Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA -NAUKA - ODKRYCIA » Biblia a kłamstwa tego świata




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 6 lipca 2013, o 09:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
Mam takie pytanie w związku z tym co powiedziałaś.
Widziałaś Stwórcę,wiesz jaki jest,?

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 lipca 2013, o 09:26 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 6 lipca 2013, o 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Hiob mówi ; do tej pory słyszałem o Tobie ,teraz Cię ujrzałem .
Jak myslisz to fakt czy przenośnia ,mozna widzieć Stwórce czy tylko sie domyslac Jego Istnienia ?

Owszem stworzenie wskazuje na Stwórce ,ale nim nie jest jedynie może mówić o wspaniałosci Dzieł Jego.

Patrzac na homoseksualistów dewiantów mam widziec bezsilnosć Stwórcy czy podziwiac
jak ich ukształtował czy zamknał w pożądliwości ich serc .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 6 lipca 2013, o 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
Hiob poznał Boga przez swoje doświadczenia i postawę względem nich.

Patrząc na homoseksualistów,można widzieć ich wybór.Nie należy to jak uważam kojarzyć ze Stwórcą.
Każdy ma wolną wolę i wybór należy do niego.Nie każdy wybiera to co w "oczach"Boga jest słuszne.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 6 lipca 2013, o 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cytuj:
Anton Parks : Istotną rzeczą jest tutaj fakt, że Gina’abul „wyekstraktowali” ludzi w zwierzęta
w swojej służbie. Gina’abul, zmieszali geny człowieka ze swoimi własnymi i małpimi.
Oryginalni ludzie zostali stworzeni przez Kadištu.
Ich rolą było trzymanie zwierząt zdala
od ogrodu. Jak mówi Księga Rodzaju (1.26), byli ostatnim gatunkiem przeznaczonym
do integracji z rezerwą planistów.

Znalazłam taki tekst a ty już wspominałeś o małpie :)
Moze to nie ma nic wspólnego z wyborem z wolna wola z jak to niektórzy twierdzą
z zapisem w mózgu a poprostu z duchami ,które przejmuja kontrole nad ciałem człowieka
A moze nie sa to ludzie a jedynie człekokształtni ?

Co do Hioba to raczej nie chodzi o poznanie a tak jak powiedział Ujrzałem Cię.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 6 lipca 2013, o 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
A któż to kontroluje tego człowieka co ma wolną wolę?
Wcześniej mówiłem o dokonywanych wyborach.
Hiob ujrzał Go ale podobnie jak Mojżesz,nie w sensie zobaczyć.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 7 lipca 2013, o 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wracając do tematu .
Z tego co sie widzi w tv w internecie itp , to dzieje sie cos bardzo ,bardzo złego ,coś co nas
otacza mami kolorową tęcza ,ale za tą tęczą jest wielka obrzydliwość.
Jak długo to jeszcze potrwa i jak dalego wtargnie w rodziny ?

To zło dzieje sie równoczesnie wszędzie pod róznymi pozorami i może sie okazac ,ze
bedzie to Znakiem Besti .

Obrazek
Francuzi walczą z homozwiązkami. „Stojący strażnicy” mówią w co wierzą i o co walczą

Nową formą protestu we Francji przeciw tzw. ustawie Taubiry, która legalizuje „małżeństwa” homoseksualne i nadaje im prawo do adopcji dzieci, jest ruch tzw. stojących strażników. To ludzie, którzy w milczeniu protestują przed budynkami administracji państwowej.




„Północ, plac Vandôme w Paryżu jest pusty, ale na jego skraju znajduje się 20 osób, które niczym figury woskowe, bez hałasu, stoją obok ministerstwa sprawiedliwości. To stojący strażnicy, którzy stanowią niepokonany rdzeń protestu przeciwko małżeństwom homoseksualistów, ale również przeciwko uwięzieniu na dwa miesiące jednego z protestujących” – relacjonowała nową formę oporu agencja AFP.



Od dwunastu dni, nieprzerwanie, w dzień i w noc, w Paryżu i innych miastach Francji, stoją ludzie zaopatrzeni jedynie w butelki z wodą i słodycze. Często słuchają muzyki. W ubiegłym tygodniu w nocy, ze środy na czwartek udali się pod pałac Elizejski, ale usunęła ich stamtąd policja.
Stojący strażnicy są ostatnią odpowiedzią na pomysły rządu, który ignoruje nasz sprzeciw – wyjaśnia 43-letnia kobieta, matka sześciorga dzieci, która zakończyła swoje czuwanie o szóstej rano. Protestowała od północy. Jej zdaniem „stanie w milczeniu jest formą twardej walki z prawem Taubiry, a także odpowiedzią na aresztowanie Nicolasa Bussa”.



Buss został skazany 19 czerwca na cztery miesiące więzienia, w tym dwa w zawieszeniu, tylko dlatego, że protestował przeciw homozwiązkom. Obecnie przebywa w więzieniu we Fleury-Mérogis.



- Kontaktujemy się na Facebooku i Twitterze, tam ustalamy kto kiedy czuwa, kto kogo zmienia – mówi Marie, uczestniczka ruchu w Lyonie. – Dla mnie najważniejszy jest teraz Nicolas, bo nie wierzę w natychmiastowe wycofanie prawa o homozwiązkach – dodaje. Protesty w Lyonie odbywają się na starówce przed historycznym budynkiem sądu.



Podobnie do Marie sytuację ocenia Jeanne, 17-letnia licealistka, która czuwała przed bramą prefektury w Wersalu. Jest przekonana, że „we Francji narusza się dzisiaj prawo do wolności myślenia”.



Z kolei w opinii Jean, 31 – letniego dentysty pozorna słabość strażników jaką jest ich spokój i samotność, jest jednocześnie ich największą siłą. - Prawdziwa francuska prawica była uśpiona od 30 lat. Teraz zaczyna się budzić także dzięki ruchowi stojących strażników i więcej już nie zaśnie – ocenia mężczyzna. Jean wierzy też, że powstanie nowy ruch polityczny, bo protestujących obecnie ludzi nie reprezentuje żadna partia.

FLC

Read more: http://www.pch24.pl/francuzi-walcza-z-h ... z2YNmf19rB

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 7 lipca 2013, o 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Szkocja: sąd za sprzeciw wobec „homo-małżeństw”!
Obrazek

Szkocki parlament przygotowuje ustawę zakazującą sprzeciwu wobec tzw. małżeństw jednopłciowych. Krytycznie o nich będą mogli wypowiadać się wyłącznie duchowni, ale już nie kapelani pełniący swoją posługę w instytucjach publicznych. Prawnicy z organizacji The Faculty of Advocates ostrzegają świeckich przeciwników normalnego małżeństwa, że muszą liczyć się z pozwami sądowymi.
Projekt ustawy, nad którą toczą się prace, nie przewiduje żądnej ochrony prawnej dla osób świeckich, pełniących funkcje publiczne, które w sumieniu nie zgadzają się z koncepcją „małżeństw” tej samej płci. Zgodnie z projektem, sprzeciw wobec „homo-małżeństw” będą mogli deklarować wyłącznie duchowni. Takie prawo nie będzie już przysługiwać świeckim przeciwnikom „małżeństw jednopłciowych".


Eksperci prawni przywołali casus Lillian Ladele, która niedawno przegrała apelację w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Zdaniem szkockich prawników jej sprawa potwierdza, iż urzędnicy stanu cywilnego z pewnością nie będą mogli odmówić przeprowadzania ceremonii ślubnych pederastów i lesbijek. Zakaz krytyki oraz odmowy wypełniania zobowiązań wobec par jednopłciowych będzie dotyczył także kapelanów pracujących w sektorze publicznym, nauczycieli, a nawet rodziców zastępczych. Nie będą oni mogli powołać się na art. 9 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, teoretycznie gwarantujący wolność myśli, sumienia i religii.


Prawnicy uważają, że rząd niewłaściwie ocenił skutki przygotowywanej ustawy. Zauważyli, że zamierza zezwolić na „religijne” ceremonie osób tej samej płci, nie przewidując jednocześnie żadnych wyjątków dla instytucji religijnych. Ich zdaniem godzi to w przepisy zawarte w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Władze także nie przewidziały skutków ustawy dla finansowanych przez podmioty religijne organizacji charytatywnych.


Prawnicy podkreślili, że wziąwszy pod uwagę wpływ Westminsteru i Unii Europejskiej, które dały wytyczne rządowi szkockiemu w sprawie projektu ustawy, w przyszłości należy spodziewać się ścigania tych, którzy sprzeciwią się w jakiejkolwiek formie „homo-małżeństwom”.
Szkocki rząd utrzymuje, że ustawa nie narusza praw duchownych i instytucji religijnych. Nadal będą one mogły sprzeciwić się udzielaniu ślubu pederastom.



Źródło: LSN, AS.

Read more: http://www.pch24.pl/szkocja--sad-za-spr ... z2YNntuKyK

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 23 lipca 2013, o 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 czerwca 2013, o 09:47
Posty: 184
No tak mam Homo-Pedałów pogłaskać po głowie i co jeszcze ?
Mieli wybór to skorzystali z niego i są kim są !!!

_________________
Wierzysz że Bóg zrodził się w Betlejemskim żłobie !
Lecz biada ci jeśli nie zrodził się w tobie !

http://www.krolestwoboze.pl


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 26 lipca 2013, o 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Zastanawiające sa te słowa ,że -Poznali Boga i nie oddali należnej Czci ale znikczemnieli
w sercach swoich ,dlatego Zamknał ich Bóg w pożądliwości ich serc ,tak iz bezczeszczą ciała swoje między soba"
Niestety oni wtargneli do społeczności zborowych i od wewnatrz rujnują przekręcając
jasny i wyrażny przekaz ,że sa obrzydliwością w Oczach IHVH.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Transeksualizm
 Post Napisane: 16 sierpnia 2013, o 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cytuj:
Dzisiaj jestem bardzo bogobojną, wierzącą osobą, jestem całkowicie oddana Bogu, i przeszłam niesamowitą przemianę z podłej ateistki,
do myślę kulawej ale działającje w dobrym kierunku chrześcijanki.



Powinno byc raczej napisane - przed zmianą NienawidziŁEM Boga ale teraz jako płec żenska jest bardzo bogobojna , a przecież ciało ma to samo i takie samo .?

Ciekawe dlaczego takie zmiany czy hormony mają wpływ na wiarę ,jesli wczesniej osoba jako mężczyzna nienawidzi Boga a po "przebudowie" juz jako hormonalna kobieta ,bo ciało nadal jest męskie- czyli jako kobieta zauważa działanie Boga ?
Co sie właściwie zmieniło ,przedtem niejako nienawiść do swego ciała miała tak decydujące
zapatrywanie sie na Boga ?

Zastanawia mnie ze pisze o sobie " przeszłam niesamowitą przemianę z podłej ATEISTKI ...
do kulawej ale działającej ....chrześcijaniki ?"""

Dziwne bo przeciez to jako mężczyzna Był a nie była - dziwne bo odruchowo powinna
Odrzucić tego co był ?
A jednak pisze - Byłam .
Zastanawia mnie jak to mozliwe ze płeć coś zewnętrznego decyduję o nastawieniu do spraw Duchowych Niewidzialnych niedotyczących tej Ziemi .

Zastanawiające ,ze takie osoby strasznie cierpia patrzac na swoje ciało ?

Czyli skupiają sie na sobie na swej płciowości na sexsualności , stoja nago przed lustrem i cierpią ,przeciez samo to wskazue na jakiegoś ducha uczepionego .
To raczej cierpi ten duch ,ale dlaczego tak bardzo cierpi z jakiego powodu ,ze chciałby
innego ciała ?
Ale po co mu inne ciało Bogu mozna służyc w każdym nawet kalekim powykręcanym
moze służyć paralityk i slepiec .

Podobnie jak anorektyk patrzy w lustro i cierpi ,ze jest za gruby a tu sama skóra i kości .ale oczy mówią mu coś innego .

Oczy napewno oczy ? a moze własnie duch bo co niektórzy mówią ze maja potwora w sobie który ich zabija..
Skąd takie skupianie sie na ciele a raczej na PŁCI na seksualności bo nie o samo ciało chodzi
ale chodzi o PŁEĆ .

Eunuch to ktos kogo pozbawiono męskości miał słuzyc do czegoś ,ale nie do sexu i pozostał mężczyzną .
Ale w obecnych czasach jest tego tak dużo tak nagminnie zmieniaja płec az mozna pomyslec ze to jakies "wrota" zostały otworzone.

I po co ,przeciez ciało zjedza robale w proch sie obróci ,bo to ciało jest przeklete z pietnem grzechu.

No i skad wcześniejsza nienawiść do Boga ,zastanawiające, kto Boga nienawidzi .ciało ? Dlaczego ?

To tak jakby szata decydowała o nienawiści czy miłości do Boga.

A Pan Jeszuah powiedział .

Ciało nic nie pomaga
- zatem o co w tym chodzi ?
Przeciez nasza Ojczyzna jest w Niebie a to ,co cielesne Zewlekamy Umierając na Krzyżu wraz
z Jeszuah Mesjaszem .
Po zewleczeniu starego adama tego zapatrzonego w siebie egoisty Oblekamy sie w Nowego
w Namiot z Nieba.

I służymy Bogu w Nowym Duchu .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 17 sierpnia 2013, o 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Czy homoseksualizm powinno sie łączyć z transseksualizmem jak widzieć np zmiane
płci i twierdzenie ze służą Bogu że Bóg ich kocha ,że oni kiedyś nienawidzili ale po zmianie
płcy kochaja Boga .
Sprawa trudna czy jednoznaczna chodzi o to żeby nie osądzac i o to żeby
nie byc przeciw Bogu .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 19 sierpnia 2013, o 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Waszyngton: występ znanego chrześcijańskiego artysty odwołano, bo jest byłym gejem
Obrazek
Donnie McClurkin fot. Christian Post

Donnie McClurkin, znany na całym świecie wokalista gospel i laureat nagrody Grammy,
padł ofiarą nietolerancji.

W 2002 roku artysta wyznał, że został uwolniony przez Boga z pociągu do osób tej samej płci. Z pociągiem tym zmagał się od czasu molestowania seksualnego, jakiego doświadczył w przeszłości.

- Przeszedłem przez to i doświadczyłem Bożej mocy, która zmieniła mój styl życia.
Zostałem uwolniony i wiem, że Bóg może uwolnić również innych - powiedział.

Z powodu tych słów odwołano teraz jego występ na koncercie upamiętniającym Martina Luthera Kinga Jr. w Waszyngtonie. Zdaniem McClurkina, burmistrz miasta ugiął się przed żądaniami gejowskiego lobby.

- Burmistrz Waszyngtonu odwołał mój występ na koncercie z okazji rocznicy Ruchu na rzecz Praw Obywatelskich - powiedział wokalista.

Biuro burmistrza twierdzi z kolei, że to sam McClurkin zdecydował się nie brać udziału w koncercie "Refleksje na temat pokoju: od Gandhiego do Kinga".

- Komisja Sztuki i Ludzkości oraz management Donniego McClurkina postanowili, że najlepiej będzie, jeśli zrezygnuje on z występu, ponieważ celem tego wydarzenia jest łączenie ludzi, promocja pokoju i harmonii. O to chodziło Martinowi Lutherowi Kingowi - powiedziała rzeczniczka burmistrza Waszyngtonu - Doxie McCoy.

Sam burmistrz, Vincent C. Gray, w czerwcu powiedział:

"Zapewnienie równych praw osobom LGBT (lesbijkom, gejom, bi- i transseksualistom) zawsze było dla mnie kwestią fundamentalnej sprawiedliwości".

Według Donniego McClurkina, odwołanie jego występu oznacza pogwałcenie wolności słowa i jest przejawem nietolerancji.
http://chnnews.pl/index.php/pl/rozrywka ... gejem.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 20 sierpnia 2013, o 09:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sierpnia 2013, o 07:19
Posty: 303
gapik napisał(a):
Każdy ma wolną wolę i wybór należy do niego.Nie każdy wybiera to co w "oczach"Boga jest słuszne.

Wszystko się zgadza - każdy sam może decydować o swoim życiu i postępowaniu, gdyż otrzymał wolną wolę od Stwórcy. Ale każdy też każdy poniesie konsekwencje swojego postepowania:

"Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą" (1 Kor. 6:9, 10).

"Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku" (Ap. 22:11, 12).


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 20 sierpnia 2013, o 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Coś tu nie tak , bo jeśli wszystko chcecie uzaleznic od Wolnej Woli człowieka a człowiek jest
Niewolnikiem ,to o jakiej wolnej woli mówicie ?
Każdy niesie konsekwencje swego postępowania czy konsekwencje zapisu w członkach.
Jaki wpływ ma na swoje życie grzesznik ?

juz nawet w tym temacie widac ,ze te osoby szukaja dostosowania siebie do czegoś ,ale
czego ?
Większosc z nich mówi ,ze patrza na swoje ciało i nie nawidzą tego ciała ,potem niby
wolna wola zmieniają sobie płec ,ale to niczego nie zmienia kiedy umysł jest
nieprzemieniony.
Nadal rządzi ciało i krew a te naznaczone sa piętnem którego żadna Wolna wola nie jest
w stanie przerobic .

Nikt nie ma takiej Wolnej Woli by zmienic swoja naturę .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rzym 1- Homoseksualizm - Homofobia -
 Post Napisane: 20 sierpnia 2013, o 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sierpnia 2013, o 07:19
Posty: 303
noemi napisał(a):
Coś tu nie tak , bo jeśli wszystko chcecie uzaleznic od Wolnej Woli człowieka a człowiek jest
Niewolnikiem ,to o jakiej wolnej woli mówicie ?

Mówimy o takiej wolnej woli:

"Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, lecz ja nie dam się niczym zniewolić" (1 Kor. 6:12).


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 sierpnia 2013, o 14:53 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA -NAUKA - ODKRYCIA » Biblia a kłamstwa tego świata


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL