Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » NAUKA -ODKRYCIA-Naukowcy-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od swin
 Post Napisane: 25 sierpnia 2016, o 11:43 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
W Torze ksiegach Mojzesza jasno jest napisane co mozna jesc a co nie np. jest tam zakaz jedzenia swini i moze dlatego Jezus pozwolil by demony z ludzi weszly w swinie itd ... wiec nie jest to jedzenie dla wierzacych a dzis medycyna tylko to potwierdza ...czyli jedzacy swinie to prawie kanibale -:)

Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od swin
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/genet ... ytnio-swin

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 25 sierpnia 2016, o 11:43 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od s
 Post Napisane: 29 sierpnia 2016, o 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Czyli swinia siostra człowieka ?

A jak z chomarami, slimakami , osimornice, krewetki i inne rozwielitki ?

Wiesz co chyba ludziom sie nudzi z dobrobytu i szuka czego nie jesc
a wiesz ze w Syrii pozjadali psy i koty ?
KANIBALIZM tez był bo kiedy smierc z głodu mówi ci a kuku to nie przebierasz
jakiej to marki czy koszerne.
na forum zydów pl. byli gotowi wszczepic sobie serce od świni ale miesa o nie tego
to on nie jada.
Obłuda na całego.

grzesznik porównany jest i do swini i do psa i na małpe sie załapie.

Narodzisz sie na Nowo z Ducha Bożego to wszystko inne traci znaczenie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od s
 Post Napisane: 30 sierpnia 2016, o 13:55 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Wedlug niektorych podan Talmudu nie tylko lud Bozy a nawet zwierzeta zaczely jesc mieso dopiero po potopie bo bylo duzo padliny ( przed potopem mieso mieli jesc tylko Ci co odeszli od Boga , to oni zabijali ludzi i zwierzeta oraz czynili zlo na ziemi , apokryf ksiega Henocha ) a mniej roslin niz przed potpotem dlatego miedzy innymi Bog pozwala czlowiekowi jesc mieso czyste stad Noe zabral do arki po 7 par zwierzat czystych a tylko po jedniej parze tych innych . Jezus w ewangeliach pozwala by demony utopily stado swin a innym razem kaze apostolom zbierac okruchy chleba co pokazuje nam podzial na pokarmy czyste i inne... widzenia ..ap Piotra w Dziejach Apostolskich ..roznych pokarmow dotyczy tego by nie dzielic ludzi na czystych i nieczystych czyli Zydow i pogan bo ewangelia jest dla wszystkich.. tak to widzenie rozumie sam apostol ( wiec nie ma tu podstaw do pogladu ze chrzescijanie moga jesc nieczyste pokarmy np swinie ) nie ma tez zadnych podstaw do tego by sadzic ze ap Pawel jako Zyd nawracajac pogan uczyl ich lamania prawa i pozwalal jesc nieczyste pokarmy skoro wierzacy poganie, chodzacy do synagog znali nauki Mojzesza,kwestie przestrzegania dekalogu czy przepisy pokarmowe byly im znane dlatego apostolowie wyjasniali im tylko pewne szczegoly w tych sprawach jesli byla taka potrzeba . Chrzescijanie dzis oczywiscie moga jesc mieso czyste ale z wielu powodow dobrze jest nie pic wina i nie jesc miesa jak radzi ap Pawel i dlatego w K ADS jest sporo wegetarian szczegolnie na zachodzie ale nie jest to nasza zasada wiary kosciola tylko wolny wybor czlowieka ..... pozdrawiam ! Tomasz G

ps :

TORA a Wegetarianizm
http://www.the614thcs.com/40.626.0.0.1.0.phtml

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od s
 Post Napisane: 30 sierpnia 2016, o 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Człowiek bardzie sie troszczy zeby zjeść czyste zwierze niz żeby samemu byc czystym
w oczach YHVH .
Piotr miał widzenie zwierzat a przeciez mógł miec widzenie zydów i np Samarytan ktorych
uwazali za nieczystych.
Tylko ze jest tu mowa o jedzeniu wiec jak zjesc Samarytanina ?

Ci co odeszli od Stwórcy to ci ktorzy łaczyli sie z kobietami a one rodziły im
genetycznie zmodyfikowane hybrydy .

Wszystko jest pomieszane dlatego wszelkie stworzenie jeczy i wzdycha oczekuja Objawienia
sie Synów Elohim.

Ludzie jedza rózne rzeczy dla mnie obrzydliwe ale kto wie do czego moze zmusic głód.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od s
 Post Napisane: 30 sierpnia 2016, o 18:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Widzenie ap Piotra pokarmy czy ludzie ....


Czy ap Piotr jadł coś nieczystego podczas tego widzenia Odp raczej nie bo Ap Piotr raczej zastanawia sie co ta wizja symbolizuje ...

DzAp 10 ,9 - 18 .

9. A nazajutrz, gdy oni byli w drodze i zbliżali się do miasta, wyszedł Piotr około godziny szóstej na dach, aby się modlić.
10. Potem poczuł głód i chciał jeść; gdy zaś oni przyrządzali posiłek, przyszło nań zachwycenie
11. I ujrzał otwarte niebo i zstępujący jakiś przedmiot, jakby wielkie lniane płótno, opuszczane za cztery rogi ku ziemi;
12. Były w nim wszelkiego rodzaju czworonogi i płazy ziemi, i ptactwo niebieskie.
13. I odezwał się do niego głos: Wstań, Piotrze, zabijaj i jedz!
14. Piotr zaś rzekł: Przenigdy, Panie, bo jeszcze nigdy nie jadłem nic skalanego i nieczystego.
15. A głos znowu po raz wtóry do niego: Co Bóg oczyścił, ty nie miej za skalane.
16. A stało się to po trzykroć, po czym przedmiot został wzięty do nieba.
17. Podczas gdy Piotra dręczyła jeszcze niepewność, co mogło oznaczać widzenie, które miał, mężowie wysłani przez Korneliusza, dopytawszy się o dom Szymona, stanęli u bramy
18. I odezwawszy się, dowiadywali się, czy Szymon, zwany Piotrem, przebywa tam w gościnie.

Ap Piotr dzieki wizycie u Korneriusza już rozumie swoje widzenie i mówi o tym a wiec nie ma tu mowy o tym ze wolno juz jesc swinie itp. tylko o tym ze w Jezusie nie ma już podziału na Żydów i pogan bo zbawienie jest dla wszystkich !!!

DzAp 19 - 35 .

19. A gdy Piotr zastanawiał się jeszcze nad widzeniem, rzekł mu Duch: Oto szukają cię trzej mężowie;
20. Wstań przeto, zejdź i udaj się z nimi bez wahania, bo Ja ich posłałem,
21. Wtedy Piotr zszedł do mężów i rzekł: Jestem tym, którego szukacie; co za przyczyna sprowadziła was tutaj?
22. A oni rzekli: Setnik Korneliusz, mąż sprawiedliwy i bogobojny, cieszący się uznaniem całego narodu żydowskiego, otrzymał od anioła świętego polecenie, aby cię wezwać do swojego domu i posłuchać tego, co masz do powiedzenia.
23. Poprosiwszy, aby wstąpili, udzielił im gościny. Nazajutrz zaś wstał i poszedł z nimi, a niektórzy z braci w Joppie towarzyszyli mu.
24. Następnego dnia przybył do Cezarei; Korneliusz zaś, zwoławszy swoich krewnych i najbliższych przyjaciół, oczekiwał ich
25. A gdy Piotr miał wejść, Korneliusz wyszedł mu naprzeciw, padł do nóg jego i złożył mu pokłon.
26. Piotr zaś podniósł go, mówiąc: Wstań, i ja jestem tylko człowiekiem.
27. I rozmawiając z nim, wszedł i zastał wielu zgromadzonych;
28. I rzekł do nich: Wy wiecie, że dla Żyda przestawanie z ludźmi innego plemienia lub odwiedzanie ich jest niezgodne z prawem; lecz Bóg dał mi znak, żebym żadnego człowieka nie nazywał skalanym lub nieczystym;
35. Lecz w każdym narodzie miły mu jest ten, kto się go boi i sprawiedliwie postępuje.

BW

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od s
 Post Napisane: 31 sierpnia 2016, o 10:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
rozumiem ze ty nie jesz nic co wieprzowina jest ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetycy dowiedli, ze ludzie nie roznia sie zbytnio od s
 Post Napisane: 31 sierpnia 2016, o 11:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Jem to co Biblia uważa za czyste bo tak chciał Bóg a podobnie jest z przestrzeganie dekalogu co obrzezania to mam obrzezane serce a gdybym mógł to o obrzezał bym i ciało bo to nie jest złe i pomaga w higienie ... wielu adwentystów jest jaroszami itp. ja niestety nie mogę zostać jaroszem ...

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sierpnia 2016, o 11:37 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » NAUKA -ODKRYCIA-Naukowcy-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL