Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Video- MOCNE SŁOWO




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: To ostatnie pokolenie - Charles Lawson-
 Post Napisane: 24 sierpnia 2021, o 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
To ostatnie pokolenie - Charles Lawson
29 maj 2021

persona_non_grata


"...Lecz to akurat pokolenie jest roszczeniowe.
Uważa, iż ma prawo do całego bogactwa, wszelkich błogosławieństw, do wszystkiego.
Że to ich prawo. To samo zresztą dotyczy Kościoła.
W Kościele myśli się tak: „nie depcz moich praw, nie ośmielaj się prawić mi kazań i mówić, że jestem grzesznikiem, bo jestem nie gorszy od innych, mam prawo robić, co chcę”. Prawa ludzi stawia się ponad prawami Boga....:

https://zwiedzionechrzescijanstwo.blo...

Nagrany artykuł jest tłumaczeniem przesłania Charlesa Lawsona

Tłumaczenie: Ola dla: https://zwiedzionechrzescijanstwo.blo...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 sierpnia 2021, o 17:13 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: To ostatnie pokolenie - Charles Lawson-
 Post Napisane: 5 października 2021, o 10:29 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
this is the last generation - charles lawson


ODWAŻNY ŚWIADEK TV
Oglądaj i udostępniaj, subskrybuj. Kanał non-profit.

ODWAŻNY ŚWIADEK TV
8 miesięcy temu
Niektóre z moich filmów są usuwane, blokowane lub podlegają ograniczeniom wiekowym przez YouTube. Wpłynęło to na następujące filmy:
1) NIGDY WIĘCEJ ~ CHARLES LAWSON... MOC!!! (usunięty przez youtube)
2) ZAGUBIONY GRZESZNIK (zablokowany w niektórych krajach)
3) ODDECH Z PIEKŁA 2 (ograniczenie wiekowe przez Youtube)
4) KONIEC WSZYSTKICH ~ UWAGA WIDEO! (zablokowany przez Youtube)

.
Drew Van Houten
5 miesięcy temu
Mówisz poważnie? To była bardzo mocna wiadomość i jeden z moich ulubionych, szukałem tego przez ostatnie 2 godziny, nie widziałem go od roku, a teraz właśnie wszedłem do twojego komentarza do tego podziękowania za poinformowanie mnie, wszyscy musimy się przygotować Jezus potrzebuje też armii
.
Coś innego
4 miesiące temu
To dlatego, że wiedzą, że to prawda i nie chcą tego widzieć.
Blokują filmy religijne, a nie nieodpowiednie?
.
Radość Ann KJB4L
Młodszy mvp Mpiana
Uwielbiam ten hymn!
Dzięki Bogu ten świat NIE JEST naszym domem!
Po prostu przejeżdżamy.
Nasze skarby leżą gdzieś poza błękitem.
..
Brenda Irwin
3 lata temu
Junior mvp Mpiana AMEN!!

Tak bardzo tęskniłem za domem od roku 2000 i nieubłaganie boleśnie od 2013 roku.
Tak mocno odczuwałem, że myślę, że czuję, jak to było, gdy nasz Pan umarł ze złamanego serca.
Jesteśmy w stanie krytycznym i dni, które z pewnością są szybko i coraz bardziej widoczne poza zwykłymi uczuciami, które miałem przez tak długi czas... całe moje życie...
Zostałem wychowany i obserwowany bez wchłonięcia przez łaskę tylko Pana, co udowodnienie było narodzinami tego narodu, szczególnie w obecnej narcystycznej kulturze psychopatycznych poziomów korupcji i nadużyć… tak szczęśliwie skazany na piekło…. nikt nawet nie jest w stanie MYŚLEĆ.
Przeszklone spojrzenia hipnotycznych transów zagubionych w oszustwach, które sprawiają, że wyglądam jak urojona, ponieważ jestem przez nich przewyższana liczebnie, aby tak to wyglądało ... od bandytów i drapieżników po rodzinę, niegdyś zaufane władze i wreszcie teraz, nawet do kościoła.
Google Betel w Redding Ok

. Aby zobaczyć, co się dzieje w kościołach w tym regionie i teraz utknąłem 8 godzin na północ w całym stanie, więc jestem pewien, że znalazłem solidny kościół w moim stanie, aby znaleźć jego masoński ruch templariuszy nowej ery, elitarnych….

Chryste... tak zimni jak lód i nieugięci, my, jako Amerykanie, jesteśmy lepsi.

Jestem w szoku.
Tak wielu ludzi tutaj jest tak chętnych, aby znaleźć to, co uważa się za "słabość", niewinność... pokorę przed Bogiem, nasz ojciec jest teraz dosłownie ścigany w niektórych miejscach... zwłaszcza jeśli przypadkowo ujawniłeś rzeczy, nie wiedząc o zaangażowanym okultyzmie.

Ludzie albo SĄ świadomi i mają zwodnicze intencje, albo są tak napędzani wyścigiem szczurów, że są ślepi. Patrząc wstecz, nigdy nie „należałem”… nawet do „chrześcijańskiego” domu, w którym się wychowałem.
Kult herezji Jestem tak wdzięczny, że nie pozwolił mi się w nim zagubić, tak jak inni, którzy opuścili nawet imię Pana lub wszelkie pozory chrześcijaństwa lub biblijnej prawdy dla New Age, a nawet okultyzmu. Jestem ostatnią I skierowaną na stałą firmę.

Plz przygotuj się na to teraz. Jest to nieznośnie bolesne i widzę, że niewiele osób jest w pobliżu przygotowanych. Zabierz swoich bliskich WYŁĄCZYĆ pomoc publiczną i leki JAK NAJSZYBCIEJ. To wszystko jest coraz częściej wykorzystywane do kontrolowania tych, którzy są bezbronni, zmarginalizowani, kozła ofiarnego itp. MUSIMY powrócić do dbania o nasze własne TERAZ.


Jak na ironię, spędziłam życie opiekując się rodziną mojego i mojego męża, pozwalając im umrzeć w swoich domach, otoczona pocieszającą znajomością, rodziną i miłością. Zostałem wychowany dokładnie w TYM przez tych, którzy przeszli i pozostawili mnie w szoku z powodu tego, co zostało z mojej rodziny. Teraz zdaję sobie sprawę, że wszystko, co zrobiłem, to tylko dla Boga, mojego ojca, aby błogosławić tak, jak chciał, abym był naczyniem Pana, który nie być odwzajemnionym, co było najtrudniejszą rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem.

Jestem niepełnosprawny i nie mam innego wyjścia, jak korzystać z pomocy publicznej. Rodzina przekształciła się w nierozpoznawalną garstkę lewicowych, którzy przyciągnęli kulty, w których jednocześnie się wychowałem.
Bóg miłosiernie zabrał innych do domu, zanim to zobaczą, co daje mi spokój. Pomoc publiczna, a nawet medyczna jest wykorzystywana przeciwko nam, a ja, na przykład, stanę stanowczo.
Dochód i lekarstwa zostaną podjęte świadomie. Powiedziano mi, że mogę mieć wszystko, jeśli „współpracuję”, co oznacza wspieranie tego, co teraz są koweny i wiccan... odmowa przyłączenia się do nich i nawrócenia... jak to się stało w tym kraju tak szybko? Teraz dzieje się to szybko i niewiele jest teraz nawet ukryte.

Nie uwierzysz mi, dopóki tego nie zobaczysz i modlę się, aby Bóg oszczędził od tego wszystkich innych.
Modlę się, aby przesłanie i ostrzeżenie, które udostępniam, oszczędziło innym w przyszłości. Wolałbym umrzeć powolną, bolesną śmiercią, niż zaakceptować pocieszenie, jakie oferuje wróg,
JEŚLI... kiedy moje świadectwo może później uratować innych.
Pewnego dnia ludzie będą pamiętać i zdadzą sobie sprawę, że nie byłem tak szalony, jak myśleli… po prostu nie kończ się złapany sam, odizolowany i znienawidzony w tym.

Mądry jak węże, przeoczyłem gdzieś krok, ale przybiłem łagodnych jak gołębie i TO jest teraz we mnie atakowane.

Jestem zszokowany tym wszystkim, co zrobiono, próbując mnie znienawidzić.
Zostałem opluty, oddany, wandalizowany, okradziony ze wszystkiego, co posiadałem, prześladowany, pozbawiony snu przez sąsiadów, zły policja Nagrałem i złapałem ich na gorącym uczynku, bo okazuje się, że jej rodzina, przyjaciele i informatorzy są chronieni w rzeczach, o których nigdy nie śniłem. .....ani nigdy nie chcieli wiedzieć. Moja rodzina nie jest zbawiona… ledwo jestem! Nie mogę być
.
Młodszy mvp Mpiana
3 lata temu
@Brenda Irwin to po prostu prawda to, czym się podzieliłeś, jest tak wiele rzeczy, które dzieje się dzisiaj na całym świecie, że możemy zadać sobie pytanie, czy prawdziwie urodzony chrześcijanin może czuć się komfortowo na tym świecie? absolutnie nie, świat i to, co oferuje, nie są dla naszego dobra, jak powiedziałeś:

„Pomoc publiczna, a nawet pomoc medyczna jest wykorzystywana przeciwko nam”, musimy być tego świadomi, ponieważ cokolwiek oferuje świat, ma tylko odwracać uwagę ludzi i w końcu ich zniszczyli, a mimo to ludzie są tak aroganccy i ignorantami nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie tę samą postawę wciąż można zauważyć, ale pozostaniemy na swoim miejscu, głosząc chwalebną ewangelię naszego Pana Jezusa Chrystusa, kiedy tylko możemy, wiedząc, że ten świat nie jest naszym domem.
Chwała Bogu w imię Jezusa Chrystusa, naszego Pana, zostałam pobłogosławiona czytając Twoje świadectwo.
.

................

film z tłumaczeniem na Poski wyzej

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 października 2021, o 10:29 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Video- MOCNE SŁOWO


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL