Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA -NAUKA - ODKRYCIA » Biblia a kłamstwa tego świata




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Transeksualizm -ZMIANA PŁCI - homofobia
 Post Napisane: 9 października 2012, o 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Na forum webd toczy sie dyskusja tzw transeksualizmu - osoba pisze jak to męczy sie w ciele które nie jest zgodne z jej psychika i hormonami
Cytuj:
Witam wszystkich ciepło,
szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, które sprawia, że jestem wewnętrznie rozdarta.

Jestem osobą transseksualną, tzn. przy urodzeniu stwierdzono u mnie płeć męską z racji na istnienie członka, lecz tak naprawdę od zawsze czułam się kobietą.

od 3 lat żyję jako kobieta, przeszłam kurację hormonalną i zmianę danych, bez żadnych zabiegów chirurgicznych.

Jestem rozdarta jak wspomniałam między Bogiem a grzechem...

Przede wszystkim, z punktu widzenia medycyny płeć psychiczna, płeć mózgu jest dominująca w określeniu płci, to ona decyduje czy jesteśmy kobietami czy mężczyznami, u większości ludzi rzecz jasna ciało i mózg pokrywają się, więc nie ma sporu.
Kiedy człowiek naprawdę przekonuje się o potędze identyfikacji płciowej to wtedy kiedy żyje niezgodnie ze swoją płcią, to taki fundamentalny element nas.

W Biblii nie ma nic na temat transseksualizmu, zmiany płci, jest jedynie napomknięcie, że kobieta niepowinna nosić ubrania męskiego i na odwrót...
Ale co czyni człowieka kobietą bądź mężczyzną wg chrześcijaństwa?

Czy mężczyzną i kobietą tworzy nas ciało, które w Biblii jest nazywane nieznaczącym, marnym prochem, czy może ważniejsze jest nasze wnętrze, nasza sfera emocji, duchowości, a to z pewnością różni się między kobietą a mężczyzną...

Przed zmianą kpiłam, nienawidziłam chrześcijaństwa, Boga i miałam go dość, odkąd rozpoczęłam przemianę 3-4 lata temu, zaczęłam zauważać bardzo znamiennie działanie Boga, na zasadzie... nawet jeśli działo się źle, to działo się źle z powodu pozytywnego, czyli abym się czegoś nauczyła, coś zrozumiała, coś poznała...

Dzisiaj jestem bardzo bogobojną, wierzącą osobą, jestem całkowicie oddana Bogu, i przeszłam niesamowitą przemianę z podłej ateistki, do myślę kulawej ale działającje w dobrym kierunku chrześcijanki.

Lecz wciąż we mnie obecny jest strach, że może to, żezmieniłam płeć (co prawda nie genitalną, ale społeczną, wizualną),to grzech i sprzeniewierzyłam się Bogu?

Z kolei wtedy przychodzi mi na myśl miłosierdzie Boga, czyż Bóg nie kocha nas wszystkich, nie szanuje nas wszystkich i nie chce naszego cierpienia? Oczywiście, że kocha, i to najmocniej na świecie.

Wspominam o miłosierdziu z racji furii i frustracji jaką jest urodzenie w nie swoim ciele. Nie da się tego wytłumaczyć osobie, której płeć się pokrywa, ale mam nadzieję, że ktoś z Was przynajmniej wykaże się empatią.

Jakie są Wasze spostrzeżenia na temat moich rozterek?
Chodzi mi o sam fakt kuracji hormonalnej/życia jako płeć przeżywana psychicznie, nie pytam o małżeństwa, adopcje i tym podobne.

Apeluję do Was wszystkich o miłosierdzie, miłość Bliźniego, i zaprzestanie nienawiści względem drugiego człowieka.


Na forum rozszalała sie burza z powodu podziału poglądów czy to rodzaj męski czy żenski?
Axanna ma całkiem inne zdanie od reszty serów ...Napisała wprost

Cytuj:
Axanna napisał/a:
moim zdaniem, skoro masz (wybaczcie) jaja w majtach, to nie jestes "zadna ona", a takie zachowania Biblia (czyli Bog, ktoremu piejesz holdy, a nie "konserwartywne, zabranaiace wszystko chrzescijanstwo") nazywa zboczeniem.
Prosze tylko bez festynu o nienawisci zaraz, jezeli moge prosic w ogole...
Ozdrowienia zycze.

...
Cytuj:
Przed zmianą kpiłam, nienawidziłam chrześcijaństwa, Boga i miałam go dość, odkąd rozpoczęłam przemianę 3-4
lata temu, zaczęłam zauważać bardzo znamiennie działanie Boga, na zasadzie... nawet jeśli działo się źle,
to działo się źle z powodu pozytywnego, czyli abym się czegoś nauczyła, coś zrozumiała, coś poznała...

Dzisiaj jestem bardzo bogobojną, wierzącą osobą, jestem całkowicie oddana Bogu, i przeszłam niesamowitą przemianę z podłej ateistki,
do myślę kulawej ale działającje w dobrym kierunku chrześcijanki.


Powinno byc raczej napisane - przed zmianą NienawidziŁEM Boga ale teraz jako płec żenska jest bardzo bogobojna , a przecież ciało ma to samo i takie samo .?

Ciekawe dlaczego takie zmiany czy hormony mają wpływ na wiarę ,jesli wczesniej osoba jako mężczyzna nienawidzi Boga a po "przebudowie" juz jako hormonalna kobieta ,bo ciało nadal jest męskie- czyli jako kobieta zauważa działanie Boga ?
Co sie właściwie zmieniło ,przedtem niejako nienawiść do swego ciała
Cytuj:
Axanna- Biblia jest ponadczasowa, a jej Autorem jest Stworca, wiec nie mow mi ze do czegos "nie byla gotowa"....

Uwazam, ze odpowiedzialam na Twoje pytanie i to wyczerpujaco, ale przewidzialam, ze Tobie tego nie starczy.

Jakos gdy sie rodzi chlopczyk czy dziewczynka nikt nie ma watpliwosci kto sie urodzil, i nikt nie mowi, ze "bedzie wiadomo za kilka latek", tylko gdy plod jeszcze w brzuchu juz mowia chlopczyk czy dziewczynka...

To co nastepuje dalej, to jest wynikiem grzechu, zepsucia i zboczenia, Biblia nie przewiduje jakos wyjatkow co do mezczyzny przebierajacego sie w kobiete, tylko wszystkich jak leci nazywa "obrzydliwoscia dla Boga" - wiec Twoje pania jaki jest "dobry i wspanialy" dotycza chyba jakiegos innego boga, a nie tego biblijnego...
__________

A to ciekawe bo przecież takie dzieci musiały sie rodzic od zawsze jak to ongis bywało?


.
Cytuj:
Axanna
Rdz 17:10-17 bw "(10) A to jest przymierze moje, przymierze między mną a wami i potomstwem twoim po tobie, którego macie dochować: obrzezany zostanie u was każdy mężczyzna.
(11) Obrzeżecie mianowicie ciało napletka waszego ...

Jak myslisz, skad wiedzieli komu maja co obrzezywac?
bo mezczyznom mieli obrzezywac, prawda?
Widze ze tutejsze forumowicze co niektore mieli by nie lada dylemat z tym co i komu trzeba obrzezac...

Jakos sobie nie wyobrazam, by w Izraelu tolerowali "jakas pani" z nieobrzezanym, przepraszam, czlonkiem miedzy nogami...
_________________

A swoją drogą -ciekawe jak te sprawy rozwiązywali ?

Cytuj:
wiriniecka -Tak się składa że moja znajoma transseksualistka jest Żydówką, i dostała aprobatę od Rabina z Izraela na zmianę danych z męskich na żeńskie w Synagodze do której w Polsce uczęszcza :) więc nie dość że akceptuje ją cała rodzina to kapłan aprobował jej zmianę płci, dziękuję, dobranoc

Poza tym, postrzeganie, że penis czyni mężczyzne jest naprawdę zabawne, i zbyt proste..

No tak jeden/dna nawet wygrała Eurowizje ..

Cytuj:
Nie rozumiesz czym jest transseksualizm Axanno, nie znasz podstawowych informacji na temat płci, biologii człowieka, dlatego proszę zamilcz, bo twoje argumenty są niepoprawne i śmieszne, i nie chcę Cię obrażać, ale gdy nie zna się na pewnych sprawach to wskazane jest milczenie... Ty nawet nie wiedziałaś tak fundamentalnej i elementarnej kwestii jaką jest w ogóle istnienie osób interseksualnych.

Po drugie, dlaczego Agnieszko dajesz prawo do identyfikowania się z płcią mózgu tylko osobom, których płeć fizyczna jest niejednoznaczna? Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Żadne.

Po trzecie, tak, cyrk się zaczyna, bo żyć jako mężczyzna ileś lat dla kobiety to niezła trauma, ale żyć jako mężczyzna cały czas, nieprzerwanie, dojrzewać, nic z tym nie robić to po prostu samobójstwo, ja bym tego nie zniosła, zniosłabyś?




Cytuj:
Anna01 do...
Woroniecka
Bardzo mi przykro, że temat tak się potoczył i przepraszam, że nie interweniowałam wcześniej (nie śledziłam tematu).
Miałam kiedyś znajomego , który urodził się kobietą i wiem jaki koszmar przeżywał każdego dnia.
Już jako malutka dziewczynka zaznaczał, że nie jest dziewczynką, nie chce lalek, nie chce nosić sukienek.
Najgorsze nastąpiło gdy zaczął się rozwijać płciowo.
Nie znosił swojego ciała, menstruacji.
Ale wszystko skoczyło się szczęśliwie.
Przeszedł kurację hormonalną, zmienił imię i dowód.
Żyje szczęśliwie.
Dużo pomogli mu w życiu zwykli, prości
ludzie, którzy widzieli jak się człowiek męczy.

.
Cytuj:
oj, nie czaruj, woronecki, "podstawowymi informacjami" - sa w wikipedii w zasiegu reki, sam stad czerpiesz razem z Lady, wiec sie nie napinaj jakas szczegolna "wiedza". Wypowiadam sie bardziej w oparciu o Biblie i w tej kwestii zabieram glos - wiec mnie nie uciszaj z laski swej, tylko sam zamilcz.

Axanno! Jak nie przestaniesz szydzić z drugiej osoby to dostaniesz ostrzeżenie !
Jak nie masz pojęcia w danym temacie, to nie zabieraj proszę głosu !
Woroniecka przyszła na forum po to, aby się z nami podzielić swoimi problemami, szuka pomocy u zadawałoby się wierzących, a tu takie impertynencje ją spotykają z Twojej strony.
Przyhamuj !
A

.
Cytuj:
An , przepraszam bardzo, ale mnie tutaj sie stale wyzywa od glupich, wytyka sie bute, pyche, trucizne, ignorancje i podobne - skoro tywierdzisz ze to ja szydze, a powyzsze stwierdzenia akurat nie sa szyderstwami, to prosze wskaz moja wypowiedz, zawierajaca szyderstwa, a nie strasz mnie ostrzezeniami, bo Ci nie pasuje moje stanowisko! Mam do niego takie same prawo jak Ty do swego, a nikogo od szydercow nie wyzywam, ani nie zatykam nikomu ust - czemu wy hurtem na mnie sie rzucacie?

Masz jakiesz argumenty przeciwko temu co mowie, albo jezeli ktokowliek z was ma, niech poda, a nie klepie w kolko jaka to Axanna aroganska, bo same tacy jestescie.

Dawaj to ostrzezenie, a nie pokrzykuj na mnie, bos adminka i Tobie wolno, bo was tu wiecej. Zenada.


Czy ktoś ma jakieś jeszcze inne przemyślenia ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 października 2012, o 14:23 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Homoseks - transseks - homofobia ?
 Post Napisane: 8 listopada 2012, o 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek

Ted Haggard: małżeństwa homoseksualne powinny być legalne
CZWARTEK, 01 LISTOPADA 2012 17:40

Ted Haggard fot. bigearcreations.blogspot.com

Pastor Ted Haggard, bohater głośnego skandalu seksualnego sprzed sześciu lat, powiedział, że państwo powinno uznawać małżeństwa homoseksualne. Jednocześnie podkreślił, że prawo biblijne jest przeciwne tego typu związkom.

Podczas debaty internetowej z rabinem Benjaminem Hechtem oświadczył:
"Doszliśmy do punktu, w którym niezwykle ważna jest ludzka godność i wzajemne poszanowanie".

W odpowiedzi na pytanie "czy małżeństwa osób tej samej płci powinny być legalne?" stwierdził:

"Jeśli ktoś ma pociąg homoseksualny i chce, by jego partnerem była osoba tej samej płci, to choć powinniśmy być przeciwni takiemu związkowi w naszych kościołach, państwo powinno go uznawać".

Haggard podkreślił, że Bożym zamierzeniem jest małżeństwo pomiędzy mężczyzną i kobietą. Zaznaczył jednak, że role instytucji państwowych i wspólnot religijnych różnią się.

- Rolą państwa jest zapewnienie równej ochrony wszystkim ludziom - powiedział.

Ted Haggard był przewodniczącym Narodowego Stowarzyszenia Ewangelicznych Chrześcijan (NAE), a także pastorem 14-tysięcznego kościoła w Colorado Springs.
Musiał jednak zrezygnować z obu stanowisk w 2006 roku.

Mężczyzna świadczący gejowskie usługi seksualne wymienił go bowiem jako jednego ze swoich klientów.
Zarzucił mu również przyjmowanie metamfetaminy.


W 2011 r. Haggard założył niewielki kościół w swoim domu w Colorado Springs.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 7 marca 2013, o 17:12 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Rz 1:26 bw "Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze,"
.
Rz 1:27 bt "Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."



Czy za krytykę homoseksualistów będziemy wkrótce trafiać do więzień?
.
tolerancja zamieniona na akceptacje
nie ma czy znoszę coś w cierpliwości ale muszę
to zaakceptować.
Pod płaszczykiem tolerancji wprowadza sie teror pod
postacią ,Homofobi .
Homofobia jest krytyką SODOMITÓW ,którzy chca narzucic swój punkt widzenia
całej reszcie społeczeństwa.
Homofobia oznacza karalność wszelkiej krytyki Sodomitów.
I jest to zamach na wolnosć jednostki .
...

...

Biskup gej - homoseksualny duchowny, ksiądz
http://www.youtube.com/watch?v=wtp3-geC7eI
.Biskup Gej!?
Gene Robinson jest pierwszym otwarcie przyznającym się do swego homoseksualizmu biskupem wybranym w kościele Ewangelickim w Stanach.
Rozmowa przedstawia kulisy tego wydarzenia. Biskup próbuje zwrócić uwagę na konserwatywne podejście kościoła do niewolnictwa, niższości kobiet i potępiania homoseksualizmu.
Nienawiść i wrogość z jaką się spotkał jest przerażająca. Nie mniej jednak trzeba zauważyć, że pozytywne zmiany - został wybrany w demokratyczny sposób za stosunek do Boga i postawę chrześcijańską, a nie za orientację seksualną.
Puentą niech będzie stwierdzenie: "Życie niezgodne ze swoją naturą jest gorsze niż śmierć. I jeżeli coś mi się przydarzy będę pewny, że robiłem to co Bóg mi naznaczył."
..
.
Dr Paul Cameron - rozmowa o problemie homoseksualizmu

Lobby homoseksualne chce zdobyc dzieci i młodzież da swojej sprawy
Dr paul Cameron amerykański specjalista ...

Czym jest ruch homoseksualny?
Przemijająca modą
Prądem Ideologią
Jakie sa jego cele?

Homoseksualizm porównywalny do narkomanii.
Dziś pierwszym celem jest zdobycie wpływu na proces edukacji.
..kazde dziecko ,które mysli ,ze ma jakieś skłonności seksualne
bedzie przez homoseksualistów nakłanianie do tego żeby rozijac to pożądanie .
W Kalifornii od przedszkola aż po szkołe średnią ,postawy i osoby homoseksualne ,mają byc przedstawiane młodemu pokoleniu
jednynie jako pozytywny wzrór .To cel finalny lobby homoseksualnego ,zdobycie dzieci i młodzieży dla swojej sprawy.
Sa cele poboczne ,min zalegalizowanie małżenstw homoseksualnych.
Homoseksualiści dążą do uzyskania w społeczeństwie statusu osób uprzywilejowanych ,dzieki temu otrzymywali by więcej praw niz ma zwykły obywatel.
Dążąc do tych celów ograniczają zwykłym ludziom ich prawa
- wolności słowa i wolności zgromadzeń
Homoseksualiści sa juz w połowie drogi do ostatecznego celu.
Osiągneli już wiele np wolności zgromadzeń tym którzy odnoszą sie do nich krytycznie.

Gdy Lobby homoseksualne bedzie mogło swobodnie rekrutować dzieci do swoich celów ,to ich cel bedzie ostatecznie osiągnięty.

pyt
Jak to mozliwe ,ze mniejszość homoseksualna ma tak silne wpływy
w społeczeństwie.


Homoseksualiści mówią ,ze ta mniejszość społeczna powinna stac sie takimi murzynami seksualności.
..
Jakie są skutki społeczne homoseksualizmu ?
koszty odnoszące sie do molestowania dzieci przez osoby homoseksualne są rozłożonew czasie z tego wzgledu ze nie kazde dziecko musi byc od razu zniszczone ,zdeprawowane .
ale w przyszłości moze okazac sie ,ze bedzie gorszym mężem czy gorszą żoną .
Homoseksualiści sa bardziej skłonni do nadurzywania narkotyków i ich postawa nie musi byc.
W Polsce widze negatywne zmiany sa trzy partie ugrupowania ,które opowiadają sie mniej lub bardziej za homoseksualizmem.
W krótce w Kalifornii bedzie uchwalone prawo które na stałe
wprowadzi temat o homoseksualiżmie do szkół .
Jak chronic sie przed zalewem homoseksualizmu?

Zapoznac sie z wewnetrznymi machinacjami tego ruchu jak on wygląda od wewnątrz.
...Zdelegalizowac te słynne "Parady wówności" jednak nie zansi sie na to by ktos podjął stanowcze działąnie na arenie politycznej.

.
Czy widziecie narastające zagrożenie ,które chce pochłonac jak najwięcej dzieci ?
Co o tym myslicie ?

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Rzym 1- Zboczenie - tolerancja - Homofobia -
 Post Napisane: 9 marca 2013, o 14:35 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Witam !
Mnie osobiscie podoba sie rozwiazanie tej sprawy w Wielkiej Brytani ( choc jestem przeciw adopcji dzieci przez takie zwiazki np z powodu krytyki tych dzieci przez inne dzieci chocby w szkole itp. ) ktory pozwala kosciolom itp. odmowic udzielania slubow gejom ale daje im prawo do swieckiego malzenstwa pozdrawiam ! Tomasz G


Watykan o malzenstwach homoseksualistow: "Stracimy na tym wszyscy"

Przewodniczacy Papieskiej Rady Rodziny arcybiskup Vincenzo Paglia wyrazil opinie, ze nalezy "uniknac wiezy Babel" w ustawodawstwie dotyczacym malzenstwa i zwiazkow osob tej samej plci. Jego zdaniem ich zrownanie to "chory egalitaryzm".
Na konferencji prasowej w Watykanie abp Paglia, nazywany "ministrem ds. rodziny", oswiadczyl komentujac rozpatrywana przez parlament Francji ustawe o malzenstwach homoseksualistow: "Jesli tak wazna instytucja rzadzaca mowi, ze ustawa ta nie chce zmienic sie szczegolu, ale cala cywilizacje, to my pytamy, jak mozna ja zmienic za pomoca rozporzadzenia, ktore nie zostalo zaaprobowane przez wszystkich?".

Watykanski hierarcha wyrazil uznanie dla biskupow francuskich, ktorzy - jak powiedzial - mieli odwage wywolac dyskusje na ten temat i staneli w obronie malzenstwa kobiety i mezczyzny.
Kosciol opowiada sie za prawda"

Nastepnie abp Paglia zauwazyl, ze prace nad podobnymi ustawami trwaja takze w innych krajach Europy. - Ale Kosciol nie prowadzi batalii, Kosciol opowiada sie za prawda - dodal. - Problem polega na tym, by uniknac wiezy Babel. Bo kto na tym straci? Stracimy wszyscy. Gdy zrobi sie wieza Babel, to nie bedziemy wiecej nic rozumiec - mowil dziennikarzom wloski arcybiskup.

Zdaniem arcybiskupa Paglii szacunek dla prawdy nie wymaga zniesienia roznic, "ale nie wymaga rowniez jakiegos chorego egalitaryzmu, ktory znosi wszelkie roznice". Hierarcha zauwazyl nastepnie, ze w wielu krajach swiata dochodzi do dyskryminowania osob homoseksualnych i zapewnil, ze Kosciol bedzie angazowac sie przeciwko takiej dyskryminacji.

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=w ... RNizcNpv0A

Kontrowersyjny projekt legalizacji malzenstw homoseksualnych
Anna Smykla 06:41, 26.12.2012 BBC, yahoo.com, CBN News

Brytyjska minister ds. Kobiet i Rownosci Maria Miller oglosila prace nad projektem legalizacji malzenstw homoseksualnych. Ustawa ma powstac w przyszlym roku, a w 2014 lub 2015 roku najprawdopodobniej ma zostac wcielona w zycie.

Brytyjski rzad chce zalegalizowac malzenstwa osob tej samej plci. W Wielkiej Brytanii istnieje mozliwosc zawierania legalnych zwiazkow partnerskich, ktore zapewnia Civil Partership Act 2004. Takie cywilne zwiazki zawierane sa od 2005 roku i podlegaja tym samym prawom i obowiazkom, ktorym podlega malzenstwo.

Rzad oglosil prace nad nowym prawem, na mocy ktorego kazda para homoseksualna bedzie mogla zawrzec cywilny zwiazek, rowniez w prawie kazdej instytucji religijnej, pod warunkiem, ze jej wladze sie na to zgodza.

- Zadna religia, zaden kosciol nie bedzie zmuszany, aby zaakceptowac takie zwiazki - komentuje Minister ds. Kobiet i Rownosci, Maria Miller.

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=a ... rWl9m85Zng

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 2 Rzym 1- Zboczenie - tolerancja - Homofobia -
 Post Napisane: 9 marca 2013, o 14:40 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Witam !
Teraz mamy podobny spor moralny i obyczajowy w Europie np. w Polsce jak okolo 200 lat temu tylko ze teraz chodzi o zwiazki partnerskie ( nie tylko do gejow ) a wtedy chodzilo o swieckie sluby i rozwody ktore wprowadzal kodeks Napoleona I we Francji i krajach ktore byly sojusznikami cesarstwa np. w ksiestwie Warszawski , wtedy tez byly obawy i protesty w obronie wartosci i rodziny w roznych srodowiskach w tym ze strony kosciolow , zawsze tez padala odp. ze chrzescijanie nie musza korzystac np. z prawa do rozwodu . Dzis z rozwodow czasem korzystaja nie tylko ludzie swiecy ale wierzacy oczywiscie z roznych powodow , nie mnie oceniac decyzje sumienia tych co biora rozwod podobnie jak w sprawach aborcji itp.( nikogo nie oceniam poza zjawiskami w swiecie czy chrzescijanstwie ) tak samo jak uwazam ze tylko chorzy i ich rodziny powinni sie wypowiadac w sprawie eutanazji itp. Trzeba tez pamietac ze dawniej np. w zeby zawrzec kolejny zwiazek malzenski jesli sie nie otrzymalo zgody KRK to pozostawala tylko zmiana wyznania dlatego np. general Wladyslaw Andres zostal ewangelikiem a prawo kanoniczne KRK uznaje swieckie sluby itp. i dzieci z tych zwiazkow tylko za zgoda biskupa ( przed II soborem Watykanskim trudno bylo nawet o chrzest dla takich dzieci czy prawo do spadku itp. ) moze dlatego dzis politycy np. w Polsce od prawa do lewa biora slub w koscielnie. Ciekawe ze w czasach starozytnego cesarstwa rzymskiego gdy obyczaje i morale byly chyba jeszcze bardziej zepsute niz teraz to chrzescijanie w wiekszosci jednak trzymali sie dekalogu i ewangelii i jeszcze przekonywali innych do Jezusa bez pomocy panstwa i jego prawa , mnie to wiele mowi o swiecie i chrzescijanstwie w naszych czasach , wiec moze warto sie o tym dzis pomyslec a nie bac sie dobrego czy zlego swieckiego prawa , takie jest moje zdanie na ten temat itp .
Pozdrawiam ! Tomasz G

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Zboczenie - tolerancja - Homofobia -
 Post Napisane: 9 marca 2013, o 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cytuj:
- Zadna religia, zaden kosciol nie bedzie zmuszany, aby zaakceptowac takie zwiazki - komentuje Minister ds. Kobiet i Rownosci, Maria Miller.


Już sa zmuszani ,przeciez pastor który nie chciał udzielic "ślubu" gejom
homosekualistom , został napiętnowany.
Sa zmuszani coraz bardziej .
Tomku tu nie mówimy o rozwodach.
Sprawą bardziej poważna jest to co w temacie list do Rzymian 1

o bezczeszczeniu ciał PRZECIWNE naturze , tu nie może być żadnej spekulacji żadnej
tolerancji .Tu i teraz chodzi o dzieci i o zalecanie homoseksualizmu jako cos całkiem
naturalnego i dobrego.

Atakowane sa młode umysły przez kontrolowanie narzucanie , zboczonych poglądów.
Nie ma żadnej wątpliwości za taką wyuzdana pseudo miłość IHVH UNICESTWIŁ Sodome i Amore .
Mówiąc coś innego to tak jak bysmy uznali ze Sodomczycy i inni zgineli nie słusznie.

.Posłuchaj co jest w pierwszym filmiku - nakazuje sie nam Tolerancje !

Nie moge byc tolerancyjna , bo to tak jakby podac im prawice na znak zgody.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 3 Rzym 1- Zboczenie - tolerancja - Homofobia -
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 11:19 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Biedny pastor i biedni chrzescijanie w XXI wieku w Europie i USA bo musza dac swiadectwo swojej wierze i moze ktos ich skrytykuje i obrazi -:) lepiej zrobic panstwo wyznaniowe i niech wladza koscielno-pastwo broni w Europie wiary tylko ciekawe co zrobia Ci chrzescijanie lub inni wierzacy jak ten panstwowy kosciol bedzie jednak nie biblijny w wielu naukach i trafia do wiezienia razem z Gejami itp. tak jak czasem jest w Azji czy Afryce w wielu krajach ale o dziwo tam wiara i koscioly czesto rosna mimo trudnych chwil i doswiadczen to wedlug dla mnie jest najlepsza dla nas chrzescijan w tej dziwnej sytulacji na zachodzie trzeba zyc i dzialac dla Boga i ludzi oraz ewangelii

PRZESLADOWANIA ZA WIARE W KANADZIE ?

Zapraszam do obejrzenia niesamowitego materiału:

https://www.youtube.com/watch?v=yVX4Wn_FDk4

Pozdrawiam ! Tomasz G

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Transeksualizm -TRANSWESTYCI
 Post Napisane: 4 kwietnia 2013, o 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Efezjan 5.23-24 " Bo mąż jest głową żony, jak Chrystus Głową Kościoła, ciała, którego jest Zbawicielem, ale jak Kościół podlega Chrystusowi, tak i żony mężom swoim we wszystkim.

Wiktor.N
Mam tu obraz transwestyty, ( widać już w poważniejszym wieku ) mężczyzny który przebrał się w damską bieliznę żeby zaspokoić swoje mniemanie bycia kobietą.
Czyli poczucia zmiany charakteru swojego naturalnego stworzenia jako mężczyzny ). Transwestyta, czyli ktoś kto dokonuje w sobie samodzielnie przemiany w inną osobowość i postać o przeciwnej płci
1 Mojżesz 3.4-5 " Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło "


To jest pierwsza wzmianka o próbie człowieka za namową szatana do zmiany tożsamości swojego stworzenia.
Dlatego transwestytyzm ma swoje początki już w Edenie, ponieważ jest to próba wpłynięcia człowieka na to kim ma się stać wbrew swojemu naturalnemu stworzeniu.
Ta treść zawarta jest również w religii hinduizmu.
Reinkarnacja polega na pośmiertne wejście człowieka w inne byty które mają się dopiero narodzić i w ten sposób człowiek ma ominąć śmierć.

Tu znów pojawiają się słowa szatana do człowieka "...na pewno nie umrzecie..."
Dlatego reinkarnacja w hinduiźmie pochodzi od szatana.
Więc transwestytyzm jest okultyzmem, powielaniem tych samych słów szatana który powiedział on do człowieka w Edenie i przed potopem kiedy zbuntowani aniołowie przekroczyli wyznaczone im granice i łączyli się z ziemskimi kobietami.
1 Mojżesz 6.1-4 "...a kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki.
Ujrzeli synowie boży, że córki ludzkie były piękne.
Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli " Judy 1.6

W tym przypadku zaszło zjawisko transwestytyzmu między zbuntowanymi aniołami a człowiekiem.
Tu transwestytyzm został zastosowany przez zbuntowanych aniołów.
Postanowili oni samowolnie przeistoczyć się w i inny rodzaj stworzenia jakim jest człowiek.
Podobnie jak mężczyzna próbuje sam przeistoczyć się w kobietę


Judy 1.6 " Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu "

Jan 5.22 = Przypowieści Salomona 16.2 ; 16.4 / 1 Koryntian 2.13-15
Przyp 16.2 + 1 Kor 2.13-15 = Jan 3.5-8
http://www.youtube.com/watch?v=V3s8Fa57THs

Znów dlatego ten werset jest adresowany do transwestytów
http://www.youtube.com/watch?v=ep0t0sK6MGw

Dlatego przy okazji obecnych wydarzeń w Watykanie odkrywam że duchowym podłożem transwestytyzmu jest zwierzę z Objawienia Jana które otrzymało moc od smoka symbolizujące szatana Objawienie Jana 12.9.
Dlatego w połączeniu z tytułowym listem do Efezjan tego typu małżeństwo gdzie mąż jest transwestytą, zamiast obrazem Chrystusa któremu podlega Kościół, jest wizją szatana który jest dysponentem mocy zmieniającej naturalne właściwości stworzenia w umysłach ludzkich ( czyli przewrotność. Jedna z trzech głównych cech szatana.
Działanie w celu wywracania naturalnego porządku stworzenia ).

Dlatego w tym przypadku przyłożenie do tego miary chrześcijańskiego zakazu do rozwodu jest przymuszaniem do związku z duchem Antychrysta czyli duchem szatana.


http://www.youtube.com/watch?v=_VTMtrqqiH4

1 Kor 6.15-16 " Czy nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusowymi?
Czy mam tedy wziąć członki Chrystusowe i uczynić je członkami wszetecznicy ? Przenigdy !
Albo czy nie wiecie, że, kto się łączy z wszetecznicą, jest z nią jednym ciałem ? Albowiem, mówi Pismo, ci dwoje będą jednym ciałem "


Zatem jest to wymuszanie na kobiecie to bycia jednym ciałem nie z głową mającą wskazywać na Chrystusa ale z duchem szatana.
Dlatego tego typu wymuszanie na kobiecie przez taki Kościół na pozostanie w takim związku pod groźbą wykluczenia jej w razie rozwodu ze społeczności nie może być zgodne z wolą Bożą, a wręcz jest przykładaniem ręki do tego żeby była ona pod wpływem szatana, bo w takim układzie on jest jej głową nie Chrystus.
Piszę o tym bo znam osobiście taki przypadek jako swoisty negatywny precedens.
Na tym przykładzie widzę że uproszczenie że w Biblii nie ma rozwodów jest ryzykowne

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Transeksualizm -TRANSWESTYCI
 Post Napisane: 4 kwietnia 2013, o 09:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Efezjan 5.23-24 " Bo mąż jest głową żony, jak Chrystus Głową Kościoła, ciała, którego jest Zbawicielem, ale jak Kościół podlega Chrystusowi, tak i żony mężom swoim we wszystkim.

Wiktor.N
Mam tu obraz transwestyty, ( widać już w poważniejszym wieku ) mężczyzny który przebrał się w damską bieliznę żeby zaspokoić swoje mniemanie bycia kobietą.
Czyli poczucia zmiany charakteru swojego naturalnego stworzenia jako mężczyzny ). Transwestyta, czyli ktoś kto dokonuje w sobie samodzielnie przemiany w inną osobowość i postać o przeciwnej płci
1 Mojżesz 3.4-5 " Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło "


To jest pierwsza wzmianka o próbie człowieka za namową szatana do zmiany tożsamości swojego stworzenia.
Dlatego transwestytyzm ma swoje początki już w Edenie, ponieważ jest to próba wpłynięcia człowieka na to kim ma się stać wbrew swojemu naturalnemu stworzeniu.
Ta treść zawarta jest również w religii hinduizmu.
Reinkarnacja polega na pośmiertne wejście człowieka w inne byty które mają się dopiero narodzić i w ten sposób człowiek ma ominąć śmierć.

Tu znów pojawiają się słowa szatana do człowieka "...na pewno nie umrzecie..."
Dlatego reinkarnacja w hinduiźmie pochodzi od szatana.
Więc transwestytyzm jest okultyzmem, powielaniem tych samych słów szatana który powiedział on do człowieka w Edenie i przed potopem kiedy zbuntowani aniołowie przekroczyli wyznaczone im granice i łączyli się z ziemskimi kobietami.
1 Mojżesz 6.1-4 "...a kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki.
Ujrzeli synowie boży, że córki ludzkie były piękne.
Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli " Judy 1.6

W tym przypadku zaszło zjawisko transwestytyzmu między zbuntowanymi aniołami a człowiekiem.
Tu transwestytyzm został zastosowany przez zbuntowanych aniołów.
Postanowili oni samowolnie przeistoczyć się w i inny rodzaj stworzenia jakim jest człowiek.
Podobnie jak mężczyzna próbuje sam przeistoczyć się w kobietę


Judy 1.6 " Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu "

Jan 5.22 = Przypowieści Salomona 16.2 ; 16.4 / 1 Koryntian 2.13-15
Przyp 16.2 + 1 Kor 2.13-15 = Jan 3.5-8
http://www.youtube.com/watch?v=V3s8Fa57THs

Znów dlatego ten werset jest adresowany do transwestytów
http://www.youtube.com/watch?v=ep0t0sK6MGw

Dlatego przy okazji obecnych wydarzeń w Watykanie odkrywam że duchowym podłożem transwestytyzmu jest zwierzę z Objawienia Jana które otrzymało moc od smoka symbolizujące szatana Objawienie Jana 12.9.
Dlatego w połączeniu z tytułowym listem do Efezjan tego typu małżeństwo gdzie mąż jest transwestytą, zamiast obrazem Chrystusa któremu podlega Kościół, jest wizją szatana który jest dysponentem mocy zmieniającej naturalne właściwości stworzenia w umysłach ludzkich ( czyli przewrotność. Jedna z trzech głównych cech szatana.
Działanie w celu wywracania naturalnego porządku stworzenia ).

Dlatego w tym przypadku przyłożenie do tego miary chrześcijańskiego zakazu do rozwodu jest przymuszaniem do związku z duchem Antychrysta czyli duchem szatana.


http://www.youtube.com/watch?v=_VTMtrqqiH4

1 Kor 6.15-16 " Czy nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusowymi?
Czy mam tedy wziąć członki Chrystusowe i uczynić je członkami wszetecznicy ? Przenigdy !
Albo czy nie wiecie, że, kto się łączy z wszetecznicą, jest z nią jednym ciałem ? Albowiem, mówi Pismo, ci dwoje będą jednym ciałem "


Zatem jest to wymuszanie na kobiecie to bycia jednym ciałem nie z głową mającą wskazywać na Chrystusa ale z duchem szatana.
Dlatego tego typu wymuszanie na kobiecie przez taki Kościół na pozostanie w takim związku pod groźbą wykluczenia jej w razie rozwodu ze społeczności nie może być zgodne z wolą Bożą, a wręcz jest przykładaniem ręki do tego żeby była ona pod wpływem szatana, bo w takim układzie on jest jej głową nie Chrystus.
Piszę o tym bo znam osobiście taki przypadek jako swoisty negatywny precedens.
Na tym przykładzie widzę że uproszczenie że w Biblii nie ma rozwodów jest ryzykowne
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5i6UphOiU#!

Efezjan 5.23-24
Myślę że żadna kobieta nie chciałaby mieć za męża jako swojej głowy kogoś kto nie ma ducha Chrystusowego
W.N

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Zboczenie - tolerancja - Homofobia -
 Post Napisane: 4 kwietnia 2013, o 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wszystko powraca do tego co juz kiedys było ,tak znowu będzie bo wszystko na to wskazuje i do tego zmierza .
Jesli kiedys sprzedawali swoje dzieci -synów 10 l aby były rozrywka dla ... dewianta.
A dzisiaj robi sie to samo tyle tylko ze po kryjomu bo czy rodzice nie wiedza ,ze ich dzieci
sa molestowane ?
Dzewczynki sa przeznaczone na to samo i oddaje sie je udając ,ze to nic złego .

zobacz posłuchaj
viewtopic.php?f=58&t=631

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: małżeńswa homo
 Post Napisane: 13 czerwca 2013, o 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
http://chn24.pl/wiat/news/5068-francja- ... lnych.html
.
Obrazek

Francja: dalsze zmiany prawa po legalizacji małżeństw homoseksualnych
PONIEDZIAŁEK, 10 CZERWIEC 2013 21:03


W związku z nową ustawą zezwalającą na małżeństwa homoseksualne,
Francja ma zamiar usunąć słowa „matka” i „ojciec” z oficjalnych dokumentów.
Zostaną one zastąpione terminem „rodzice”, który będzie odnosił się w równym stopniu do małżeństwo homo- i heteroseksualnych.

Zgodnie z projektem, do kodeksu cywilnego zostanie wprowadzona definicja, że „małżeństwo jest to związek dwóch osób, innej bądź tej samej płci”.

Ustawa miałaby także wprowadzić równe prawa co do adopcji dzieci przez oby dwa rodzaje małżeństw. Uzasadniając projekt minister sprawiedliwości, Christiane Taubira, zadała pytanie retoryczne: „Kto powiedział, że pary heteroseksualne lepiej wychowają dziecko niż homoseksualne i że zagwarantują mu lepsze warunki rozwoju? […] Jedno jest pewne, że rząd bierze pod uwagę przede wszystkim dobro dziecka”.

Na projekt od razu zareagowali chrześcijanie. Kardynał Philippe Barbarin w zeszłym tygodniu ostrzegł wiernych, że zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych może doprowadzić w efekcie do zinstytucjonalizowania kazirodztwa i poligamii.

Według planów projekt ma być gotowy na 31 października.

Źródło: telegraph.co.uk
http://chn24.pl/wiat/news/5068-francja- ... lnych.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 4 lipca 2013, o 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Rosyjskie dziecko zaadoptowane przez parę gejów trafiło w ręce pedofilów
Педофилы отдали ребенка из России в порно
Pedofil oddał chłopca z rosji do porno


Para gejów ze Stanów Zjednoczonych zaadoptowała rosyjskiego chłopca, aby spełnić uciechy pedofilów. Wybuchł skandal, który oburzył Rosjan, donosi Pravda.ru.<--break->
Szczegóły wykorzystywania seksualnego w Stanach Zjednoczonych chłopca pochodzenia rosyjskiego przedstawił Rzecznik Praw Dziecka Rosji - Pavel Astakhov. Geje przejęli dziecko od Rosjanki. Ludzie ci nie tylko sami molestowali malca, ale sprzedawali jego usługi pedofilom we Francji, Niemczech i w Stanach Zjednoczonych.



Pavel Astakhov powiedział, że przestępstwa dopuścili się obywatel USA Mark Newton i jego partner, pochodzący z Nowej Zelandii, nijaki Peter Truni. Obywatele USA Mark Newton został skazany na 40 lat więzienia i grzywnę w wysokości 400 tysięcy dolarów na rzecz ofiary. Jego partner czeka na wyrok.


Para „miłośników postępowych uciech fizycznych” przekonała rosyjską kobietę do urodzenia dziecka. Zapłacili jej za to 8 tys. dolarów. Potem, gdy przejęli już malca, wielokrotnie dopuścili się czynów o charakterze seksualnym. Swoje wyczyny fotografowali i filmowali. Nie był to koniec nieszczęść i udręki bezbronnego chłopca. Geje oferowali jego usługi miłośnikom zboczeń w Niemczech, Francji i na terenie Stanów Zjednoczonych.


Asthov powiedział, że nie jest to jedyny przypadek wykorzystywania rosyjskich dzieci. Śledczy i prokuratorzy, którzy badali tę podłą zbrodnię, byli zszokowani przerażającymi szczegółami znęcania się nad chłopcem. Rosyjskie sieroty są łatwym łupem dla zagranicznych zboczeńców ze względu na biedę. Ostatnio zakazano zagranicznych adobcji, a rosyjskie służby wypowiedziały wojnę międzynarodowym dewiantom, aby chronić dzieci.

Павел Астахов разбирается в истории с детским ранчо в штате Монтан

.
Od 1 stycznia 2013 roku obowiązuje zakaz adopcji rosyjskich dzieci przez obywateli USA. Jest to rosyjska odpowiedź na liberalizację prawa amerykańskiego w tej kwestii. Ustawa wywołała mieszane reakcje w społeczeństwie, a działacze praw człowieka uważają, że Rosja pozbawia w ten sposób szansy przeżycia wielu tysięcy sierot, błąkających się na przykład po ulicach Moskwy. W Niżnym Nowogrodzie zmarło dziecko, które miało być adoptowane przez amerykańskie małżeństwo. Miało wadę serca i szansą dla niego, była operacja w Stanach Zjednoczonych. Ze względu na obowiązywanie nowych przepisów, pozwolenie na adopcje cofnięto.



P. S. Prosze zwrócić uwagę, że w Rosji, odwrotnie niż w Polsce, w telewizji pokazują twarze przestępców, a zasłania się wizerunek ofiary.


http://zmianynaziemi.pl/wideo/rosyjskie ... -pedofilow

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 4 lipca 2013, o 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pytanie sie nasuwa - czy to tylko przypadek czy też tak właśnie sie robi i jest to normalnosc ?

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości ze takie zboczenie nie ma nic wspólnego z miłoscią z troską
do dziecka i o dziecko a jedynie ma zaspokoić zboczenie .
Czy kobieta któa oddaje swoje dziecko parze gejowskiej naprawde wierzy w ich dobre intencje ?
na jakiej podstawie - słów ? a przeciez ich czyny juz świadczą o tym ,że maja wypaczone pojmowanie tego co jest prawe.

To co sie dzieje to juz plaga .
Obrazek
w Bibli czytam ze były wydzielone takie miasta-państwa i za murami żyli te upadłe duchy
Teraz to wszystko wypełzło na ulice i nie ma jak ich ominac ponieważ celowo prowokują
by potem biadolic jak to sa przesladowani .
A co ma powiedzieć dziecko któremu ŁAMIĄ -kastruja psychikę ?!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 4 lipca 2013, o 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
Należy., jak uważam odróżniać tolerancję od akceptacji.Inaczej mówiąc,jeśli ktoś podąża tym torem,to przypisane mu są pewne prawa.Łamanie ich wypacza kształt społeczeństwa i wartości mu przyświecających,doprowadzając do jego destrukcji.
Chociaż Bracia a właściwie rodzeństwo Wachowskich, w filmie "Atlas chmur "stara się przemycić ideę ponad płciowości,traktując płeć jako kwestie marginalną postrzegając człowieka jako istotę duchową,nie bierze pod uwagę jednak porządku rzeczy tworzącego społeczność ludzką.
Nie mniej ,dzieci rodzą się ze związku dwóch płci co jest zgodne z naturą człowieka.
I jak myślę takim powinno pozostać.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 5 lipca 2013, o 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dlaczego mamy coś rozróżniac dlaczego IHVH opowiedział sie jednoznacznie i jednoznacznie
nazwał to obrzydliwośćia .
Świat potrafi mieć dwa oblicza i tolerancji ,akceptacji i bez względność.
Ale my mamy patrzeć na człowieka czy na Stwórce ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 lipca 2013, o 18:24 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA -NAUKA - ODKRYCIA » Biblia a kłamstwa tego świata


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL