Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Co nas bulwersuje -Kazn.- wilki ?




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 3 stycznia 2013, o 17:18 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?

Obrazek

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Pierwsza myśl jest taka by uznać Teda Pika za wariata. Ale przecież Pike jest jednym z najrozsądniejszych ludzi na świecie. To czyni jego świadectwo jeszcze bardziej przerażającym.

9 grudnia, piątek – W programie radiowym Jeffa Rense, pastor Ted Pike, jeden z wiodących bojowników o wolność, odpowiada na pytanie czy nie był ostatnio przez nikogo atakowany.
Stwierdza że wszystko jest po staremu i jest atakowany przez ciągle te same grupy i osoby – ADL i długoletniego syjonistycznego przydupasa Josepha Farraha.

3 stycznia - w oświadczeniu powodującym opad szczęki, pastor Pike wyjawia że 3 dni przed tym wywiadem, 6 grudnia, jego żona Elizabeth Alynn Pike (z którą był 27 lat) popełniła samobójstwo skacząc z mostu w Portland.

Wyjawia też że zarówno on jak i jego żona byli pod ciągłym atakiem ze strony demonów i Żydów-kabalistów, spowodowanym ich długoletnią walką z satanistycznym Nowym Porządkiem Świata.

Pike w czasie wywiadu nie dał po sobie poznać że spotkało go coś takiego.
Słuchając go, nikt nie zdawał sobie sprawy że przeżywa taką tragedię lub że jest atakowany przez okultystyczne siły.
Był błyskotliwym, konkretnym i wiarygodnym krzyżowcem którego zawsze darzyliśmy wielkim szacunkiem.

Jego ostatnia historia jest tak niesamowita, że pierwsze co przychodzi do głowy to uznać go za wariata. Ale przecież Pike jest jednym z najrozsądniejszych ludzi na świecie. To czyni jego świadectwo jeszcze bardziej przerażającym.

Ted opisuje opętanie żony przez demona:

“Demony same wypowiadały swoje imiona używając ust Alynn: Pitcaw, E-yong, Shit, Contention, It-kid-eva, Oink, itp.

Z biegiem lat było jasnym że Pitcaw, który powiedział Alynn że jest jej “prywatnym demonem”, przebywał ciągle w naszym domu podczas gdy reszta przemieszczała się czyniąc zło w innych miejscach.

Wiele razy próbowałem przepędzić demony w imieniu Jezusa.
Bez skutku.
Wyglądało na to że jesteśmy atakowani tak jak w przypadku Hioba, za pozwoleniem Boga. Demony nie bały się imienia Jezusa, często kpiły sobie krzycząc: Och dzięki ci Jezusie! Jezusie, ratuj nas!”

Zawsze gdy miałem zamiar opublikować kolejny ważny artykuł o Izraelu, żydowskim rasizmie lub antysemityzmie, Pitcaw wpadał w szał wrzeszcząc “Nie, nie, nie!”
Dwa razy powiedział “tak” – raz gdy Alynn spytała go czy powodem atakowania jej jest to że służy mi jako tarcza, ochraniająca mnie, bym mógł kontynuować moją niebezpieczną pracę ostrzegania przed żydowskim rasizmem.

Kiedyś spytała Pitcawa kto jest jego wrogiem – odpowiedział: “Wszechmocny”.
Demony potrafiły straszliwie zniekształcać twarz Alynn (…). Częste były również nagłe, mrożące krew w żyłach wrzaski. Ataki te zazwyczaj połączone były z wyciem, szczekaniem, warczeniem, syczeniem, wibrowaniem ust. Czasami jej język nieprawdopodobnie wydłużał się i wił jak wąż. Kilka razy jej ciało przybierało zwierzęcą postawę, wiła się na podłodze lub sofie jak wąż lub wyginała plecy do góry jak kot.

Każdego dnia przez prawie 6 lat, Alynn bełkotała w różnych językach. Pośród tego bełkotu codziennie powtarzała wyraznie dwa imiona – Baal Shem Tob i Sabataj. Praktykanci żydowskiej kabały wiedzą o kim mowa – o dwóch najnikczemniejszych żydowskich kabalistach w historii. Baal Shem stworzył chasydzki, ultra-ortodyksyjny judaizm. Był XVIII-wiecznym mistykiem z Polski, cudotwórcą i ważnym pionierem żydowskiego ruchu światowej rewolucji.

Kolejny jest Sabataj Cwi, “turecki” kabalista. W roku 1648 Sabataj ogłosił się mesjaszem Żydów. Jego wyznawcy, Sabataiści (sabatarianie) stali się najbardziej radykalnym i bezlistosnym ruchem żydowskich rasistów i konspiratorów, których zdeprawowane wartości znalazły odzwierciedlenie w komunizmie,
ADL i międzynarodowej loży B’nai B’rith ( w Polsce przywróconej do łask przez prezydenta Kaczyńskiego-przyp. tłum).

Wiele razy byłem budzony rano przez słodki głos… Pitcawa – “Baal Shem Tov, Teddy!” lub “Sabataj, Teddy!”.
Alynn nigdy nie słyszała o tych ikonach kabalistycznego Judaizmu. (…) Wszystko to wskazywało na to że jesteśmy ofiarami klątwy kabalistów rzuconej przez Synagogę Szatana.”


Alynn wyraznie była opętana przez demony. Była też obłąkana(…) Czy jej dziwne zachowanie spowodowane było operacyjnym usunięciem guza mózgu w 2003? Czy satanistyczną ingerencją?

To jest akurat nieistotne – Ted również cierpiał od różnych lżejszych wariacji tych ataków (dziwne światła w nocy, lewitacja przedmiotów, znikające i pojawiające się przedmioty i artykuły itd. – przyp. tłum). Nie miał przecież guza mózgu, jest osobą racjonalną i poczytalną.

Konkluzja

Wierzę że ludzkość jest kontrolowana przez satanistów, lecz koncept ten jest tak niesamowity że nawet ja czasami nie mogę tego pojąć. To jest dysonans poznawczy.

Sekretni żydowscy kabaliści, nienawidzący ludzi, zniewalający ich od stuleci, rzucili zaklęcie i kazali im wierzyć że to oni są rasistami (antysemityzm) jeśli sprzeciwiają się planom swej własnej destrukcji.

Gdy czytałem wyznanie Teda Pike w zeszłym tygodniu poczułem się przybity. Jeśli kabaliści mają takie moce, nasza sytuacja jest rzeczywiście kiepska. To co przydarzyło się Tedowi Pike i Alynn, oddziałuje również kolektywnie na ludzkość.

Kabaliści mają środki do wypełnienia zemsty na ludziach. Illuminati kontrolują mass media, rządy, finansjerę, służby wywiadowcze i wojsko.

Pytanie brzmi – jak możemy uchronić się od ich okultystycznych ataków?

Być może wzorem dla nas jest odwaga i determinacja pastora Pike.
Komentarz Radtrapa: Pastor Pike pisze i mówi o syjonizmie od ponad 20 lat. Jest jednym z pionierów ujawniania prawdy o kabalistycznym spisku i fałszywym Izraelu ustanowionym przez Illuminatów. Przez ten cały czas raczej nie był znany z rozmów na tematy paranormalne. Dlatego też historia jego żony, wśród ludzi znających jego dokonania, wzbudziła małe zamieszanie.

Myślałem by przetłumaczyć całą tą historię, jednak ze względu na jej “ciężkość”, zrobię to tylko w przypadku wyraznego zainteresowania ze strony czytelników.



http://www.henrymakow.com/allyn_pike.html
http://radtrap.wordpress.com/2012/01/16 ... i-demonow/

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 stycznia 2013, o 17:18 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 3 stycznia 2013, o 17:28 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Historia opętania Alynn Pike znajduje się tutaj.
http://www.truthtellers.org/alerts/tedp ... artyr.html
Obrazek.Obrazek..Elizabeth Alynn Pike1955-2011 .



Fragment po polsku:

We wtorek, 6 grudnia 2011, moja piękna i pobożna żona Alynn odeszła z tego świata.
Była kochana przez niezliczoną rzeszę widzów naszych filmów i przez swoją rodzinę.

Z wielkimi oporami wyjawię teraz niezwykłe okoliczności jej śmierci.
Jestem praktycznie pewny że zniszczę tym samym swoją wiarygodność u czytelników odrzucających istnienie sił paranormalnych.
Mimo to wierzę że Bóg chce by historia Alynn była znana.
Przede wszystkim chce by kościoły prosyjonistyczne wiedziały o potężnych siłach demonicznych z którymi wchodzą w konszachty – zwodniczych siłach których moc na całym świecie jest coraz większa.

Zawsze sądziłem i żyłem w zgodzie z przeświadczeniem że mówienie całej prawdy, nieważne jak nierealna by się wydawała, da siłę tym którzy ją mówią.
Muszę uczcić pamięć mojej żony przez opowiedzenie całej prawdy o jej odważnym życiu i nagłej, gwałtownej śmierci.

Najpierw powrót do przeszłości.
W roku 1971, w wieku lat 25, po latach studiowania biblijnych proroctw, babilońskiego Talmudu i żydokomunistycznej historii ruchu rewolucyjnego, byłem gotów do napisania książki: Israel: Our Duty, Our Dilemma – Nasz obowiązek, nasz dylemat).

Czułem się w obowiązku do ostrzeżenia kościołów ewangelicznych przed ich bezbożnym sojuszem z Judaizmem, używając przy tym niepodważalnej dokumentacji i chrześcijańskiej miłości wobec Żydów.

Udałem się do chatki w górach by rozpocząć tam prace nad książką.

Tej nocy mój sen został przerwany przez straszliwe, nawracające koszmary. Byłem wybudzany ze snu przynajmniej z tuzin razy. Nigdy wcześniej nie przeżyłem takiego ataku mentalnego. Powtarzało się to każdej następnej nocy. Nie mogąc pisać, wróciłem do domu. Niedługo pózniej stałem się tak słaby że nie mogłem przejść 500 stóp (150 metrów) bez położenia się. W ciągu kolejnych miesięcy doświadczyłem mnóstwa nocnych “wizytacji”, gdy czułem czyjąś wyrazną obecność. Byłem paraliżowany przez namacalne, przytłaczające mnie zło. Przez następnych 12 lat mogłem wykonywać tylko lekkie prace przez nie więcej niż 20 minut – zazwyczaj przepracowywałem tylko pięć godzin tygodniowo. Jeśli chciałem pracować więcej i zmuszałem się do tego, dopadało mnie niezwykłe wycieńczenie unieruchamiające mnie na przynajmniej 5 dni. Ciągnąłem na 5% swojej poprzedniej mocy.

W roku 1983-84, Bóg dał mi wystarczająco wiele siły do napisania i wydania mojej książki. Reklamowana w The Spotlight, stała się bestsellerem w swoim gatunku.
Prawda bez cenzury na temat talmudycznego judaizmu wypełniła dotychczasową próżnię.
[u]Mój film Other Israel z roku 1987,[/u] sprzedał się w liczbie 10.000 kopii w pierwszych miesiącach dystrybucji.
Oba te dzieła rozpoczęły erę bardziej aktywnych badań nad zagrożeniem żydowskiej supremacji.
Pokazałem światu że jednostka chroniona przez Boga i prawdę, może chodzić po najcieńszym z lodów – i przeżyć.

W tym czasie poznałem niezwykle piękną, 28-letnią projektantkę biżuterii i chrześcijańsko-konserwatywną aktywistkę Alynn Dunham.
Była niezwykle inteligentna i pasjonowała się teologią i sztuką.
Odnalazłem w niej miłość swojego życia.
Pobraliśmy się w 1984.

Zaraz po ślubie, moja nowa żona – która wcześniej potrafiła pracować w pełnym wymiarze czasowym, chodzić 10 mil dziennie, biegać i grać na pianinie kilka godzin dziennie – nagle stała się niezwykle słaba.
Staraliśmy się wybrać na naszą podróż poślubną lecz zakończyliśmy ją po kilku milach. Alynn była tak wyczerpana że musiała położyć się na trawie tuż przy drodze.

Przez następne 16 lat doświadczała niewyjaśnionego zmęczenia porównywalnego z moim.


Przez te wszystkie lata nigdy nie zachwiała się w swojej wierze, oddaniu Bogu i walce o polityczną wolnośc.
Nigdy nie złamały ją oszczercze oskarżenia o “antysemityzm” jej męża krytykującego żydowski rasizm i Izrael.
Nie tylko chciała znosić wstyd i cierpienie w imię prawdy – mówiła bez ustanku Bogu że może poświęcić się i znosić nawet więcej jeśli to da nam więcej duchowej mocy. Traktowała swą słabość jak odznakę za odwagę.
Jej wola i życie położone zostały pod krzyżem Chrystusa.

W roku 2000, dano nam obojgu więcej siły; zaczęliśmy ostrzegać przed ADL i ich legislacją o zbrodniach nienawiści w naszych filmach.
W roku 1987 Alynn pojawiła się w The Other Israel.

W 2001 współtworzyła Hate Laws: Making Criminals of Christians (Robienie kryminalistów z chrześcijan), w 2002 Why the Mideast Bleeds (Dlaczego Bliski Wschód krwawi) a w 2003 Zionism and Christianity: Unholy Alliance (Syjonizm i chrześcijaństwo: bezbożny sojusz). Te unikalne filmy obejrzało przynajmniej milion ludzi i wciąż ostrzegają ludzi przed niebezpieczeństwami Syjonizmu (…)
http://translate.google.com/translate?s ... ml&act=url

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 3 stycznia 2013, o 17:40 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Ted Pike o demonach i o tym co Bóg historią Alynn chciał przekazać chrześcijanom -
http://www.truthtellers.org/alerts/demo ... tions.html
Fragment po polsku:

Dla większości ludzi niechęć do podążania za Chrystusem nie jest związana z problematyką natury intelektualnej, z niezrozumieniem sensu istnienia Trójcy, piekła czy dziwnych historii ze Starego Testamentu.

Jest to raczej wynik strachu przed utratą władzy nad sobą.
Zjednoczenie z Chrystusem oznacza oddanie Mu całej władzy nad naszym życiem.
Na nim się skupiamy, staje się naszym wzorem we wszystkim.
Uwielbienie siebie kończy się, jest rozbijane na części.
Dla ludzkiej natury, takie zaprzeczenie samemu sobie i oddanie dla Chrystusa jest przerażające.
Ludziom wydaje się że oznacza to utratę własnej tożsamości i wszystkich życiowych przyjemności.

Tymczasem jest odwrotnie.
Gdy duch wolnej woli umiera na rzecz jedności z wolą Miłosiernego Boga, Tego który stworzył naszą duszę, naszego ducha, zaczyna się nowe życie.
To jednak SPOTKA SIĘ ze sprzeciwem ze strony zła (Jana 16:33) (…)

* * *


Ted Pike odpowiada na zarzuty związane z jego świadectwem -> KLIK. http://www.truthtellers.org/alerts/dids ... tures.html

Fragment po polsku:

Byłem bardzo niechętny opowiedzeniu straszliwej historii śmierci mojej żony Alynn.
Bałem się że zniszczy to moją wiarygodność, zwłaszcza w dużej i ateistycznej grupie moich czytelników z całego świata.
Jestem więc zaskoczony i wdzięczny za ten niezwykłe ciepły odzew.

Prawie wszyscy mi uwierzyli i wyrazili wdzięczność za ostrzeżenie ich przed zuchwałością demonów w tych poprzedzających powrót Chrystusa czasach.

Dla pozostałej mniejszości moje wyznanie jest kłopotliwe.
Nie pasuje im to do ewangelicznej wiary że Bóg może zezwolić Szatanowi sponiewierać ciała chrześcijan lecz NIGDY nie pozwoli mu na kontrolowanie naszych umysłów.
To by oznaczało że Bóg nie pozwoli na to by demony wrzuciły Alynn w paszczę szaleństwa i zabiły ją, jeśli bylibyśmy praworządni.
Musimy być więc winni naszych ukrytych grzechów.

Hiob spotkał się z podobnymi zarzutami ze strony swoich trzech “przyjaciół” którzy nie wierzyli że dobry Bóg mógłby zezwolić Szatanowi na sponiewieranie Hioba, gdyby ten był naprawdę prawym człowiekiem. (…)
.............

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 7 stycznia 2013, o 08:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pytanie do chrześcijan dowolnego odłamu

Posted by astromaria w dniu 17/01/2012
W związku zalewem idiotycznych komentarzy świadczących o niezrozumieniu treści notki apeluję:
Bardzo gorąco proszę czytać uważnie i ZE ZROZUMIENIEM albo nie komentować.

NIE, to nie jest prowokacja.

NIE, to nie jest tekst o nieistnieniu Boga.

NIE, nie chodzi o to, co opętuje ludzi ani dlaczego.

NIE, nie pytam, dlaczego istnieje zło na świecie i czy Jezus nas zbawi.

NIE, to nie jest atak na Kościół, bo (w tym konkretnie przypadku) chodzi o PASTORA, a nie o katolickiego księdza.

Litości!!! Zadałam naprawdę bardzo proste pytania, więc proszę uważnie przeczytać tę notkę i zastanowić się nad odpowiedzią.

[Dodatkowe wyjaśnienie, żeby wszystko było jasne, zawarłam w tym komentarzu].

—————————-

Drogi chrześcijaninie dowolnego odłamu, wytłumacz mi proszę, jak to jest możliwe, że:

ludzie wierzący i modlący się do waszego boga doznają opętań przez demony?

ksiądz egzorcysta nie jest w stanie wypędzić tych demonów, używając imienia waszego boga?

ludzie wierzący, opętani przez demony, popełniają samobójstwo?

Czy wasz bóg nie potrafi ochronić swoich owieczek (a nawet samego pastora) przed Szatanem i jego mizernymi sługusami?


Coś tu się chyba nie zgadza, nieprawdaż?

Jeśli Bóg jest prawdziwym Bogiem Wszechmogącym, to jest… wszechmogący.
A więc diabły i demony w obliczu jego wszechmocy powinny znikać tak, jak śnieg znika pod wpływem promieni słońca – czy to nie wydaje się wam logiczne i porażająco oczywiste?
Co to za bóg, który nie potrafi sobie poradzić z byle demonem i pozwala mu krzywdzić i zabijać swoich wyznawców?

Czy pasterz, który nie potrafi obronić owiec przed wilkiem nie powinien być zastąpiony innym, bardziej skutecznym?


Jak bardzo zaślepieni i bezkrytyczni muszą być wyznawcy, jeśli trwają przy bogu, który jest tak żałośnie nieudolny i zawodny w obliczu zła i sił piekielnych?

Czy wy w ogóle zastanawialiście się nad tym – jakże oczywistym – błędem w waszym religijnym Matrixie?
Jeśli Szatan jest silniejszy od boga, to może wasz bóg wcale nie jest Bogiem?

A teraz mała lekcja logicznego pomyślunku – wiem, nie przywykliście do myślenia, ale jednak spróbujcie, czasem warto:

Jeśli waszym bogiem jest Jahwe (a tak przecież stanowi Biblia, w której skład wchodzi Stary Testament), to jakim cudem Jahwe jest też bogiem satanistycznych kabalistów, którzy chcą was zetrzeć z powierzchni ziemi?!
Jak to jest możliwe, żeby pobożni chrześcijanie i sataniści spod znaku Kabały czcili i modlili się do tego samego boga?


Na zakończenie donoszę, że padłam wiele lat temu ofiarą klątwy, skutkiem czego przyczepił się do mnie jakiś paskudny demon, który postanowił zmusić mnie do samobójstwa. Jazgotał w mojej głowie tak straszliwie, że nie mogłam nic robić ani spać w nocy. Jednak ja, jako urodzona, prawdziwa RACJONALISTKA (bez cudzysłowu, przysługującego sekciarzom z portalu racjonalista.pl) nie szukałam pomocy ani u trucicieli spod znaku IG Farben (dziś Bayer, BASF itp.) ani u księży służących demonicznemu Jahwe.

Ja zwróciłam się z prośbą bezpośrednio do Źródła, czyli Boga prawdziwego, który nie ma absolutnie nic wspólnego z religiami i kapłanami i nie posiada imienia (zwłaszcza tego na “J”). I zostałam uzdrowiona bez sensacji, które towarzyszą kościelnym egzorcyzmom.

Demon nie miotał ani mną, ani żadnym specem od egzorcyzmów – z prostej przyczyny: bo go nie wezwałam na pomoc. Demon, wobec prawdziwego, boskiego majestatu stopniał jak śnieg w słońcu i nie pozostała po nim nawet mokra plama.
ZAMYKAM DYSKUSJĘ.
Na zakończenie powiem wprost: bóg, który nie potrafi uchronić swojej trzódki (a nawet samego pastora) przed opętaniem i śmiercią zawiódł na całej linii i jest totalnie DO DUPY. Nie jest on Bogiem, lecz partaczem i oszustem, więc tylko tępy baran może być jego wyznawcą.

http://astromaria.wordpress.com/2012/01 ... go-odlamu/

...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 7 stycznia 2013, o 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
astromaria wielce rozgoryczona zadaje a może nawet rzuca wyzwanie nam wierzącym
i Bogu ,tylko jeszcze nie wie któremu.
Historia powyższa jest jak dla mnie bardzo smutna ,mój umysł kołatał sie z zapytaniem
astromarii

Cytuj:
Drogi chrześcijaninie dowolnego odłamu, wytłumacz mi proszę, jak to jest możliwe, że:
ludzie wierzący i modlący się do waszego boga doznają opętań przez demony?
ksiądz egzorcysta nie jest w stanie wypędzić tych demonów, używając imienia waszego boga?
ludzie wierzący, opętani przez demony, popełniają samobójstwo?
Czy wasz bóg nie potrafi ochronić swoich owieczek (a nawet samego pastora) przed Szatanem i jego mizernymi sługusami?


Nie wiem czy mam jakis obowiązek tłumaczenia astromarii - jak to jest mozliwe ,ale
sama dla siebie szukam odpowiedzi.
Właśnie, jak to jest mozliwe, ze tak sie stało ,ze Ted & Allyn Pike została OPĘTANA , ,ze w tak straszliwy sposób przebiegało jej zycie aż po
"samobójstwo" ,które nie było samobójstwem .
Allyn o tym wiedziała i poddała sie temu ?
Dlaczego nie zwrócili sie o pomoc do żadnego pastora a tak zrozumiałam ,ze nigdzie sie nie zwracali .
Kim byli Ted & Allyn Pike i czym sie zajmowali bo może własnie w tym tkwił początek końca ?
Znalazłam kilka filmików na youtube - szkoda ze nie tłumaczone ale ten kto zna angielski
może zastanowic sie nad przyczyna ,może dla kogoś bedzie to jakies ostrzeżenie
Można właczyc tłumacza ,nie jest to dobre tłumaczenie ale ...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 7 stycznia 2013, o 08:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Farah Calls Ted Pike a Lying Anti-Semite (Oct 2011)

.
Demonic Attacks Against Ted & Allyn Pike

/

.
Part 1 of 2 - In Memory of Alynn Pike (2012)

wlacz prostokoncik i kwiatszek po prawej stronie - translator
...

Pierwsze co sie wyłania z ich 'słuzby' to Israel a w szczególnosci Atak na Israel
Podobnie jak wielu innych , co to udawadniaja ,ze Israel nie ma racji bytu ,nie powinien istnieć bo .... ?

Twierdzą ze to co sie stało z Allynn to klatwa rzucona przez pewną grupę żydowską czy tez kabalistyczna .

Nasuwa mi sie takie zapytanie - jesli były w to zamieszane DEMONY a były ,to czy
Atakowanie Israela przez Pik'a nie było właśnie inspirowane przez te DEMONY ,czy to nie ich robota
a zarazem zwiedli ich by mysleli ,ze służbe Bogu czynią .
Allynn była zdrową pełna energi dziewczyna a kiedy złaczyła sie z Tedem zaczeła tracic siłu i to do tego stopnia ze musiała kłaśc sie na trawie i odpocząć .
Mam wrazenie ze Allynn weszła pod klatwe - moge sie mylic ,ale ...

Czy ktoś słyszał by GŁOSZĄCYCH SŁOWO BOŻE ,opętywały zniewalały DEMONY ?
Nie mówię tu o utracie życia bo wiemy ze zabijaja dla Imienia ale chodzi o opetanie.

Jehoszuah płakał nad Jerusalem , ze nie poznała Czasu swego ...
ale czy kiedykolwiek ja wyzywał ?
Czy to nie do trzymających władze kierował swoje słowa - "plemie żmijowe"..

Co o tym myslicie ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 7 stycznia 2013, o 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Allah- Bóg Israela
viewtopic.php?f=75&t=159&p=2185#p2185

.

Chr-Islam
viewtopic.php?f=75&t=171&p=1148#p1148
.

666 Liczba zwierzecia

viewtopic.php?f=75&t=337

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 21 stycznia 2021, o 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 grudnia 2014, o 14:38
Posty: 283
Co oznacza liczba 666

http://poznajpismo.j.pl/co-oznacza-liczba-666/


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?
 Post Napisane: 2 lutego 2021, o 11:43 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
z twojego linku
Cytuj:
Oto dwa przykłady:

Pierwszy mówi o wrogu ludu Bożego, który charakteryzował się większą liczbą palców u rąk i nóg: „Była jeszcze inna bitwa w Gat, gdzie znalazł się człowiek wysokiego wzrostu, który miał dwadzieścia cztery palce, sześć u każdej ręki i sześć u każdej stopy; ten również był z Refaitów” (1 Kronik 20:6).

A teraz drugi fragment, który nawiązuje do bałwochwalczego posągu, który postawił babiloński król Nabuchodonozor. Wszyscy urzędnicy otrzymali nakaz, by stanąć przed tym posągiem i się mu pokłonić. „Król Nabuchodonozor sporządził złoty posąg o wysokości sześćdziesięciu łokci, a szerokości sześciu łokci i kazał go ustawić na równinie Dura w prowincji babilońskiej” (Daniela 3:1).


ciekawe ciekawe z tymi 6-cioma pacami ,ale dzisiaj usuwaja 6- ty palec i nikt sie
nie przyzna .
Nie sa jak tamci ale watli slabowici ,

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 lutego 2021, o 11:43 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Co nas bulwersuje -Kazn.- wilki ?


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL