Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SMOK przekazał władze
 Post Napisane: 29 października 2012, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
SMOK PRZEKAZAŁ WŁADZĘ MITYCZNEJ, KATOLICKIEJ, FAŁSZYWEJ MADONNIE, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ NIE ISTNIEJE, PONIEWAŻ JEST WYTWOREM LUDZKIEJ CHOREJ WYOBRAŹNI, KULTÓW STARODAWNYCH RELIGII!
Maria, która urodziła Jezusa była Żydówką i nigdy by nie chciała być królową Polski! Pomyśl i zobacz się jak zostali oszukani Polacy: Biblia tysiąclecia - Objawienie Jana rozdział 13

http://www.fakty.org.pl/proroctwo.html


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 29 października 2012, o 10:56 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: SMOK przekazał władze
 Post Napisane: 29 października 2012, o 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek-Obrazek

Obrazek-
Obrazek

Obrazek
Obrazek-
Załącznik:
tron.gif
-


https://picasaweb.google.com/1120002868 ... urdasi2007
.
http://www.fakty.org.pl/proroctwo.html


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: SMOK przekazał władze
 Post Napisane: 29 października 2012, o 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Śri Narasimhadeva jako... smok

(1/1)
Cytuj:
Bolito:
Może powinienem to wstawić w wątku o rozumieniu innych religii, ale jest to tak absurdalne, że aż śmieszne.
Znalazłem wczoraj stronkę http://www.fakty.org.pl/proroctwo.html http://www.mary.com.pl .
Stworzył ją jakiś nawiedzony protestancki radykał, traktujący katolicki kult Matki Boskiej jako efekt kreciej roboty Złego.
I tak, już na początku strony ( v ) zamieszcza obrazki Śri Narayana z Seśa za plecami oraz Maryi depczącej węża,
z podpisem [pisownia i stylistyka oryginalne]:


" Hary Krishna na wężu? W Tłumaczeniu na język polski „Czarny Hary”.
Czy nie dziwi Cię skojarzenie z Czarną Madonną?
Wkrótce smok zawładnie ludzkimi umysłami by udowodnić, że człowiek jest nieudanym Boskim dziełem.
Smocze pogańskie bałwany na dobre zagnieździły się we wschodnich religiach.
Teraz smok atakuje Europę.
Smok uwił gniazdo z wizerunkiem Hary Kryszhna w Niemczech w Bawarii, czyniąc ten kraj wojowniczym i niszczycielskim.
Działalność Hary Kryszhna rozprzestrzeniła się w krajach Europy Wschodniej, czego przedtem nie było.
Czarna Madonna…
Spójrz, że Hary Kryszna jak i Madonna depczą węża.
Co ich łączy?
Od stuleci smok na terenie Europy wciela na siłę kult kobiety bogini, która nigdy nie istniała! [...]"
Ale ostra jazda zaczyna się kawałek dalej

http://www.fakty.org.pl/proroctwo.html

( http://www.mary.com.pl/page15.html ).

Tym razem dostajemy link do galerii zdjęć ze święta Narasimhadevy w Simhacalam
( http://picasaweb.google.pl/simhachalam. ... urdasi2007 ),

a następnie taki przedziwny teks (pisownia i stylistyka j.w.):
"Według przedstawicieli sekty Hary Kriszhna historia czczenia ich obrazu jako bóstwo przedstawiającego smoka jest przez nich od początku pięćdziesięciu

milionów lat.

Taki wiek określił mi przywódca grupy Hary Kriszhna, którą odwiedziłem w roku 1987 w Londynie.
Oczywiście nie uwierzyłem w tę informacje.
Jedyne, co wyniosłem z rozmowy z tym człowiekiem było to, że obraz ten niewątpliwie istniał już wiele tysięcy lat przed Misją Pana Jezusa.
Spotyka się go pod nazwą "Nava Jiyada Krsimha Ksetera" i niezliczonych w tysiącach odmian sekt pogańsko hinduistycznych.

Zadziwiająca była wypowiedź przywódcy londyńskiej sekty Hary Kriszhna, gdy pokazałem mu zdjęcie przedstawiające obraz "czarnej madonny", który czczony jest

w religii rzymsko-katolickiej, a znajduje się w klasztorze w Częstochowie w Polsce.

Obraz "czarnej madonny" podobny jest tematycznie do obrazu, Hary Kriszhna, co w tłumaczeniu znaczy "czarny Hary".
Oba obrazy przedstawiają dorosłą postać trzymającą na ręku dziecko.
Na widok obrazu "czarnej madonny" przedstawiciel religii hinduistycznej był zaskoczony, ale zaraz bardzo rozradował się mówiąc mi, że niewątpliwie Jezus

jest prorokiem lorda Kriszhny .
I widać tu wyraźnie misję naszego boga Kriszhny, który przez różne sytuacje chce stworzyć wspólny kościół wyznający tylko jego.

Jak pan to rozumie? - Zapytałem mego rozmówcę.
Jest to bardzo proste - odpowiedział wygolony na łyso z małym ogonkiem włosów z tyłu, główny przedstawiciel londyńskiej sekty,
Jeżeli lord Kriszhna zamierza nawrócić do siebie jakiś naród, używa pewnych trików poprzez na przykład polski obraz, który Polacy czczą jako "czarna

madonna".
Jezus prorok lorda Kriszhny, przyczynił się do tego, by taki obraz przywędrował do Polski w nieco odmiennej formie, by stopniowo uzmysłowić wierzącym w

niego, że jego pierwowzór wywodzi się z religii hinduistycznej - powiedział przedstawiciel religii, Hare Kriszhna.

Jestem pewien drogi przyjacielu - ciągnął dalej przywódca londyńskiej grupy Hary Kriszhna - że wasz papież, a po nim następny będą skutecznie działali by

powstał jeden kościół światowy w oparciu o religie starodawnego wschodu.

Panie Jacku - po chwili ciszy zaczął kontynuować mój rozmówca - przecież nasza wschodnia kultura religijna jest najstarsza i wiele nawyków tej kultury jest w

dzisiejszych religiach jak na przykład rzymsko-katolickiej, prawosławnej czy im podobnym.
Kadzenie i uwielbianie obrazów, figur i innych przedmiotów włącznie ze szczątkami zmarłych; to zupełnie te same procesy, jakie są w religiach hinduistycznych

- kontynuował mój informator.

Ja nie bardzo orientuje się na temat religii rzymsko katolickiej, gdyż moi rodzice byli wyznawcami kościoła anglikańskiego.
Ja zaś w młodym wieku nie interesowałem się wiarą.
Na zakończenie tematu powiem panu krótko: obecnie czekamy na moment, kiedy kościół rzymsko-katolicki przyłączy się do nas!

- Zakończył przedstawiciel wyznawców hinduistycznej religii Hary Kryszhna.
Czy mógłby pan mi wyjaśnić skąd na obrazie wziął się duży smok trzymający na ręku małe smoczątko?
- Zapytałem z zaciekawieniem.
To wielce misterna historia, która mówi o pewnym chłopcu, który był Hindusem mieszkającym na terenie obecnych Indii - zaczął opowiadać wyznawca wiary

hinduistycznej.
Chłopiec ten bardzo wierzył w boga tamtejszej religii, którego my teraz czcimy jako lorda Hary Kriszhna,
co w tłumaczeniu znaczy "czarny Hary".
Chłopiec ten bardzo był oddany lordowi Hary Kriszhnie.
Wiele godzin dziennie spędzał na wzywaniu jego imienia.
Bardzo to denerwowało ojca tego chłopca, który zakazał mu kontynuowania tego rodzaju ceremonii uświęcania się.
Syn jednak nie słuchał swego ojca i w dalszym ciągu intonował słowa; Hary Krishna, Hary Kryszhna, Hary Kriszhna chodząc po pokoju. Zdenerwowany ojciec złapał

chłopca, potrząsnął nim i spytał - gdzie jest ten twój bóg?
Chłopiec odpowiedział, że znajduje się on wszędzie. Zdenerwowany ojciec z wybałuszonymi oczyma zapytał - czy twój bóg jest również w tej leżącej na łóżku

poduszce?
Oczywiście, że tam jest - odpowiedział syn. Doprowadzony tą odpowiedzią do pasji ojciec krzyknął - w takim razie ja zabiję twego boga i szablą przeciął

poduszkę na dwie części.
Z poduszki posypało się pierze, a z tumanu kurzu wyłoniła się postać smoko lwa; czyli jedno z wcieleń Hary Kriszhny - w tłumaczeniu "czarnego Harego".
Kriszhna w złości rozerwał na kawałki ojca, który rozciął szablą poduszkę.
Za miłość i wielką wiarę Kriszhna usynowił chłopca, który bardzo często jest symbolem wielkiej miłości w licznych hinduistycznych obrazach i legendach.

Opowiadania na temat różnych niesamowitych historii pogańskiego bożka,
Hary Kriszhna nie miałyby końca, gdyby w tym czasie nie przerwała naszej rozmowy pewna para małżeńska,
która już na dobre "połknęła haczyk" i została wciągnięta na stałe do sekty.
Mój rozmówca podekscytowany sytuacją, jaka wytworzyła się, zrezygnował z próby ewentualnego "nawrócenia" mnie do ich religii.

Po powrocie do Australii postanowiłem dalej szukać informacji na temat obrazu Hary Kriszhna z małym smoczątkiem na ręku.
Pomógł mi w tym mój kolega, który zaprowadził mnie do pewnego Hindusa prowadzącego sklep warzywny w dzielnicy Newtown w Sydnej.
Spodziewałem się zobaczyć u niego obraz smoka z dzieckiem, ale już w jakiejś innej formie, gdyż słyszałem, że występuje on w różnych postaciach.

Dziki wyraz oczu otyłego mężczyzny dał mi znak, że jestem niepożądanym gościem.
Smród ziół i różnych suszonych ryb aż wstrząsną moim ciałem.
Hindus zapytał mnie, wprost - dlaczego tak interesujesz się tym obrazem?
Nie wiedziałem, co mam mu odpowiedzieć.
Po dłuższej ciszy on zaczął - moja matka jeszcze jak żyła przestrzegała mnie bym strzegł tego obrazu jak oka w głowie.
On przez wieki przynosił naszej rodzinie szczęście i wielu z moich przodków, że jeśli komuś źle się miało przywracał do zdrowia.

Nie mam zamiaru pokazywać go nikomu, żeby go ktoś niepowołany nie zauroczył.
Próbowałem dowiedzieć się coś więcej na temat tego obrazu u innych osób.
Chodziłem po mnóstwie hinduistycznych sklepów, których nie brakowało w Australii.

Tylko w jednym z nich pewna starsza pani powiedziała mi, że obraz smoka ze smoczątkiem na ręku symbolizował wielki naród "smokowych dzieci", zaś małe,

smoczątko małe państewko, które nawrócone kiedyś przyłączy się do swego ojca, by razem stać się potężne na całym świecie.

Od razu przypomniało mi się proroctwo z Księgi Daniela z rozdziału 7 wersety 19 do 21.
Proroctwo to informuje o pewnym państwie występującym pod symbolem bestii, która osiągnie wielką potęgę, a później odda te potęgę wielkiemu, potężnemu

krajowi symbolizującemu wielkiego ojca - smoka, który będzie chciał zawładnąć światem, by wytępić Dzieci Boże.
Cytuję z Księgi Daniela:
19. Potem chciałem się upewnić, co do czwartej bestii, odmiennej od pozostałych i nader strasznej, która miała zęby z żelaza i
miedziane pazury, a pożerała, kruszyła i deptała nogami resztę;
20. Oraz co do dziesięciu rogów na jej głowie, i co do innego, przed którym, gdy wyrósł, upadły trzy tamte. Róg ten miał oczy i usta,
wypowiadające wielkie rzeczy, i wydawał się większy od swoich towarzyszy.
21. Patrzyłem i róg ten rozpoczął wojnę ze świętymi, i zwyciężał ich, -
Księga Daniela 7 wersety od 19 do 21.

Sekta hinduistyczna Hare Kriszhna została zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych.
Zaskakujące jest to, że data jej powstania jest taka sama jak milenium tysiąclecia powstania religii katolickiej na terenie Polski.
Polska oficjalnie przyjęła chrześcijaństwo w 966 roku.
W tysiąc lat później w 1966 roku została zarejestrowana sekta religijna Hary Kriszhna, która w pewnym sensie ma duży związek
z religią rzymsko katolicką. Bardzo ciekawym faktem jest to, że w skład zarządu religii Hare Kriszhna jej założyciel,

Prabhupada powołał dwunastu uczniów, którzy mieli być jego bezpośrednimi reprezentantami oraz wykonawcami jego woli po śmierci.
Można tu
zauważyć, że Pan Jezus miał również dwunastu uczniów.
Sekta Hary Kriszhna chce ukazać, że to oni byli pierwowzorem wiary w Boga.
Jest to absolutna nieprawda i jest wymyśleniem sekty Hare Kriszhna, która chce ukazać siebie jako mistrzów misyjnych.

Ruch Hare Kriszhna zdobył światową sławę między innymi dzięki płycie pod tytułem "Hare Krszhna mantra" wydanej przy współpracy z grupą Beatlesów.
Tylko pierwszego dnia sprzedano 70 tysięcy egzemplarzy tej płyty.
Już po kilku tygodniach przedstawiciele grupy Hare Krishna wystąpili w popularnym programie telewizyjnym
"Top of the Pops", w którym śpiewali swoje piosenki. Wszystko to przyniosło im ogromną sławę i bardzo dobry start w przyszłej działalności."

Cytuj:
No i jak?
Ja czytając to omal nie zaplułem sobie ekranu ze śmiechu.
Zwłaszcza ten fragment o Nrisimhadevie z poduszki jest powalający ... :-)

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: SMOK przekazał władze
 Post Napisane: 11 października 2017, o 09:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Teraz ludzie dali sie wplatac w rózaniec korowód to Wąż rózaniecto Waz.
Smok starodawny.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 października 2017, o 09:42 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL