Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 11 grudnia 2021, o 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
12-11-2021 Mayfield, Ky Catastrophic Tornado damage- First light drone

.
Live Storms Media
.
C Thomas
Z pewnością historyczne wydarzenie pogodowe na pewno. Tak wiele szkód wyrządzono tak wielu istnieniom, że nawet nie wyobrażam sobie, ile pracy trzeba będzie włożyć, aby się z tego wyzdrowieć.
Moje myśli są ze wszystkimi, którzy stracili bliskich i domy.
.
Granat prawdy
To jest przerażające. Ciemna strona natury może być naprawdę bezlitosna. Moje myśli są ze wszystkimi dotkniętymi. Miłość z Hampshire w Wielkiej Brytanii.
.
Najsłabsze ogniwo
To było paskudne tornado. Obrażenia są bardzo podobne do tych, które zwykle widzisz w tornado ef-4 ef-5. .
L P
Ogromny dług wdzięczności wobec tych, którzy oczyścili drogi, aby mieszkańcy i ratownicy mogli się obejść.
.
AH III
44 minuty temu
Moje serce jest tak zasmucone zniszczeniem i utratą życia. Moje modlitwy kieruję do wszystkich dotkniętych tym przerażającym naturalnym wydarzeniem.
.
George Senda
Nigdy nie widziałem tego rodzaju zniszczenia, od czasów Xenia w stanie Ohio czy Joplin w stanie Missouri, w które uderzyły lata temu. RIP do tych, którzy zginęli w całym stanie i moje myśli i modlitwy za ocalałych i ratowników.
.
Lisa Null
Modlitwy za wszystkich dotkniętych tym systemem burz. Bardzo zła sytuacja pogorszyła się, ponieważ uderzyła w nocy.
.
Randy Thompson
Modlitwy i kondolencje dla wszystkich poszkodowanych i tych, którzy stracili życie w tej tragedii.
Absolutnie niszczycielskie.
.
Andrzeja Jacklina
Przerażający widok dla wszystkich zaangażowanych, zwłaszcza w tym świątecznym okresie. Ty
.
Promień Iry
9 minut temu
Wszystko to geoinżynieryjnie obejrzyj dzisiaj Dane Wiggington, a on cię opowie. Nagrałem na FACEBOOKu nagromadzenie się nad wschodnim Teksasem w czwartek i piątek.
.
M.W.T.
9 minut temu
To było 200 mil zniszczenia. Późna zima ? Brak śniegu ? To bardzo podejrzany odcisk kciuka modyfikacji pogody. Błyskawica też wygląda podejrzanie

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 grudnia 2021, o 15:49 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 11 grudnia 2021, o 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
12-10-2021 Hayti, MO-Close Range Intercept of Large Significant Tornado Crossing I-55


...
to nie sa błyskawice to wojna - jaka bronia prowadzona?
.
10 godzin temu
Jezu. To musi być jedna z najstraszniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. Zwłaszcza w otaczającym Cię całunie nocy. Świetne ujęcia! Modląc się za wszystkich na ścieżce tych burz.
.
Johna Crichtona
Fakt, że nie możesz powiedzieć, gdzie jest coś tak dużego i gwałtownego, dopóki się nie zapali, jest przerażający.
.
Blitz Roehre
Wow, struktura burzowa jak w środku lata, niesamowita.. Doskonały materiał filmowy, bądźcie bezpieczni!
.
Traci Lynn
O mój Boże, jakie to przerażające!! Modlitwy za wszystkich poszkodowanych
.
Mizz KeyX
Modlitwy do tych, którzy stracili życie, ich rodzin, przyjaciół i tych, którzy będą musieli przejść proces zdrowienia. Ponieważ dla wielu nie będzie to łatwe... z południowego Tennessee. I dlaczego ściga tę burzę, jakby to był rozbójnik!
.
Sherrell Julion
Wiem, że odmawianie modlitw nie daje wiele, ale naprawdę mam nadzieję, że ludzie mają się dobrze! Pogoda była tak piękna na początku tego tygodnia niż w tym. Bałam się zasnąć zeszłej nocy ze strachu, że to wróci albo alarmy włączą się, kiedy spałam.
.
ZOLTAN!
1:45 ! Możesz zobaczyć całe ciało burzy! 5 sekund po
.
Sherrell Julion
Wiem, że odmawianie modlitw nie daje wiele, ale naprawdę mam nadzieję, że ludzie mają się dobrze! Pogoda była tak piękna na początku tego tygodnia niż w tym. Bałam się zasnąć zeszłej nocy ze strachu, że to wróci albo alarmy włączą się, kiedy spałam.
.
Ethan B
Ogromne i przerażające tornado... o mój Boże
.
łukibrwlr
Miałem 55 lat na Hayti w swojej pół-konie, kiedy wydano ostrzeżenie. Przyspieszyłem, żeby zejść ze ścieżki krętych zakrętów.
.
Jerry oznacza
6 godzin temu (edytowany)
Byłem na drodze tego ogromnego szlochu. Byłem w drodze do Edwardsville w stanie Illinois i pójdę do piekła, jeśli nie będzie innego tornada, które uderzyło w magazyn Amazona, gdy jechałem około 255 do 270 w St loius, aby dostarczyć ładunek przecznicę od Amazon w Edwardsville .
1 ..

Jerry oznacza
No cóż, byłem w tym, który uderzył w Edwardsville w stanie Illinois
.
Jerry oznacza
Mam nadzieję, że nic mu nie jest, to cholernie mnie przestraszyło. Byłem zdrętwiały od paniki w głupiej ciężarówce. Nie mogłem znaleźć gdzie zaparkować i schronić się, srałem się.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 11 grudnia 2021, o 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
12/10/2021 - Hayti, MO - Strong Tornado Impacts neuva tierra


Przy wszystkich turbulencjach wydawało się, że wjeżdżali w tornado, ale w rzeczywistości wciąż było w oddali. Tak potężna była ta burza
.
Kim J
Mieszkam w mo, burza przeszła tutaj wszystko w porządku w mojej małej okolicy, ale to były przerażające syreny, które wylatywały dużo wiatru. Nie zniszczyło mojego domu, ale wiele osób w stanach modli się za nich przez całą noc. Dobry materiał, dziękuję.
.
Diana D
Och, jak szalenie przerażające! Bądź tam bezpieczny.
.
Kyle Kyle
Podoba mi się, jak do niego podjechałeś. Sprawia, że ​​jest to ekscytujące dla widza. To było przerażające tornado, bo nie widać go w ciemności, tylko gdy jest oświetlone. Jak potwór ukryty przed tobą, dopóki na chwilę się nie zapali. on I-55
.
napoje gazowane proste
Jak straszne i do myślenia... najbardziej niewdzięczna praca to prawdopodobnie kierowca ciężarówki i nie wyobrażam sobie wszystkiego, co znoszą tylko przy samej pogodzie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 11 grudnia 2021, o 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
12-10-2021 Mayfield, KY Unreal damage up close

.
Mike Jacobs
To tornado było na ziemi przez ponad 4 godziny i przejechało 270 mil. Ostatni raz tornado było na ziemi przez 4 godziny w 1974 r. Jest to historyczne wydarzenie, które z pewnością będzie najdłuższym tornadem na długim torze, jakie kiedykolwiek zarejestrowano w USA
.
Ajallgood
Modląc się za całe to tornado dotknięte. Syreny wyły przez ponad godzinę! Modlę się za to miasto jak i za moje!
.
Elise Jokell
Byłem w tornado tutaj w NC, to nie był nawet ułamek tego rodzaju zniszczeń. Moje serce wychodzi naprzeciw wszystkim, których to dotyczy.
.
Colette' G.
Obserwowałem to tornado przechodzące przez pola przed moim domem.
Nigdy tu czegoś takiego nie widziałem
Dziękuję Bogu, że za nami tęsknił . Jestem Storm Spotterem od 2006 roku i nigdy nie widziałem czegoś takiego.
Modlitwy za naszych ludzi i ich rodziny

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 12 grudnia 2021, o 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Zaszokować! USA w gruzach! 35 strasznych tornad niszczy miasta w Ameryce

12 gru 2021
.

Niebezpieczna planeta
152 tys. subskrybentów
Dzień wcześniej kolejna klęska żywiołowa nawiedziła Stany Zjednoczone.

W ciągu ostatnich kilku dni w kilku stanach jednocześnie doszło do 35 niszczycielskich i bezprecedensowych tornad. Najpotężniejsze tornado wybuchło w Kentucky, w mieście Mayfield, które zostało poważnie zniszczone, gdy tornada uderzyły w Arkansas, Missouri, Tennessee, Illinois.
Kentucky zostało dotknięte wieloma tornadami, w tym jednym z najdłuższych w historii, które dotknęły dużą liczbę obywateli, zniszczone domy, przewrócone samochody i rozległe zniszczenia mienia.

Tornado znajdowało się na ziemi przez 90 minut przy wietrze przekraczającym 455 km/h.
W całym kraju nastąpiły masowe przerwy w dostawie prądu; w sumie z powodu tornada bez prądu zostało ponad 300 tysięcy osób. W Illinois tornado uderzyło w magazyn Amazona, raniąc wielu obywateli.
Wielu obywateli ucierpiało również w wyniku tornada, które uderzyło w dom opieki w mieście Monette w amerykańskim stanie Arkansas. W wielu stanach ogłoszono stan wyjątkowy, w który zaangażowani byli strażnicy, policja i ratownicy.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 16 grudnia 2021, o 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
WORMWOOD-PLANET X SYSTEM BODY PASSES KENTUCKY HOURS AFTER TORNADO LEVELS A CITY/100S DEAD/READ BELOW

.
Brandon Cory Nagley

Z NOWOŚCI- SYSTEM WORMWOOD-PLANET X CIAŁO PRZECHODZI GODZINY KENTUCKY PO POZIOMIE TORNADO MIASTO/100S+ LUDZIE UMARLI PO WIELU TORNADACH UDERZENIA W 5 STANÓW-100 TYSIĘCY BEZ ZASILANIA/TO NIE JEST „WYPRODUKOWANE PRZEZ CZŁOWIEKA GLOBALNE OCIEPLENIE – TWÓJ SYSTEM PLANETY X POCHWYCIE+SĄD PUKAJĄCY DO DRZWI (TAK JEZUS) PRZECZYTAJ PONIŻEJ.
Dzisiaj jest 21.12.21, jak zawsze pokazuję znaki na niebie, o których Jezus Chrystus (znany jako jeszua po hebrajsku i nazywany wieloma różnymi imionami) ostrzegał przed Jego powtórnym przyjściem. planeta 1x/ nemezis/ nibiru/ biblijny piołun z Objawienia 8/ czerwony smok (będący planetą x z Objawienia 12), co NASA nazywa dowodem systemu planety 9. Ten film przedstawia: AKTUALNOŚCI Wychodząc ze środkowego zachodu Stanów Zjednoczonych i z centralnych krajów Ameryki... Wczoraj w nocy przez ponad 5 stanów przeszło wiele tornad... Zginęło ponad 100 osób... Dom opieki został całkowicie zniszczony, a całe miasto w Kentucky został zniszczony i zrównany z ziemią przez tornado... Tysiące są pozbawione zasilania w wielu stanach.. Ponieważ wiele ciał układu x planety zbliżyło się i okrążyło Ziemię w ciągu ostatnich kilku dni... Sprawy będą się tylko pogarszać .. W tym filmie zobaczysz również ciało systemu planety x złapane przeze mnie z publicznego materiału internetowego przechodzącego nad Kentucky zaledwie kilka godzin po zrównaniu z ziemią całego miasta w Kentucky... Nie, to nie światło słoneczne.... To planeta x przemijanie obiektu systemowego.... .To są znaki przed przyjściem chrystusów..Pochwycenie/złapanie/harpazo chrześcijan jest nieuchronne, podobnie jak ucisk/sąd 7 lat... Nowoprzybyli, Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Boga i niebo (J 14,6) i jedyny sposób na uniknięcie sądu idą ( OBJAWIENIE 3:10/ OBJAWIENIE 12:5/ 1 TESALONICZAN 4/ 1 KORYNTIAN 15/ j 14:3 odniesienia biblijne.) Módlcie się, jeśli nie zaakceptowaliście Jezusa (jeszua) tak, jak Pan przeczytał PONIŻEJ mój film w moich przypiętych komentarzach sekcja z głównymi notatkami.

Lazarus
Wykonawca
David Bowie

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 4 stycznia 2022, o 11:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
WORMWOOD-PLANET X SYSTEM BODY PASSES SPAIN SETTING SKIES ON FIRE/THE EARTH'S IN TROUBLE-READ BELOW

.
Brandon Cory Nagley

CIAŁO WORMWOOD-PLANET X PRZECHODZI HISZPANIĘ W OGIENIU STANOWI NIEBO/ZIEMIA W KŁOPOCIE (CZAS KRÓTKI, GDZIE JEST TWOJE WIECZNE PRZEZNACZENIE?) – PRZECZYTAJ PONIŻEJ. Dzisiaj jest 12.12.21, pokazuję jak zawsze znaki na niebie, o których Jezus Chrystus (znany jako jeszua po hebrajsku i nazywany wieloma różnymi imionami) ostrzegał przed Jego powtórnym przyjściem. planeta 1x/ nemezis/ nibiru/ biblijny piołun z Objawienia 8/ czerwony smok (będący planetą x z Objawienia 12), co NASA nazywa dowodem systemu planety 9. W tym filmie podkreślono: Wiele obiektów układu x planety przeszło przez Ziemię w ciągu ostatnich 3 dni...

Tak jak nad Portugalią i Walencją w Hiszpanii 2 dni temu, jak widać ognisty warkocz chmur atmosferycznych przechodzących nad Hiszpanią. Kiedy niektóre ciała układu x mijają Ziemię, nawet jeśli są daleko, mogą zmienić naszą atmosferę i stworzyć własne ogniście czerwone, różowe lub pomarańczowe ogony chmur soczewkowatych, które opadają przez atmosferę prawie do ziemi...
Podobnie jak w stanie Wyoming w USA. ostatnio widać inny ogon chmurki krwistoczerwony

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 4 stycznia 2022, o 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
WORMWOOD-PLANET X SYSTEM BODY PASSES CALIFORNIA-ITS CLOUD TAIL COMES DOWN/METEOR DEBRIS COME/READ

21 gru 2021
.
Brandon Cory Nagley
4,33 tys. subskrybentów
CIAŁO SYSTEMU WORMWOOD-PLANET X PRZECHODZI KALIFORNIĘ - JEGO "ATMOSFERYCZNY OGON CHMURY" CAŁUJE ZIEMIĘ/GRZKI METEOROWE, NADCHODZĄCE JESZCZE WIĘCEJ (GŁÓWNE ODGRYZKI Z OGONÓW RED SMOCZYCH WKRÓTCE UDERZĄ W "GLOBALNIE"/OGIEŃ TE SĄ ZNAKI JEZUS (JEZUA) OSTRZEGŁ CIĘ PRZED SWOIM PRZYJŚCIEM – CZY PRZYJDZIESZ DO MESJASZA ZA DARMO, CZY ZOSTAŁEŚ DANE?,
CZY ODRZUCIĆ? 21.21.21 pokazuję jak zawsze znaki na niebie, które Jezus Chrystus (znany jako jeszua w języku hebrajskim i nazywany wieloma różnymi imionami) ostrzegał przed Jego powtórnym przyjściem. Znaki te, konkretnie z planety x/ nemezis/ nibiru/ biblijny piołun z Objawienia 8/czerwony smok (będący planetą X z Objawienia 12), co NASA nazywa dowodem systemu planety 9. Ten film pokazuje: W tym filmie zobaczysz więcej szczątków meteorów przybyłych w ponad 3 miejscach.. .. Plainfield... Również w la pine i na wschodnim Grand Forks. Również zwykły samolot System tx obiekt przypominający meteor-asteroidę był widziany przelatując nad Japonią około 2 dni temu... A 14 grudnia, dni temu złapany w Kalifornii w pobliżu pustyni Mojave i Victorville w Kalifornii, gdy więcej niż jedna osoba zobaczyła coś, co nazywam atmosferycznym warkoczem chmur które zbliżyły się prawie do ziemi lub tego, co inni nazywają chmurą soczewkowatą, od kiedy ciało planety układu x minęło Ziemię ... kiedy pewne obiekty typu kometa-asteroida układu x mijają Ziemię nawet z dużej odległości, nadal mają moc dosłownie zmienia górną atmosferę i atmosferę... Kiedy przelatują przez większość czasu, będziesz o tym wiedział, ponieważ tworzą ogniste ogony chmur, które zbliżają się do ziemi, czasami krwistoczerwone od pyłu tlenku żelaza z karła Nemezis gwiazda lub bycie ognistym pomarańczowym i żółtym…

W Australii fotograf-amator Marcos Nero 13 grudnia uchwycił niesamowite ujęcie obiektu z jądrem układu x planety rozświetlającego niebo… Myślał, że to od światła słonecznego, chociaż nie , to jest n ot światło słoneczne lol.... Kolejny duży układ x planety został przeze mnie złapany na publicznym materiale NASA Secchi ponownie przechodzącym przez słońce kilka dni temu...

Niebo zostało ponownie rozświetlone wczoraj nad Indonezją po raz kolejny z przechodzącego obiektu układu planety x... Przez cały ostatni tydzień przechodziło obok nich wiele obiektów systemu planety x, ponieważ jest to gorący punkt w tym regionie Azji. Plus inne dowody..... To są znaki przed przyjściem chrystusów. precz/harpazo chrześcijan jest blisk
i, podobnie jak ucisk/sąd trwający 7 lat… Nowoprzybyli, Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Boga i nieba (J 14,6) i jedyną drogą, aby uniknąć nadchodzącego sądu ( OBJAWIENIE 3: 10/ OBJAWIENIE 12:5/ 1 TESALONICZ 4/ 1 KORYNTIAN 15/ Jana 14:3 odniesienia biblijne) Módlcie się, jeśli nie zaakceptowaliście Jezusa (jeszuy) tak, jak Pan przeczytał PONIŻEJ mój film w sekcji komentarzy z przypiętymi komentarzami.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 4 stycznia 2022, o 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Niebo PONOWNIE zmienia krew w Indonezji z ciała piołunu/meteor uderza w PA (planeta x nadchodzi) PRZECZYTAJ
Sky turns blood AGAIN in Indonesia from wormwood system body/meteor hits PA(planet x is coming)READ

..niesamowity dramat rozegrałsie
///
Brandon Cory Nagley


Niebo PONOWNIE zmienia krew w Indonezji z ciała systemu piołun-planeta x/meteor uderza w Pensylwię powodując głośny huk/(planeta x zbliża się do ziemi WKRÓTCE)Przygotuj się-Czas jest około GÓRA/PRZECZYTAJ PONIŻEJ.

Dzisiaj jest 22.04. jak zawsze pokazuję znaki na niebie, które Jezus Chrystus (znany jako jeszua po hebrajsku i nazywany wieloma różnymi imionami) ostrzegał przed jego powtórnym przyjściem. piołun z Objawienia 8/czerwony smok (będący planetą x z Objawienia 12), co NASA nazywa dowodem systemu planety 9. Ten film pokazuje: W tym filmie zobaczysz różne przechwycone przeze mnie obiekty różnych układów planety x i niebo w układzie planety x uchwycone przeze mnie na całym świecie za pomocą różnych kamer nieba, a także więcej dużych ciał układu x planety minęło słońce w ciągu ostatnich kilku dni publiczny materiał filmowy NASA Secchi patrzący na słońce... w Indonezji 1-2 dni temu układ planety x Ciało przeszło, tworząc coś, co nazywam warkoczem chmury atmosferycznej... A w ciągu ostatnich kilku dni minęło wiele obiektów układu planety x nad Indonezją zmieniające się w krwistoczerwone niebo... Różowe i rozświetlające różne części nieba.... Również materiał filmowy z Chelsea McDonald na Facebooku, pokazujący rzadką krwistoczerwoną tęczę, w miejscu, gdzie przechodził obiekt układu planety x... Duża planeta x asteroida- obiekt meteoru układu planety x przeleciał nad Missouri w USA 3 dni temu z inną bliźniaczą planetą z układem x meteor.... również meteor podobno uderzył w zachodnią Pensylwanię, powodując małe trzęsienie i głośny huk... duży ast pole szczątków eroidowych z innego ciała układu x planety. Chociaż główne szczątki układu x planety, które są zablokowane za Jowiszem, wkrótce uderzą na całym świecie, powodując pożary, zniszczenia i śmierć. lub dłużej, ponieważ mam do czynienia z dużą ilością i jak powiedziałem w moim ostatnim filmie, moje dane są dostępne dla mojego Wi-Fi, więc po tym filmie nie wrócę do około 13 lub później tego miesiąca ..... Są to znaki przed przyjściem Chrystusa jedyny sposób na uniknięcie nadchodzącego sądu ( OBJAWIENIE 3:10/ OBJAWIENIE 12:5/ 1 TESALONICZAN 4/ 1 KORYNTIAN 15/ Jana 14:3 odniesienia biblijne.) Módl się, jeśli nie przyjąłeś Jezusa (jeszua) tak, jak Pan przeczytał wideo w mojej sekcji przypiętych komentarzy z głównymi notatkami.
...........
Daz Dealz
Link do Steve'a Quayle'a, gdzie o tym mówi?
.
Tina McGee
Wow Brandon, system planety X zbliża się do czerwonego nieba i chmury wyglądają tak dziwnie Nigdy nie widziałem chmur tak wyglądających, najwyraźniej mieliśmy meteoryt przelatujący nad Los Angeles CA dziś rano Widziałem to opublikowane na kanale YouTube Nicka Thomasa wszyscy musimy być gotowi na to, że Jezus wkrótce nadejdzie, modląc się za ciebie i twoją rodzinę i wszystkich, pozostańcie tam bezpieczni, wszyscy i trzymajcie się mocno, bo nasz Mesjasz wkrótce nadejdzie, aby zabrać nas do domu Amen
.
M Ta'Shunka B
Brandon...ta piosenka była tak piękna, że ​​śpiewałeś...WOW
Masz piękny głos i uwielbiam Cię słuchać! Jestem bardzo wdzięczna, że ​​czas jest krótki..Tak bardzo tęsknię za moim synem i możliwość zobaczenia go i przebywania w obecności Boga będzie najlepszą rzeczą na świecie! Kocham was moi bracia i siostry...
.
Król Kalev Yahudah
Mateusza 16:2 Odpowiedział i rzekł im: Gdy będzie wieczór, powiecie: Będzie piękna pogoda, bo niebo jest czerwone. 3 A rano będzie dziś zła pogoda, bo niebo jest czerwone i groźne. O obłudnicy, potraficie rozpoznać oblicze nieba; ale nie możesz rozeznać znaków czasu?

sorina nicoleta petrovici
Wszyscy wiemy, że jesteśmy zmęczeni. Chcemy pomóc powiedzieć prawdę. Wielu nam nie wierzy. Akceptuję ten fakt. Nie mają uszu i oczu. Miej wiarę. Zapłać do 8-9 stycznia. Pieczęć 7 zostanie zerwana. Dużo miłości dla was wszystkich. Życzę mocnych w tym roku.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 12-11-2021 Mayfield, Catastrophic Tornado
 Post Napisane: 4 stycznia 2022, o 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Insider "Mike from around the world"- BIG things coming(Planet x-wormwood)REAL talk with me/READ

19 gru 2021

Brandon Cory Nagley
Wtajemniczony „Mike z całego świata”- nadchodzą WIELKIE rzeczy (Planeta x-piołun) PRAWDZIWA rozmowa ze mną/ZŁE burze + nadciągają wiatry (Deszcz przestanie !!!) Oglądaj słońce / Nadlatujące szczątki asteroidy-Wkrótce Wesołych Świąt dla wszystkich/ "Possible Timing" choć tylko Bóg zna dzień i godzinę

. To jest wywiad na żywo z Paulem Begleyem przeprowadzającym wywiad z Insiderem o imieniu „Mike z całego świata”, który został wyemitowany około 2 dni temu, chociaż właśnie transmitowałem go na żywo na Facebooku…. czas / nadchodzące duże asteroidy (wiele eksploduje i przestraszy ludzi - dzwonek pobudki z planety xs lub nazwany (ogon czerwonego smoka) szczątków asteroidy tak długo, jak biblijna przepowiednia Jowisza .....

W tym wywiadzie jest to około 2 z informatorem Mike'a z całego świata, który mówi o kilku ważnych rzeczach... Paul jest tym, który przeprowadza z nim wywiad na kanale Paula Begley'a, gdy Mike odwiedza stronę Pauls na YouTube w każdy czwartek i piątek. słońce w ciągu około 20 dni dla ciała planety x, a Mike mówi, żeby patrzeć na słońce…. Podaje również czas, który pasuje do tego, co, jak sądzę, pokazał mi Chrystus we śnie…

W razie potrzeby Usłysz to lepiej podgłośnij…
To są znaki przed przyjściem chrystusów…
Zachwycenie/zachwyt y/harpazo chrześcijan jest nieunikniony, podobnie jak ucisk/sąd trwający 7 lat... Nowoprzybyli, Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Boga i nieba (J 14,6) i jedyną drogą ucieczki przed nadchodzącym sądem ( OBJAWIENIE 3: 10/ OBJAWIENIE 12:5/ 1 TESALONICZ 4/ 1 KORYNTIAN 15/ Jana 14:3 odniesienia biblijne)
.
sonya gonsalves
Pan powiedział mi, że jakiś czas temu nadejdzie osąd, ale zbliża się mega szybka chwila do Kalifornii, kazał mi dzisiaj wyjść z domu, kazał mi pojechać do Massachusetts i tam pojechać. martwiłem się o pieniądze i inne rzeczy, ale muszę mu po prostu zaufać i myślę, że jutro lub w niedzielę wyruszę, żeby spakować wszystko, co najważniejsze, i po prostu zapomnieć o tym domu i zapomnieć o wszystkim, bo wierzę, że to za chwilę być zrujnowanym
.

Brandon Cory Nagley
całe wschodnie wybrzeże wraz z zachodnim wybrzeżem mój przyjacielu nie tylko Massachusetts.... Dzięki przybyciu przez Sonyę...
.
Mary Carroll
@Brandon cory Nagley Mieszkam w środkowym Oregonie i Bóg kazał mi mieć oko na zachodnie wybrzeże.
.
99AL FAILI WAQAIN
Tak, na wschodnim wybrzeżu również nasiliły się trzęsienia!
.
sonya gonsalves
@Brandon cory Nagley Och, więc nie wiem, czy próbuję tylko rozeznać, co zrobić, ponieważ wiem, że kazał mi wyjść z domu, to jest na szczycie, więc mam na myśli, że nie wiem, na pewno nie chciałbym tu być, gdybym nie musiał wiedzieć, o co mi chodzi! Ale czuję, że naprawdę nie ma ucieczki, może muszę przejść przez tornado zamiast trzęsienia ziemi
.
Brandon Cory Nagley
12 dni temu
Dzięki, bracie, nie możesz już komentować twoich filmów. Zauważyłem, że wyłączyłeś komentowanie i ustawiłeś swoje filmy jako dla dzieci, więc nie możesz już dostać komentarzy, a jeśli odpowiadasz na moje stare filmy, rzadko na nie odpowiadam... Jestem wciąż obserwując ciebie i twoją żonę patrzcie w górę Niech Bóg błogosławi..m
.
Dee Szam
@Brandon cory Nagley Dzięki bracie, podtrzymujemy ciebie i twoją rodzinę w modlitwie. Staramy się tylko dotrzeć do dzieci.
.
Jezus jest królem królów
Ciekawe wideo... Mam zdjęcia (SLR Camera z obiektywem 200 mm) z czasów Systemu Nibiru. Teraz jest znacznie bliżej. Twoja praca jest doceniana. .
Żelazna Pięść Dave
Na pewno kochał tego brata, naszego króla, który wciąż nadchodzi, jest właścicielem wszechświata i wszystkich galaktyk. A Dittos o umarłych w Chrystusie powstaną pierwsze, więc ich szukaj
.
99AL FAILI WAQAIN
Pokój wam! Brandon, jesteś rdzennym aborygenem? O to właśnie chodzi; Jestem Blackfoot/Apache~~~…
.
Brandon Cory Nagley
Ze strony mojej matki mam dużo irlandzkiego i szkockiego, trochę angielskiego i francuskiego, chociaż ze strony mojej mamy też dużo Cherokee i chickasaw i choctaw, które stały się jednym plemieniem zamiast 2, teraz nazywane chickaw choctaw .... Boże błogosławić
.
99AL FAILI WAQAIN
@Brandon cory Nagley Hey
Brandon, czy mógłbyś opublikować cały film Carlosa Munoza Ferrady?
Słyszałem, że ten na YouTube jest mocno cenzurowany.
Czy masz oryginalny wywiad, który wyemitowano w 1999 roku?
Naprawdę szanuję i podziwiam dr Ferradę!
.
Brandon Cory Nagley
Zamieściłem jeden dawno temu w moich filmach, jest dobrej długości..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 stycznia 2022, o 13:13 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL