Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DLACZEGO WYBRALI POLSKĘ? Nacht
 Post Napisane: 9 lutego 2018, o 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
DLACZEGO WYBRALI POLSKĘ?


Na zjawisko zwane wojną można patrzeć jak na każde inne zjawisko przez pryzmat świadomości.
Dla jednego może to być obłęd, w który popadają ci, którzy dobrowolnie i bezmyślnie biorą w nim udział, dla drugiego może to być pewnego rodzaju warsztat, w którym biorą udział ci, którzy świadomie lub nieświadomie chcą poznać siebie (niesione w sobie programy) w ekstremalnych sytuacjach...
Jeden chce pozować na bohatera w swoim mniemaniu i mniemaniu innych, podobnie myślących jak on, chce przejść do historii, marzy o tym, żeby postawiono mu pomnik, inny do końca ziemskiego żywota będzie cierpiał z powodu urazów których doznał. Jego psychiatra oceni to jako neurastenię...

Są też tacy, którzy zdecydowali się służyć mocom ciemności i dla nich wojna stanowi misterium. Im więcej ofiar - tym większą ofiarę składają swemu bóstwu, a w zamian, chwilowo, mają na materii to, czego sobie tak bardzo życzą - władzę nad innymi, niezdrowa satysfakcję z faktu, że dzieje się ich wola, a nie wola Stwórcy, który jest Światłem, a nie ciemnością, która pomimo wszelkich wysiłków Światła pokonać nie zdoła.

Dlaczego sataniści wybrali Polskę, a w niej pewne miejsca,
na których postanowili złożyć w ofierze swoich bliźnich?


Na to pytanie słyszymy przeważnie w odpowiedzi, że ​​Polska była okupowanym krajem i że w centrum środkowej Europy i że niemieckim nazistom wygodnie było ze względów logistycznych transportować miliony ludzi jak bydło na rzeź.
Oczywiście nie można temu zaprzeczyć.
Rzymskokatolicka Polska nadawała się na obóz masowej zagłady, na zamienienie jej w ołtarz, na którym szaleni sataniści planowali urządzić swoje misteria.


Okupowana Polska nie była obiektem stałego zainteresowania obywateli Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i reszty cywilizowanego świata.
Polska strategicznie stanowiła także centrum jezuickiej władzy w Europie, wspieranej przez katolicką Bawarię.
Ale istnieją jeszcze inne, ukryte powody, dla których zgodnie z logiką satanistów wybrano Polskę na obóz zagłady.
Na przykład nienawiść żywiona przez polskich katolików do twardogłowych satanistów w kurii papieskiej i jezuitów, jak również osobista żądza zemsty rodu Ledóchowskich za zhańbienie ich patriarchy.


Hrabia Mieczysław Halka Ledóchowski (1822 - 1902), kardynał, metropolita poznańsko-gnieźnieński sprawował urząd prymasa Polski od 1866 przez 20 lat.


Polski kościół katolicki był kościołem na wskroś prowincjonalnym.
W 1867 roku, kardynał Ledóchowski objawił ludowi swoją wolę: wszystkie ceremonie religijne prowadzone mają być w języku łacińskim, a nie w języku polskim, pieśni w języku polskim śpiewać zakazał i nic nie powinno być publikowane bez jego wiedzy.


Te dekrety doprowadziły polski kler do wściekłości, ponieważ polscy katolicy - tak jak Irlandczycy przed wiekami - chcieli umieścić chrześcijańskie misteria w kontekście lokalnej społeczności.

Polscy duchowni zbuntowali się przeciw Ledóchowskiemu i zwrócili się w tej sprawie o pomoc do luterańskich władz Prus, do księcia Bismarcka i cesarza Wilhelma I, w rezultacie czego kardynała umieszczono w więzieniu, upokorzono, skonfiskowano jego mienie
(jakżeby inaczej), a jego rodzina popadła w niełaskę.
Gdy w końcu zezwolono mu na opuszczenie Polski i wyjazd do Rzymu, ego hrabiego ex-prymasa było wdeptane w błoto.

.


Dla hrabiego Włodzimierza Halka-Ledóchowskiego (1866 - 1942), najpotężniejszego w historii kościoła kat. czarnego papieża od czasów Franciszka Borgii, generała zakonu jezuitów, Polska była przeklętym miejscem.
Żaden wysoki rangą satanista w kurii nie nienawidził Polski bardziej niż Ledóchowski.


Jest to cecha ludzi pamiętliwych i okrutnych.
W czasach kadencji swojego wuja-prymasa, hrabia Włodzimierz wtajemniczony został w świątyniach Cybele (Sibylli) poświęconych w Warszawie, w Łazienkach Królewskich, na tyłach Belwederu, w pałacu (omen nomen) Czartoryskich w Puławach.Te świątynie-kaplice miały ogromne znaczenie dla starych szatańskich, katolickich rodów.
Dlaczego?!

Ponieważ oprócz Watykanu, najstarszej i najważniejszej świątyni Kybele/Sybilii i Tivoli w Lacjum pod Rzymem, funkcjonowały w Europie tylko jeszcze dwie świątynie - te na terenie Polski.
Warszawa była zbyt publicznym miejscem, aby niepostrzeżenie dokonywać satanistycznych obrzędów i ofiarować w ogniu dusze przeklętych, ale pałac Czartoryskich w Puławach i wspaniale zaprojektowane świątynia Kybele z XIX wieku nadawała się do tego celu doskonale.
Gdy oddziały SS rozpoczęły czystkę, pierwszą dzielnicą objętą ta akcją była okolicach Puław.
Kolejnym krokiem było magazynowanie ludzi przeznaczonych na złożenie ich ofierze.

Satanistyczny pentagram papieża Piusa XII o czarnego papieża Ledóchowskiego[color=#FF8000] Stare, satanistyczne rody, które dominujące w Watykanie, ludzie wtajemniczeni, zdawali sobie sprawę z faktu że wszystko, a także wyklęte dusze są nieznającą spoczynku energią. Manipulowanie i wykorzystywanie tej negatywnej energii było zawsze jednym z głównych narzędzi czarnych magów.[/color]
Jak wiemy z historii, geometria i formy mocy również odgrywają znaczącą rolę w planowaniu i rytuałach poważnych satanistów (nie mówimy tu o masturbujących się pod krzyżem czarnymi świecami zakonnicach).
Za najskuteczniejszą formę pomagającą ludzkiemu umysłowi na panowanie nad negatywnymi formami energiami uznaje się w tych kręgach pentagram.

Aby utworzyć pentagram o najwyższej negatywnej mocy, Pius XII i Ledóchowski, generał zakonu jezuitów, zwany spowiednikiem papieża, obmyślili, że muszą stworzyć pięć obozów zagłady, w których złożą ofiarę z ludzi - po jednym obozie w każdym rogu gwiazdy.


Jednak system pięciu obozów zagłady wzbudziłby podejrzenia ze względu na swój charakter wśród wtajemniczonych w czarne sztuki satanistów innej maści.

Z tej przyczyny celowo ukryto dokładne lokalizacje geograficzne obozów zagłady, umieszczając je w pozornie przypadkowo wybranych miejscach na mapie t.zw. obozów pracy.
Ale w centrum tego pentagramu, w sercu złożonego systemu internowania, obozów tortur, zagłady i składania ofiary z ludzi, Pius XII i Ledóchowski stworzyli kanał, przez który wysłali w ramach składanej ofiary osiemnaście milionów dusz skazanych i przeklętych przez szatańskich przywódców kościoła rzymsko-katolickiego.

Każdy może rozłożyć mapę Polski i:

1/ Znaleźć na niej Puławy; świątynia Kybele znajduje się na południowy zachód od miasta
2/ Teraz prosto w kierunku Ostrowa Mazowieckiego na południowy wschód, w górnym rogu pentagramu - Treblinka - obóz zagłady; tu składano ofiary z ludzi.

3/ A teraz w linii prostej ku dołowi, mijasz Puławy i dalej aż do Lwowa.
Tu obóz zagłady Janowska; tu składano ofiary z ludzi.

To nie był obóz pracy.

4/ Teraz na zachód, za Kraków nad Bielsko.
Tu obóz zagłady Auschwitz; tu składano ofiary z ludzi.
Tu była siedziba satanistów z IG Farben Auschwitz.


5/ A teraz na północ aż do miasta Łodzi.
Tu był obóz zagłady przeznaczony dla dzieci ..


6/ ... i znowu w kierunku wschodu aż do Włodawy - Sobibor - obóz zagłady.
Tu składano ofiary z ludzi.

Czyżby zbieg okoliczności?

Nie.

To jest pentagram zła stworzony przez zło dla zła.
To jest pentagram śmierci stworzony w celu skoncentrowania w jednym miejscu skondensowanej, negatywnej energii.


Dodatkowo uruchomiono co najmniej trzy inne obozy zagłady, gdzie składano ofiary z ludzi wzdłuż "świętych linii" - np. Bełżec, Tomaszów Mazowiecki i Majdanek.


Tu nasuwa się następne pytanie, a mianowicie DLACZEGO?
Jakimi motywami kierują się aż w takim stopniu opętani złem ludzie?

Odpowiedzi należy szukać w systemie trwającym już od wieków, w systemie narzuconym ludzkości w celu dzierżenia władzy, w celu utrzymywaniu ludzkości w ciemności.
Mocom ciemności zależy na ciemnocie, zależy im na tym, żeby ludzkość nie zmieniała się, a jeśli ten proces jest nieunikniony, to żeby wyhamowywać go na ile to tylko możliwe wszelkimi środkami.

Są to ludzie udający pobożnych, "wilki w owczych skórach" jak nazywał ich Jezus, zakłamani kapłani, faryzeusze, którym zależy na tym, żeby nasz świat utrzymywać w nędzy.

Ci ludzie spiskowali i dziś spiskują, żeby świat podporządkować woli człowieka zwącego siebie nieomylnym ojcem świętym.
To oni nie chcą żebyśmy rozwijali się duchowo.
Ludzkość jest ukradzioną przez nich energią.
To oni chcą znowu rozpętać t.zw. przez nich III-cia wojnę światową i pozbyć się tym razem kilku miliardów ludzi umierających w strachu i cierpieniu, aby znowu generować negatywną energię dla swoich astralnych zwierzchników.

To oni planują jak zniszczyć naszą przyszłość!

W tamtych latach papież Piusa XII i czarny papież, generał jezuitów, Ledóchowski sprawowali najwyższą władzę świecką wspomagani przez ojca Poskriebyszewa, doradcę Stalina i ojca Heinricha Himmlera. Obaj konwertyci.


v Jezuita, Generał z Łubianki (NKWD) - A.N. Poskriebyszew z córkami


Żądza władzy absolutnej jest schorzeniem psychicznym.
Chęć i dążenie po trupach do kontrolowania całego świata, a jutro innych światów jest jednym z symptomów tej choroby.
Tych, którzy nie chcą zgiąć kolana przed papieskim stolcem zgodnie z planami podjętymi na Soborze Trydenckim i z czwartą przysięgą jezuitów - 18 000 000 heretyków
i liberałów złożono w ofierze, a jednak kościół murszeje coraz bardziej.
Tak niech się stanie.


https://romannacht.blogspot.com/2015/07 ... 1525104897

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lutego 2018, o 18:54 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: DLACZEGO WYBRALI POLSKĘ? Nacht
 Post Napisane: 9 lutego 2018, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
KOMENTARZE pod art
_____________


qrde blade14 maja 2016 00:25

Jednak nie zna Pan prawdziwego powodu napaści Niemiec na Polskę. Oto on w samej rzeczy tłumaczący wszystkie późniejsze następujące, aż do tej chwili nieszczęścia.
Naziści ubóstwiali masona, agenta HK Stele J. Piłsudskiego, który w porozumieniu z nimi realizował i gdyby żył nadal realizowałby ich politykę. Niestety pewne siły pozbawiły go w 1936 roku życia i zapanował w II Rzeczypospolitej chaos władzy. Nowa niewtajemniczona władza odcięła się od jego polityki skierowanej przeciwko Rosji sowieckiej i zaczęła tworzyć kompletnie inne sojusze. Jednakże momentem przełomowym stał się dekret prezydenta Mościckiego, który w 1938r. zakazał na terenach II RP działalności wszelkich lóż i jakby tego było mało nakazał całkowitą konfiskatę ich majątków. To właśnie posunięcie stało się przyczyną totalnej, długotrwałej, krwawej zemsty i swoistej infamii, którą obłożono na nasz naród i w konsekwencji doprowadziło to do całkowitej zmiany nastawienia do Polski i Polaków, całej, sekretnej, globalnej grupy trzymającej władzę. Nie uważano, że należy respektować zawarte międzynarodowe umowy i koalicje, cała wtajemniczona w przyszłe konsekwencje tego żałosnego w skutkach faktu władza urzędnicza i wojskowa w try miga przeflancowała się do Rumunii za czym jeszcze Niemcy zaatakowali Warszawę, a dowództwo naszej armii celowo unikało potyczek z atakującymi Polskę Niemcami. Naturalnie zaatakowano nas w porozumieniu, podobnie jak przy wcześniejszych rozbiorach z trzech stron, tu zamiast zaanektowanej Austrii o swoje ziemie upomnieli się Czecsi Całe nowoczesne uzbrojenie, zakupione samoloty i czołgi dostały się nietknięte, zgodnie ze starymi planami inwazji na Rosję w ręce Niemców --> https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/ ... -wolnosci/ .
Dalej wojna potoczyła się wiadomym torem, a niby watpliwe strategicznie utworzenie drugiego front przez Hitlera i atak na Rosję był realizacja właściwych, globalnych planów doprowadzenia do NWO, zaś równie ryzykowny tzw.
Blitzkrieg był realizowany w związku z sekretnymi, planami wtajemniczonej bolszewickiej górki przyszłego poddania Rosji niemieckiej inwazji. Jednak polityczna walka na szczytach radzieckiej władzy i rola w niej Stalina uniemożliwiła szybkie planowane zwycięstwo i ten właśnie fakt przypieczętował obustronnie prowadzony Holokaust na wiadomej oskarżonej o zdradę interesów ludności na niespotykaną dotąd skalę.
Powojenna historia naszego narodu też potoczyła się w równie fatalny sposób, gdyż rozgrywająca obraz powojennego świata masońska górka jeszcze długo nie mogła zapomnieć nam uczynionej w 1938r zniewagi.
Co do zaś opisanej przez Pana współpracy i realizowanego swoistego szatańskiego mistycyzmu, to jest on naturalnie prawdziwie ukazany, jednak jako tylko element większej całości..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: DLACZEGO WYBRALI POLSKĘ? Nacht
 Post Napisane: 9 lutego 2018, o 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Kati19 sierpnia 2016 19:25

BARDZO CIEKAWA POSTAĆ - Wywodzący się z Krakowa JÓZEF RETINGER - twórca podwalin Uniii Europejskiej oraz Rządu Światowego czyli Grupy Bilderberg i jej wieloletni sekretarz - syn Niemca Röttingera. Józef Hieronim RETINGER po ukończeniu z wynikiem celującym katolickiego gimnazjum św.Anny w Krakowie, dzięki protekcji hrabiego Władysława Zamoyskiego, który po śmierci ojca
roztoczył nad młodym Retingerem opiekę, został przyjęty do nowicjatu jezuitów w Rzymie,
w oczekiwaniu na przyjęcie do Academiae Nobili Ecclesistici, skąd wyszło wielu
watykańskich dyplomatów. (hrabia Ledóchowski – generał zakonu jezuitów był przyjacielem Władysława
Zamoyskiego)W okresie zorganizowanej przez niego rewolucji w Meksyku która miała na celu RZEŹ CHRZEŚCIJAN był z ramienia Jezuitów doradcą prezydenta Plutarco Calles związanego z ekstremalnym skrzydłem antykatolickim rewolucji.

JÓZEF RETINGER doradzał mu aby jego ludzie zamykali do więzienia księży, którzy ośmielili się publicznie pokazać w sutannach. Jego bojówkarze robili najazdy na kościoły, zakłócali msze, a w niektórych wypadkach starali się wyrzucić „reakcyjnych” proboszczów i zastąpić ich „liberalnymi księżmi”.

Taka awantura miała miejsce na przykład w kościele de la Soledad w stolicy w lutym 1925 roku, gdzie po wypędzeniu proboszcza i wikarych przy ołtarzu stanął nowy „patriarcha” - były mason i oficer armii rewolucyjnej.

Wybuchły poważne zamieszki, gdy robotnicy, a jednocześnie wierni tej parafii stanęli przeciw bojówkarzom i policji. (…)

JÓZEF RETINGER był sekretarzem generała SIKORSKIEGO i zawsze mu towarzyszył za wyjątkiem lotu w którym Sikorski zginął w zamachu .....
JÓZEF RETINGER zorganizował osobiście RZEŻ POLAKÓW w tzw. Powstaniu Warszawskim. Pomimo że podziemie Warszawy AK dostało rozkaz zabicia go zaraz po przybyciu do Polski. Zorganizował również wyprowadzenie Armii Andersa do Izraela gdzie przybyłe rodziny żydowskie miały stanowic podwaliny panstwa Izraela a pPolacy mieli zostać zabici w Afryce albow pod Monte Casino....

Kati19 sierpnia 2016 20:15

Inni znani Jezuici STALIN (ukończył nowicjat i diakonat Jezuicki), Felix Dzierżyński po zgłoszeniu się do zakonu dostał przydział do służb wywiadu Jezuitów ...
Dodam że kapelanem i spowiednikiem Spec Służb w każdej Armii zawsze jest Jezuita. Podobnie spowiednikiem Papieża zawsze jest Jezuita ...
Odpowiedz
Kati19 sierpnia 2016 20:27

Inni znani Jezuici - TOMASZ TUROWSKI - Podczas zamachu na Jana Pawła II był na placu św. Piotra. Organizował przelot do Smoleńska w którym zostali zabici Polscy Patrioci, politycy i wojskowi;

Roman Nacht25 kwietnia 2017 17:31

Takich linków jest zbyt wiele. Proszę wpisać choćby: Ledochowski pope holocaust

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: DLACZEGO WYBRALI POLSKĘ? Nacht
 Post Napisane: 9 lutego 2018, o 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
o jezuitach
viewtopic.php?f=75&t=3444&p=26398#p26398

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lutego 2018, o 19:25 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL