Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » MISTYCYZM WSZELAKI » PROROCY PROROCTWA PRZEPOWIEDNIE




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: W obliczu zachodzących zmian na świecie
 Post Napisane: 20 września 2017, o 06:37 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Dzisiaj 20 wrzesnia 2017 roku.
Właczyłam wiadomosci poranne i dopiero co bylismy swiadkami znieszczeń wyowłanych huraganem IRMA o niezwykle rozległym zasiegu i 5 skali, a dzisiaj nowe informacje o trzęsieniu ziemi w Meksyku.
Od razy przypomnialy mi sie słowa Pana Jezusa:
Łk 13:4 "Albo czy myślicie, że owych osiemnastu, na których upadła wieża przy Syloe i zabiła ich, było większymi winowajcami niż wszyscy ludzie zamieszkujący Jerozolimę?"
Łk 13:5 "Bynajmniej, powiadam wam, lecz jeżeli się nie upamiętacie, wszyscy tak samo poginiecie."

Sprawiedliwy - sprawiedliwy w Bogu - nie musi sie obawiac. Sprawiedliwy ma twierdzę, ktora jest Pan Jezus Chrystus. Psalm 91

(1) Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego, (2) Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu ufam. (3) Bo On wybawi cię z sidła ptasznika I od zgubnej zarazy. (4) Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem. (5) Nie ulękniesz się strachu nocnegoAni strzały lecącej za dnia, (6) Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe. (7) Chociaż padnie u boku twego tysiąc,A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie. (8) Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych. (9) Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją, (10) Nie dosięgnie cię nic złegoI plaga nie zbliży się do namiotu twego, (11) Albowiem aniołom swoim polecił,Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich. (12) Na rękach nosić cię będą, Byś nie uraził o kamień nogi swojej. (13) Będziesz stąpał po lwie i po żmii, Lwiątko i potwora rozdepczesz. (14) Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, Wywyższę go, bo zna imię moje. (15) Wzywać mnie będzie, a Ja go wysłucham, Będę z nim w niedoli, Wyrwę go i czcią obdarzę, (16) Długim życiem nasycę go I ukażę mu zbawienie moje.

(Ks. Psalmów 91:1-16, Biblia Warszawska)

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 września 2017, o 06:37 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: W obliczu zachodzących zmian na świecie
 Post Napisane: 20 września 2017, o 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Trzesienie ziemi w Meksyku skala 7,1 zniszczenia wielkie ponad 250 0fiar ,ale jest też
nowa dama ,Maria która wieje w skali 5 a to bardzo wysoko Karaiby Porto Rico
Cos sie zazebia ledwo jedno sie skonczy zaczyna sie nowe i jak nie z Ziemi to z Nieba

A ludzie ,czy sie obudza ze snu duchowego ?
Zmiany zachodza w przyrodzie ale czy zachodza w ludziach czy raczej
jak w Objawieniu ,ze sie nie nawrócili.
Dzisiaj zaczyna sie Nowy Rok i jak to nazywaja Dzien Sądu .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: W obliczu zachodzących zmian na świecie
 Post Napisane: 20 września 2017, o 11:39 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Tak, to jest znamienne. I ciekawe, że Żydowski zawiera teraz aż 3 siódemki.
5777.
Bóg dał nam łaskę żyć w takim właśnie czasie.
Widzę, że Duch Boży pracuje nad nami wszystkimi, jak powiedział:
J 2:17 "Wtedy uczniowie jego przypomnieli sobie, że napisano: Żarliwość o dom twój pożera mnie."

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 września 2017, o 11:39 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » MISTYCYZM WSZELAKI » PROROCY PROROCTWA PRZEPOWIEDNIE


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL