Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: SYN Dawida
 Post Napisane: 24 września 2017, o 08:57 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Pozwalam sobie w tym miejscu Waszych rozważań zamieścić wypowiedz jednego bożego człowieka, którego osobiście bardzo sobie cenię :A. Wommacka


ROZUMIENIE PRAWDY

Ewangelia Łukasza 20:44 – Jeśli Dawid nazywa go Panem, to jakże może być jego synem?

EWANGELIA ŁUKASZA 20:41-44

Jezus wziął oczywistą sprzeczność z Pism i poprzez połączenie paradoksalnych twierdzeń (dotyczących człowieczeństwa i Boskości Chrystusa) wyciągnął prawdę, że Chrystus jest Bogiem w ludzkim ciele. Oba twierdzenia (fakt, że Jezus był synem Dawida, a jednak Panem Dawida) były jednocześnie właściwe.

To było prawdziwe, że Chrystus był synem Dawida i również prawdziwe było to, że Chrystus był Panem Dawida. To też oznaczało, że Chrystus był Bogiem. Jednak Chrystus nie był wyłącznie synem Dawida, albo tylko Panem Dawida. Aby dojść do całej prawdy, należało ze sobą połączyć je obie. Żadna prawda Słowa Bożego nie jest niezależna od pozostałych prawd Słowa Bożego.

Brak równoważenia jednej prawdy kolejną prawdą w kwestii interpretowania Pism, zwykle powoduje wiele sporów między ludźmi. Jedni spierają się, że wszystko jest z łaski, kiedy inni stanowczo twierdzą, że bez wiary nie można podobać się Bogu. Biblia uczy nas, że potrzebujemy obu, łaski i wiary, abyśmy byli zbawieni – nie jednej bez drugiej. To samo dotyczy wiary i uczynków oraz wielu innych prawd w Słowie Bożym. Błąd może być po prostu prawdą, którą przeniesiono w skrajność kosztem kolejnej prawdy.

Jedną z obaw wielu chrześcijan jest: „Skąd mogę wiedzieć, czy myślę i postępuję właściwie?”. Jeśli szukamy Pana z czystego serca i w jednym konkretnym celu, wtedy Pan pokaże nam to, co powinniśmy zmienić. Inaczej rzecz ujmując, wszystko, co musimy zrobić, to skupić się na Panu z czystym sercem, a On obiecuje, że pokaże nam każdy błąd, który popełnimy. Jedyni ludzie, którzy powinni bać się zwiedzenia, to ci, którzy nie szukają Pana z czystym i spójnym sercem.

Andrew Wommack

Mysle, że dochodzenie prawdy w kazdej biblijnej kwestii jest sprawą naszej relacji z Bogiem i tego jak bardzo ufamy i wierzymy Bogu, Jego Słowu, nawrt jesli nasz umysł nie jest w stanie pewnych rzeczy zgłębić.

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 września 2017, o 08:57 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 24 września 2017, o 09:49 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Amen!

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Łuk 20:44 – Jeśli Dawid nazywa go Panem, to jakże może być
 Post Napisane: 24 września 2017, o 10:46 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
to jest jak najbardziej w temacie
_Perła_ napisał(a):
Pozwalam sobie w tym miejscu Waszych rozważań zamieścić wypowiedz jednego bożego człowieka, którego osobiście bardzo sobie cenię :A. Wommacka


ROZUMIENIE PRAWDY

Ewangelia Łukasza 20:44 – Jeśli Dawid nazywa go Panem, to jakże może być jego synem?

EWANGELIA ŁUKASZA 20:41-44

Jezus wziął oczywistą sprzeczność z Pism i poprzez połączenie paradoksalnych twierdzeń (dotyczących człowieczeństwa i Boskości Chrystusa) wyciągnął prawdę, że Chrystus jest Bogiem w ludzkim ciele. Oba twierdzenia (fakt, że Jezus był synem Dawida, a jednak Panem Dawida) były jednocześnie właściwe.

To było prawdziwe, że Chrystus był synem Dawida i również prawdziwe było to, że Chrystus był Panem Dawida. To też oznaczało, że Chrystus był Bogiem. Jednak Chrystus nie był wyłącznie synem Dawida, albo tylko Panem Dawida. Aby dojść do całej prawdy, należało ze sobą połączyć je obie. Żadna prawda Słowa Bożego nie jest niezależna od pozostałych prawd Słowa Bożego.

Brak równoważenia jednej prawdy kolejną prawdą w kwestii interpretowania Pism, zwykle powoduje wiele sporów między ludźmi. Jedni spierają się, że wszystko jest z łaski, kiedy inni stanowczo twierdzą, że bez wiary nie można podobać się Bogu. Biblia uczy nas, że potrzebujemy obu, łaski i wiary, abyśmy byli zbawieni – nie jednej bez drugiej. To samo dotyczy wiary i uczynków oraz wielu innych prawd w Słowie Bożym. Błąd może być po prostu prawdą, którą przeniesiono w skrajność kosztem kolejnej prawdy.

Jedną z obaw wielu chrześcijan jest: „Skąd mogę wiedzieć, czy myślę i postępuję właściwie?”. Jeśli szukamy Pana z czystego serca i w jednym konkretnym celu, wtedy Pan pokaże nam to, co powinniśmy zmienić. Inaczej rzecz ujmując, wszystko, co musimy zrobić, to skupić się na Panu z czystym sercem, a On obiecuje, że pokaże nam każdy błąd, który popełnimy. Jedyni ludzie, którzy powinni bać się zwiedzenia, to ci, którzy nie szukają Pana z czystym i spójnym sercem.

Andrew Wommack

Mysle, że dochodzenie prawdy w kazdej biblijnej kwestii jest sprawą naszej relacji z Bogiem i tego jak bardzo ufamy i wierzymy Bogu, Jego Słowu, nawrt jesli nasz umysł nie jest w stanie pewnych rzeczy zgłębić.

polecam naszemu forumowemu Tomkowi... bardzo dobrze wyjasnione.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 10:27 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi, pomijajac to czy to wedlug Ciebie jest w temacie czy nie,
chce zapytac tylko o to - czy mozesz powiedziec na to co Perla zacytowala - amen ! ?,
czy nie zgodzisz sie z tym powyzszym ?

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łuk 20:44 – Jeśli Dawid nazywa go Panem, to jakże może b
 Post Napisane: 26 września 2017, o 11:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Amen ,zobowiazuje do zrozumienia albo niech sie tak stanie wiec póki co nie powiem.
Jesli Jeszua mówi lub pyta Jak moze byc synem Dawida skoro sam Dawid
nazywa Go Adnonai.
A to jednoznacznie oznaczało ,ze Dawid nazwa GO ,YHVH.

To trzeba zrozumiec znaczenie ,ze jest SYNEM Dawida w jakim znaczeniu ?
Skoro mówi ze był przed Abrahamem to był i przed/zanim był Dawid.
Wommacka ,tego nie wyjasnia to zamalo jak na sługe Bozego czy on na pewno wie co to naczy? .
__________
to by pasowało na osobny temat ,ale nie juz tu bedzie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łuk 20:44 – Jeśli Dawid nazywa go Panem, to jakże może b
 Post Napisane: 26 września 2017, o 11:30 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
Amen ,zobowiazuje do zrozumienia albo niech sie tak stanie wiec póki co nie powiem.
to bardzo przykre, ze nie mozesz powiedziec amen, ale dziekuje za odpowiedz.
Cytuj:
Amen ,zobowiazuje do zrozumienia
ujelas to tak, ze wychodzi z tego, ze nie rozumiesz i nie chcesz zrozumiec.

ale on to bardzo dobrze i prosto wyjasnia, mialam nadzieje, ze zrozumiesz i bedziesz w stanie powiedziec - amen!

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
noto prosze jeszcze raz i wyjasnij co on takiego powiedział ?

Cytuj:
EWANGELIA ŁUKASZA 20:41-44

Jezus wziął oczywistą sprzeczność z Pism i poprzez połączenie paradoksalnych twierdzeń (dotyczących człowieczeństwa i Boskości Chrystusa) wyciągnął prawdę, że Chrystus jest Bogiem w ludzkim ciele. Oba twierdzenia (fakt, że Jezus był synem Dawida, a jednak Panem Dawida) były jednocześnie właściwe.


Jezus wział.... i połaczył.... i wyciagnał ....
a to ,ze był JEST Bogiem z wygladu człowiekiem ....to chyba oczywiste
przeciez to my jestesmy na Jego podobienstwo ...
w ludzkim ciele to juz jego dodatek i wielu innych i nie wiem po co chyba sami nie wiedza a moze nakaz ?
pytam co naczy ze był Synem Dawida ,co to znaczy bo moze tylko Zydzi wiedza?


Cytuj:
To było prawdziwe, że Chrystus był synem Dawida i również prawdziwe było to, że Chrystus był Panem Dawida.
To też oznaczało, że Chrystus był Bogiem.
Jednak Chrystus nie był wyłącznie synem Dawida, albo tylko Panem Dawida.
Aby dojść do całej prawdy, należało ze sobą połączyć je obie.
Żadna prawda Słowa Bożego nie jest niezależna od pozostałych prawd Słowa Bożego.


no niedowiary to było prawdziwe ale nadal nie wyjasnia ZNACZENIA ze nazwany jest
Synem Dawida .
dla mnie to jego twierdenie to masło maslane a ja oczekuje konkretów ,co znaczy Syn Dawida ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 12:23 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
przede wszystkim noemi, Twoje podejscie jakies takie ironiczne, zeby nie powiedziec szydercze; cytuje - "no niedowiary to było prawdziwe....", oraz na poczatku wyciagniecie trzech slow z kontekstu, jest moim zdaniem bardzo nie na miejscu, tak, ze odchodzi w tym momencie ochota dalszej dyskusji z Toba, ktorej nawet nie zamierzalam prowadzic wogole, a wrecz robi mi sie niedobrze, wybacz szczerosc, by Ci tlumaczyc cokolwiek.
Pozatym wiele razy bylo walkowane, wiecej nie ma sensu tym bardziej przy takiej postawie z Twojej strony. Bylo by zbednym biciem piany i zgorszeniem(dla mnie juz jest) zamiast zbudowaniem.
Nie mam zamiaru Cie przekonywac, chcialam jedynie upewnic sie jak stoisz teraz.
Dalas odpowiedz, takze dziekuje.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszka dlaczego mam rozpatrywac mini twierdzenie W. moze to zadawala kogos ale mnie ,nie.
Nie ma sie co irytowac jesli juz to lepiej poszukac co inni maja do powiedzenia
moze sensowniej wyjasniaja dlaczego slepy Zyd wołał ,Synu Dawida ..a to moze
tylko Zyd .
Chcesz mnie przekonac do powrotu do katolicyzmu ich nauki sa niebiblijne?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 12:42 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi jeszcze raz;
agnieszka napisał(a):
... dalszej dyskusji z Toba, ktorej nawet nie zamierzalam prowadzic wogole,...
Pozatym wiele razy bylo walkowane, wiecej nie ma sensu...
Bylo by zbednym biciem piany...
Nie mam zamiaru Cie przekonywac, chcialam jedynie upewnic sie jak stoisz teraz.
Dalas odpowiedz, takze dziekuje.


Dla mnie wszystko jest zrozumiale.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 13:39 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
zastanowiłas sie komu Jeszua zadał pytanie kto odpowiadał , ze jest Synem Dawida ?
nie trzeba sie zastanawiac jest jasno napisane.
Cytuj:
a jesli oni nie potrafili dac należytej odpowiedzi to hmm na pewno ja jak do tej
pory jeszcze nie trafiłam na na trafna odpowiedz.
wychodzi na to, ze jedynie Ty masz odpowiedz, wiec poucz prosze. jaka powinna byc odpowiedz skoro Wommack , ani nikt inny tego nie potrafi wyjasnic.
Co to znaczy, ze jest Synem Dawida ?

prosze Cie bardzo o uczciwa rozmowe skoro dalej to ciagniesz, bo inaczej szkoda czasu.

Twoje pytanie jest proste; Co to znaczy, ze jest Synem Dawida ?
prosze o konkretna prosta odpowiedz.
to znaczy, ze ...
poucz mnie prosze...

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszko niestety nie mam jeszcze odpowiedzi o ile pamietam cos tam we wczesniejszych postach pisałam ale ja sama oczekuje na o wiele więcej.
tu sie wszystko zaczyna od Dawida o jego namaszczenia na Króla od obietnicy
jaka otrzymał od calej tej historii.
to ze Jeszua urodził sie z linii Dawidowej to wiemy,ze Miriam była z tej linii rodowej,ale to chodzi o cos wiecej o to ,ze Dawid wskauje na Mesjasza.

Nie wiem jakie jest znaczenie Syn Dawida ale na pewno nie takie jak to chrzescijanie
podaja,ze był Synem fizycznym i Duchowym.

Jesli Jeszua powołuje sie na SŁOWA- Ja Jestem KORZEN i odrosl Dawidowa.

to o czym On mówi ?
nie wiem a jesli wiem , to nie wiem ,ze wiem.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 14:27 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
dziekuje noemi za odpowiedz i , ze przyznalas, ze nie wiesz.

noemi napisał(a):
agnieszko niestety nie mam jeszcze odpowiedzi o ile pamietam cos tam we wczesniejszych postach pisałam ale ja sama oczekuje na o wiele więcej.
tu sie wszystko zaczyna od Dawida o jego namaszczenia na Króla od obietnicy
jaka otrzymał od calej tej historii.
to ze Jeszua urodził sie z linii Dawidowej to wiemy,ze Miriam była z tej linii rodowej,ale to chodzi o cos wiecej o to ,ze Dawid wskauje na Mesjasza.

Nie wiem jakie jest znaczenie Syn Dawida ale na pewno nie takie jak to chrzescijanie
podaja,ze był Synem fizycznym i Duchowym.

Jesli Jeszua powołuje sie na SŁOWA- Ja Jestem KORZEN i odrosl Dawidowa.

to o czym On mówi ?
nie wiem a jesli wiem , to nie wiem ,ze wiem.


chce Ci jednak zwrocic uwage na jedna rzecz;
jesli mowisz, ze nie wiesz, to nie mozesz twierdzic, ze nie jest tak jak inni mowia, bo wtedy stawiasz swoja niewiedze i brak poznania jako wiedze i poznanie.
Tak mozesz jedynie twierdzic gdy bedziesz pewna na 100%, ze masz co do tego wlasciwe poznanie.
Zycze wiec wlasciwego poznania cobysmy mogly sie kiedys zgodzic.

TO JEST WAZNE !

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 26 września 2017, o 22:10 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
estera napisał(a):
Witam wszystkich dyskutujących bardzo serdecznie,chciałam powiedzieć,że dzięki Panu Bogu wracam na forum do dyskusji o Ciele Pana Jezusa Chrystusa.Jak znajdę wolne chwile,to się dołączę.
Chciałam przypomnieć,że wierzę,że Pan Jezus Chrystus to Bóg Wszechmogący objawiony w Ciele,który czyli On to Ciało tylko do naszego podobne przyniósł z Nieba,chciałam przypomnieć,że Pan Jezus Chrystus jako Syn Człowieczy jest drugim Adamem,czyli do utworzenia Ciała Pana Jezusa Bóg Duch Święty nie potrzebował nic i nikogo,On od Marii nie wziął nic oprócz miejsca w jej łonie .

czuje sie przywitana :) dobry wieczor :)
to moze Ty estero odpowiesz noemi,bo pytala i przyznala, ze nie wie co to znaczy, ze Pan Jezus Chrystus jest Synem Dawida, a ja z ciekawosci poslucham/poczytam. :)

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA (sarx)-Nie z maryji
 Post Napisane: 27 września 2017, o 08:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
oj agnieszko _
estera pisze o dyskusji na temat CIAŁA Jezusa Chrystusa ,ze jest z Nieba
moze jej posłuchasz ku uwierzeniu ?
a co do Syna Dawida ,to juz napisałam ,ze na to pytanie nie potrafili odpowiedziec
ci którym zadał pytanie Jakze moze byc Synem Dawida skoro sam Dawid nazywa
go Panem.
Póki co nikt nie dał odpowiedzi a takie jak W dał to sie wczytaj
maslo maslane ,poprostu
___________


-chyba trzeba wydzielic nowy temat.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 września 2017, o 08:47 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL