Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Donald Trump - What If?
08 maja 2016
Obrazek



Donald Trump - What If?

Mówi właściwe rzeczy. Jego słowa są nadzieją i inspirujące.

"Make Ameryka wielki"
- Kto może zaprzeczyć, że?
Zwłaszcza jeśli ma się dzieci i wnuki.

Jest sympatyczny, asertywny, narzucając i ma długą historię sukcesu.

Tak, miał kilka awarii i mogłam spędzić trochę czasu rozmawiając o nich, ale to dla innej sesji.

Teraz chcę rozmawiać o amerykańskiej najbliższej przyszłości z udziałem Donalda Trumpa. Jak pan wie, że to będzie kandydat do republikanów i zakazu coś dziwnego dzieje, będzie kandydatem na GOP.
To wspaniała wiadomość dla wielu Amerykanów.
Miliony zostały odmłodzony w nadziei, że Trump ma zamiar zrobić to, co mówi, i zrobić kolejny Ameryka świetnie.


Jego konkurencja? Niewiele.
Hillary jest żart.
Jej życiorys jest pełno krwi i skandalu.
Obrazek


Ona wydaje się być chora.
Ona chce więcej Obamy szalonych polityk: liberalizm progressive zamieszania płci, bardziej amerykański pozwalając krwi, a Szatana.

Więc dlaczego nie normalni ludzie chcą Trump?


Mówi to, co wielu z nich myśli.
W tym wielu z tych, którzy słuchają alternatywnego mediów.
Ewangelików dołączyło pociąg Trump, a pochodzą one z wielu smaków; konserwatywnych baptystów do neo-dominionists.

Ewangelicy dla Trumpa

Amerykańskie ewangelicy dokonały nominacja Trump możliwe.
Tak więc w przyszłości, prosimy o zaznaczenie tego.
Jeśli Trump uda się w Ameryce świetnie, a następnie ewangelicy będą mogli poklepać się po plecach.

Jednakże, jeśli mu się nie uda, a kończy się czegoś innego, a następnie ewangelicy będą musieli zadać sobie pytanie, co się stało?

czy to możliwe? Więcej o tym później.

Oprócz ewangelików, widziałem inną interesującą rzeczą stało.
Niektóre głosy którzy mają mikrofony tam, ie- niektórzy z moich kolegów, którzy w przeszłości promowanych , która jest godzina, teraz głosił, że Trump ma zamiar uratować Amerykę.
Uważam to dziwne, bo w ciągu ostatnich kilku lat te same głosy zostały mówiąc, że Ameryka jest w trakcie oceny. Ale teraz mówią, że Trump zamierza odwrócić losy spotkania.
Obrazek


Jeśli prawdą jest, że Trump uratuje Amerykę, a potem zastanawiam się, kiedy to zatrzymanie sądu?

I dlaczego to zrobił?
Rzeczy, które spowodowały orzeczenie w pierwszej kolejności nie zatrzymał; aborcja, małżeństwa gejów, korupcja, bezprawie i wszerz. W prawdzie, nieprawości Ameryce rosną.

EWWWWW!

... W tym nowy dzieciak na bloku; transpłciowych perwersji .
Czy ta przeszkadza chcesz to mnie denerwuje?
To jest szaleństwo?

W kategoriach moralnych, to jest obrzydliwe.

W laika, jest głupie.

W kategoriach duchowych, to szaleństwo.
I to nie wróży dobrze na przyszłość.
Obrazek

Panie i panowie, Ameryka zmieniła się w obrzydliwym miejscu z obrzydliwych ludzi, którzy nienawidzą Boga. I zastanawiam się, w jakim momencie, nie przekraczając jej pęd odwrócić się tak, aby:

... Wyrok zatrzymał ...

... Sprawiedliwość wrócił ...

... A w kraju znalazła się godne wielkości, że Trump proponuje?

Gdy?

"Dobrze Nathan, Ameryka będzie wysyłać misjonarzy do reszty świata."


Słyszałem ten argument. Ale czy wierni akty amerykańskiego misjonarza w Zimbabwe znoszą się martwe dzieła amerykańskich chrześcijan?

Czy to znaczy, że Bóg wymienia wiernych dzieła misjonarzy na bony grzech w Ameryce?


Niedawno natknąłem się na proroctwa, które zostały podane przez emerytowanego strażaka.
Pan, który dał to proroctwo twierdził, że Ameryka nie jest w trakcie oceny.
Powiedział też, że Trump jest namaszczony i ma zamiar zburzyć bramy piekła.
A jeśli ktoś atakuje Trump, potem idą przeciwko "dotykać nie moja namaszczony" płaszczykiem ochrony Bożego.
I będzie musiał liczyć się z Bogiem.


…Naprawdę?

... A także, Ameryka nie jest w wyroku?

…Naprawdę?

Niedawna Trump Prophecy

Niektórzy z was ludzi, którzy słyszeli proroctwo się zastanawiać, czy to prawda. Jeśli wiesz , która jest godzina, to już znam odpowiedź.
Niestety pan strażak.
Chyba go przegapić.
Bo jeśli przepowiednia jest prawdziwa, to czy to znaczy, że David Wilkerson był kłamcą? Wilkerson powiedział, że Ameryka jest w sądzie, a nie tylko jego, ale wielu innych, którzy słyszeli od Ducha Świętego.
Ludzie, to kraj w chaosie.
Cztery krotny wyrok jest w ruchu w całej Ameryce.

Moje oczy widziały, co się zbliża,

... I to nie jest ładne!

Zaproponować, że Donald Trump ma zamiar zburzyć bramy piekielne, wsiada do błędnej teologii.

Tylko Jezus może zburzyć bramy piekła. Nie ludzi.


Proroctwo Proponuje się także, że amerykański Kościół nie podjęło systemów.

... Układy, panie i panowie!


Siedem Mountain Dominionism


Jakie systemy?
Przepowiednia brzmi jak siedem górskich dominionism.
I dominionism jest zwodnicza teologia.
Zgodnie z tym co widzę w Piśmie, że jest to niebezpieczne teologia, ponieważ omija czasu napomnienie zakończenia czujności.
Zamiast tego koncentruje się na przekonaniu, że Kościół ma zamiar jakoś zdobyć bogactwo świata i jego bogactwa jako zdobycz.

Wprowadź Donald Trump.

Niektórzy uważają, że ma zamiar zostać wykorzystane do plądrowania świata do Ameryki.

... Plądrowanie świat oznaczałoby, że Trump ma zamiar podbić resztę świata.

... Zdobywanie wymaga wojsku.
Wymaga to zabijanie ludzi.
Wymaga to za pomocą synów i córki Ameryki, jak buty na ziemi.
Co oznacza, że ​​prawdopodobnie wymaga że niektórzy z was poświęcić życie swoich synów i córek.

Czy to nie przeszkadza nikomu oprócz mnie?


Krwawe Polityka zagraniczna


dominionism chrześcijańska w Ameryce wymaga krwawej polityki zagranicznej.
Więc jeśli przepowiednia jest prawdziwa, to lepiej zrobić to dobrze ze swoimi nastoletnimi dziećmi, ponieważ w ciągu kilku lat mają zamiar zostać wysłany na wojnę, aby podbić świat Donald Trump.
I prawdopodobnie nie wróci.
A może będzie ... z PTSD.

To jest zawiedli ludzie!

Czy jestem negatywne?
Czy brakuje mi odpowiedniego patriotyzmu?
Czy muszę się zamknąć?
Wiem, że te słowa nie są popularne.
Ale nie został powołany, aby być popularnym.
Bóg powołał mnie do mówienia prawdy.

A teraz, nie jest wielkim oszustwem, które weszło w Ameryce.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, Duch Święty dał mi kilka prorocze wizje i sny.

Obejmują one Donald Trump.

Księstwa najechał Ameryka

Ale nie tylko on, ja też widziałem ducha, który najechał Amerykę. Jest to bardzo potężne księstwo, które działa oszukać kraj, a ludzie, on udaje. Będę mówić o tym w następnym programie.

Widziałem też coś innego. Ogromna katastrofa i kryzys przyjdzie w przyszłości Ameryki. Ten kryzys obejmie chaos i nie będzie mieć rozwiązanie polityczne.
Albo rzeczywiście nie jest rozwiązanie polityczne, które masz zamiar się podoba.
Gdy się to stanie, kraj ma być wrzucony do nowego rozdziału Orwella dominacji.

Widziałem też coś innego, bielik ma zamiar zmienić na pomarańczowym złotego orła.
I ten orzeł ma zamiar karmić ludu Bożego.
Prześladowanie jest wokół ludzi narożnych.

Wiem, że te słowa płyną pod prąd, co tam jest.
Ale to, gdzie jesteśmy.

Moja rada?
Należy uważać, czego słuchać.
Bo nawet w alternatywnym mediów, jest zamieszanie i oszustwem.
Ameryka jest nadal w ludzi wyroku.
I bardziej się zbliża.
Więc staramy się jak najlepiej wyjść z długu jak najszybciej, bo kiedy następny kryzys uderza, może być za późno.

W międzyczasie, być czujnym, pobyt w Słowie Bożym, i wypełnić swój lampy naftowej. Jeszcze jedno, co będzie, jeśli ...
Donald Trump jest częścią czasu proroctw biblijnych?

Co jeśli?


Weźmy ją jeszcze bardziej, co jeśli Trump jest ten facet?

Który facet Nathan?

Wiesz.
Facet w Biblii ... facet złoczyńcą, aka - Mały róg.

Nathan nie idź tam.
Jak śmiesz!

Powiedziałem: "co jeśli", przyjacielu.
Ale w kapeluszu, jeśli miliony ludzi są złe, a oni coraz snooker.
Jeśli było to możliwe, co chcesz wiedzieć?
Ja bym.
Co jeśli jest więcej niż facet próbuje dokonać Ameryka wspaniałe?

Co zrobić, jeśli łamie swoje obietnice kampanii?

"Hej Nathan Jestem zwolennikiem Trump i zgadzam się z tym wnioskiem."

Niestety mój przyjaciel, ale co, jeśli te rzeczy są prawdziwe?
Niektórzy mogli spierać, jak tak wielu ludzi mogłoby się to źle?

Cóż, według Biblii, to jest dokładnie, jak to się wydarzy , dlatego jestem zaniepokojony. Jestem nie tylko chodzi, ale zostały kopania, modląc się, a badania dla jasności w tej sprawie. A co znalazłem to niepokojące.
Więc pozostał nastrojony dla następnego stróża Cry GIANT wystawiać na tym "co, jeśli".

Będzie miał ponad cztery godziny w badania głębokości i studium Biblii, która będzie bardzo SHOCKING!

Do tego czasu, prosimy o modlitwę za moja rodzina i ja, bo wróg nie chce mi podzielić tę nadchodzącą informacji.

W swojej służbie,

Nathan Leal

Watchmana Cry


http://watchmanscry.com/?p=5662

jez ang
https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... nd+scandal.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 15:35 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 11 maja 2016, o 04:46 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Dla moich znajomych z Teksau obecne wybory to tragedia
Zawsze głosowali na republikanów widząc w nich gwarantów chrześcijańskiego charakteru USA
ale obecny kandydat jest zaprzeczeniem tych wartości wg nich
Mnie żal moich przyjaciół
ale może to ich nauczy by nie kojarzyć
ewangelizacji z działaniem politycznym
dla mnie oboje kandydatów to dwie strony tego samego medalu - przybliżenia się władzy antychrysta nad całym światem
wiec prostuję kolana niezależnie które z nich wygra

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 12 maja 2016, o 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Zawiele o nich nie wiem i nie śledze ,ale to czego się dowiaduję zastanawia czy
oni wszyscy ci WŁADCY tego świata
Czy oni nie sa jak ten 'apollo' uwikłani w tym samym .
Jesli ten jego salon jest faktycznie jego to znaczy ze sa chronieni prowadzeni
przez całe te zastepy okultyzmu.

Czego sie spodziewac ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 15 maja 2016, o 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
US Nationalism is Coming Amerykański nacjonalizm nadchodzi - Max Kolonko Mówi Jak Jest

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 16 maja 2016, o 06:46 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Nigdy w amerykańskiej historii prezydent – ani kandydat wielkiej partii politycznej na prezydenta – nie powiedział tego, co 5 maja 2016 roku w wywiadzie telewizyjnym ogłosił Donald Trump: Stany Zjednoczone pod jego władzą zmniejszą swój dług publiczny poprzez płacenie wierzycielom tylko ułamka wartości amerykańskich obligacji skarbowych. To taktyka biznesowa – częste u Trumpa taktyczne bankructwa – która nigdy nie była strategią państwową.

Dotąd Ameryka spłacała długi w pełni.
Zaczęła od całkowitej spłaty długów zaciągniętych na wojnę o niepodległość w XVIII wieku. Główny autor ówczesnej strategii Alexander Hamilton – sekretarz skarbu w administracji Jerzego Waszyngtona i twórca amerykańskiego systemu gospodarczego – przekonał Amerykanów, że spłacając wszystko, ich nowe państwo osiągnie nieograniczoną wiarygodność finansową i będzie mogło zawsze tanio pożyczać środki na rozwój.
Dzięki temu Stany Zjednoczone mogły na przykład pożyczyć na początku XIX wieku w Londynie pieniądze na kupno od Francji ziem między Mississippi a Pacyfikiem, bez których w XX wieku nie zbudowałyby supermocarstwa.

Amerykańskie obligacje skarbowe to największy składnik oficjalnych aktywów rezerwowych krajów świata.
Obniżenie realnej wartości tych obligacji spowodowałoby zapaść kursów amerykańskiego dolara wobec innych walut i złota.
Dolar w różnych postaciach – z obligacjami skarbowymi włącznie, obok depozytów bankowych i najrzadziej trzymanej gotówki – stanowi 64 procent wszystkich oficjalnych aktywów rezerwowych krajów świata poza złotem.
Druga co do znaczenia waluta – euro – ma w rezerwach walutowych udział ponad trzy razy mniejszy, wynoszący tylko 20 procent.
Dane o złocie są niepełne, a jego cena bardzo zmienna. Lecz w przybliżeniu wiadomo, że złoto to tylko 9 procent całości oficjalnych aktywów rezerwowych w świecie, a w Polsce tylko 4 procent.

Narodowy Bank Polski i inni polscy inwestorzy posiadają – według danych Departamentu Skarbu USA – jego obligacje na sumę ponad 30 miliardów dolarów amerykańskich. Całe aktywa rezerwowe NBP ze złotem włącznie są warte 105 miliardów dolarów.
Banki centralne wraz z innymi inwestorami w Chinach i Japonii mają amerykańskie obligacje skarbowe na sumy odpowiednio 1,25 i 1,13 biliona dolarów.
Cały świat nie licząc samych Stanów Zjednoczonych – na sumę 6,24 bilionów dolarów.

Wynikiem strategii zapowiedzianej przez Trumpa byłoby zniknięcie dużej części rezerw świata – także rezerw prywatnych w posiadaniu banków komercyjnych, innych przedsiębiorstw, funduszy inwestycyjnych i ogólnie inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych – więc zniszczenie światowego systemu finansowego.
To z kolei wywołałoby największą w dziejach globalną recesję i depresję realnej gospodarki: produkcji, handlu, konsumpcji, inwestowania w kapitał ludzki i kapitał fizyczny. Zatem również – kryzys cywilizacyjny z wysokim ryzykiem wojny światowej jak w latach 1929-1945.

Trump zepchnąłby Stany Zjednoczone ze szczytu na dno wiarygodności finansowej. Niezwykle rzadko państwa odmawiają spłaty całości swoich długów.
Dotąd w XXI wieku zdarzyło się to tylko dwa razy wśród krajów wysoko rozwiniętych gospodarczo.
Dziś jedynym nierozwiązanym problemem bankructwa państwa z tej grupy jest Grecja. Zbankrutowała na dnie zapaści gospodarczej spowodowanej między innymi – ale nie wyłącznie – przedwczesnym o dziesięciolecia wejściem do strefy euro.
Trwające od pięciu lat wielostronne negocjacje pod kierunkiem Europejskiej i Międzynarodowego Funduszu Walutowego doprowadziły do faktycznego pogodzenia się wierzycieli ze stratą co najmniej połowy wartości greckich obligacji.
Drugim przypadkiem była Argentyna – na samym początku XXI wieku przechodziła kryzys podobny do greckiego, ale potem spłaciła cały dług.

Podobnie – Rosja po swoim kryzysie gospodarczym z końca XX wieku.
Stany Zjednoczone prezydenta Trumpa dołączyłyby do Grecji, lecz nie wskutek wcześniejszych trudno odwracalnych błędów, a z wolnej woli, nadmiernej chciwości i braku podstawowej wiedzy o stosunkach międzynarodowych.

Zapowiedź Trumpa, chociaż cytowana i komentowana w najbardziej opiniotwórczych mediach amerykańskich – od „Wall Street Journal” do „New York Times” – nie sprowokowała wstrząsu na rynku globalnym.
Wyłącznie dlatego, że rynek globalny nie wierzy w zwycięstwo Trumpa w wyborach prezydenckich.
Prezydent Hillary Clinton podtrzyma strategię Hamiltona.



http://wpolityce.pl/swiat/292051-trump- ... tym-polski
_______

o zadłużeniu USA mówił Branham i mówił do czego to doprowadzi

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 1 czerwca 2016, o 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Hillary Clinton głosi jej miłość do islamu, co powiedziała jest niewiarygodny


CLINTON KOCHA islam ...



Islam kochający kandydat Demokratów na prezydenta Hillary Clinton boki z muzułmanami ... ponownie.

Tym razem użyła byłego prezydenta USA George'a W. Busha, aby bronić jej miłość do islamu.

"Chcę, aby nas, zwłaszcza nasze republikańskich znajomych przypomnieć, że George Bush miał rację," Clinton powiedział przedstawieniu przemówienia byłego prezydenta wykonany po 9/11.

"Wszyscy musimy stanąć przed ofensywą zapalnego, nienawistnych antymuzułmańskich retoryki" Clinton powiedział, mówiąc o proponowanym muzułmańskiego zakazu Trumpa.

Wiesz, nie tylko te komentarze wycięte przed wszystkim stawiamy na jak Amerykanie, ale są również niebezpieczne," ona
Ameryka została założona chrześcijańskich przekonań.
Ale ty nie wiesz, że słuchanie prezydenta Baracka Obamy i kandydata na prezydenta Hillary Clinton.

Raz po raz, w obliczu tragedii, Clinton i Obama mają pochodzić w obronie muzułmanów. Oni w zasadzie ignorowane ataki na chrześcijan.

"Chcę, aby nas, zwłaszcza nasze republikańskich znajomych przypomnieć, że George Bush miał rację," Clinton powiedział w niedawnym wystąpieniu przedstawieniu komentarz wykonane przez Busha w 2001 roku.

"Wszyscy musimy stanąć przed ofensywą zapalnego, nienawistnych antymuzułmańskich retoryki" Clinton kontynuowane.
"Wiesz, nie tylko te komentarze wycięte przed wszystkim stawiamy na jak Amerykanie są również niebezpieczne."

Clinton nie jest pierwszym, aby absurdalnego wniosku, że leczenie Amerykanów muzułmanów jest więcej obaw niż powtarzające się ataki terrorystyczne w naszym kraju w imię Allaha.

"Do wszystkich naszych muzułmańskich amerykańskimi braćmi i siostrami, to jest twój kraj zbyt" Clinton entuzjazmem zawarta.
"Jestem dumny, że Twój kolega amerykański."


Co sądzisz komentarzy Hillary?
Czy to jest jasne, jej priorytety są w złym miejscu? Ona będzie jeszcze większy bałagan niż w Białym Domu Obama zrobił?
http://www.jewsnews.co.il/2016/01/07/hi ... elievable/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 12 czerwca 2016, o 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Hillary Clinton, wymarzona kandydatka islamistów

Jan Piotrowski

Polskie media dość obszernie relacjonują wyścig do Białego Domu pomiędzy Hillary Clinton i Donaldem Trumpem, niemal zupełnie jednak pomijając kwestię ich stosunku do islamu.

Wiemy jeszcze co nieco o tym, co o muzułmanach myśli Trump, natomiast działania Clinton na polu relacji administracji Obamy z islamem są w głównych polskich mediach – z lewej, ale co dziwniejsze, również z prawej strony – białą plamą.
Nie tak dawno ukazał się na przykład w „Do Rzeczy” felieton Szewacha Weissa*, który napisał niemalże agitkę wyborczą pani Clinton, porównując ją do wizjonerki Margaret Thatcher.

Weiss, były ambasador Izraela w Polsce i poseł do Knesetu, powinien wiedzieć, wydawałoby się, że po Hillary Clinton może się spodziewać raczej sympatii do Hamasu, niż do jego ojczyzny.
Ale napisał tylko tyle, że „stała wówczas na czele Departamentu Stanu„ i że „republikanie z pewnością będą te rany rozdrapywać” – odnosząc się do tragedii w Benghazi (o której poniżej).

Amerykańskie główne media też przemilczają te kwestie, lub wybielają działania Clinton (za wyjątkiem może Fox News).
Prawicowy internet w USA jest jednak pełen faktów, które całkowicie dyskwalifikują byłą sekretarz stanu.

Dlaczego?

Przede wszystkim, zasłużyła się w dziedzinie tłumienia wolności słowa ręka w rękę z islamistami. W ramach tak zwanego Procesu Stambulskiego promowała zawzięcie rezolucję 16/18 ONZ, zredagowaną pod presją Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC), zmierzającą w swej istocie do penalizacji „obrażania” islamu.

Podobnie jak Barack Obama, popiera amerykańskich islamistów, promowała ekstremistyczne organizacje typu CAIR czy ISNA – z wzajemnością. Regularnie spotykała się z amerykańskimi zwolennikami Bractwa Muzułmańskiego i ekstremistami, takimi jak szef Muslim Public Affairs Council Salam al-Marayati. Była zwolenniczką formalnych kontaktów rządu z Bractwem.

Jest w dużej mierze odpowiedzialna za śmierć ambasadora Stevensa w Benghazi, bowiem Departament Stanu nie reagował na prośby konsulatu o wzmocnienie ochrony.
Clinton mataczyła w tej sprawie, kłamiąc (wraz z Obamą), że przyczyną ataku była spontaniczna reakcja „ludu” na film „Niewinność muzułmanów” – tymczasem wtedy już wiedziała od CIA, że był to zaplanowany atak dżihadystyczny. Gdy udowodniono jej kłamstwo, odpowiedziała: „A jakie to ma teraz znaczenie?!”.

Pojawiły się również dobrze udokumentowane oskarżenia, że Departament Stanu próbował zatrudnić do ochrony konsulatu w Benghazi zwolenników Al-Kaidy.

Jej doradczyni podczas kierowania Departamentem Stanu, Huma Abedin, jest blisko z Bractwem związana poprzez koligacje rodzinne.
Poza tym Abedin, pracując dla rządu, jednocześnie była zatrudniona w prywatnej fundacji Clintonów.

Stanowczo wspierała prezydenta Egiptu Mohameda Morsiego – skrajnego islamistę z Bractwa.
Była przeciwna jego obaleniu przez ludową rewoltę Egipcjan (wspartych potem przez wojsko). Egipcjanie na placu Tahrir wznosili transparenty „Obama wspiera terrorystów”.

Wiele z tych spraw można prawdopodobnie przypisać prywatnym interesom obojga Clintonów i ich związkom z prominentami z krajów muzułmańskich. Jak ujęła to kiedyś w liście do piszącego te słowa Katherine Gorka z think-tanku Westminster Institute: „Clintonowie od dawna chodzą do łóżka z szejkami z Bahrajnu czy Kataru”.

Kraje arabskie przekazały wiele milionów dolarów na rzecz Clinton Foundation.

Wygląda na to, że zwycięstwo Hillary Clinton w wyborach prezydenckich może być dla Stanów Zjednoczonych – w kontekście relacji amerykańsko – islamskich – wręcz niebezpieczne.


http://euroislam.pl/hillary-clinton-wym ... slamistow/

*

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 26 lipca 2016, o 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
walka o tron trwa nadal

ale co to jest nie mam pojęcia
..
What the Hell is That???



walka o tron trwa nadal

ale co to jest nie mam pojęcia jej głowa w spazmach a innych nie
jedna sie usmiecha inna jest przerażona.
czy tu Hilary to Hilary czy nie?

.
https://www.youtube.com/watch?v=SbdybREw1JI

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 1 sierpnia 2016, o 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Sarah Silverman says "I would kill Christ again"

i mysli ze jest wspaniała ? ale ona tylko 'zbiera zniwo ' z takich jak sama jest.
bedzie jeden snopek.
...

Sarah Silverman Is HEAVILY BOOED As She Back Hillary Clinton At 2016 DNC Philadelphia!!!!!


....
na nic sie zdało Sara nie pomogła Hillary ....

________________


- BERNIE!
W chwilę potem policja konfiskuje znaki No TPP oraz znaki z Bernim!
...

jakie to wszystko BRUDNE SKALANE , jeden depcze drugiego byle dorwac sie
do tronu .
Przeciez to juz postanowione kto bedzie a reszta to igrzyska dla motłochu.
BARNIE sie wycofał bo musiał miec tak nakazane i jego rola sie skonczyła.
....
a teraz kto więcej brudów wyciągnie ...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 12 września 2016, o 13:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Crooked Hillary Collapses, Falls (WITH CLOSE-UP!) at 9/11 event in NYC



zdrowa to ona nie jest -o co tutaj chodzi zeby wystawic taka kandydature
jako kontre dla trumpa to dziwne.
a co jakby nie dotrwała co maja wzamian zn kogo wzamian ?

moze z Hilary nie da sie juz wiele 'wycisnac' ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 14 września 2016, o 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
BREAKING Reports Hillary Clinton Dead | Get Ready For A Surpise Body Double

..
Hillary Clinton Health Issues Are A Hoax And Her Body Double Debacle - Obama 3rd Term President

.
http://www.rense.com/general96/damningobsv.htm

Potępiający obserwacje
Pokój ciała pozostawiając Apt

Jeff Rense
12.09.16

Uwaga - Jesteśmy po tej historii złamanie Świadek mimo woli Hillary Clinton.
Nasze źródło wysłane następujące odnośnie teledysku "Hillary, pozostawiając apt budynku Chelsea ... " Moje pytanie brzmi -?.
Gdzie jest nagranie Hillary przybyciu na budynku mieszkalnym Chelsea Ona dotarł tam znajduje się kawiarnia chodniku tuż obok że nikt nie dostał filmów Hillary przybyciu !?

WAS ma entourage wejściem?
Zsunęła się niepostrzeżenie ?!
(jest wysoce wątpliwe, Hillary, stan potencjalnie krytycznym trafił do Chelsea mieszkania "na odpoczynek". była prawdopodobnie brane do Najbliższy szpital i dał reanimacyjny. Gdyby tak było, jest ona wciąż w szpitalu?
Czy ona żyje?
WABC-TV powiedział, że umarła. jest to jedna z najlepszych stacjach amerykańskich
i że będzie to monumentalne error zrobić. my nie 't wiedzieć na pewno, czy Hillary Clinton jest żywy czy gdzie ona jest. - JR)



Tak, my mamy wierzyć Hillary w ciężkich - może zagrażać życiu - kryzys w medycynie, udał się do mieszkania córki, bez eskorty przez pielęgniarkę, asystent, doktor Secret Service? .
Wow Wszystko powiedziała kobieta, kiedy wyszło (wyższe niż latawcem - JR) było:
"Czuję się świetnie" i "To piękny dzień w Nowym Jorku!" i wsiadł do furgonetki podobnym. Wyszła z budynku sam ... bez pielęgniarka, bez asystenta i wiedziała dokładnie, gdzie nacisnąć zebrano po drugiej stronie ulicy.
Jedyny materiał filmowy na "boku Hillary ulicy" było to, że materiał filmowy, kiedy wchodził do vana.
Mój lokalny kanał 7 WABC-TV, NYC, że mogę oglądać codziennie rozgłaszania Breaking News na 11pm ostatniej nocy wiadomość, że zmarł Hillary!

See The WABC-TV wiadomościach - kliknij tutaj https://www.youtube.com/watch?v=uiYrlIZvMCc Dlaczego ona pozostać na tym, że apt. tylko jedną godzinę?
(Jak można "Hillary" pochodzą wyskoczył, szczęśliwy, zbyt szczęśliwy i praktycznie skoki i klikając jej obcasy w powietrzu - JR) dlaczego nie Chelsea - lub ktokolwiek - wyjdzie z nią poważnie chory matki, aby upewnić się dostała do van OK?

Bill i Chelsea nie będzie stać obok tego Świadek mimo woli.
Wszyscy wiedzą, tę kobietę "Theresa Barnwell ', nie istnieje.
Ponadto, gdy dwukrotnie przyszedł ciało z budynku miała na sobie torbę na ramię na prawej stronie, Hillary zawsze korzysta z lewej strony!
Kobiety zawsze mają preferowanego ramię.
http://bi.gazeta.pl/im/be/b2/12/z19606974IH,Hilary-Clinton.jpg
- See more at:
http://www.rense.com/general96/damningo ... RmvUZ.dpuf

____

co oni graja o co tu chodzi ?
jesli hilary nie zyje to kto ja zastąpi?
to kim jest ta osoba ? klon ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 14 września 2016, o 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Sobowtórka zastępuje Hillary Clinton?


Hillary Clinton przez swoje kłopoty zdrowotne musiała zatrudnić sobowtórkę?
Amerykańskie media aż huczą od plotek.
Zwolennicy teorii spiskowych podejrzewają, że kandydatka Partii Demokratycznej na prezydenta USA wynajęła dublerkę, po tym jak zasłabła w dniu rocznicy ataków na WTC. Sugerują nawet, że kilka godzin później zastąpiła ją aktorka Teresa Barnwell.
Internauci zwrócili uwagę, że "nowa" Hillary była o 10 lat młodsza i o wiele szczuplejsza.

Hillary Clinton podczas ostatniego publicznego wystąpienia została zastąpiona przez dublerkę? Internauci są o tym przekonani.
Po tym jak kandydatka na prezydenta USA. zasłabła w rocznicę ataków na World Trade Center, wyszło na jaw, że choruje na zapalenie płuc.
Wtedy Clinton udała się do domu swojej córki Chelsea, żeby wypocząć.
Po kilku godzinach wyszła z niego dziwnie odmieniona - szczuplejsza, z dłuższymi palcami, mniejszym brzuchem i większymi kośćmi policzkowymi.
Obserwatorzy zwrócili nawet uwagę, że tego dnia Hillary nosiła torebkę po innej stronie niż zwykle.

Kiedy fotoreporterzy pytali, jak się czuje, kandydatka odpowiadała:-
Czuję się świetnie.
To piękny dzień w Nowym Jorku.
Zwolennikom teorii spiskowych nie umknęły jednak zmiany w wyglądzie byłej pierwszej damy USA.
Dlatego podejrzewają, że zastąpiła ją sobowtórka - Teresa Barnwell, z którą w młodości była pierwsza dama chętnie pokazywała się publicznie.
Aktorka, która do złudzenia przypomina kandydatkę Partii Demokratycznej, skomentowała aferę na Twitterze.
Zaprzecza, że tego dnia była w Nowym Jorku.
https://pbs.twimg.com/media/CsJ5rsUXgAAZu1H.jpg

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hil ... ki/w5lprb1

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 15 września 2016, o 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
FAKE EXPOSED! Hillary Clinton At 911 Memorial With Doctor And Camerawoman


obejrzałam na duzym ekranie i co widze ?
Hilary niechce wsiadac do tego samochodu ona zapiera sie nogami a ta kobieta
trzyma ja pod reke zeby sie nie wyrwała co więcej , ten facet z prawej brutalnie
ja chce wrzucic Hilary zapiera sie i upada i wrzucaja ja do auta.
To nie lekarz to nie zasłabniecie to cos innego - aresztowanie ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 24 października 2016, o 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
3 debaty sa za nami jedna wart drugiej ,żenujące co sie mówi o kobietach
i to ktos kto ma kto zabiega o tron prezydenta .

Kto zasiadzie swiat dowie sie juz w listopadzie bo zakulisami juz wiedza
los został przeznaczony i nie ma odwołania .
Te moce ciemnosci musza sie niezle bawic emocjami gawiedzi .
Obrazek
,Obrazek
.................................................
Wybory prezydenckie w USA: Dawne kontakty Billa Clintona z Trumpem mogą pognębić Hillary

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a ... ,10635300/

:D:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pani prezydent z przepowiedni czy D.TRUMP
 Post Napisane: 27 października 2016, o 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Poważne ostrzeżenie Donalda Trumpa. Padły słowa o globalnym rządzie.

Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji

Czas rozliczenia ?

Mozliwe ,ale skoro ten czlowiek wie ze Clintonowie sa przestepcami nie powinien
tego zgłosic gdzie trzeba zamiast z nimi pijac i jadac ?

Nie wierze ,ze to co mówi nie mowi za przyzwoleniem - kogo ?
Nie wierze ,ze on ma troske o naród o ludzi i takie tam .... on raczej
przelicza na dolar ile wart czlowiek a nie zeby lepiej sie działo .
Tak czy tak wszystko zmierza ku koncowi za bezboznosc bedzie zapłata
i dziwie sie ze Chn tez chce cos n tym ugrac ?

jak beda sie tak żarli to Obama przejmie po raz 3 wladze przeciez Nobel zobowiazuje.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 października 2016, o 10:25 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL