Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TOKSYCZNI LUDZIE - 8 cech... + jak ich rozpoznawać | jak
 Post Napisane: 27 września 2017, o 02:09 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
_Perła_ napisał(a):
To jest raczej prawidłowość statystyczna, ze ludzie, którzy mają sami ze soba kłopoty, ida na psychologie i/lub psychiatrię, zeby sobie poradzic własnie ze swoimi problemami.
Jesli nie studiuja na uczelni, to przynajmniej grzebia po internecie, zeby sie poprzygladac jakie problemy mają inni ludzie, którzy stwarzaja nam problemy. Spotkałam sie z tym bardzo często.
i nastepnie zamiast zobaczyc w tym siebie, obsmarowywujesz Siostre w Chrystusie, dziwujesz sie jej, nasuwaja Ci sie slowa o nowym narodzeniu przy tym, tylko najbardziej tragiczne w tym wszystkim jest wlasnie to, ze wlasnej beli w oku nie widzisz, ze sama grzebiesz w internecie po psychologiczne nauki, w ktorych jak twierdzisz zbawienia nie ma, imputujac innym, ze tam zbawienia szukaja i sugerujac swojej Siostrze w Chrystusie, ktora obsmarowalas ze powinna sie znowu na nowo narodzic ? a siebie oczywiscie wychwalajac;
Cytuj:
I wyobrażcie sobie, ze tylko niektóre osoby były niewierzące. Niestety znam tez takie osoby wierzące.
Na przykład jedna moja siotra w Chrystusie, która nawrócła się chyba ze 30 lat temu w kościele babtystów, potem znalazła sie razem ze mna w jednej z bardziej charyzmatycznych wspólnot w stolicy (dodam, ze pierwszy jej fakultet, który skonczyła była to socjologia); potem urodziła 3 dzieci i kiedy dzieci były juz duze i równiez wierzące ( maz tez wierzący) ona zaledwie młodsza ode mnie o 10 lat, włąsnie postanowiła studiowac psychologie prywatnie. Stac ja na, bo chccoaz ona nigdy nie pracowała, jej maz zarabia niezłe pieniądze, wybudowali duzy dom w Izabelinie, mają dwa samochody, moz placił za jej studia- 50 letniej kobiety.

Ja ją tylko zapytałam:"dlaczego mając wszysyko, czego nie maą inne kobiety chcesz jeszcze teraz mając 50 lat i duże dzieci) dlaczego chcesz studiowac psychologię?
A ona , która zna bardzo dobrze biblie odpowiedziala mi tak:" Bo chcę się dowiedzieć, jak byc lepsza matką"

Powiem Waam, ze mnie to mocno zdziwiło


Mnie uczy Dych Swięty jak byc lepszą matką, uczy mnie w modliwie i studiowaniu Słowa Bozego i relacji z NIm. Uczy mnie przez swoją miłość, przez koniecznośc zaufania Bogu we wszystkim.
Przypomnialy mi się wląsnie teraz te Słowa:



J 3:7 "Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musicie się na nowo narodzić."

2Kor 5:16 "Dlatego już odtąd nikogo nie znamy według ciała; a jeśli znaliśmy Chrystusa według ciała, to teraz już nie znamy."

2Kor 3:18 "My wszyscy tedy, z odsłoniętym obliczem, oglądając jak w zwierciadle chwałę Pana, zostajemy przemienieni w ten sam obraz, z chwały w chwałę, jak to sprawia Pan, który jest Duchem."

piekne slowka, zapewnienia i cytaty, tylko jakos obraz z dzwiekiem sie nie sklada, a dzwiek jakby miedz brzeczaca.

Cytuj:
Ano wlasnie - w psychologii zbawienia NIE MA!
Psychologia może opisać duszę, zachowania. A kto jest LEKARZEM dusz? Kto jest ZBAWICIELEM dusz?


"jak juz mowilam pani Perla tez dawala psychologiczne nauki., ale juz sie wyjasnilo dlaczego taka wrzawa tym razem."

Cytuj:
Akurat ta "pani psycholog" jest osobą wierzącą.


Coz za przewrotnosc ! , no bo chyba nie paranoja, no nie ?

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 września 2017, o 02:09 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: TOKSYCZNI LUDZIE - 8 cech... + jak ich rozpoznawać | jak
 Post Napisane: 27 września 2017, o 06:08 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lipca 2012, o 16:35
Posty: 746
I kolejny atak Agnieszki.

Opamiętaj się.
Zamilcz.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PROJEKCJA / OSOBOWOSC PARANOIDALNA
 Post Napisane: 27 września 2017, o 08:59 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Niestety i ja uwazam to za atak ,agnieszko zaniechaj takiej taktyki bo to nic dobrego
a ZŁA mamy az zanadtto wokół siebie i nie musisz dorzucac kamieni .

nie przenos postów z innych tematach ,tylko po to by siac wiatr.
Cierpkie tego OWOCE.

____
przeczytaj i przemysl
nie odpowiadaj

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 września 2017, o 08:59 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL