Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeszuah Mesjasz a my W NIM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 8 lipca 2014, o 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2014, o 06:57
Posty: 251
Nie wiem co jest przyczyną ale wierzę, ciągle wierzę, ze Bóg nie zostawi mnie w tym stanie, ze w końcu odpowie a ja usłyszę/zrozumiem, będę miała tę pewność.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lipca 2014, o 15:59 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 8 lipca 2014, o 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2014, o 17:49
Posty: 50
jolka napisał(a):
A przecież ciągle sprzeczamy się o słowa, zawarte rzekomo w Piśmie. Czy to ma sens gdy powołujemy się na słowa, więcej, potępiamy innych tymi słowami a słów tych tak naprawdę Bóg nie powiedział.

Każde wyznanie Chrześcijańskie potępia każde inne wyznanie Chrześcijańskie.
Dlaczego?
Ano dlatego, bo Boży lud miał wyjść z zamieszania, jakie zostało zrobione poprzez wyznawców.
Tylko żeby wyjść z takiego zamieszania, to najpierw trzeba wiedzieć, że się jest w zamieszaniu.
Jak ktoś nie wie, że jest w zamieszaniu, to nigdy z niego nie wyjdzie.

To, że ludzie nie wiedzą dlaczego tkwią w zamieszaniu, to często gonitwa za doczesnością i w związku z tym brak czasu na różne rozmowy. Ci ludzie pokładają nadzieję w kapłanach i przewodnikach duchowych i dlatego nie podejmują się rozmów, bo ci kapłani straszą swoich wiernych, że jak odejdą od nich, to zginą chociażby w piekle.

A my mamy trwać w Chrystusie, a nie w kapłanach.
Tam gdzie rządzi pieniądz, to dla mnie jest podejrzana nauka.
A niestety Kościołem Katolickim rządzi pieniądz.

jolka napisał(a):
Czy nie musimy wyjść poza słowa, znaleźć inną płaszczyznę porozumienia,

Inną płaszczyzną jest myśl Chrystusowa.
Ta myśl ma być oczyszczającą nasze relacje. Powinniśmy umieć rozmawiać nawet pomimo różnic zdania, bo skąd się wzięli protestanci?

To byli często przecież często zakonnicy Katoliccy, którzy przepisywali Biblie dla Kościołów(budynków), bo ich przybywało i zapotrzebowanie rosło na księgi.
Ci mnisi często buntowali się przeciwko Papiestwu, że źle naucza, bo oni oprócz tego, że przepisywali, to byli mądrzy i nie przepisywali tekstu w ślepo, ale często znali łacinę i w związku z tym rozumieli co przepisywali.

Ci mnisi byli często paleni za to, że krytykują Papiestwo, które było pompą ssącą z pieniędzy biedaków. (przepraszam za moją odwagę słowną)
Nie każdy zakonnik był tak uprzywilejowany, że mógł przepisywać Biblię, więc chyba naprawdę byli to uczeni Katoliccy ludzie.

jolka napisał(a):
wzajemnego poszanowania nawet jeżeli ktoś wierzy inaczej aniżeli my ? Przecież wszystko jest w Bogu, nawet ten Brat, który wierzy inaczej ale jest szczery w swoim wyznaniu, a jego wiara daje mu kontakt z Bogiem ? Myślę tu teraz o Ukaszu, który niedawno do nas dołączył.

Ukasz jest szczerym człowiekiem i tacy są też różni Katolicy.
Jednak problemem jest to, że tak jak naród Żydowski miał problem z uwierzeniem w Jezusa, bo bardzo wierzyli że tylko Bóg ma prawo odpuszczać grzechy, a Pan Jezus ośmielił się, że powiedział, że odpuścił grzechy, więc tym samym uczynił się Bogiem tu na ziemi, a to było dla nich bluźnierstwem i takie wyznanie czyniło Żydów jedynymi, którzy mieli prawo sukcesji od Mojżesza.

Tak i obecnie ludzie z Kościoła Katolickiego mocno się trzymają tego, że oni są jedynymi spadkobiercami po Jezusie, że tylko oni mają klucze do Królestwa, a nie zauważają, że w czym innym upadają w swojej sukcesji.

Żydzi upadli, że zapomnieli, że ma przyjść do nich sam Bóg jako Zbawiciel, a Kościół Katolicki nie zauważa, że ich Kościół jest zbudowany na pieniądzach i wyzysku i bałwochwalstwie. Jednak jest to bardzo trudne porzucić starą wiarę. To często się wiąże z odsunięciem się od nas rodziny, a wręcz porzuceniem nas.

Bóg jest żywy i Jego słowa są żywe, to nie obrazy, to nie rzeźby, ale żywe słowo to doskonała myśl, ta najlepsza, czysta i niewinna.

Źródło wody żywej, SŁOWA ŻYWOTA WIECZNEGO:
---> "OJCZE ODPUŚĆ IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ" <---
Te słowa mnie przeszywają.

_________________
Iść za Jezusem, to badać samego siebie jakiego jestem ducha.
Pozdrawiam Ewa L.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 8 lipca 2014, o 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 czerwca 2014, o 11:45
Posty: 241
Cytuj:
Kościół Katolicki nie zauważa, że ich Kościół jest zbudowany na pieniądzach i wyzysku i bałwochwalstwie

Katolicy nie modlą się do obrazów, nie modlą się do posągów. Jeśli masz zdjęcie ukochanej osoby to tęskniąc i kochając ją, tęsknisz i kochasz to zdjęcie czy osobę którą to zdjęcie przedstawia? Ta kwestia była już wiele razy poruszana, ale mówię to ponownie by przypadkiem jolka nie uwierzyła w te nieprawdziwe słowa.

Zdumiewająca jest zajadłość z jaką krytykuje się tutaj Kościół Chrystusa. Radzę przeczytać Dzieje Apostolskie: "Jeżeli bowiem od ludzi pochodzi ta myśl czy sprawa, rozpadnie się, a jeżeli rzeczywiście od Boga pochodzi, nie potraficie ich zniszczyć i może się czasem okazać, że walczycie z Bogiem". Święty Kościół trwa już od 2000 lat, trwa dłużej niż cokolwiek innego i będzie trwał do końca świata, bo jest prawdziwym Kościołem Chrystusa. Tak jak nie zniszczysz Chrystusa, nie zniszczysz też Jego Kościoła.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 9 lipca 2014, o 05:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2013, o 15:53
Posty: 548
ewa.lipka
Cytuj:
A my mamy trwać w Chrystusie, a nie w kapłanach.


To jest powszechny , często powtarzany tekst
Co to znaczy "trwać w Chrystusie" .. ?

_________________
Skoro nie można skasować konta , biorę "urlop"


Rozmawiam/ałem z Wami jak uczeń w szkole podczas przerwy ,
który tak zrozumiał wykład nauczyciela .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 9 lipca 2014, o 06:17 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Ciekawe co pisze Ukasz
bardzo ciekawe
ale czy uczciwe ?
Kto tu walczy z denominacją o nazwie KRK ?
Ja bynajmiej nie walczę
Wypowiadam poglady o niektórych zagadnieniach
Czy są one w jakiejś opozycji do doktryny rzeczonej konfesji ?
Być może
ale jaka to walka ?
Wypowiadam tylko swoje zdanie o różnych zagadnieniach
Jeżeli wrogością i walką jest nie należenie do tej denominacji i brak zainteresowania nią to gdzie żyjemy ?
w Pakistanie czy Sudanie gdzie trudno być innowiercą wobec Islamu ?
Uriasz zachowaj fason
KRK i rzekoma sukcesja od apostołów to element wiary w KRK
nie jestem tam i nie muszę w to wierzyć podobnie jak nie wierzę w Dalajlamę ,że jest wcieleniem Buddy
Nie mam prawa ?
To tyle
Efroni
moim zdaniem trwać w Chrystusie
to czerpać z namaszczenia Słowa
przez posłuszeństwo Słowu
praktyczna realizacja Sola Scriptura
moim zdaniem
oczywiście wymaga przeobrażonego serca ,które daje nowo - wzrodzenie z wody i Ducha
każdy kto tego doznał wie co to
a kto nie doznał może wiedzieć
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 9 lipca 2014, o 07:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Ukasz napisał(a):
Cytuj:
Kościół Katolicki nie zauważa, że ich Kościół jest zbudowany na pieniądzach i wyzysku i bałwochwalstwie

Katolicy nie modlą się do obrazów, nie modlą się do posągów. Jeśli masz zdjęcie ukochanej osoby to tęskniąc i kochając ją, tęsknisz i kochasz to zdjęcie czy osobę którą to zdjęcie przedstawia? Ta kwestia była już wiele razy poruszana, ale mówię to ponownie by przypadkiem jolka nie uwierzyła w te nieprawdziwe słowa.

Zdumiewająca jest zajadłość z jaką krytykuje się tutaj Kościół Chrystusa. Radzę przeczytać Dzieje Apostolskie: "Jeżeli bowiem od ludzi pochodzi ta myśl czy sprawa, rozpadnie się, a jeżeli rzeczywiście od Boga pochodzi, nie potraficie ich zniszczyć i może się czasem okazać, że walczycie z Bogiem".
Święty Kościół trwa już od 2000 lat, trwa dłużej niż cokolwiek innego i będzie trwał do końca świata, bo jest prawdziwym Kościołem Chrystusa.
Tak jak nie zniszczysz Chrystusa, nie zniszczysz też Jego Kościoła.


Alez modlą sie do obrazów do posągów do kołka wyciosanego którego stawiają malują,wydłubuja mu oczy nadają postać ludzką a potem przed tym sie klęka i woła do tego
RATUJ.
Czy osmielasz sie zaprzeczać Słowu JAHWEH ?

Read
Jr 10:8 bt "Wszyscy razem są głupi i bezrozumni; nauka pochodząca od bałwanów - to drewno."

.
Jr 7:18 bt "Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla królowej nieba, a nadto wylewają ofiary płynne dla cudzych bogów, by Mnie obrażać.


Czy zaprzeczysz ?
Kto tu zajadle krytykuje Kościół Mesjasza ?
Wręcz przeciwnie ,uświadamiamy ,ze to Rzym-Roma zajadle niszczyła i niszczy
Oblubienice Jahszuah Mesjasza .
Nie mów o niszczeniu chrystusa bo to własnie czyni papiestwo uzurpurując sobie prawo
zajęcia Tronu Mesjasza Ukrzyżowanego
Tym własnie jest tzw msza gdzie powielokroc powtarzają - nieważniaja Ofiare Jeszuach Mesjasza a lud mimo ze szczerze kocha bo i tacy w nim sa ,ale pozwolili sie oslepic
i utrzymuja tego Molocha .
Siedze jak królowa żałoby nie zaznam wdową nie jestem - tak sie chełpi ta która zajmje sie czarami
.
Bardzo dobrze napisała - ewa.lipka - i taka odwaga jet dzisiaj obecna .
.

Jesli mamy pic ze Źróła to nie możesz polecac Cysterny dziurawej ..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 9 lipca 2014, o 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 czerwca 2014, o 11:45
Posty: 241
Cytuj:
Czy osmielasz sie zaprzeczać Słowu JAHWEH ?

Read
Jr 10:8 bt "Wszyscy razem są głupi i bezrozumni; nauka pochodząca od bałwanów - to drewno."
.
Jr 7:18 bt "Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla królowej nieba, a nadto wylewają ofiary płynne dla cudzych bogów, by Mnie obrażać.


Czy zaprzeczysz ?

Owszem zaprzeczę. Bo żaden katolik nie czyni sobie figury by się do niej modlić. Modli się do Chrystusa którego ta figura przedstawia. Te cytaty nic nie odowadniają bo nie odnoszą się do katolików.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 9 lipca 2014, o 12:28 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
i tu masz pewnie racje bo rzeczywiście katolików cytaty nie dotyczą
bo Słowo Boze nie ma dla nich znaczenia
liczy się doktryna i dogmaty pochodzące od denominacji a nie wynikające ze Słowa
wiec piszesz prawdę
nie należy w rozmowie z katolikiem argumentować Słowem Bożym
tyle

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 9 lipca 2014, o 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Ukasz napisał(a):
Cytuj:
Czy osmielasz sie zaprzeczać Słowu JAHWEH ?

Read
Jr 10:8 bt "Wszyscy razem są głupi i bezrozumni; nauka pochodząca od bałwanów - to drewno."
.
Jr 7:18 bt "Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla królowej nieba, a nadto wylewają ofiary płynne dla cudzych bogów, by Mnie obrażać.


Czy zaprzeczysz ?

Owszem zaprzeczę. Bo żaden katolik nie czyni sobie figury by się do niej modlić.
Modli się do Chrystusa którego ta figura przedstawia.
Te cytaty nic nie odowadniają bo nie odnoszą się do katolików.

ZAPRZECZASZ ?
Zatem jestes jak ci co piekli placki dla królowej Niebios i trwali w uporze ,ze będa tak czynić .
Jakim 'kosciołem' sie chcesz chlubic skoro dla ciebie Słowo JAHWEH nie ma znaczenia.
Ale ja sie nie dziwię ponieważ to Roma nałozyła przeklenstwo na EWANGELIE.
WIESZ o tym ?
Na ewangelie za to ze głosi ZBAWIENIE z łaski a nie z uczynków a Rzym-Roma matka
powiedziała Nie, my przklinamy to, bo ma byc z uczynków.

Objezałam dzisiaj historie jak to babilon wcielał sie w Rzym i pod przykrywka
poboznosci wchłaniał wszystko co sie dało z Babilonu .
Polecam moze film długi ale jolka by sie dowiedziała jak sie ogłupia łacznie z tym co nazywaja echarystia ze to juz było zatem smiem wątpic by Faustyna miała takie widzenie raczej ta dziewczyne wykorzstano do swoich zagrywek .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 10 lipca 2014, o 09:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Cytuj:
Tak i obecnie ludzie z Kościoła Katolickiego mocno się trzymają tego, że oni są jedynymi spadkobiercami po Jezusie, że tylko oni mają klucze do Królestwa, a nie zauważają, że w czym innym upadają w swojej sukcesji.

Żydzi upadli, że zapomnieli, że ma przyjść do nich sam Bóg jako Zbawiciel, a Kościół Katolicki nie zauważa, że ich Kościół jest zbudowany na pieniądzach i wyzysku i bałwochwalstwie. Jednak jest to bardzo trudne porzucić starą wiarę. To często się wiąże z odsunięciem się od nas rodziny, a wręcz porzuceniem nas.


Niestety mysle, ze upadaja wszyscy, protestanci rowniez i inni bezdenominacyjni oraz denominacyjni.

Pycha jest takim gzechem co to sie wkrada niespodziewanie i niezauwazanie, a Bog pysznym sie przeciwstawia., lecz pokornym laske daje.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 10 lipca 2014, o 20:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 czerwca 2014, o 11:45
Posty: 241
Cytuj:
ZAPRZECZASZ ?
Zatem jestes jak ci co piekli placki dla królowej Niebios i trwali w uporze ,ze będa tak czynić .
Jakim 'kosciołem' sie chcesz chlubic skoro dla ciebie Słowo JAHWEH nie ma znaczenia.
Ale ja sie nie dziwię ponieważ to Roma nałozyła przeklenstwo na EWANGELIE.

Strasznych rzeczy się naczytałaś. Mówisz że na Biblii się tylko opierasz a dajesz posłuch tym kłamstwom.
Cytuj:
Na ewangelie za to ze głosi ZBAWIENIE z łaski a nie z uczynków a Rzym-Roma matka
powiedziała Nie, my przklinamy to, bo ma byc z uczynków.

To że zbawienie jest z łaski nie oznacza że nie możesz być potępiona na podstawie czynów. To że Chrystus za Ciebie umarł nie oznacza że pójdziesz do nieba. Jeśli tam myślisz to mijasz się z Pismem.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 11 lipca 2014, o 08:27 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
to ofiara Jezusa była niewystarczająca ????
mam coś do niej dodać ?
czyli człowiek jest wiekszy od Boga
bo może uzupełnić i poprawić to co Bóg "sknocił ?
Ukasz nie kupuję tego
wymyśl coś innego

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 11 lipca 2014, o 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Ukasz napisał(a):
Cytuj:
ZAPRZECZASZ ?
Zatem jestes jak ci co piekli placki dla królowej Niebios i trwali w uporze ,ze będa tak czynić .
Jakim 'kosciołem' sie chcesz chlubic skoro dla ciebie Słowo JAHWEH nie ma znaczenia.
Ale ja sie nie dziwię ponieważ to Roma nałozyła przeklenstwo na EWANGELIE.

Strasznych rzeczy się naczytałaś. Mówisz że na Biblii się tylko opierasz a dajesz posłuch tym kłamstwom.
Cytuj:
Na ewangelie za to ze głosi ZBAWIENIE z łaski a nie z uczynków a Rzym-Roma matka
powiedziała Nie, my przklinamy to, bo ma byc z uczynków.


To że zbawienie jest z łaski nie oznacza że nie możesz być potępiona na podstawie czynów.
To że Chrystus za Ciebie umarł nie oznacza że pójdziesz do nieba.
Jeśli tam myślisz to mijasz się z Pismem.

Jesli czyny cie potępiają w Oczach Bożych to nie jesteś Zbawiony i zadna spowiedz nie pomoze jak tylko ta w Obecności Ducha Świętego przez Jego Dotknięcie ...

Krk nałozył klatwe na ewangelie jakoby Zbawienie czyli Kogo Syn wzwoli z mocy grzeszenia ten jest WOLNY.
Krk na to mówi Nie , musi byc sakrament nasz sakrament bo bez niego Słowo Boze nie ma mocy.
Wmawiacie ludziom to co tobie zakodowano i co powtarzasz ,ze
Cytuj:
To że Chrystus za Ciebie umarł nie oznacza że pójdziesz do nieba.

a co jeszcze potrzebne Odpusty Rzymu ?
Jeszuah Mesjasz Umarł a kto W NIM UMIERA Z NIM WSTAJE DO ZYCIA WIECZNEGO.
Zaden kapłan jest tu niepotrzebny bo mamy
Wielkiego Kapłana ..
Jesli tak myslisz ze kapłan ziemski moze uzupełnic postawic kropke nad ofiarą Jeszuah Mesjasza to baaardzo zabładziłeś.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 13 lipca 2014, o 10:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 czerwca 2014, o 11:45
Posty: 241
Cytuj:
Zaden kapłan jest tu niepotrzebny bo mamy
Wielkiego Kapłana

Doprawdy? No to teraz odnieś się do słów: "Którym odpuścicie grzechy są im odpuszczone a komu zatrzymacie są im zatrzymane" J 20,23 :?:


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kto spragniony niech pije ze źródła
 Post Napisane: 13 lipca 2014, o 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
A którz to jest ten co ,to ma odpuścić grzechy ?
Z jakiej racji , na jakiej podstawie uwazasz ,ze sa to vatykanscy kapłani ktorzy na głowie nosza znak ryby czyli poganskich kapłanów ?

Czy oni piją ze Źródła JAHWEH Israela czy z rzeki Nilu i cystern dziurawych ?

Sprytnie podsuwasz wersety Biblijne w miejsca gdzie chcesz by były ale czy Jahszuah
tak by postapił?

xxx wersetami zastepuje swoje pogardliwe osady skierowane do kogo chce i nie mozna nic jej zarzucic bo przeciez sa to słowa z biblii.

Zadne ale to żaden grzech nie jest ODPUSZCZONY przez żadnego kapłana .
Zapytaj tych co byli przez nich krzywdzeni ,molestowani zapytaj ich czy przebaczyli im ich podłe czyny .

Napisano ,jeśli was sumienie nie oskarża - .... czy oni mają sumienie ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lipca 2014, o 11:08 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeszuah Mesjasz a my W NIM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL