatu Cytuj | Ikonka_abc Link

witam prosze o pilna pomoc jestem w trudnej sytuacji utracilam prace teraz nie mam nawet na leki jezeli ktos by mi chcial pomoc bardzo prosze o wplate chociasz nie duzo a dlamnie to bedzie sporo serdecznie dziekuje nr konta bank pekao s.a 59124032041111001013693553 mejl.sierpc101010@wp.pl
http://pomagam.frix.pl/post/2484566/pomoc
.

Wątek: Przemycać czy nie przemycać papierosy do Anglii?
Autor: Czytelnik IP 46.112.98.*
Data wysłania: 2010-11-02 18:45
Temat: KUPIE TYTON KAZDA ILOSC
Treść: Witam mam tytoń dobrej jakości jasny , drobno cięty po dobrej cenie 510314256 sierpc101010@wp.pl
http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id ... ilosc.html

........

:P agnieszke dziwi to ,że nie chce sie udzielac pomocy oszustom / a mnie dziwi ,ale może nie powinno .
urszula prosi o pomoc hmm to mnie dziwi ale może powinnam sie dziwić ,ze swiat lezy w złym.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: do mamamarta
 Post Napisane: 13 stycznia 2014, o 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 17:14
Posty: 94
-agnieszka napisał(a):
Napisalas mamomarto takie cos;

mamamarta napisał(a):
Tak wiem! Przeczytałam wczoraj wieczorem cały wątek Długo mnie gryzło o Ci chodziło.
Mogłaś mi powiedzieć .
Ja jak wiesz nie potrzebuję pomocy w takiej formie chociaż bogata nie jestem.
Mam Zbór, do którego mogłabym się zwrócić w razie potrzeby

Takich ludzi należy piętnować i reakcja Agnieszki mnie bardzo dziwi.
Jestem Chrześcijanką i mam kochać nieprzyjaciół ale Pan Bóg jest Bogiem porządku i prawa.
Prawo mówi że to jest przestępstwem i należy z tym walczyć.


Nie wiem co Cie tak bardzo zdziwilo w mojej raakcji, czy to, ze nie podobalo mi sie zle traktowanie prze noemi osoby, ktora poprosila o pomoc ?

Powiadasz, ze jestes chrzescijanka i masz kochac nieprzyjaciol, ale ze Pan Bog jest Bogiem porzadku i prawa i ze takich ludzi nalezy pietnowac ?, a gdzie zgubilas milosierdzie ?

ON- BOG jest przede wszystkim Bogiem MILOSIERDZIA. Jego Milosierdzie goruje nad sadem.

Nad tym, który nie okazał miłosierdzia, odbywa się sąd bez miłosierdzia - mowi Slowo Boze.

Nie podobalo mi sie i nadal nie podoba mi sie to jak tutaj zostala potraktowana ta osoba, ktora prosila o pomoc a zostala potraktowana podle i napewno nie po chrzescijansku.

To ja sie dziwie, ze Ty majaca sie za Chrzescijanke tego nie dostrzegasz , natomiast dziwisz sie mnie , ze nie zmieszalam tej osoby z blotem.

Coz nazwac sie Chrzescijanka i to z wielkiej litery kazdy moze...



Agnieszko!
Nie mam zamiaru spierać się z Tobą. Masz rację mamy być miłosierni. Czy jednak mamy być też głupi?

Mam sąsiadkę, która od kilkunastu lat utrzymuje się z żebrania na ulicy. Jeżdzi raniutko pociągami do pobliskich i dalszych miast i tam "pracuje".
Nigdy nie pracowała zawodowo. Nie wstydzi się tego chociaż na kartonie ma napisane o chorej córce, która jest zdrowa jak rydz.
Sposób na życie ot i co.

Czy to, że chcemy sprawdzić prawdziwość treści maila z prośbą czyni nas złymi ludżmi?
Chciałabym wiedzieć czy mój datek nie idzie na papierosy lub alkohol albo czy ktoś nie zrobił sobie sposobu na łatwy zarobek.

Co do miłosierdzia. to nie wiedziałam, że Pan Bóg popiera kłamstwo i wyłudzanie.

A tera na koniec chciałabym zapytać co masz do powiedzenia na temat ostatniego postu, który pokazuje czym zajmuje się prosząca o pomoc osoba.

_________________
Marta
odeszła do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROSZE OPOMOC
 Post Napisane: 13 stycznia 2014, o 17:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
noemi napisał(a):
urszula19
sierpc101010@wp.pl
31.0.212.161
.

tomaszewska
opowiedział(a) 2010-12-05 15:27:42:

Witam jestem w trudnej sytuacji mam syna na utrzymaniu syn nie ma renty po ojcu zmarłym uczy się jest nam ciężko za każdą pomoc będę wdzięczna e-mejl sierpc101010@wp.pl
.


sierpc101010 / 2013-12-14 11:21
+ - 0 usuń
proszę pana Przemka o napisanie do mnie jeszcze raz bardzo przepraszam ale nie chcący skasowałam pana mejl.moj.mejl. sierpc101010@wp.pl
skomentuj
Re: Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa
sierpc101010 / 2013-11-29 22:08
+ - 0 usuń
witam proszę o pomoc jestem wdowa utraciłam prace jestem bez zasiłku każda pomoc mnie zadowoli nie mam rodziny aby mi pomogli rodzice nie żyją bardzo dziękuje mój mejl. sierpc101010@wp.pl

http://www.money.pl/forum/biedne-rodzin ... 35377.html
.

Re: Jaka kolwiek pomoc finansowa -Błagam.
Autor: sierpc101010 20.12.13, 02:50
Dodaj do ulubionych
Odpowiedz
witam proszę o pomoc jestem bez pracy nie mam opału na zimę chodzę do siostr zakonnych po chleb tak się ratuję mejl. sierpc101010@wp.pl
..

Dodany: 2013-06-23, 15:40:12
Ikonka_cytatu Cytuj+ | Ikonka_cytatu Cytuj | Ikonka_abc Link

witam prosze o pilna pomoc jestem w trudnej sytuacji utracilam prace teraz nie mam nawet na leki jezeli ktos by mi chcial pomoc bardzo prosze o wplate chociasz nie duzo a dlamnie to bedzie sporo serdecznie dziekuje nr konta bank pekao s.a 59124032041111001013693553 mejl.sierpc101010@wp.pl
http://pomagam.frix.pl/post/2484566/pomoc
.

Wątek: Przemycać czy nie przemycać papierosy do Anglii?
Autor: Czytelnik IP 46.112.98.*
Data wysłania: 2010-11-02 18:45
Temat: KUPIE TYTON KAZDA ILOSC
Treść: Witam mam tytoń dobrej jakości jasny , drobno cięty po dobrej cenie 510314256 sierpc101010@wp.pl
http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id ... ilosc.html

........

:P agnieszke dziwi to ,że nie chce sie udzielac pomocy oszustom / a mnie dziwi ,ale może nie powinno .
urszula prosi o pomoc hmm to mnie dziwi ale może powinnam sie dziwić ,ze swiat lezy w złym.


Jest GOPS i tam proszę udać się o pomoc czy to finansową czy materialną. Dziś jest wiele oszustów którzy tylko czychaja aby kogoś naciągnąć,może i Urszula potrzebuje pomocy,to niech się zgłosi do GOPSU w jej miejscowości ,gminie czy starostwie.Bo takie tu pisanie to moim zdanie to jest wyludnię,żerowanie na ludzkich uczuciach ja już się tak dałam nabrać teraz już dmucham na zimne,Poniżej obrazem można odebrać w dwojaki sposób,albo będziesz oszukiwać innych aż w końcu otrzymasz zasłużoną zapłatę za oszusta,lub zerwiesz z grzechem i oddasz się w ręce Jezusa,i ten Twój grzech pogrzebiesz,on umrze dla Ciebie,gdyż zaczniesz nowe życie,a i wtedy Jezus będzie Ci błogosławił.Ja przeszłam coś takiego ,gdy byłam katoliczką brakowało mi pieniędzy na pozastawowe rzeczy ciągle prosiłam o pomoc,choć mogłam sobie sama pomóc, gdyż wystarczyło by tylko rzucić papierosy,alkohol,to co niepotrzebne ,bez czego można się było obejść,Dziś wiem że żyje i nie potrzebują pomocy żadnej Jezus mi pomógł i to bardzo dużo,teraz wiem że jestem bogatą najbogatszą kobieta,żoną matką i babcią,gdyż mojej bogactwo nie jest z tego świata ono jest w NIEBIE,a to co tu jest mi potrzebne wszystko otrzymałam od mojego Pana i dziękuje więcej już nie pragnę to co tu mam jest wystarczające.
Tak więc pani URSZULO ,może czas zacząć od siebie samej,to co niepotrzebne odrzucić,a wtedy może nie będzie pani potrzebna żadna pomoc.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 stycznia 2014, o 17:33 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » REGULAMIN » Na CENZUROWANYM - ban


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL