Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm » PROTESTANTYZM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tony Palmer dla papieża- do Rzymu -
 Post Napisane: 10 marca 2014, o 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Doug Batchelor Exposes Pope Francis + Tony Palmer... Pope's Video fulfills prophecy


Opublikowano 7 mar 2014

Pope Francis, Bishop Tony Palmer say there are no more protestants and that every christian is a catholic. That we must put aside our differences and become one.

Opublikowano 07 marca 2014

Papież Franciszek , biskup Tony Palmer powiedzieć, że ma więcej protestantów i , że każdy chrześcijanin jest katolikiem.
Że musimy odłożyć na bok swoje różnice i stać się jednym
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 marca 2014, o 19:11 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ulf Ekman spotkanie z ks. kardynałem Stanisławem
 Post Napisane: 11 marca 2014, o 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Papież Franciszek do Braci Ewangelików - konferencja Kenneth Copeland Ministries

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ulf Ekman spotkanie z ks. kardynałem Stanisławem
 Post Napisane: 12 marca 2014, o 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Widac ,ze świat chrześcijański wzburzył sie tym co zaszło jak i tym wystapieniem dla
Franciszka .
_________

Jacob Prasch o tym jak antychryst spotyka fałszywego proroka
Obrazek
https://dub115.mail.live.com/default.as ... =874982832
http://messiahiscoming.pl/jacob-prasch- ... o-proroka/
___________

A to dostałam na poczte od pewnego brata z tutaj...
___________________


Zmierzamy do jednego światowego połączenia religii, a implikacje tego są z jednej strony zdumiewające i wręcz nie do uwierzenia, bo dzieje się to na naszych oczach, zaś z drugiej, wręcz przerażające.


Oto papież Franciszek przekazał wideo-przesłanie ojcu Ruchu Wiary - Kennethowi Copelandowi - wzywając do pojednania między katolikami a charyzmatykami.
Chciałoby się rzecz: Antychryst spotyka fałszywego proroka!


Kenneth Copeland to ojciec Ruchu Wiary i jeden z wiodących liderów Ewangelii Sukcesu.
Znany z wielu bluźnierstw przeciwko Świętemu Bogu wygłaszanych w trakcie swoich audycji i programów telewizyjnych.

Jeden z najsłynniejszych to fakt, kiedy sam siebie nazywa: JA JESTEM.
A to już nie są teologiczne błędy czy doktrynalne różnice, ale bluźnierstwa - i to z górnej półki - przeciwko Świętemu Bogu.
Materiałów na ten temat jest w internecie całe mnóstwo (patrz chociażby Fałszywi Mesjasze część od 1 do 5 oraz nauczanie Justina Petersa - Biblijna krytyka Ruchu Wiary i Ewangelii Sukcesu część od 1 do 4, do tego ostatniego - oczywiście dla zainteresowanych - umieszczam linki w drugim pdfie zatytułowanym: Biblijna krytyka Ruchu Wiary i Ewangelii Sukcesu).

Smutne to, kiedy na naszych oczach kościoły ewangeliczne "bratają się" z pogańskim kościołem rzymskim, który przecież głosi innego jezusa i inną ewangelię, a takich Słowo Boże przeklina i to po dwakroć (chociażby List do Galacjan 1:8-9).

Smutne to i przerażające, kiedy w imię tak zwanej "miłości" (która de facto z tą, o której mówi Słowo Boże ma niewiele wspólnego) protestanci i katolicy stają w tym samym miejscu i to ramię w ramię, aby rzekomo wielbić tego samego Jezusa, który nijak nie chce być ten sam w tych skrajnie różnych denominacjach, w których główne i fundamentalne doktryny oparte są na zupełnie innym poselstwie - i tego nijak nie da się ze sobą pogodzić, chyba, że pójdzie się na stopniowe kompromisy w sprawach wiary, które to kompromisy spowodują kolejne kompromisy i religijny synkretyzm, a ten z kolei dość szybko zamienia się w ekumeniczne, bluźniercze religijne spędy, na których prawdziwy Chrystus jest jedynie obrażany, a ekumeniczna msza zamienia się w kolejne zabicie Chrystusa w bezkrwawej ofierze, kolejną transsubstancjację i kolejne zjedzenie swojego boga, gdzie uczestnicy biorą udział w zbiorowym kanibalizmie.

Jak w tym wszystkim szukać jedności, przecież to dwa przeciwne kierunki i tego nijak nie da się ze sobą pogodzić, według standardów biblijnych - absolutnie nie!!!

Ale to niestety znamiona czasów, w których przyszło nam żyć, tak dalekie czynimy ustępstwa idąc na coraz większy kompromis, że nawet nie zauważamy tego, jak żonglując wzniosłymi hasłami typu miłość, jedność, braterstwo i pokój, kościół ewangeliczny jest kierowany wprost pod skrzydła Rzymu.
Dożyliśmy czasów, w których bogiem staje się miłość
(Bóg jest miłością, ale miłość nie jest bogiem, a Jedynym, Który prawdziwie definiuje miłość jest Jezus Mesjasz, a nie człowiek ze swoim wypaczonym postrzeganiem miłości), a religią tolerancja oraz akceptacja nawet największych odstępstw i zboczeń (patrz chociażby coraz bardziej dominujący homoseksualizm).

Jest jeszcze czas na zawrócenie i pójście we właściwą stronę, we właściwym kierunku - w stronę biblijnego Jezusa Mesjasza, nie eucharystycznego fałszywego jezusa, bo ten eucharystyczny i ten ekumeniczny czyli sobiedowolny to zupełnie inny jezus.
Wiara w niego to pójście na wieczne zatracenie - i to nie moje wymysły, ale tak mówi nieomylne Słowo Boże.

Tylko Ten Jezus Mesjasz opisany w Biblii to prawdziwy, dający życie wieczne
Król królów i Pan panów, Który jedną ofiarą dokonaną w sposób absolutnie doskonały, dokonał wiecznego odkupienia.
On nie potrzebował współodkupicieli czy wpółodkupicielek.
On Sam poniósł grzechy ludzkości na krzyż, gdzie umarł będąc złożony w ofierze - raz jeden - i już więcej nie musi umierać, ani być składanym w krwawej czy też bez krwawej ofierze, ponieważ ofiara złożona z Baranka bez skazy została w PEŁNI zaakceptowana przez doskonale sprawiedliwego Boga i niczego, absolutnie niczego nie można już dołożyć do skończonego dzieła na krzyżu.

Kościele ewangeliczny - OBUDŹ SIĘ!!! - bo w przeciwnym razie to się źle skończy, a historia Kościoła i historia Izraela jest tego najlepszym przykładem i niech będzie to dla nas wszystkich przestrogą.
Wystarczy tylko rzetelnie prześledzić wydarzenia zapisane na kartach Biblii oraz Boże ostrzeżenia z tym związane ……..

D.Z.

P.S. Taka mała dygresja.
Moja znajoma, która biegle mówi po włosku była bardzo zaskoczona tym, jakiego dziwnego języka użył Franciszek w swoim poselstwie po włosku pokazanym na tym filmie.
Papież doskonale mówi w tym języku, ma bardzo bogate słownictwo i wyjątkową łatwość przekazu, ale właśnie w tym przesłaniu coś mu nie idzie, jest jakiś inny i nienaturalny .......

_______________


Tak ja tez zauwazyłam ,ze mowa franciszka jest jakas nieskładna,ale dlaczego ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ulf Ekman spotkanie z ks. kardynałem Stanisławem
 Post Napisane: 13 marca 2014, o 07:20 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Bardzo dobrze ,że niektórzy bracia dostrzegają niebezpieczeństwo
Dzięki temu jakaś część ocaleje od zatracenia w systemie Rzymskim
jednakże jak tu pisałem sam proces- jednoczenie się nominalnego Chrześcijaństwa
jest wg tego co widzę w Słowie - jest nieodwracalny
musi się wypełnić Pismo w oczach naszych
Moje ciało nie chce być zwleczone ,ale Duchem zamysły ciała ujażmiam i wołam przyjdz do Adonay
Więc prostuję kolana
Czy przejdę przez ucisk czy nie
modlę się by być gotowym
nawet na oddania życia fizycznego w ucisku dla Imienia Jeshuah
bo wierzę ,że to wewnętrzne to od Niego zostanie we mnie pozyskuję je
Antychryst zapanuje przez system ekonomiczno - polityczny
którego składnikem jest religia
to nie Islam jest nośnikiem władzy Antychrysta
ale nominalne chrześcijaństwo ze swymi "gumowymi" rozciągliwymi zasadami ,które wszystko pomieści i wszystko zjednoczy
bo jego "wiarą " wg mego poznania jest władza
dla samej władzy
a nie służba jak uczył Jeshuah
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 14 czerwca 2014, o 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
noemi napisał(a):
Doug Batchelor Exposes Pope Francis + Tony Palmer... Pope's Video fulfills prophecy


Opublikowano 7 mar 2014

Pope Francis, Bishop Tony Palmer say there are no more protestants and that every christian is a catholic. That we must put aside our differences and become one.

Opublikowano 07 marca 2014

Papież Franciszek , biskup Tony Palmer powiedzieć, że ma więcej protestantów i , że każdy chrześcijanin jest katolikiem.
Że musimy odłożyć na bok swoje różnice i stać się jednym .

Palmer nie jest żadnym fałszywym prorokiem,tylko kłamliwym fałszywym kaznodzieją który jest duchowo ślepym człowiekiem, a papież jest równocześnie antychrystem i fałszywym prorokiem, i koniec takiego człowieka jest opisany w Objawieniu 19:20. i 20:10. Warto sobie przeczytać oba całe rozdziały,bo w jeziorze ognia i siarki będzie wielu co ma znamię zwierzęcia, a każdy katolik to automatycznie otrzymuje i ci co wierzą w trójcę i są ochrzczeni w trynitaryjną formułę. Bóg w obecnym czasie to objawił, bo to była Jego obietnica na obecny czas, i posławszy obiecanego proroka zgodnie z Obietnicą Malachiasza 3:23,24.to uczynił. Ty Noemi to znasz,więc dla zainteresowanych dowiedzenia się całej prawdy, podaję adres: http://www.freie-volksmission.de życzę Bożego błogosławieństwa wszystkim którzy z tego adresu skorzystają.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 27 czerwca 2014, o 08:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
PILNE: kaznodzieja Kenneth Copeland spotkał się z papieżem Franciszkiem w Watykanie
Obrazek
Kenneth Copeland na spotkaniu z papieżem fot. nowtheendbegins

Po Joelu Osteenie - Kenneth Copeland. Coraz więcej ewangelicznych głoszących odwiedza papieża.

Oto co miał do powiedzenia Copeland po swojej wizycie w Watykanie:
Obrazek
"Jestem bardzo błogosławiony!
To, o co Jezus prosił Ojca w Ew. Jana 17:21, by "wszyscy byli jedno w Nim", w końcu się spełnia.
Papież Franciszek jest człowiekiem pełnym miłości Jezusa.
Cała nasza ósemka była poruszona podczas spotkania z nim silną obecnością Ducha Świętego, a nasza wzajemna miłość została umocniona ponad miarę.
Jak powiedziałem, jestem bardzo BŁOGOSŁAWIONY!
Co za czas dla wierzącego!".


Według strony nowtheendbegins.com, która jako pierwsza podała wiadomość o wizycie Copelanda w Watykanie, podczas spotkania rozmawiano o przyszłym zbliżeniu Kościoła katolickiego z charyzmatycznymi protestantami. Są to jednak informacje niepotwierdzone. Szczegóły ma wkrótce podać służba Kenneth Copeland Ministries.

Przypomnijmy, że w lutym papież zwrócił się w formie wideo do uczestników konferencji zorganizowanej przez służbę Kennetha Copelanda.
Podkreślił wówczas, że pragnie jedności wierzących.

- Musimy traktować się jak bracia. Powinniśmy płakać razem jak Józef i te łzy nasz zjednoczą - łzy miłości. Mówię do was jako brat, w prosty sposób z radością i tęsknotą. Niech ta nasza tęsknota rośnie. Bo to sprawi, że przyjmiemy siebie nawzajem i razem będziemy chwalić Jezusa Chrystusa jako jedynego Pana dziejów - mówił wtedy Franciszek.

Zaznaczył też, że to grzech podzielił chrześcijan.

- Wszyscy zgrzeszyliśmy. Tylko Jeden jest bez skazy i jest nim nasz Pan - stwierdził.

- Przytulmy się duchowo i niech Bóg dokończy dzieło, które rozpoczął. Ten cud jedności się już zaczął. Pewien znany włoski pisarz Manzoni napisał kiedyś w swojej powieści: "Nigdy nie widziałem, by Bóg rozpoczął jakiś cud i go nie dokończył". On dokończy także ten cud jedności - powiedział w lutym zwierzchnik Kościoła katolickiego.

Biskup Tony Plamer z Anglikańskiej Społeczności Episkopalnej (AEC) wygłosił wówczas przemówienie, w którym podkreślił, że "protest Lutra się skończył", bo katolicy we wspólnej deklaracji z luteranami w 1999 roku oświadczyli, że zbawienie otrzymuje się z łaski przez wiarę.

- Nie protestujemy już przeciwko doktrynie zbawienia Kościoła katolickiego. Głosimy teraz tę samą ewangelię - powiedział wtedy Palmer.

Zarówno przesłanie papieża, jak i bp. Palmera, zostało wówczas radośnie przyjęte przez Copelanda i innych protestantów zgromadzonych w sali.

Teraz okazuje się, że ekumeniczne działania nabrały rozpędu.

Przypomnijmy, że przed kilkoma tygodniami papieża odwiedził pastor megakościoła Lakewood - Joel Osteen.

- To był dla mnie zaszczyt. Widziałem papieża, który odprawiał mszę dla 100 tys. ludzi. Widziałem, że on ma w sercu pomaganie ludziom. Bardzo podoba mi się, że uczynił Kościół bardziej otwartym, większym, a nie mniejszym, tak aby wszyscy mogli do niego wejść. To do mnie przemawia. W Watykanie czuć historię. Nawet w miejscach, do których nas wprowadzono czuć cześć i głęboki szacunek dla Boga - powiedział w wywiadzie dla stacji KPRC-TV.

Zarówno Kenneth Copeland, jak i Joel Osteen, są teleewangelistami bardzo znanymi w świecie protestanckim.

Poniżej zamieszczamy lutowe wystąpienie bp. Tony'ego Palmera wraz z przesłaniem papieża do ewangelicznych wierzących zgromadzonych na konferencji z udziałem Copelanda, a także wspomniany wywiad z Joelem Osteenem.
https://www.youtube.com/watch?v=uA4EPOfic5A
.
Pastor Joel Osteen and Mormon Senator Meet With Pope Francis

http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/i ... kanie.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 30 czerwca 2014, o 08:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
noemi napisał(a):
PILNE: kaznodzieja Kenneth Copeland spotkał się z papieżem Franciszkiem w Watykanie
Obrazek
Kenneth Copeland na spotkaniu z papieżem fot. nowtheendbegins

Po Joelu Osteenie - Kenneth Copeland. Coraz więcej ewangelicznych głoszących odwiedza papieża.

Oto co miał do powiedzenia Copeland po swojej wizycie w Watykanie:
Obrazek
"Jestem bardzo błogosławiony!
To, o co Jezus prosił Ojca w Ew. Jana 17:21, by "wszyscy byli jedno w Nim", w końcu się spełnia.
Papież Franciszek jest człowiekiem pełnym miłości Jezusa.
Cała nasza ósemka była poruszona podczas spotkania z nim silną obecnością Ducha Świętego, a nasza wzajemna miłość została umocniona ponad miarę.
Jak powiedziałem, jestem bardzo BŁOGOSŁAWIONY!
Co za czas dla wierzącego!".


Według strony nowtheendbegins.com, która jako pierwsza podała wiadomość o wizycie Copelanda w Watykanie, podczas spotkania rozmawiano o przyszłym zbliżeniu Kościoła katolickiego z charyzmatycznymi protestantami. Są to jednak informacje niepotwierdzone. Szczegóły ma wkrótce podać służba Kenneth Copeland Ministries.

Przypomnijmy, że w lutym papież zwrócił się w formie wideo do uczestników konferencji zorganizowanej przez służbę Kennetha Copelanda.
Podkreślił wówczas, że pragnie jedności wierzących.

- Musimy traktować się jak bracia. Powinniśmy płakać razem jak Józef i te łzy nasz zjednoczą - łzy miłości. Mówię do was jako brat, w prosty sposób z radością i tęsknotą. Niech ta nasza tęsknota rośnie. Bo to sprawi, że przyjmiemy siebie nawzajem i razem będziemy chwalić Jezusa Chrystusa jako jedynego Pana dziejów - mówił wtedy Franciszek.

Zaznaczył też, że to grzech podzielił chrześcijan.

- Wszyscy zgrzeszyliśmy. Tylko Jeden jest bez skazy i jest nim nasz Pan - stwierdził.

- Przytulmy się duchowo i niech Bóg dokończy dzieło, które rozpoczął. Ten cud jedności się już zaczął. Pewien znany włoski pisarz Manzoni napisał kiedyś w swojej powieści: "Nigdy nie widziałem, by Bóg rozpoczął jakiś cud i go nie dokończył". On dokończy także ten cud jedności - powiedział w lutym zwierzchnik Kościoła katolickiego.

Biskup Tony Plamer z Anglikańskiej Społeczności Episkopalnej (AEC) wygłosił wówczas przemówienie, w którym podkreślił, że "protest Lutra się skończył", bo katolicy we wspólnej deklaracji z luteranami w 1999 roku oświadczyli, że zbawienie otrzymuje się z łaski przez wiarę.

- Nie protestujemy już przeciwko doktrynie zbawienia Kościoła katolickiego. Głosimy teraz tę samą ewangelię - powiedział wtedy Palmer.

Zarówno przesłanie papieża, jak i bp. Palmera, zostało wówczas radośnie przyjęte przez Copelanda i innych protestantów zgromadzonych w sali.

Teraz okazuje się, że ekumeniczne działania nabrały rozpędu.

Przypomnijmy, że przed kilkoma tygodniami papieża odwiedził pastor megakościoła Lakewood - Joel Osteen.

- To był dla mnie zaszczyt. Widziałem papieża, który odprawiał mszę dla 100 tys. ludzi. Widziałem, że on ma w sercu pomaganie ludziom. Bardzo podoba mi się, że uczynił Kościół bardziej otwartym, większym, a nie mniejszym, tak aby wszyscy mogli do niego wejść. To do mnie przemawia. W Watykanie czuć historię. Nawet w miejscach, do których nas wprowadzono czuć cześć i głęboki szacunek dla Boga - powiedział w wywiadzie dla stacji KPRC-TV.

Zarówno Kenneth Copeland, jak i Joel Osteen, są teleewangelistami bardzo znanymi w świecie protestanckim.

Poniżej zamieszczamy lutowe wystąpienie bp. Tony'ego Palmera wraz z przesłaniem papieża do ewangelicznych wierzących zgromadzonych na konferencji z udziałem Copelanda, a także wspomniany wywiad z Joelem Osteenem.
https://www.youtube.com/watch?v=uA4EPOfic5A
.
Pastor Joel Osteen and Mormon Senator Meet With Pope Francis

http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/i ... kanie.html

Słusznie Marcin Luter powiedział: że niech będzie przeklęta jedność kosztem Prawdy! I jak widać to jednoczenie się protestanckich córek z wielką wszetecznicą jaką jest kościół katolicki, jest pod znamieniem zwierzęcia, a to jest pod Bożym przekleństwem. Już Luter wiedział że papiestwo działa pod wpływem ducha antychrysta, to się zakończy dla nich pobytem w jeziorze z ognia i siarki, ci ludzie działają w totalny ostrym obłędzie,bo wierzą katolickim kłamstwom.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ulf Ekman spotkanie z ks. kardynałem Stanisławem
 Post Napisane: 30 czerwca 2014, o 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
(RP napisał(a):
Bardzo dobrze ,że niektórzy bracia dostrzegają niebezpieczeństwo
Dzięki temu jakaś część ocaleje od zatracenia w systemie Rzymskim
jednakże jak tu pisałem sam proces- jednoczenie się nominalnego Chrześcijaństwa
jest wg tego co widzę w Słowie - jest nieodwracalny
musi się wypełnić Pismo w oczach naszych
Moje ciało nie chce być zwleczone ,ale Duchem zamysły ciała ujażmiam i wołam przyjdz do Adonay
Więc prostuję kolana
Czy przejdę przez ucisk czy nie
modlę się by być gotowym
nawet na oddania życia fizycznego w ucisku dla Imienia Jeshuah
bo wierzę ,że to wewnętrzne to od Niego zostanie we mnie pozyskuję je
Antychryst zapanuje przez system ekonomiczno - polityczny
którego składnikem jest religia
to nie Islam jest nośnikiem władzy Antychrysta
ale nominalne chrześcijaństwo ze swymi "gumowymi" rozciągliwymi zasadami ,które wszystko pomieści i wszystko zjednoczy
bo jego "wiarą " wg mego poznania jest władza
dla samej władzy
a nie służba jak uczył Jeshuah
pozdrawiam

Dobrze powiedziałeś, niech cię Bóg błogosławi i doda ci sił.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 30 czerwca 2014, o 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cos sie dzieje ,ze teraz taki 'wysyp' nastapił bo wczesniej byli jak krety po cichu działali
Ekkman mówi ze 15 lat mu zajęło.
Zatem mozemy oczekiwac powrotu do Matki Wszetecznej ale przypomne ze ...
ta Matka ma Tajemnicze Imie ....
to ze sie rozsiadłą w Watykanie nie znaczy ze jej korzenie nie siegają skądś .


Obrazek

To ze sie ukryła pod Imieniem innym to taki klon jednak jej pochodzenie jest inne
dlatego wielu jest zmylonych.
Ci w wtykanie pokłon oddaja babilonowi ....

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 22 lipca 2014, o 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nie żyje biskup, który doprowadził do ekumenicznego spotkania papieża z Kennethem Copelandem
Obrazek



Biskup Tony Palmer nie żyje.

To on odegrał kluczową rolę w dialogu pomiędzy papieżem i kaznodziejami.

Palmer zginął w wypadku motocyklowym.
Czołowo zderzył się z samochodem, który wjechał na przeciwległy pas.
Został przetransportowany do szpitala, gdzie operowano go przez 10 godzin. Lekarzom nie udało się go uratować - doniósł Ian Findlay - dyrektor szkoły biblijnej Embassy Bible College w Bath w Wielkiej Brytanii.


Z kolei arcybiskup Charles Hill, patriarcha kościoła Ambasadorowie Chrystusa w Ameryce, napisał na Facebooku:
"Modlimy się za rodzinę bp. Tony'ego Palmera, który miał wypadek motocyklowy w Wielkiej Brytanii i po wielu godzinach operacji odszedł do Pana.
Był dobrym przyjacielem i bratem w winnicy".


Śmierć Palmera potwierdziła społeczność Zakon Arki, którą się on opiekował.


Urodzony w Wielkiej Brytanii południowoafrykański biskup należał do niezależnej Społeczności Ewangelicznych Kościołów Episkopalnych - grupy, która odłączyła się od Kościoła anglikańskiego.

Był dobrym przyjacielem papieża.
W lutym zaprezentował przesłanie wideo od Franciszka podczas konferencji służby znanego ewangelicznego kaznodziei - Kennetha Copelanda.

Przesłanie to skupiało się na potrzebie większego ekumenizmu pomiędzy katolikami i protestantami.
Później Copeland razem z innymi protestanckimi duchownymi przyjechał do Watykanu, gdzie spotkał się z papieżem i właśnie z Tonym Palmerem.

http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/i ... ndem1.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 22 lipca 2014, o 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Hołd protestanckiego biskupa Tony Palmer, przyjaciel Franciszka i Champion Jedność Chrześcijan

Ja osobiście nigdy nie spotkałem biskupa Tony Palmer.
Jednak czekam na spędzenie wieczności w pełnej komunii Bożej miłości z Nim.
Doceniam jego chrześcijańską odwagę i poczuł, że jego wysiłki były prorocze.
Pisał swoje życie - i żyli swoją posługę - z szerokimi pociągnięciami pędzla, starając się ukazać pełnię miłości planu Boga dla Ciała Chrystusa, gojeniu ran i podziałów, które oddzielają tych z nas, którzy podzielają imię chrześcijanina. Uczynił to w krytycznym momencie w historii Kościoła i świata, w którym jest ona wysłana do kontynuowania odkupieńczą misję Jezusa Chrystusa.
Wszyscy możemy uczyć się od tego rodzaju przykład, bez względu na to, gdzie stoimy w rannych i podzielonej wspólnoty chrześcijańskiej.
Musimy kontynuować ten wysiłek.
Późno zrozumiał, że biskup modlitwa Jezusa, zapisane w Ewangelii Jana, byli jedno (J 17:21) nadal rozbrzmiewa w tej godzinie.
Jest to modlitwa Jezusa i tak jest słyszalny przez Ojca.
Jesteśmy zaproszeni do odpowiedzi.
Wymaga nasze szczere zaangażowanie do pracy, aby uzdrowić podziały na Ciało Chrystusa, jako część odpowiedzi.
Obrazek

Późno biskup Tony Palmer z papieżem Franciszka-On wkracza znaczenia w szerszej społeczności chrześcijańskiej, gdy podczas spotkania z przyjacielem papieża w styczniu, dano mu nagraną wiadomość od Franciszka do dostarczenia do dużej grupy charyzmatycznej, ewangelicznego protestanta Przywódcy, którzy zebrali się w Stanach Zjednoczonych.
Film poszedł wirusowe.
Przeniósł się do szczerej modlitwy miliony dla uzdrowienia z podziałów w złamanym Ciała Chrystusa i skłania odnowione zobowiązanie do wspólnego działania apostolskiego między chrześcijanami.
............

Chesapeake (Katolicka Agencja Informacyjna) - I obudził rano do szokującej wiadomości, że biskup Tony Palmer komunii Kościołów ewangelicznych Episkopatów poszedł do domu, do Boga, którego kochał i służył z taką szczerością.


Jego odejście nastąpiło w wyniku tragicznego wypadku motocyklowym w Wielkiej Brytanii 20 lipca 2014 roku.
Niech spoczywa w pokoju i może jego rodzina i przyjaciele wiedzą, komfort, że pochodzi z żywej wiary.

Pierwszy raz czytać wiadomości poprzez feed twitter Rocco Palmo z Szeptów w Loggia . Rocco związane z Facebooka stronie abp Charles Hill, członek tej samej komunii Kościołów biskup jako koniec Palmer.
Arcybiskup napisał:
Jesteśmy w modlitwie dla rodziny biskupa Tony Palmer, który był w wypadku motocyklowym rano w Wielkiej Brytanii po godzinach operacji wrócił do domu, aby być z Panem. Był dobrym przyjacielem i bratem w winnicy."

Możesz przeczytać post - a także rosnącej listy szczere kondolencje i komentarzami do tego historycznego rysunku tutaj .
Następnie odczytać zasięg na Seasons of Grace , blogu Patheos Kathy Schiffer.
Jej leczenie było szacunku i jej blog jest zawsze źródłem zachęty.

Kathy zauważył, że "biskup Taylor, przewodniczący prałat w imieniu Chrystusa ministerstw Ameryki (AFCMOA) w Atlancie, Palmer miał wypadek podczas jazdy na motocyklu w Wielkiej Brytanii Po godzinach operacji, biskup Palmer zmarł w niedzielę, 20 lipca 2014 . "

Po wyszukaniu więcej informacji, czytałem raport okropny tradycjonalista katolicki na terenie których faktycznie wydawał się sugerować, że tragiczna utrata tego szczerego i odważnego człowieka, tego chrześcijańskiego przyjaciela Papieża, który tak ciężko pracował, aby uleczyć podziały w ciele Chrystus, był jakiś rodzaj kary?

Nie dignify obraźliwe i uncharitable wpływu z linkiem, bo nie wierzę, że zasługuje na przeczytać. Jednak, zacytuję zdanie przekazać straszną nachylenie tego nagannego komentarza:
Znaczenie ma brak szacunku do zmarłego Palmer, musimy zwrócić uwagę, że to jest raz n-ty, że coś tragicznego, coś strasznego, coś przerażającego działo się w związku z czegoś zrobione, planowane lub pożądane przez" papieża "Franciszka".


To błędne implikacja przenoszone ponad szacunku dla zmarłych.
To było podłe i nie do obrony.
Pisarz powinien się wstydzić.

Ja osobiście nigdy nie spotkałem biskupa Tony Palmer.
Jednak czekam na spędzenie wieczności w pełnej komunii Bożej miłości z Nim. Doceniam jego chrześcijańską odwagę i poczuł, że jego wysiłki były prorocze.

Pisał swoje życie - i żyli swoją posługę - z szerokimi pociągnięciami pędzla, starając się ukazać pełnię miłości planu Boga dla Ciała Chrystusa, gojeniu ran i podziałów, które oddzielają tych z nas, którzy podzielają imię chrześcijanina.


Uczynił to w krytycznym momencie w historii Kościoła i świata, w którym jest ona wysłana do kontynuowania odkupieńczą misję Jezusa Chrystusa. Wszyscy możemy uczyć się od tego rodzaju przykład, bez względu na to, gdzie stoimy w rannych i podzielonej wspólnoty chrześcijańskiej. Musimy kontynuować ten wysiłek.

Późno zrozumiał, że biskup modlitwa Jezusa, zapisane w Ewangelii Jana, "byli jedno" (J 17:21) nadal rozbrzmiewa w tej godzinie. Jest to modlitwa Jezusa i tak jest słyszalny przez Ojca. Jesteśmy zaproszeni do odpowiedzi. Wymaga nasze szczere zaangażowanie do pracy, aby uzdrowić podziały na Ciało Chrystusa, jako część odpowiedzi.

Ten młody, dynamiczny, charyzmatyczny, ewangeliczny episkopalny biskup był - i nadal jest - przyjaciel papieża Franciszka. Był wkracza znaczenia w szerszej społeczności chrześcijańskiej, gdy podczas spotkania z przyjacielem papieża w styczniu, dano mu nagraną wiadomość od Franciszka do dostarczenia do dużej grupy protestanckich ewangelicznych charyzmatycznych przywódców, którzy zebrali się w Stanach Zjednoczonych.

Film poszedł wirusowe .
Przeniósł się do szczerej modlitwy miliony dla uzdrowienia z podziałów w złamanym Ciała Chrystusa i skłania odnowione zobowiązanie do wspólnego działania apostolskiego między chrześcijanami.

To stało się w niektórych kręgach kontrowersje, jak komentarze z błędnej tradycjonalista katolicki cytowanym powyżej wykazać. Opozycja ma pochodzić z niektórych katolickich, protestanckich i prawosławnych chrześcijan. W teledysku, papież Franciszek wyraził szczerą chrześcijańską miłość do protestanckich przywódców, rozszerzając to, co nazwał "duchowym przytulić" do nich.

Spotkanie to prowadzi do kolejnego spotkania w Watykanie między papieżem Franciszka i kilku liderów chrześcijańskich ewangelicki w dniu 24 czerwca 2014 roku. Spotkanie zawarte mojego przyjaciela, James Robison i innych ewangelicznych i charyzmatycznych przywódców protestanckich, w tym Kena Copeland.
To spotkanie było również zabytkowych.
Jego skutki falujący zaczęły tylko do doświadczonych w szerszej społeczności chrześcijańskiej.

W poniedziałek, 28 lipca, papież Franciszek pojedzie do Caserta, Włochy na wizytę z innym ewangelicznej protestanckiej znajomego chrześcijańskiej, ks Giovanni Traettino Kościoła Ewangelickiego Pojednania.
Biskup Tony Palmer odbyły się na tym spotkaniu.


Franciszek jest przeznaczona na pomoc w leczeniu ran podziałów w podziale Ciała Chrystusa.
On zachęca odważnych wysiłków na współpracy chrześcijańskiej.
On podniósł się poziom wody dla całego Kościoła katolickiego, wnosząc jego przeżyte doświadczenie w Argentynie, wraz z jego unikalnym podniebienia darów, do urzędu Następcy Piotra w proroczym momencie historii.

W nauczaniu o Kościele jako Ciele Chrystusa danym dniu 19 czerwca 2013 r. Franciszek dokonał improwizowaną komentarz który ujawnił co ujawnił jego dzieło życia.
Całej jego posługi jako kapłana, ojca duchowego, biskup i kardynał Jorge Mario Bergoglio, zawsze słyszałem namiętny modlitwa Jezusa Chrystusa i uczynił mu jego własne:

"Modlę się, nie tylko dla nich, ale także dla tych, którzy będą wierzyć we Mnie dzięki ich słowu 21so że ​​wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. " (Jana 17:21)

Oto kilka z tych szczerych słów z jego wiadomości:

"Podziały wśród nas, ale także podziały między społecznościami:

"ewangeliczni chrześcijanie, ortodoksyjni chrześcijanie katoliccy chrześcijanie, ale dlaczego dzieli? Musimy starać się doprowadzić do jedności. Powiem ci coś, dziś, przed wyjściem z domu, spędziłem 40 minut mniej więcej pół godziny, a ewangelickiego pastora . I modliliśmy się razem, szukając jedności. "

"Ale my, katolicy muszą się modlić o siebie i innych chrześcijan. Módlmy się, aby Pan nam dar jedności! Jedność między nami! Jak będziemy kiedykolwiek jedności wśród chrześcijan, jeśli nie jesteśmy w stanie mieć go wśród nas, katolików, w rodzinie, jak wiele rodzin walczyć i podzielić? poszukiwania jedności, jedność buduje Kościół i pochodzi od Jezusa Chrystusa. On posyła nam Ducha Świętego, aby budować jedność! "
Z tego jasnego i odważnego zaangażowania na rzecz jedności, Franciszek wszedł do trajektorii jego dwóch poprzedników, świętego Jana Pawła II i Jego Świątobliwości Benedykta XVI. Szczerość jego dążeniu do uzdrowienia podziałów między chrześcijanami jest wyrażona w słowie i czynie.

Wygodny sposób, w jaki dzieli się z jego serca i modli się z ewangelicznych przywódców protestanckich chrześcijańskich odsłania naturalnie nadprzyrodzonego podejścia do życia swoją chrześcijańską wiarę. Przedstawia ona również przykładem dla nas wszystkich. Powinno inspirować każdego z nas, aby dotrzeć do innych chrześcijan z miłością Jezusa Chrystusa i znaleźć sposoby pracy, chodzić i modlić się razem.

Spędziłem lata modlitwy i pracy z protestantów ewangelickich i prawosławnych chrześcijan, współ-pracując w okopach kultury na wielkich wyzwań naszych neo-pogański, lub co wolę nazywać przedchrześcijańskich wiek. Jestem więc bardzo szczęśliwy, że papież Franciszek jasno wynika, że ​​jest to część naszego zadania, nasze powołanie i nasza misja.

Dla tych, którzy po wybór na papieża kardynała Bergoglio, to dziwić. Jeden z jego przyjaciół z ewangelicznych protestancki ewangelisty Argentyny, Luis Palau, było proste i entuzjastycznie o swojej przyjaźni i modlitwy Franciszka. W wywiadzie dla Christianity Today zatytułowany dlaczego jest to ważne, że papież Francis Napoje Mate z ewangelików .

Palau ujawnił, gdzie Papież przewodniczył jak wszedł do tej trajektorii jego poprzedników i odpowiada teraz koniecznością uzdrowienia podziały wśród chrześcijan.

Uczony i liderem wśród ewangelicznych protestantów w USA, Timothy George, dziekan Beeson Divinity School, napisał też kawałek dla tej samej publikacji pt, Nasz Franciszka, Za: Dlaczego możemy entuzjazmem przyłączyć ramiona katolickiego lidera .

George napisał: "Franciszek udaje dwóch mężczyzn geniuszu w jego roli papieża Jana Pawła II był wyzwolicielem, który wpatrywał się komunizm przez życie jego odwagi i modlitwy Benedykt XVI był wybitnym nauczycielem Kościoła Katolickiego w najnowszej historii pojawia się Franciszek... obecnie jako pastor, pasterz, który zna i kocha swoje owce i chce prowadzić je w miłości i pokory. nowy franciszkański jest chwila sezon pasterza. katolicy i ewangelicy są dwa największe związki wyznaniowe w ciele Chrystusa. Bez zapominając o głębokich różnic, które nas dzielą, teraz jak nigdy dotąd jesteśmy wezwani stać i pracować razem dla sprawy Chrystusa w zniszczonym świecie. "


Ewangelia głosi, że i przez Jezusa Chrystusa, prawdziwego zjednoczenia z Bogiem - i przez Niego, w Duchu, z siebie, jest plan Boga dla całej ludzkości. Kościół jest drogą do tej jedności.

Dla Kościoła, aby skutecznie kontynuować odkupieńczą misję Jezusa, musi być jeden. To nie był plan Pana, że ​​dzieli. To jest jego plan, że można przywrócić do pełnej komunii. Jesteśmy zaproszeni, aby stać się częścią tego planu.

Katolicka nauka o naturze Kościoła jest zakorzeniona w eklezjologii komunii. Eklezjologia jest teologia Kościoła. Wszyscy, którzy są ważnie ochrzczeni mają już formę wspólnoty, choć niekompletne.

Jesteśmy zaproszeni do modlitwy Jezusa do pełnej komunii i widzialnej jedności naszego własnego - w sposób, w jaki odnoszą się do innych chrześcijan. Musimy pokazać miłość, tak widoczne w słowach i świadectwo Benedykta, św Jana Pawła II i papieża Franciszka. Powinniśmy uczyć się i używać języka komunii, które Kościół katolicki wyraźnie zachęca. Święty Jan Paweł II napisał w swojej encyklice na temat jedności (Ut Unum Sint):

"Zdarza się na przykład, że w duchu Kazania na Górze, chrześcijanie należący do jednego wyznania nie uważają już innych chrześcijan za wrogów czy ludzi obcych, ale widzą w nich braci i siostry.
Ponownie, bardzo ekspresyjny" braci odłączonych "wydaje się być zastąpiona dziś przez wyrażenia określeniami lepiej wyrażającymi głębię komunii związany z charakterem chrzcielnej którą Duch podtrzymuje mimo rozłamów historycznych i kanonicznych. Dziś mówimy o "innych chrześcijanach", "innych, którzy otrzymali chrzest" i "chrześcijanami innych społeczności ".

Dyrektorium w sprawie realizacji zasad i norm dotyczących ekumenizmu określa Wspólnoty, do których należą ci chrześcijanie, jako "Kościołów i Wspólnot kościelnych, które nie są w pełnej komunii z Kościołem katolickim. Rozszerzenie słownictwa jest przejawem znacznych zmian w postawach" jest wzrost świadomości, że wszyscy należymy do Chrystusa. "

Napisał również dotycząca pilnego budowania dobrych relacji z innymi chrześcijanami:

"Stosunki między chrześcijanami nie jest tylko wzajemne poznanie się, wspólna modlitwa i dialog Oni zakładają i już od tej chwili, wszelkiej możliwej współpracy praktycznej na wszystkich poziomach:.
Duszpasterskiej, kulturalnej i społecznej, a także w dawaniu świadectwa Ewangelii wiadomość.
Współpraca wszystkich chrześcijan w żywy sposób wyraża to zespolenie, które ich jednoczy i ustawia się w pełniejszym świetle stawia oblicze Chrystusa Sługi ".

"Ta współpraca, oparta na wspólnej wierze, jest nie tylko bogata w braterską komunię, ale jest objawieniem samego Chrystusa.

Ponadto, współpraca ekumeniczna jest prawdziwą szkołą ekumenizmu, jest czynnym dążeniem do jedności.

Jedność działania prowadzi do pełnej jedności wiary:
"Dzięki tej współpracy wszyscy wierzący w Chrystusa łatwo mogą się nauczyć, jak można nawzajem lepiej rozumieć i cenić siebie więcej, i jak droga do jedności chrześcijan może być gładka.
W oczach świata współpraca między chrześcijanami zyskuje wymiar wspólnego chrześcijańskiego świadectwa i staje się narzędziem ewangelizacji, przynosząc korzyść. "

Biskup Tony Palmer zmarł, ale jego ważne dzieło o Jedność Chrześcijan żyje. Pozwól nam wszystko zabrać i zrobić to sami.




http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D670

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 22 lipca 2014, o 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
https://www.facebook.com/goscniedzielny ... 8586128703
Protestancki biskup: Jak może istnieć kościół protestancki, skoro protest Lutra się skończył?
Czas abyśmy stali się katolikami.

Zobacz VIDEO.

Przecież protest Lutra się skończył - mówi w nagraniu bp Tony Palmer, który smartfonem nagrał przesłanie papieża Franciszka do zielonoświątkowców.

Anglikański biskup zapytał Franciszka, czy mógłby skierować przesłanie na ich kongres. Papież się zgodził. Zobacz co z tego wynikło:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 22 lipca 2014, o 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jak to mozliwe ,że w Polsce o tym CISZA , kompletnie nikt nic nie powiedział.
Jak to mozliwe ze tak 'wielki przyjaciel Franciszka " ginie w wypadku i nikt z pasterzy
nic o tym nie mówi wszyscy nabrali wody w usta ?
Fatum jakieś ?

Protestancki biskup: Jak może istnieć kościół protestancki, skoro protest Lutra się skończył?
Czas abyśmy stali się katolikami.


Czy to Znak przestroga ?
Bądźcie czujni bo wielu najemników między nami .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 22 lipca 2014, o 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
BISKUP TONY PALMER, KTÓRY WEZWAŁ KATOLIKÓW I CHARYZMATYCY ZJEDNOCZYĆ, GINIE W WYPADKU MOTOCYKLOWYM

Ostatni raz słyszeliśmy od Charyzmatyczny biskupa Tony Palmer, został koordynację spotkania między papieżem Franciszka i guru Palmera Kenneth Copeland (wideo poniżej). Dziś Palmer zginął w wypadku motocyklowym .

...............

Ogłoszenie opublikowano Palmer stronie :
http://thearkcommunity.org/messages-of-condolence/

Wiadomości kondolencyjna

Wysłany 21 lipca 2014 przez James Green - 133 Komentarze
Drodzy Przyjaciele i towarzysze,

Jest to z najgłębszym smutkiem informujemy, że + Tony Palmer poszedł, aby być z Jezusem wczoraj wieczorem. + Tony zmarł z ran odniesionych w wypadku na motocyklu wczoraj rano i chociaż lekarze próbowali go ratować przez 10 godzin, nie byli w stanie zrobić. Pokornie proszę, rodzina + Tony'ego mieć miejsca na żałobę w tym niezwykle trudnym czasie, ale zachęcamy do zostawić swoje kondolencje na tej stronie dla nich czytać jako źródło otuchy i siły. Dziękujemy wszystkim za nieustające wsparcie i modlitwy.

Peace & dobry +

« Tony uczy w Embassy College


http://standupforthetruth.com/2014/07/b ... cle-crash/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antychryst spotyka sie z fałszywym prorokiem -Tony Palm
 Post Napisane: 7 sierpnia 2014, o 21:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
noemi napisał(a):
Nie żyje biskup, który doprowadził do ekumenicznego spotkania papieża z Kennethem Copelandem
Obrazek



Biskup Tony Palmer nie żyje.

To on odegrał kluczową rolę w dialogu pomiędzy papieżem i kaznodziejami.

Palmer zginął w wypadku motocyklowym.
Czołowo zderzył się z samochodem, który wjechał na przeciwległy pas.
Został przetransportowany do szpitala, gdzie operowano go przez 10 godzin. Lekarzom nie udało się go uratować - doniósł Ian Findlay - dyrektor szkoły biblijnej Embassy Bible College w Bath w Wielkiej Brytanii.


Z kolei arcybiskup Charles Hill, patriarcha kościoła Ambasadorowie Chrystusa w Ameryce, napisał na Facebooku:
"Modlimy się za rodzinę bp. Tony'ego Palmera, który miał wypadek motocyklowy w Wielkiej Brytanii i po wielu godzinach operacji odszedł do Pana.
Był dobrym przyjacielem i bratem w winnicy".


Śmierć Palmera potwierdziła społeczność Zakon Arki, którą się on opiekował.


Urodzony w Wielkiej Brytanii południowoafrykański biskup należał do niezależnej Społeczności Ewangelicznych Kościołów Episkopalnych - grupy, która odłączyła się od Kościoła anglikańskiego.

Był dobrym przyjacielem papieża.
W lutym zaprezentował przesłanie wideo od Franciszka podczas konferencji służby znanego ewangelicznego kaznodziei - Kennetha Copelanda.

Przesłanie to skupiało się na potrzebie większego ekumenizmu pomiędzy katolikami i protestantami.
Później Copeland razem z innymi protestanckimi duchownymi przyjechał do Watykanu, gdzie spotkał się z papieżem i właśnie z Tonym Palmerem.

http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/i ... ndem1.html

Przyjażnij się z diabłem a on ci to wynagrodzi. Ekumenia sprawia że ludzie tam będący już mają ,,znamię zwierzęcia" i będąc członkiem kościelnej organizacji.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 sierpnia 2014, o 21:52 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm » PROTESTANTYZM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL