Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Co nas bulwersuje -Kazn.- wilki ?




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 26 grudnia 2014, o 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Niemcy: młodzi muzułmanie zaatakowali kościół podczas pasterki dla dzieci

Młodzi muzułmanie zaatakowali kościół podczas pasterki dla dzieci.
Nastolatkowie przeszkadzali w uroczystości i obrażali modlących się wyzywając ich od „gównianych chrześcijan”.

Do zakłócenia pasterki doszło w niemieckim kościele w mieście Mönchengladbach. Muzułmańskie dzieci i nastolatkowie wdarli się do świątyni, by zakłócać przebieg pasterki uniemożliwiając jej prowadzenie.

Na miejscu pojawiła się policja i przekazała część młodzieży rodzicom.
Po identyfikacji sprawców funkcjonariusze nie przekazali informacji czy była to zorganizowana akcja czy spontaniczny wybryk młodzieży.
Ze względu na wiek, sprawcy nie poniosą odpowiedzialności karnej.

Lokalny proboszcz postanowił odbyć rozmowy z rodzicami chuliganów w celu uświadomienia ich o powadze incydentu.
Zamierza też poinformować szkoły, do których chodzą.
W jego opinii, prześladowanie chrześcijan przez muzułmanów musi się zakończyć.



W Niemczech coraz większą popularnością cieszą się antyislamskie demonstracje, a zakłócenie pasterki oburzyło niemiecką opinię publiczną.

http://pikio.pl/niemcy-mlodzi-muzulmani ... la-dzieci/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 grudnia 2014, o 12:56 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 28 grudnia 2014, o 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Libia: nieznani sprawcy zamordowali chrześcijańskie małżeństwo i dziecko
Data publikacji: 2014-12-28 12:00

Obrazek
Małżeństwo koptyjskich lekarzy Magdi i Sahar Sobhi Toufic zostało zamordowane w swym mieszkaniu przy jednym ze szpitali w libijskim mieście Syrta.

Nie ma tam żadnych śladów rabunku, co może wskazywać, że zbrodni dokonano z pobudek religijnych – donosi Radio Watykańskie.



– Należące do lekarzy pieniądze, które były na stole w pobliżu miejsca zbrodni, a także biżuteria kobiety nie zostały naruszone – oświadczył przedstawiciel władz.



W mieszkaniu lekarzy w chwili zbrodni znajdowała się również trójka ich dzieci.
Jedno z nich, 13-letnią dziewczynkę, mordercy uprowadzili.
Dziś już wiadomo, że dziecko także nie żyje.
Dotychczas nieznane są przyczyny śmierci dziewczynki.




Jak przypomina watykańska rozgłośnia, od czasu upadku reżimu Mu’ammara al Kaddafiego mniejszość chrześcijańska w Libii była przedmiotem licznych ataków ze strony islamistów. Ponadto wielu wyznawców Chrystusa aresztowano, głównie w Benghazi, pod zarzutem uprawiania prozelityzmu.
W Libii pracują dziesiątki tysięcy chrześcijan, głównie Egipcjan.



Źródło: Radio Watykańskie

pam

Read more: http://www.pch24.pl/libia--nieznani-spr ... z3NCFDAD3a

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 28 grudnia 2014, o 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Krym i wschodnia Ukraina: Kościół wraca do katakumb
Data publikacji: 2014-12-27 07:00
Obrazek
fot. pam

Duchowni stojący na czele ukraińskiego Kościoła greckokatolickiego ostrzegają, że Kościół w ich ojczyźnie cofnął się o 25 lat. Cofnął się do tak niedawnych czasów, gdy po latach komunistycznego terroru z wielkim trudem zaczął się odradzać. – Po wydarzeniach na Krymie i na wschodzie Ukrainy, Kościół katolicki na Ukrainie z dnia na dzień traci swój dotychczasowy, legalny status. Już pięć parafii katolickich na Krymie uznaje się za nielegalne. To samo dotyczy społeczności muzułmańskich i niektórych prawosławnych – mówi o. Ihor Jaciw, rzecznik ukraińskiego Kościoła greckokatolickiego.



– Jaki to smutny paradoks, że historia znów się powtarza. 1 stycznia 2015 roku upływa ostateczny termin rejestracji Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego na zajętym przez Rosję Krymie. Wszystko wskazuje na to, że będziemy tam działać nielegalnie – wyjaśnia duchowny.



Ojciec Ihor dodaje, że w tzw. Noworosji, czyli na obszarach wschodniej Ukrainy opanowanej przez rebeliantów, nikt oficjalnie nie wprowadził zakazu rejestracji parafii ukraińskiego Kościoła greckokatolickiego. Lokalne władze twierdzą jednak, że nie ma odpowiednich przepisów prawnych umożliwiających taką rejestrację. I władzom na wprowadzeniu takich regulacji z pewnością zależeć nie będzie.



Dziś jedynym wyznaniem na Krymie i w zajętym Donbasie, które jest uznawane przez Rosję jest prawosławie moskiewskiego patriarchatu. O prześladowaniach mówią katolicy rzymscy i grekokatolicy, a także prawosławni patriarchatu kijowskiego, Żydzi i członkowie organizacji protestanckich.




Źródło: „Catholic News Service”

ChS

Read more: http://www.pch24.pl/krym-i-wschodnia-uk ... z3NCGI6KHT

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 20 dni w niewoli u separatystow.
 Post Napisane: 26 stycznia 2015, o 11:09 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
20 dni w niewoli u separatystow. "Moje zycie nie zalezalo ode mnie"


Obrazek

We wrzesniu grupa uzbrojonych i zamaskowanych separatystow wtargnela do
Kosciola Adwentystow Dnia Siodmego w Gorlowce we wschodniej Ukrainie i na oczach zgromadzonych ludzi uprowadzili pastora Sergieja Litovczenko. - Nikt nie protestowal, najwiekszym argumentem byly karabiny maszynowe - mowi "Wyborczej".


Wiecej czytaj:


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

Ukraiński pastor przyjechał do Lublina, by wziąć udział w nabożeństwie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolności Religijnej.
Opowiedział też m.in. o okolicznościach porwania oraz o tym, jak traktowali go donieccy separatyści.


Spał na podłodze


- To był sobotni wieczór.
Do kościoła weszli uzbrojeni żołnierze i zażądali wstrzymania eucharystii.
Wszystkim zgromadzonym kazali rozejść się do domu, a ja musiałem pojechać z nimi - wspomina Litovczenko.
"Za naszych rządów może istnieć tylko jeden Kościół - prawosławny" - miał też powiedzieć do niego jeden z żołnierzy.
Pastora zaprowadzono do samochodu i przewieziono do pomieszczenia, w którym przetrzymywano ok. 20 osób. -
Nie był to pokój przystosowany do mieszkania w nim.
Nie było tam nawet łóżek, więc spaliśmy na podłodze.
Nie znałem tego miejsca, ale zdałem sobie sprawę, że moje życie nie zależy ode mnie - opowiada.

Litovczenko próbował jednak żyć normalnie i utrzymywać ze wszystkimi jak najlepsze kontakty. - Jestem dość dobrym fryzjerem.
Któregoś dnia zauważyłem, że wszyscy mężczyźni są już mocno zarośnięci, więc postanowiłem ich ostrzyc i ogolić.
Przy okazji ostrzygłem też jednego z separatystów - śmieje się.

Najgorsza niepewność


Pastor Litovczenko spędził w niewoli dwadzieścia dni.
Był dobrze traktowany przez separatystów, ale jak sam wspomina, najgorsza była niepewność, co się z nim stanie. -
Prawdę powiedziawszy, nawet nie wiedziałem, czego mam się bać.
Niczym mnie nie straszono, nie obwiniano mnie ani nie stawiano żadnych oskarżeń. Nie wiedziałem, co się wydarzy, ale wszyscy pamiętali, jak całkiem dawno zabito w Słowiańsku kilku pastorów. Obawiałem się, że i mnie spotka podobny los - mówi.
Wkrótce od przetrzymujących go żołnierzy usłyszał, że odzyska wolność, jeśli po wyjściu przestanie głosić ewangelię. - Odpowiedziałem, że jest to niemożliwe, ponieważ nawet tutaj, w niewoli, cały czas to robię - wspomina.
Po dwudziestu dniach spędzonych w niewoli ukraiński pastor Litovczenko powrócił do swojej rodziny.
Do dzisiaj nie wie, dlaczego żołnierze postanowili go wypuścić.

Wiele aktów terroru


W kwietniu 2014 roku Garłówka została opanowana przez rosyjskich separatystów dążących do wcielenia całego regionu donieckiego do Rosji. Mimo rozejmu na wschodniej Ukrainie wciąż dochodzi do wielu aktów terroru.

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 25 lutego 2015, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Może stracić wszystko, bo odmówiła gejom. - Nie zrobię tego, co Judasz

Obrazek
Robert Ingersoll i Curt Freed oraz Barronelle Stutzman

Sąd uznał, że odmawiając ślubnej usługi gejom, kwiaciarka i chrześcijanka Barronelle Stutzman złamała prawo.

Stutzman jest z Waszyngtonu.
Homoseksualiści Robert Ingersoll i Curt Freed, jej stali klienci, w 2013 roku zamówili u niej kwiaty na ślub.
Ona jednak odmówiła i zasugerowała im trzy inne kwiaciarnie, gdzie mogliby kupić kwiaty.

Sprawę w imieniu pary skierowała do sądu broniąca praw obywatelskich organizacja ACLU. Sędzia uznał, że "choć przekonania religijne są chronione przez pierwszą poprawkę do konstytucji, to już czyny oparte na tych przekonaniach, niekoniecznie".

Teraz para homoseksualistów ma prawo złożyć pozew dotyczący jej osobistego majątku, np. domu czy rachunku bankowego.

Kobieta mogła zgodzić się na kuszącą ugodę.
Zakładała ona, że Stutzman zapłaci 2 tys. dolarów kary za naruszenia ustawy o ochronie konsumenta, symbolicznego 1
dolara na poczet kosztów prawnych i zgodzi się więcej nikogo nie "dyskryminować".

Jednak 70-letnia baptystka i tym razem odmówiła.

"To jest propozycja, bym poszła drogą dobrze znanego zdrajcy, który sprzedał coś o nieskończonej wartości za 30 srebrników. Nie zrobię tego"
- odpisała prokuratorowi.

Ta odmowa może mieć dla niej poważne konsekwencje.

"Z pewnością nie jest dla mnie przyjemna możliwość straty mojego biznesu, domu i wszystkiego innego, czym ten pozew zagraża mojej rodzinie, ale moja wolność, by czcić Boga w tym, co robię najlepiej, jest ważniejsza" - zaznaczyła w liście.

Według niej, prokurator po prostu nie rozumie, o co tak naprawdę chodzi w tym konflikcie.

"Tu chodzi o wolność, nie o pieniądze.
Postanowił Pan zaatakować moją wiarę i zagrozić środkom, jakie mam,
by pracować, jeść i mieszkać"
- napisała.

Stutzman zaznacza, że nie dyskryminuje homoseksualistów.

"Zatrudniam i świadczę usługi wielu członkom społeczności LGBT i będę to robić bez względu na to, jak skończy się ta sprawa" - podkreśliła.

Nie zamierza jednak rezygnować z trzymania się biblijnego poglądu na temat małżeństwa.

"Trzymam się nauki Biblii o tym, że małżeństwo jest związkiem jednego mężczyzny i jednej kobiety i okazuje się, że nie jestem już wolna, by postępować zgodnie z moimi przekonaniami"
- stwierdziła kobieta.

Jej prawnicy zamierzają złożyć odwołanie od decyzji sądu.

Pod artykułem materiał Fox News poświęcony tej sprawie i wywiad z Barronellą Stutzman (w jęz. angielskim) na antenie tej stacji.

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/ ... udasz.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 18 marca 2015, o 10:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Następny cios przeciwko chrześcijaństwu w Kanadzie!

Kilka dni temu Prowincja Alberty wprowadziła nową ustawę (Bill 10) na łamach której Chrześcijańskie szkoły mają nakaz zakładania klubów dla homoseksualistów.
Dyrektorzy lub ktokolwiek z grona pedagogicznego ośmielający się sprzeciwić tej ustawie karany będzie grzywną, usunięciem ze szkoły lub sankcjami prawnymi za propagowanie nienawiści przeciwko homoseksualistą.


Jest to koniec suwerenności szkół Chrześcijańskich w Kanadzie.
Pomimo tego, że ta ustawa jest wbrew Konstytucji, prawo weszło w życie i jest już prawomocne.

Szokujące jest również to, że Bill 10 przeforsowany został dzięki staraniom Pastora z trzeciego co do wielkości kościoła w Kanadzie (Centre Street Church) Gordona Dirks obecnie Ministra Edukacji w Albercie.
Przylatujący już na dniach Artur Pawłowski będzie opowiadał o nowej formie nazizmu który rozprzestrzenia się po całym świecie a w Kanadzie zadomowił się już na dobre.

Kaznodzieja z Kanady mówi o tej nowej ideologii „Homofascism”.

Jest to forma terroru zmuszająca niezgadzających się z tą dewiacją do publicznego akceptowania tego zboczenia.
Wprowadza zakaz jakiegokolwiek sprzeciwu ze strony Chrześcijan starających się o zachowanie prawd biblijnych
.


Ostrzega, że jeżeli polscy chrześcijanie się nie obudzą i nie staną do walki przeciwko temu złu, zostaną potraktowani tak samo jak chrześcijanie kanadyjscy.

„Najpierw przyszli po naszych mężów, następnie po nasze kobiety, teraz przychodzą po nasze dzieci”-nawołuje Pawłowski.

„Straciliśmy już niezależne media, strefę wpływów politycznych co nastąpi po tym? Aresztowania?
Kary?
Utrata praw obywatelskich?
Zakazy wykonywania zawodu?”-pyta Pastor z Kanady.

„Dla Polski nie jest jeszcze za późno.
Musimy się zjednoczyć.
Jak jeden mąż.
Zapomnieć, chociaż na chwilę o tym co nas dzieli a skupić się na tym co nas łączy, a przecież łączy nas Jezus Chrystus.
To dzięki Jego krwi możemy stać za Bożymi prawami, które są niepodważalne.
Kwestią jest czy jesteśmy na tyle odważni aby powiedzieć diabłu, NIE”. -Zakończył Pawłowski.

Jeżeli chcielibyście się z nim spotkać lub zaprosić do waszej społeczności to prosimy o kontakt mailowy na adres: grazyna.konieczna@gmail.com

Serdecznie zapraszamy.

Więcej na ten temat tutaj: http://www.streetchurch.ca/press-covera ... on-bill-10


Marek Grządko
___________________

To się dzieje jest napisane w Biblii i nic tego nie zmieni.Nawet najbardziej radykalni kaznodzieje.Wszystko musi się wypełnić, choć wielu stara się temu"zapobiec".
· Lubię to! ·
Zlo, bezprawie -szatanska nauka dzieci sa nasze
Lubię to!
Bedze coraz gorzej niestety bo ludzie zamiast przybliżać się do Boga oddalają się Dlatego musimy jak najwięcej głosić zdrowej ewangelii n ulicach czas aby zbory wyszły ze swoich pięknych budowli i zaczęły wypełniać nakaz z Mar.16,15 pamiętając o tym ze.. Lubię to! ·

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 18 marca 2015, o 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
http://www.streetchurch.ca/press-covera ... on-bill-10
.
BLISKO CISZA Z CHRZEŚCIJAŃSTWA NA BILLA 10
Dwa dni temu, 11 marca, poszedłem na ulice po raz kolejny z małą grupą wiernych naśladowców Chrystusa, którzy, podobnie jak ja, nie byli zadowoleni bełkot i narzekają na ruchomych pływów i zmieniające się wiatry społeczeństwa i zaniku moralności w Kanadzie. Wzięliśmy znaki i dedykowane serca do przodu Calgary Kuratorium Oświaty w nagłych Mediów Wywiad na temat obecnego stanu rzeczy, w odpowiedzi na Alberta niedawno przeszedł Bill 10 (prawa, że ​​od dnia 01 czerwca 2015 ma potencjał znacznie zmiany wychowanie chrześcijańskie w Albercie od tej pory)

Zanim przejdę dalej, pozwól mi dać trochę tło, dla tych, którzy nie byli w następstwie tego rozwoju. Bill 10 ustawy, który rząd Alberta, narzucone Alberty, która zmusza do szkół chrześcijańskich promowanie niebiblijne stosunków seksualnych w swoich pomieszczeniach, w bezpośredniej opozycji do zatwierdzonych statutów tych szkół, a plucie w twarz przymierza, że ​​uczniowie i rodzice musi podpisać przed student zapisał się do nich. To depcze wolności religijnej (rzekomo "Gwarantowany podstawowej wolności" w Kanadzie) na rzecz rozpieszczanie uczucia i dając specjalne uprawnienia do tych Biblia określa jako wszetecznicy.
Co jeszcze viler jest, że Jim Prentice, Premier Alberty, ma być chrześcijaninem, regularnie uczestniczy Grace Presbyterian Church lat.
Najwyraźniej jego czas uczestniczy Kościół go nie uczą, że homoseksualizm jest niebiblijne i że Biblia uczy, że niemoralne seksualnie nie odziedziczą Królestwa Bożego, jak głosowała za niebiblijnych samych praw płci małżeństwa.
Pomógł przekazać, że przepisy, które spowodowały wiele problemów małżeńskich i chrześcijańskich pastorów komisarze, że mają do czynienia z wyzwaniem zmuszani przez prawa bezbożnych poślubić dwóch mężczyzn i dwie kobiety, sprzeczne z naukami Biblii. My w CCC zawiedliśmy się w momencie, kiedy aktywnie mówić przeciw nowych ustaw zmierzających do normalizacji związki homoseksualne, bo nie wykazało kręgosłup moralny wtedy, i po raz kolejny rozczarowany poświęcone zwolenników Chrystusa w Albercie, kopiąc drzwi otwarte i szkoły chrześcijańskie wysyłanie w homoseksualnych aktywistów i wychowawców indoktrynacji i normalizacji homoseksualizmu tam.
Alberta Premier Jim Prentice w Calgary homoseksualnej parady 2014
Obrazek
.
Jego druga ręka w tej sprawie, Gordon Dirksen, jest, jak rozumiem, były pastor Street Church Centre i byłego dziekana Rocky Mountain Bible College.
To, oczywiście, nie zrobił nic, aby go wojownikiem dla Królestwa Bożego. Mimo, że wielu chrześcijan Rozmawiałem z o Bill przed jej przekazywane były pod wrażeniem, że pan tylko wytrzyma Dirksen naszych wartości, ponieważ był wybitny przywódca chrześcijański, a nie kłaniać się presji społeczeństwa niegodziwego objąć promocja homoseksualistów w szkołach chrześcijańskich, zrobił na odwrót.
Z wielką radością Gordon Dirksen przedstawił to, co lubię, aby zadzwonić do gay Szkoły Agenda (GSA) rachunek i zapoczątkowała nową erę do radości i chwały homoseksualnych aktywistów, którzy wygrali kolejny zwycięstwo, co ich zdaniem są staroświeckie, tył Chrześcijanie myślenia, którzy muszą zostać pobity, wyciszony, i mam nadzieję, że jeden dzień zgaszone istnienia.
Gordon Miecze minister edukacji , były prezydent Rocky Mountain College i obecny proboszcz wykonawczy Centre Street Church Calgar
.
Obie z tych mężczyzn zostali wybrani przez ludzi, którzy wierzyli, że będą stać i nie stanowią ich jako ludzi, którzy jako chrześcijanie sprawdzonych standardów moralnych w drzwiach, gdy opuścił budynek (czterech ścianach kościoła).
Prawdziwie, ten pokazuje, że samozadowolenie kompromis moralny i biblijnych chrześcijan i chrześcijańskich liderów jest naprawdę, co prowadzi do rozpadu naszego społeczeństwa. Zgaśnięciu kontrolki i smak chrześcijan smakuje jak moralnego szamba społeczeństwa.
Prawdziwe motywy tych, którzy przekazywane oryginalne Bill 202 (homoseksualnych aktywistów i marksistów społeczne), które było podstawą Bill 10, które ostatecznie przeszedł trzecie czytanie w dniu 10 marca, są niemoralne, aby zmusić ich do wiadomości jednym miejscu, że nie mają one Zapraszamy do promowania było to przed (chrześcijańskich szkół).
Odpowiedź z chrześcijańskich szkół, kościołów, pastorów, biskupów, starszych zboru i diakonów, chrześcijańskich dziekanów uniwersyteckich, działaczy chrześcijańskich, chrześcijańskich dyskutantów, itp ...?
Cisza!

Teraz, jak na konferencji prasowej przed CBE, media przyszedł, wywiady z nami, a ponieważ nie było nic, że znaleźli godne dyskredytowanie, po raz kolejny, jak wiele razy w przeszłości, że nie wyemituje wywiad (CBC radio, CBC News and CTV News odbyła wywiady). Teraz, jeśli chrześcijanie wyjdzie w wielkiej liczbie, gdyby chrześcijanie stoją razem jednym głosem i sprzeciwiać się skorumpowany i przewrotną upadku naszej kultury, jeśli chrześcijanie sobie sprawę, że dom podzielone między sobą nie mogą znieść, ale dom zjednoczeni w Chrystusie, zgodnie z Jego Słowem i upoważniona przez Jego Ducha, może zwyciężyć świat, och, co inny obraz tego będzie. Media i naród nie mają wyboru, ale wstać i zwracać uwagę.
Widzisz, to pokazuje, że chociaż są wyznawcami Chrystusa, którzy są gotowi do wypowiadania się w kwestiach, media dziś jest uszkodzony i jest tylko chętni, aby wyświetlić "chrześcijanami" jako ekstremiści, lub w jakiś inny sposób pochylić wpływu chrześcijan na społeczeństwo. Jeśli szczerzy i oddani chrześcijanie wypowiadać się na tematy, z próbą doprowadzenia do biblijnej perspektywy do sprawy, bez nienawiści i złości, ale z autentycznej troski o Kanadzie, a dla kierunku nasz naród się postępowanie, skorumpowane media nie zadowala się pozwól, że wiadomość musi być wysłuchana. Gniazda te są tendencyjne i zły, z jednym programie, w celu promowania programu marksizmu społecznej. Ale nawet to nie wystarczy, by powstrzymać falę moralnego, jeśli ci, zwany przez imię Chrystusa, by żyć pobożnie i sprawiedliwie byłoby stać, nie chce zginać kolan przed tyranią fałszywego pokoju w imię tolerancji lub w duchu passivism lub nieistotność kulturowe.
Niemniej, było bardzo niewiele z nas, którzy byli gotowi stanąć, tym razem postanowił nadal mieć rzeczywisty wpływ, mimo małych ilościach.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby reprezentować Chrystusa tym, którzy mieliśmy kontakt z, za pomocą tego Bóg daną okazję być solą i światłem dla pracowników ochrony w budynku, do tych, którzy w interakcje z nami na chodniku, do ludzi mediów i dla wszystkich mieliśmy kontakt z po drodze.
Nie wolno lekceważyć faktu, że Jezus powiedział: "Królestwo Boże jest w was".

Jeśli mamy odpowiednią postawę, będziemy rozpoznawać, że jesteśmy ambasadorami Boga są wysyłane z Jego władzy i Jego mandat do podjęcia orędzie Królestwa Bożego i Ewangelii Pokoju, na cały świat, z pragnieniem uczynienia Uczniowie mężczyzn dla chwały Boga i Jego Królestwa w sprawiedliwości i prawdzie.
Jeśli jedno serce jest dotknięte, gdy jedna osoba jest wpływ, to mandat Boga dotrzeć świecie realizowana jest w nas i przez nas.
Na koniec dnia, to nie jest nasz obowiązek, aby ludzie jej odbioru.
Naszym zadaniem jest, aby wiernie dostarczyć go.

Jest wielu, którzy nazywają siebie chrześcijanami dzisiaj, podobnie jak Jim Prentice i Gordon Dirksen, który całkowicie stracił wzrok misji, że Chrystus wysłał nas do osiągnięcia i metody, za pomocą których mają pracować pośród zły i cudzołożny. Jezus powiedział, że wyśle ​​nas jak owce wśród wilków. Powiedział, że mamy być światło (które przebija ciemność) na ziemi, i że jesteśmy pozwolić świecić światło Chrystusa w nas i przez nas. Wezwał nas solą ziemi (która ma smak świata z Jego prawdy, która może uwolnić ludzi), ale ostrzegł nas, że sól może się zapachu, a zatem będzie bezużyteczna i będzie podeptana.
Tak często przez lata, słyszałem różne pisma chrześcijan zacytować nad swoim życiem i nad sobą, ale rzadko zobaczyć je stosować te pisma, w jakikolwiek sposób, który mógłby spowodować ich być jak apostołów i proroków starego. Rzadko, jak prawdziwego Jezusa biblijnego. Zbyt często, że cytowanie Pisma te zostały wypowiedziane przez siebie jako sposób głosić prywatnego dobrobytu, lub dobre poczucie jaźni, albo do ich czuć się podobało w skorumpowanym i cudzołożny.
Mówię wam bracia i siostry, że nigdy nie powinno być. Jezus nie był jakiś motywacyjny samopomocy ojczysty.
Nie był zainteresowany dając swój najlepszy czas teraz, by niektórzy kaznodzieje Twoim zdaniem, dzisiaj.
To jest światowe i pokonał widzenia chrześcijańskiego życia, które ledwo pomóc dostać przez, jak świeckich mężczyzn i kobiet.
Pogląd będzie można jako godne pochwały jako blok chodnik, który jest codziennie bieżnika i pluli na.
Jesteśmy powołani, aby odnieść zwycięstwo, być zwycięzcami, jest więcej niż zwycięzcami, w Chrystusie Jezusie, ale nie dla jakiegoś egocentrycznej celu.
Nie, raczej, Jezus powiedział:
"w tym życiu będziesz miał kłopoty, ale miejcie odwagę: jak ja zwyciężyłem świat."
Nawet jak Chrystus chodził po świecie, więc trzeba chodzić, a nie jako spokojnych samolubnych ludzi, pragnąc tylko poprawić nasze życie, ale jako ci, którzy zdają sobie sprawę, że świat musi być osiągnięta z Ewangelią Królestwa.

Musimy uświadomić sobie, że tam, gdzie Jezus i apostołowie wyszli, zostawili aromat Chrystusa, smaku Królestwa, znakiem wskazującym, że światło Chrystusa nie świeciło w tym miejscu.
Czy mamy taki sam pogląd?
Czy wierzymy, że wszędzie tam, gdzie idziemy, podejmują wpływ, wiadomości i moc Królestwa Boga z nami, w celu zmienić ludzi i narodów jesteśmy w, i przejść do?
Jeśli my nie powinniśmy.

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, na końcu naszego życia, jeśli wszystko, co i ja realizowane jest mieć lepszy samochód, dom, ładniejszy lub biznesowych wpływów politycznych lub były postrzegane jako miłych ludzi, aby zdesperowani i umiera świat wokół nas, znajdziemy się twarzą w twarz z królem, który będzie wstyd za nas, którzy wskazują palcem na nas i mówią: "Idź, wy z winy pracownika, odstąpić od mnie na zewnętrzną i wiecznej ciemności, gdzie nie jest płacz i zgrzytanie zębów. "
Jezus już powiedział nam, że jeśli jesteśmy tylko próbuje uratować nasze życie dziś, to na zawsze stracić nasze życie w wieczności. Jeśli z drugiej strony, jesteśmy gotowi oddać życie i wszystkie nasze nadzieje, nasze marzenia, nasze relacje, nasz status, naszego bogactwa, szacunku człowieka i wszystkich innych światowych ambicji, dla Niego, to zyska życie wieczne, gdy idziemy przez Ducha i zgodnie z Jego Słowem.

Zachęcam was, aby nie być kompromisów gotowi sprzedać Panu za trzydzieści srebrników, ale gromadźcie sobie skarby w niebie, o wartości ponad srebra i złota; skarb zatwierdzenia Bożego życia mieszkał w i zmartwychwstałego Zbawiciela, który wszystko w dół, mowa, która zapłaciła wysoką cenę za wyzwolenie z kompromisu moralnego i niegodziwości.
Stojak na Niego, w obliczu przeciwności, ponieważ stał w miejscu kaźni dla Ciebie i dla Twojego możliwość otrzymania życia wiecznego, przez pokutę i służbie Króla królów i Pana panów.

http://www.streetchurch.ca/press-covera ... on-bill-10

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 3 kwietnia 2015, o 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wybrali chrześcijan, a potem zabijali jednego za drugim. Przez cały dzień

To był najczarniejszy dzień w historii Kenii od 1998 roku i ataku na ambasadę Stanów Zjednoczonych w Nairobi. W czwartkowym ataku terrorystów z islamistycznej grupy al-Szabab na uniwersytet w mieście Garissa zginęło 147 osób, a 69 zostało rannych. Terroryści, którzy przybyli z Somalii w pięciosobowej ekipie, tym razem działali inaczej niż w przeszłości - pisze kenijski dziennik "Daily Nation", analizując atak i policyjną obławę na islamistów.

Wydawało się, że wiedząc o niebezpieczeństwie, uda mu się zapobiec. Niestety, kenijskie władze obawiające się zamachu od dwóch tygodni - mimo informowania instytucji publicznych o tym, że istnieje prawdopodobieństwo przedarcia się z Somalii islamistów z al-Szabab lub uderzenia związanej z grupą innej komórki działającej w samej Kenii - nie uchroniły swoich obywateli przed śmiercią.

W czwartek o świcie pięciu islamistów z al-Szabab wdarło się na teren uniwersytetu w mieście Garissa na wschodzie kraju i w ciągu trwającego prawie 20 godzin oblężenia zabiło 147 osób i raniło 69. Bilans ofiar poraża, bo na uczelni uczyło się 815 studentów, a jej kadrę stanowiło 60 osób.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 30200.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 24 maja 2015, o 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
USA
CHRZEŚCIJANIE OSTRZEGAJĄ ,OTO CO ZROBIĄ W RAZIE PEŁNEJ
LEGALIZACJI MAŁŻEŃSTW HOMOSEKSUALNYCH.


W Stanach Zjednoczonych moze dojść do wyraźnego podziału.
Chrześcijanie nie zamierzają bowiem stosować sie do bezbożnego prawa.

Ewangelista Franklin Graham ,popularny pastor John Hegee
a także wierzący republikanie kandydat na prezydenta Mike Huckabee i były senator
Rick Santorum oświadczyli ze jesli Sąd Najwyższy
zalegalizuje w przyszłym miesiącu w całym kraju tzw
małżeństwa homoseksualne ,to oni nie zamierzaja respektować tego prawa.

Są oni wśród już 36 tys osób które podpisały dokument w obronie małzenstwa przygotowany przez katolickiego duchownego Keitha Fourniera i założyciela organizacji Libery Counsel Mata Stavera.

przekazujemy ostrzezenie Sądowi Najwyższemu i kazdemu sądowi ,który przekroczy granicę w sprawach małżeństwa mówi Mat Staver.


I mówi wprost,że chodzi o obywatelskie nieposłuszeństwo

-Tak, mówię o obywatelskim nieposłuszeństwie ,o oporze.
Pokojowym oporze przeciwko niesprawiedliwemu prawu i niesprawiedliwym
postanowieniom wyjaśnia.

Dodał ,ze wzywa ludzi ,by nie uznawali legalności takiego ewentualnego postanowienia Sądu Najwyższego jako nie opartego na rzadach prawa.

We wspomnianym dokumencie w obronie małżeństwa czytamy .

"'Stoimy w obronie małżeństwa i rodziny , a także założonego na tych fundamentach społeczeństwa .

Choc pochodzimy z róznych społeczności i mamy różne sppojrzenia na wiarę ,jeteśmy zjednoczeni w afirmacji małżenstwa .

Jeżeli decyzje Sądu nie będą oparte na konstytucji i rozdądku a zwłaszcza jeśli będa sprzeczne z naturalnym porządkiem


,to ludzie stracą zaufanie do sądu jako obiektwnego arbitra prawa .
A jeśli straca ten szacunek to autorytet sądu zostanie osłabiony .
Choć jest wiele rzeczy ,które jeteśmy w stanie wytrzymać zmiana definicji małżeństwa jest tak fundamentalna dla naturalnego porządku w wspólnego dobra ,ze musimy wyznaczyc te granicę której nie możemy przekroczyć i nie przekroczymy.""""

kroki sprzeciwu wobec ewentualnej decyzji Sądu Najwższego legalizującego małżeńśtwa homoseksualne rozważa tez jeden z najbardziej konserwatywnych amerykanskich stanów TEKSAS.



Chodzi miedzy innymi o to by urzędnik publiczny mógł " nie uznac" udzielic albo wprowadzic dokumentu małżenstwa osób tej samej płci""
a także by fundusze stanowe"nie mogły zostać przeznaczone na aktywności małżenstwa jednopłciowe.""

- Widzimy jak ataki na wiarę rozszerzają sie na cały kraj.
Widzimy to w niekonczącej sie walce w obronie nienarodzonych a także w prawnym ataku na małżeńśtwo zdefiniowane przez Boga,ale wiemy ,że Boże prawo nie może zostać unieważnione przez prawo człowieka powiedział gubernator Teksasu - Greg Abbott.


Przypomnijmy ze wczesniej znana prorokini Cindy Jacobs przewidywała ,ze krótce niektóre stany zagrożą wyjściem z unii ,jeżeli ich konstytucja zostanie naruszona a pastorzy znajdą sie pod
rosnącą presja niekontrolowanych sądów by głosili częśc Słowa"
Tzw małzenstwa homoseksualne są obecnie legalne w 36 amerykanskich stanach i Dystrykcie Kolumbii

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/ ... lnych.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Żydowski uczony przerażony prześladowaniem chrześcijan przez
 Post Napisane: 17 czerwca 2015, o 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek
Żydowski uczony przerażony prześladowaniem chrześcijan przez LGBT

Żydowski uczony z Wielkiej Brytanii jest przerażony tym, jak państwo ulegając ideologii LGBT prześladuje pobożnych chrześcijan, którzy sprzeciwiają się kłamstwu „małżeństwa” homoseksualnego.

Znany żydowski historyk z Wielkiej Brytanii, prof. Geoffrey Alderman wykładający na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie w Buckingham, jest zadziwiony brakiem poszanowania wolności religijnej chrześcijan w swoim kraju.
Chodzi mu o te osoby, które sprzeciwiając się „małżeństwom” homoseksualnym nie chcą świadczyć usług promujących ideologię LGBT.
Prof. Alderman stanął w obronie jednej z cukierni, która odmówiła upieczenia tortu ze słowami promującymi dewiację, za co ukarał ją sąd.
Uczony uznał, że rzecz „nosi wszelkie znamiona prześladowania religijnego”.

Swoje stanowisko profesor przedstawił na łamach „The Jewish Chronicle”.
Żydowski uczony wskazuje, że obecna brytyjska legislacja „nie chroni szerzej wolności sumienia religijnego.
Jest oczywiste, że lobby gejowskie zdecydowało wykorzystać wszelką okoliczność podkopać tę wolność i w ten sposób forsować własną agendę”.

„W ciągu ostatnich lat z przerażeniem obserwowałem, jak praktykujący chrześcijanie w Wielkiej

„W ciągu ostatnich lat z przerażeniem obserwowałem, jak praktykujący chrześcijanie w Wielkiej Brytanii są prześladowani (nie ma na to innego słowa) ze względu na ich zasadniczą niezgodę na ‘małżeństwo’ homoseksualne” – napisał Alderman.

Uczony ostrzegł też żydowskich przedsiębiorców, że prędzej czy później także oni spotkają się z podobnymi prześladowaniami.

bjad/life site news
16.06.2015, 20:57
http://www.fronda.pl/a/zydowski-uczony- ... 52838.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 1 lipca 2015, o 07:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek

"Wynoście się, albo zostaniecie zarżnięci". Islamskie groźby czy prowokacja radykalnych żydów?
Data publikacji: 2015-07-01 07:25

"Wynoście się, albo zostaniecie zarżnięci".
Islamskie groźby czy prowokacja radykalnych żydów?

fot.By David Shankbone (David Shankbone) [GFDL (
http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/ )], via Wikimedia Commons

Chrześcijanie w Jerozolimie obawiają się o swoje życie.
W arabskiej dzielnicy miasta pojawiły się ulotki Państwa Islamskiego Palestyny, które stawiają im ultimatum.
Mają się wynieść z Jerozolimy do końca ramadanu, czyli do 18 lipca, albo zostaną „zarżnięci jak owce”.



Ks. Read Abusahliah, dyrektor miejscowej Caritas, przyznaje, że przynajmniej część wspólnoty chrześcijańskiej jest zaniepokojona pogróżkami i samym pojawieniem się działaczy Państwa Islamskiego w tym regionie.

Pogróżki lekceważą natomiast izraelskie media, przypominając, że do tej pory nie została zidentyfikowana żadna komórka Państwa Islamskiego w tym rejonie.

A były łaciński patriarcha Jerozolimy Michel Sabbah zastanawia się nawet, czy nie jest to prowokacja radykalnych Żydów, by odwrócić uwagę od niedawnego spalenia kościoła Rozmnożenia Chlebów nad Jeziorem Galilejskim.
Sprawcy wciąż nie zostali wykryci, ale wszystkie ślady prowadzą do ultraortodoksyjnych ugrupowań żydowskich.


Read more: http://www.pch24.pl/-wynoscie-sie--albo ... z3eckR9fN7

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 27 września 2015, o 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Chrześcijanie podpisali kontrakt z ISIS. Stali się „zimmi”
Autor: Wiadomości Pikio -
wrz 24, 2015



Chrześcijanie z miasta Al-Qaryatayn w Syrii podpisali kontrakt, który zawiera ustalenia dla nie-muzułmanów żyjących na terenie, gdzie obowiązuje prawo szariatu.


Stali się więc zimmi – czyli niemuzułmańskimi mieszkańcami ziem pod panowaniem islamu. Chrześcijanie mieszkający w tym mieście będą musieli płacić specjalny podatek i podporządkować się regułom zawartym w kontrakcie. W zamian mają otrzymać prawo do ochrony osobistej oraz ochrony mienia. Nie będą również zmuszani do zmiany wiary.

A oto 11 zasad kontraktu:

1. Chrześcijanie nie mogą budować kościołów, klasztorów ani pustelni w mieście ani jego okolicy.

2. Nie mogą pokazywać krzyża ani żadnych swoich ksiąg na muzułmańskich ulicach oraz targach, nie mogą też używać wzmacniaczy dźwięku podczas modlitw.

3. Nie mogą pozwolić, aby muzułmanin usłyszał, jak cytują swoje księgi, bądź usłyszał dźwięk ich dzwonów kościelnych, którymi można dzwonić tylko wewnątrz kościołów.

4. Nie mogą być agresywni wobec IS ani knuć przeciw IS spisków. Jeśli dowiedzą się o takich działaniach, muszą je zgłosić.

5. Nie mogą przeprowadzać rytuałów religijnych publicznie.

6. Muszą szanować muzułmanów i nie mogą krytykować ich religii.

7. Bogaci chrześcijanie muszą płacić coroczny podatek złożony z czterech złotych dinarów, chrześcijanie z klasy średniej – dwóch, zaś biedni – jednego.

8. Nie mogą posiadać broni.

9. Nie mogą się angażować w działalność komercyjną, która dotyczy świń bądź alkoholu z muzułmanami bądź na muzułmańskich targach. Nie mogą też pić publicznie alkoholu.

10. Mają mieć własne cmentarze.

11. Muszą się stosować do zasad ubioru wyznaczonych przez IS.


http://pikio.pl/chrzescijanie-podpisali ... sie-zimmi/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Zakaz czytania Biblii w parku ...
 Post Napisane: 19 listopada 2015, o 15:43 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Wladze Minska nie wydaly wiernym ruchu zielonoswiatkowego zgody na czytanie Biblii na glos w parku - poinformowal na Facebooku prawnik wspolnoty protestanckiej "Nowe Zycie" Siarhiej Lukanin.

http://wyborcza.pl/1,91446,19213253,bia ... iblii.html

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 12 stycznia 2016, o 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Facebook zablokował konta Miriam Shaded. Zobacz dlaczego!
Data publikacji: 2016-01-11 11:00
Obrazek

Fb zablokował mi konta na 3 dni za informowanie o zapiskach w Koranie”
– napisał na Twitterze Miriam Shaded.
Szefowa fundacji Estera - sprowadzającej do Polski chrześcijan z Bliskiego Wschodu – przypomniała na portalu społecznościowym o 169 wersach w Koranie nawołujących do mordu na niewiernych.


„Hurysy gwarantowane tylko za dżihad

. Ponad 169 wersów w Koranie nawołujących do mordu na niewiernych. (...)
Każda osoba, która określa siebie, jako wyznawcę danej religii, jest - lub chce być - reprezentantem wartości z nią związanych.
Jeżeli ktoś mówi, że jest muzułmaninem, tzn. że wierzy w słuszność tego, co jest zapisane w Koranie, a więc jest naśladowcą Mahometa” - zaczęła swoją facebookową wypowiedź Miriam Shaded.
Hurysy to wyjątkowo atrakcyjne kobiety mające rzekomo czekać w islamskim „raju”.




Islam naucza, iż zbawienie osiąga się poprzez dżihad, tzn. mord i prześladowania na niewiernych (min. 169 wersów w Koranie nawołuj do dżihadu bezpośredniego).
Hurysy nie otrzymuje muzułmanin za prowadzenie uczciwego i zgodnego z zasadami moralnymi życia.
Hurysę dostanie dopiero, gdy zabije chrześcijanina, żyda, czy apostatę”
- zauważyła działaczka społeczna zaangażowana w pomoc bliskowschodnim wyznawcom Chrystusa.

W opinii polsko-syryjskiej aktywistki osoby zgadzające się z takimi zapisami Koranu stanowią dla Europejczyków zagrożenie i „w naszej kulturze są kryminalistami”.

Pozostali to ignoranci religijny, osoby zastraszone do tego stopnia, że nie podejmują krytyki lub zakamuflowani apostaci, którzy „w otoczeniu wiernych muzułmanów będą musieli się zradykalizować albo zostaną uznani za niewiernych, co grozi śmiercią” - stwierdziła była kandydatka na posła.

Źródło: Twitter

luk
Read more: http://www.pch24.pl/facebook-zablokowal ... z3x3nEwCec

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Głos prześladowanych chrześcijan
 Post Napisane: 29 stycznia 2016, o 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
"Hałaśliwa" ewangelizacja. Strażnicy chcieli ukarania pastora, sąd umorzył sprawę

Pastor z Gdyni prowadząc ewangelizację w centrum miasta nie naruszył prawa – uznał sąd i umorzył postępowanie przeciwko Jackowi Haule.
Ukarania go chcieli strażnicy, którzy uznali, że Haule podczas wakacji w ubiegłym roku "poprzez głośne śpiewy i przemowy nadawane przez głośniki, zakłócił spokój publiczny".
Jack Haule przekonywał, że na swoją akcję miał zgodę urzędników, a oskarżenia o zbyt głośne zachowywanie się są nieprawdziwe.
W ocenie strażników Haule naruszył porządek publiczny poprzez zbyt głośne głoszenie słowa bożego.
Do kontrowersyjnej interwencji doszło na gdyńskim skwerze Plymouth.

Pastor prowadził ewangelizację w sierpniowe weekendy. - Każdego dnia po 4-5 godzin dziennie organizowaliśmy spotkania o charakterze religijnym, puszczaliśmy muzykę głosiliśmy słowo – mówi pani Kamila Haule, żona pastora.

Jak twierdzi, ostatniego dnia pojawiła się straż miejska, która twierdziła, że dostała zgłoszenie o zakłócaniu porządku. – Miało to być upomnienie, a że mąż jest obcokrajowcem to strażnicy powiedzieli, że muszą spisać moje dane.

Teraz okazało się, że toczyły się wobec nas dwie sprawy.
Ja już dostałam sądowy nakaz zapłaty 500 zł grzywny, choć nawet nie został poinformowana o rozprawie – wyjaśnia pani Kamila.
"Nasze zachowanie na pewno nie było nieodpowiednie"

W czwartek Sąd Rejonowy w Gdyni rozpatrzył sprawę przeciwko Jackowi Haule.

Sąd uznał, że pastor z Gdyni prowadząc ewangelizację w centrum miasta nie naruszył prawa i umorzył postępowanie. – Miałem zgodę urzędu na prowadzenie w tym miejscu ewangelizacji, a nasze zachowanie na pewno nie było nieodpowiednie.

W tym miejscu organizowane są dużo głośniejsze imprezy i nikomu to nie przeszkadza – zapewnia pastor.
W oficjalnej służbowej notatce strażników miała znaleźć się informacja, że
"w dniu 30 sierpnia 2015 r. pomiędzy godzina 16 a 17 w Gdyni na Skwerze Plumouth, poprzez głośne śpiewy i przemowy nadawane przez głośniki, zakłócił spokój publiczny".


Interweniowała straż Urzędnicy potwierdzają, że wniosek pastora został pozytywnie przyjęty. -
Otrzymał zgodę na organizację swojego wydarzenia w wyznaczonym przez nas miejscu i na określonych warunkach.
Z tego co wiemy to straż miejska uznała jednak, że zostały one naruszone i zdecydowała się złożyć wniosek o ukaranie tych państwa - powiedział Sebastian Drausal, rzecznik prasowy gdyńskiego magistratu.
Straż miejska przekonuje, że działała na prośbę mieszkańców. -
Dostaliśmy zawiadomienie, że hałas jest tak duży, że wielu osobom przeszkadza. Niestety ci państwo nie przyznali się do takiego działania więc sprawę skierowaliśmy do sądu - mówi Dariusz Wiśniewski, komendant Straży Miejskiej w Gdyni
( http://www.tvn24.pl )

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/halasliw ... 14417.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 29 stycznia 2016, o 10:24 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Co nas bulwersuje -Kazn.- wilki ?


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL