Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:04 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
agnieszka napisał(a):
_Perła_ napisał(a):
(RP napisał(a):
......... Gdy byłem w Radzimowicach psycholog SJ niewierzący w nowe narodzenie mówił memu ojcu gdy pytał czemu mnie nie leczą ,ze nic ze mna nie będzie -a ja narodziłem się na nowo w dole .Bóg zabrał mi alkohol nikotynę komunizm ateizm i samobójcze próby .a ten sam psycholog jak spotkałem go kilka lat potem i zaprosiłem do domu gdy poznał mnie moje dzieci i żonę w normalnym życiu przyznał że nie rozumie jak to się stało i stwierdził on SJ ,ze to chyba cud wiec ja w psychologii nie upatruje zbawienia


Ano wlasnie - w psychologii zbawienia NIE MA!
Psychologia może opisać duszę, zachowania. A kto jest LEKARZEM dusz? Kto jest ZBAWICIELEM dusz?
Po przeczytaniu tej osobistej oceny jednego usera, wobec noemi, mam naprawdę niesmak.
Powiem tylko, że KAŻDY moze postapić według nowego człowieka, albo według starego.
Jednak takie publiczne wartościowanie i to personalne na forum - bardzo mi sie nie podoba!

Perlo, nie zwracajac sie do mnie osobiscie, a piszac o mnie "jednego usera" pokazujesz pogarde wobec mnie.
To nie jest postepowanie wedlug nowego czlowieka.
Ponadto sama zamieszczlas tutaj psychologiczne nauki nienarodzonej na nowo kobiety.
Takze prosze sie opamietac i wyjac belke z wlasnego oka.
Wybacz, ze na tym zakoncze korespondencje z Toba w tym temacie jesli dalej beda toba kierowaly uczynki ciala i stary czlowiek.




No i mamy klasyczny przyklad niezrozumienia i brania wszystkiego do siebie. Szkoda, ze dobrze zaczełas powrót na Forum, a teraz zaczynasz swoje stare zagrywki, osądzanie i manipulowanie. Wolalabys, zebym zamiast "jednego usera" wymieniła Twój nik? Nie pomyslas, ze może to nie brak szacunku, jak myslisz, ale wręcz przeciwnie, niechec aby Ciebie urazic. Wyraziłam swoje zdanie, ze nie podoba mi sie to co robisz w tym wątku - Twoje osobiste wycieczki, podlizywanie sie noemi i osądy. Teraz pisze wprost do Ciebie, żebys postarała sie trzymac fason, tak, jak na początku starałas się.

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:04 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:10 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Wolalabym Perlo zebys sie zwrocila do mnie imiennie, bo przeciez wskazywalas na moj post konkretnie i powiedziala do mnie, a nie obok mnie wszem i wobec .
Moglabys tez na priv. jak to sama sugerowalas, ze ja tak powinnam. :ugeek:
i nie sadz mnie wedlug siebie, prosze, ze sie noemi przymilam :) , a swoja xxx rade co do tzrymania fasonu zachowaj dla siebie. Mnie w to nie mieszaj,xxx

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 26 września 2017, o 10:30 przez noemi, łącznie edytowano 1 raz
bez prowokowania bardzo prosze


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Jeszcze do noemi jedno, wbrew paranoicznym osobowosciom tutaj i ich paranoicznym glosom , ani sie Tobie nie przymilam, tylko widze dobre strony,biore jako pozytywy o ktorych mowie, ani Cie nie atakuje tylko widze tez te mniej dobre strony, na ktore tez wskazalam.
prosilam o rozwage czy nie mam racji i zrobieie z tym co uwazasz.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:44 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lipca 2012, o 16:35
Posty: 746
agnieszka napisał(a):
wbrew paranoicznym osobowosciom tutaj i ich paranoicznym glosom




Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszka napisał(a):
noemi napisał(a):
alez wiem o czym pisze
chodzi o Dominika (znasz go przeciez) i to co pisze w swoim art. p/t. milosc nie mysli nic zlego/nie zaklada zlych inttecji i jak reaguje stara natura, a jak nowa, a dalej piszesz;
Cytuj:
tylko ,ze oni szufladkuja tak sprytnie ,ze mało to sie połapie
no tu masz ten przyklad wlasnie;

"Podstawową cechą, na której ludzie budują swoje relacje z innymi jest ufność i przekonanie, że generalnie ludzie są dobrzy, nie są bezinteresownie wrodzy i nie mają z natury ukrytych, negatywnych motywów działania. Podstawową cechą osobowości paranoicznej jest nieufność. Zachowania nawet przyjazne, osobowość paranoiczna traktuje nieufnie, dostrzegając podstęp, złe zamiary i chęć wykorzystania. Z tego powodu osoby paranoiczne przejawiają skrytość, czujność i dystans wobec innych. Nieadekwatnie interpretując rzeczywistość, imputują innym złe zamiary i motywy działania, stosując ten mechanizm również wobec starych znajomych. Analizując drobiazgowo najbardziej niewinne zdarzenia doszukują się informacji potwierdzających ich interpretację i konstruują paranoiczną rzeczywistość o charakterze spiskowym. Nasilający się z tego powodu lęk, wzmaga czujność i dysfunkcjonalne postrzeganie rzeczywistości, tworząc zasadę błędnego koła. Myśli paranoiczne krążą nieustannie pogłębiając poczucie skrzywdzenia i odkrywając kolejne warstwy intryg, których zawsze są ofiarą. Osobowość paranoiczna przewlekle przeżywa urazy, których nie potrafi wybaczać. Nie stara się weryfikować rzeczywistości, lecz poszukuje potwierdzenia trafności swoich ksobnych, paranoicznych interpretacji. Nie stawia hipotez i nie weryfikuje ich, lecz dąży do wykrycia i udowodnienia istniejącego spisku przeciwko niemu. Tym samym podstawowym problemem poznawczym osobowości paranoicznej nie jest percepcja, lecz interpretacja rzeczywistych bodźców.
Osobowość paranoiczna te same bodźce odbiera w ten sam sposób, co inni, lecz przetwarza je w zupełnie odmienny sposób, ponieważ przetwarza je w celu wykrycia spisku.
Myślenie paranoiczne nie jest logiczne, dedukcyjne czy bezstronne. Jest procesem śledczym, poszukującym ukrytej prawdy, drugiego dna złych intencji ludzi

noemi, bardzo wiele razy wyciagasz same negatywne rzeczy doszukujac sie spisku z czegos co jest pozytywne, budujace i pouczajace, zauwazylam jak np. z art. Dominika.
Potrafisz tez inaczej, potrafisz byc otwarta, przynajmniej probujesz, ale zaraz pojawiaja sie glosy paranoiczne , ktore kaza ci wrocic na ta zla droge, czasto im ulegasz, a czasem nie, ale zachwieja Toba.


Wiem noemi, ze mnie lubisz, ze cieszysz sie, ze jestem na forum i nie chcialabys raczej zebym odeszla, cieszylas sie zawsze gdy wracalam choc nie pokazywalas tego, lubilas byc ze mna na czatoniku, chociazby we dwie :) tylko sluchajac piesni :), od zawsze tak mialas w sumie, a jednak od zawsze tyle nieporozumiem z powodu takiej wlasnie postawy podsycanej przez inne paranoiczne glosy; "a moze ona jednak nie ma dobrych zamiarow, chce zaatakowac, skrzywdzic itp. a nawet ATAKUJE, bo mowi jakies krytyczne zdanie" .

Prosze nie obraz sie, ze tutaj pokazalam to akurat na Twoim konkretnym przykladzie. Przemysl czy nie mam racji i zrob z tym co uwazasz. :)

agnieszko a gdynym to ja zamiesciła ten post jak myslisz kto by go odebrał ze to w niego uderza ?
Powiem w miare mam nadzieje zrozumiale .
agnieszko to taki mój Bozy Dar ,ze widze wyłapuje TO co innym umyka uwadze
ze nie widza tego co mnie jest dane zobaczyc.
Bo wiesz tak juz jest ,ze MIŁYMI POWABNYMI słówkami zwodzi sie serca
PROSTAKÓW.
A moje To co dominik podaje a to co przemyca jako program to dwie rózne sprawy.
Podobnie robia wszyscy kaznodzieje którzy przemycaja nauki Matki Romy w ponizeniu majac SŁOWO Biblii.
agnieszko ciesze sie ze jestes a na czatoniku słuchałam z toba piesni bo dlaczego
Nie ?
Badz jak byłas w pierwszych postach po przerwie i bedzie Ok.
psychologie zostawmy ludziom tego świata.
.
Widzisz moje serce jest Obrzezane nie trzyma urazy nie ma w nim paranoi .
Przyszłas jestes i jest dobrze , i bedzie mam nadzieje i nie dasz sie sprowokowac
do prowakacji.
na powyzsze wielkimi literami paranoiczne teksty jakiegos paranoika nie bede odpowiadac analizowac bo SZKODA CZASU.
Cenie sobie Bozy Pokój/SZALOM i z wami niech tez bedzie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 08:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszka napisał(a):
Jeszcze do noemi jedno, wbrew paranoicznym osobowosciom tutaj i ich paranoicznym glosom , ani sie Tobie nie przymilam, tylko widze dobre strony,biore jako pozytywy o ktorych mowie, ani Cie nie atakuje tylko widze tez te mniej dobre strony, na ktore tez wskazalam.
prosilam o rozwage czy nie mam racji i zrobieie z tym co uwazasz.

alez oczywiscie agnieszko nie mam co do tego żadnych złudzen. ;>

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:04 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
agnieszka napisał(a):
noemi napisał(a):
alez wiem o czym pisze
chodzi o Dominika (znasz go przeciez) i to co pisze w swoim art. p/t. milosc nie mysli nic zlego/nie zaklada zlych inttecji i jak reaguje stara natura, a jak nowa, a dalej piszesz;
Cytuj:
tylko ,ze oni szufladkuja tak sprytnie ,ze mało to sie połapie
no tu masz ten przyklad wlasnie;

"Podstawową cechą, na której ludzie budują swoje relacje z innymi jest ufność i przekonanie, że generalnie ludzie są dobrzy, nie są bezinteresownie wrodzy i nie mają z natury ukrytych, negatywnych motywów działania. Podstawową cechą osobowości paranoicznej jest nieufność. Zachowania nawet przyjazne, osobowość paranoiczna traktuje nieufnie, dostrzegając podstęp, złe zamiary i chęć wykorzystania. Z tego powodu osoby paranoiczne przejawiają skrytość, czujność i dystans wobec innych. Nieadekwatnie interpretując rzeczywistość, imputują innym złe zamiary i motywy działania, stosując ten mechanizm również wobec starych znajomych. Analizując drobiazgowo najbardziej niewinne zdarzenia doszukują się informacji potwierdzających ich interpretację i konstruują paranoiczną rzeczywistość o charakterze spiskowym. Nasilający się z tego powodu lęk, wzmaga czujność i dysfunkcjonalne postrzeganie rzeczywistości, tworząc zasadę błędnego koła. Myśli paranoiczne krążą nieustannie pogłębiając poczucie skrzywdzenia i odkrywając kolejne warstwy intryg, których zawsze są ofiarą. Osobowość paranoiczna przewlekle przeżywa urazy, których nie potrafi wybaczać. Nie stara się weryfikować rzeczywistości, lecz poszukuje potwierdzenia trafności swoich ksobnych, paranoicznych interpretacji. Nie stawia hipotez i nie weryfikuje ich, lecz dąży do wykrycia i udowodnienia istniejącego spisku przeciwko niemu. Tym samym podstawowym problemem poznawczym osobowości paranoicznej nie jest percepcja, lecz interpretacja rzeczywistych bodźców.
Osobowość paranoiczna te same bodźce odbiera w ten sam sposób, co inni, lecz przetwarza je w zupełnie odmienny sposób, ponieważ przetwarza je w celu wykrycia spisku.
Myślenie paranoiczne nie jest logiczne, dedukcyjne czy bezstronne. Jest procesem śledczym, poszukującym ukrytej prawdy, drugiego dna złych intencji ludzi

noemi, bardzo wiele razy wyciagasz same negatywne rzeczy doszukujac sie spisku z czegos co jest pozytywne, budujace i pouczajace, zauwazylam jak np. z art. Dominika.
Potrafisz tez inaczej, potrafisz byc otwarta, przynajmniej probujesz, ale zaraz pojawiaja sie glosy paranoiczne , ktore kaza ci wrocic na ta zla droge, czasto im ulegasz, a czasem nie, ale zachwieja Toba.


Wiem noemi, ze mnie lubisz, ze cieszysz sie, ze jestem na forum i nie chcialabys raczej zebym odeszla, cieszylas sie zawsze gdy wracalam choc nie pokazywalas tego, lubilas byc ze mna na czatoniku, chociazby we dwie :) tylko sluchajac piesni :), od zawsze tak mialas w sumie, a jednak od zawsze tyle nieporozumiem z powodu takiej wlasnie postawy podsycanej przez inne paranoiczne glosy; "a moze ona jednak nie ma dobrych zamiarow, chce zaatakowac, skrzywdzic itp. a nawet ATAKUJE, bo mowi jakies krytyczne zdanie" .

Prosze nie obraz sie, ze tutaj pokazalam to akurat na Twoim konkretnym przykladzie. Przemysl czy nie mam racji i zrob z tym co uwazasz. :)

agnieszko a gdynym to ja zamiesciła ten post jak myslisz kto by go odebrał ze to w niego uderza ?
ten post byl akurat do Ciebie i o Twoich wypowiedziach, anie uderzylo Cie tak jak to innych uderzylo jak widac. :wink:
Cytuj:
Powiem w miare mam nadzieje zrozumiale .
agnieszko to taki mój Bozy Dar ,ze widze wyłapuje TO co innym umyka uwadze
ze nie widza tego co mnie jest dane zobaczyc.
masz prawo miec swoje zdanie, ale inni tez widza.
Cytuj:
Bo wiesz tak juz jest ,ze MIŁYMI POWABNYMI słówkami zwodzi sie serca
PROSTAKÓW.
dlatego moje tez nie zawsze sa powabne i o to pretensje.
Cytuj:
A moje To co dominik podaje a to co przemyca jako program to dwie rózne sprawy.
Podobnie robia wszyscy kaznodzieje którzy przemycaja nauki Matki Romy w ponizeniu majac SŁOWO Biblii.
masz prawo miec swoje zdanie
Cytuj:
agnieszko ciesze sie ze jestes a na czatoniku słuchałam z toba piesni bo dlaczego
Nie ?
no wlasnie, ja natomiast nie chodzilam do Ciebie tym bardziej gdy bylas sama, ale ja Ci to poczytuje ku dobremu , wlasnie.
Cytuj:
Badz jak byłas w pierwszych postach po przerwie i bedzie Ok.
czlowiek sie rozwija , takze nie obiecuje . :)
Cytuj:
psychologie zostawmy ludziom tego świata.
jak juz mowilam pani Perla tez dawala psychologiczne nauki., ale juz sie wyjasnilo dlaczego taka wrzawa tym razem.
.
Cytuj:
Widzisz moje serce jest Obrzezane nie trzyma urazy nie ma w nim paranoi .
to dobrze.
Cytuj:
Przyszłas jestes i jest dobrze , i bedzie mam nadzieje i nie dasz sie sprowokowac
a no nie daje sie.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:07 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
agnieszka napisał(a):
Jeszcze do noemi jedno, wbrew paranoicznym osobowosciom tutaj i ich paranoicznym glosom , ani sie Tobie nie przymilam, tylko widze dobre strony,biore jako pozytywy o ktorych mowie, ani Cie nie atakuje tylko widze tez te mniej dobre strony, na ktore tez wskazalam.
prosilam o rozwage czy nie mam racji i zrobieie z tym co uwazasz.

alez oczywiscie agnieszko nie mam co do tego żadnych złudzen. ;>

no to sie ciesze, i tym optymistycznym akcentem mozemy zakonczyc temat. :)

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:40 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lipca 2012, o 16:35
Posty: 746
Powtórzę raz jeszcze.
Cały temat to prowokacja Agnieszki.
Niewdzięcznie też wykorzystała artykuł MieczDucha bo gdyby chciała to zrobić szczerze, uczciwie,przyjacielsko to zapodałaby go w miejscu do tego przeznaczonym.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:43 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi, jeszcze odnosnie tego co napisalas;
Cytuj:
Badz jak byłas w pierwszych postach po przerwie i bedzie Ok.

W pierwszych postach rozmawialam jedynie z Tomkiem :), ale z Tomkiem zakonczylismy temat.
teraz bede rozmawiac tylko chyba z Toba. :)
a nie jest jeszcze whitedove...

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:48 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Cytuj:
jak juz mowilam pani Perla tez dawala psychologiczne nauki., ale juz sie wyjasnilo dlaczego taka wrzawa tym razem.


Akurat ta "pani psycholog" jest osobą wierzącą.

Agnieszko, przepraszam Ciebie, za okreslenie "pewien user", będę pamiętać, zeby zwracac się do ciebie po niku. Wybacz mi.

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cytuj:
agnieszko ciesze sie ze jestes a na czatoniku słuchałam z toba piesni bo dlaczego
Nie ?
..
.
Cytuj:
no wlasnie, ja natomiast nie chodzilam do Ciebie tym bardziej gdy bylas sama, ale ja Ci to poczytuje ku dobremu , wlasnie.


to fakt ty nie chodziła do mnie gdy byłam sama ,o czym to swiadczy?
ale skad wiesz,ze byłam sama hmmm?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 09:56 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
Cytuj:
agnieszko ciesze sie ze jestes a na czatoniku słuchałam z toba piesni bo dlaczego
Nie ?
..
.
Cytuj:
no wlasnie, ja natomiast nie chodzilam do Ciebie tym bardziej gdy bylas sama, ale ja Ci to poczytuje ku dobremu , wlasnie.


to fakt ty nie chodziła do mnie gdy byłam sama, o czym to swiadczy?
to powinna byc rozmowa na priv. juz jesli naprawde nie wiesz i chcialabys sie dowiedziec.
Swiadczy o tym, ze nie przychodzilam cie atakowac i nigdy nie robilam tego wobec nikogo.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 26 września 2017, o 10:06 przez agnieszka, łącznie edytowano 1 raz

Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 10:02 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
_Perła_ napisał(a):
Cytuj:
jak juz mowilam pani Perla tez dawala psychologiczne nauki., ale juz sie wyjasnilo dlaczego taka wrzawa tym razem.


Akurat ta "pani psycholog" jest osobą wierzącą.

Agnieszko, przepraszam Ciebie, za okreslenie "pewien user", będę pamiętać, zeby zwracac się do ciebie po niku. Wybacz mi.


Widzisz to nie chodzi o fason, choc fason tez wazny.
oczywiscie, ze wybaczam.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 26 września 2017, o 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
I tak dobrnelismy do wyczerpania tematu o paranoi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 września 2017, o 10:32 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL