Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » KSIĘGI - POSTACIE - MIEJSCA




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 24 kwietnia 2018, o 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
huberkinky Today at 02:18
Cyrylu...

Nieco źle mnie zrozumiałeś.

1. Gdyby zakazanym owocem był seks z diabłem to Adam także by musiał odbyć stosunek seksualny z szatanem.
2. Gdyby zakazanym owocem był seks z diabłem to dlaczego w księdze Rodzaju pisze, że ten owoc zjedli tylko Adam i Ewa a diabeł nie???
Diabeł tylko namówił wpierw Ewę a ta swego męża do zjedzenia tego owocu.


Napisałem, że owoc miał jakiś wpływ na seksualizm Adama i Ewy.
Szatan 'mógł' to wykorzystać.

Zakazany owoc modyfikował geny pozbawiając Adam i Ewę życia wiecznego i w ten sposób czynił ich niedoskonałymi, co powodowało z czasem starzenie się i śmierć.

Pierwszym objawem niedoskonałości był wstyd przed nagością.
NAJPRAWDOPODOBNIEJ ów owoc spowodował seks Adama i Ewy.
Nie mogę wykluczyć seksu szatana z Ewą, po zjedzeniu przez Ewę owocu.

Ten werset jest powodem.
Ale nie jest solidnym dowodem.
Być może Kain nabył morderczego stylu później i seks nie miał z tym nic wspólnego. Tego nie można wykluczyć.

1Jn 3:12 Nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego.
A dlaczego go zabił?
Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe.


Ale ten werset dodaje do tej teorii nieco więcej.
Rodzaju 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.



Definitywnie chodzi o potomstwo szatana spowodowane seksem.
W to wchodzą także upadłe anioły.

Niemniej nie mamy 100% pewności w tych kwestiach, aczkolwiek ojcostwo szatana w przypadku Kaina wydaje się pewne.

Kain jest na 100% nasieniem węża. Potwierdza to jego zachowanie oraz werset z 1Jana i wiele apokryfów.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 kwietnia 2018, o 12:38 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 24 kwietnia 2018, o 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
EDEN
Ap Paweł był w Trzecim Niebie w Edenie ale zakazano mu mówić co widział

Eden pozostaje nadal tylko w domyslach

sex w nim nie istnieje na miare tej ziemi dlatego Gwiazdy /Anioły schodziły na ta
ziemie dla sexu chyba nikt nie sadzi ze w Edenie anioł z aniołem.

Sara mówi o Edenie


Biblia Gdańska:
I roześmiała się Sara sama w sobie, mówiąc: Gdym się zestarzała, rozkoszy/Eden zażywać będę; i pan mój zestarzał się.
וַתִּצְחַק שָׂרָה בְּקִרְבָּהּ לֵאמֹר אַחֲרֵי בְלֹתִי הָיְתָה-לִּי עֶדְנָה וַאדֹנִי זָקֵן
czy chodzi o sex ? bo miała męza ,ale nie miała dzieci
A jesli osex to tylko potwierdza ,że wiedzieli o EWIE i Wezu.
.
Biblia Tysiąclecia:
Pan rzekł do Abrahama: Dlaczego to Sara śmieje się i myśli:
Czy naprawdę będę mogła rodzić, gdy już się zestarzałam?
.

Od Asera - tłuste pokarmy, on będzie dostarczał przysmaków królowi.
Biblia Gdańska:
Z Asera tłusty chleb jego, a on wyda rozkoszy królewskie.
מֵאָשֵׁר שְׁמֵנָה לַחְמוֹ וְהוּא יִתֵּן מַעֲדַנֵּי-מֶלֶךְ

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 24 kwietnia 2018, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Cyryl Today at 05:22
Henryku jeśli tak to przepraszam.

Po to dyskutujemy aby pozna prawdę.

Ja chciałbym zwrócic uwagę na te wersy:

1 Hen 54 napisał:
5 Odpowiedział mi: "Są one przygotowane dla zastępów Azazela, aby je wziąć i wrzucić do głębin piekła.
Zgodnie z poleceniem Pana Duchów czeluść ich zostanie przykryta chropowatymi kamieniami.

6 W owym wielkim dniu Michał, Gabriel, Rafał i Panuel (Fanuel) pochwycą ich i wrzucą do płonącego pieca, aby Pan Duchów mógł wziąć pomstę na nich za ich niegodziwość, za to, że ulegli Szatanowi i sprowadzili na manowce mieszkańców ziemi.



Otóż mamy stwierdzenie, że ulegli szatanowi.... moim zdaniem pokazuje to rzecz ciekawą, aniołowie ulegli pokusie jaką i dla nich stworzył szatan.

1 Hen 6 napisał:
1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: "Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci".
3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: "Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech".
4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: "Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku".
5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.





Zauważmy jedno ludzkie kobiety stały się atrakcyjne dla aniołów tak mocno, że oni zapragnęli jest nawet narażając się na gniew Boga.

Co jeśli owoc z drzewa poznania dobra i zła sprawił, że nie tylko ludzi, mężczyzn ale nawet dla aniołów kobiety stały się atrakcyjne.
Jeśli owoc z drzewa poznania dobra i zła tak zmienił genotyp ludzi, że ich potomstwo płci żeńskiej mogło mieć dzieci z aniołami, to oczywiste jest, że dla aniołów kobiety stały się potężną pokusą.

Czyli jeśli diabeł majstrował przy drzewie dobra i zła i stworzył taki owoc to oznaczało by, że planował on nie tylko mord na ludziach rękoma Boga ale także na aniołach.
Zobaczmy ten wers:

ew Jana 8 napisał:
(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego.
On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy.
Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.



Diabeł był mężobójcą, te stwierdzenia pokazuje, że diabeł chciał zabic nie tylko samych ludzi (którzy składają się mężczyzny czyli męża oraz kobiety) ale i anioły, które są rodzaju męskiego i przedstawiani są w Biblii także jako mężowie:

Rodz. 18 napisał:
(1) Potem ukazał mu się Pan w dąbrowie Mamre, gdy siedział u wejścia do namiotu w skwarne południe.

(2) A podniósłszy oczy, ujrzał trzech mężów, którzy stanęli przed nim.
Ujrzawszy ich, wybiegł od wejścia do namiotu na ich spotkanie i pokłoniwszy się aż do ziemi,



Abrahama odwiedziło trzech aniołów, którzy byli mężami.

Rodz. 19 napisał:
(1) Pod wieczór przyszli dwaj aniołowie do Sodomy, a Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy ich Lot ujrzał, powstał, by wyjść na ich spotkanie, i pokłonił się aż do ziemi,

(2) I rzekł: Proszę, panowie moi, wstąpcie do domu sługi waszego i przenocujcie. Umyjcie nogi wasze, a wczesnym rankiem wstaniecie i możecie pójść drogą swoją.
I odpowiedzieli: Nie, będziemy nocowali na dworze.

(3) Lecz on bardzo nalegał na nich; wstąpili więc do niego i weszli do domu jego.
A on wyprawił im ucztę, upiekł przaśniki i jedli.

(4) Zanim się położyli, mieszkańcy miasta, mężowie Sodomy, od najmłodszego do najstarszego, otoczyli dom, cała ludność z najdalszych stron,

(5) Wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie są ci mężowie, którzy przyszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, abyśmy z nimi poigrali.

Aniołowie w Sodomie byli mężami.

Czyli Isus trafnie zdiagnozował diabła.
On za pomocą kłamstwa morduje nie tylko ludzi ale i anioły które zwiódł.
Ponieważ karą za nieposłuszeństwo dla aniołów jest śmierć i o tym dobrze wie diabeł.


Ap 12 napisał:
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.


Diabeł czyli wąż zwodzi cały świat czyli nie tylko ludzi ale i anioły.
Jest on wężem czyli najchytrzejszym ze wszystkich zwierząt czyli ze wszystkich zbuntowanych aniołów.

I jeszcze jeden dowód na to, że drzewo poznania dobra i zła to jednak drzewo:

1 Hen napisał:
32.

1 Za tymi górami, kiedy wzrok zwróciłem ku górom na północy, zobaczyłem siedem gór pełnych miłego nardu, żywicy, cynamonu i pieprzu.

2 Stamtąd udałem się szczytami tych gór daleko na wschód, poszedłem poza Morze Czerwone, oddaliłem się od niego i dotarłem aż do krainy ciemności.

3 Przyszedłem do Ogrodu Sprawiedliwości i ujrzałem poza tymi drzewami wiele rosnących tam wielkich drzew, pachnących słodko, wielkich, bardzo pięknych i wspaniałych oraz drzewo mądrości, z którego święci jedzą i poznają wielką mądrość.

4 Podobne jest ono do drzewa janowca.
Owoc jego jest jak kiść winogron na winnym krzewie, bardzo piękny, a zapach tego drzewa rozchodzi się i sięga daleko.

5 I powiedziałem: "To drzewo jest piękne!
Jak piękny i przyjemny jest jego widok!"

6 Święty anioł Rafał, który był ze mną, odpowiadając mi rzekł:
"To jest drzewo mądrości, z którego twój praojciec i twoja pramatka żyjący przed tobą zjedli i nauczyli się mądrości.
Ich oczy zostały otwarte, poznali, że byli nadzy i zostali wypędzeni z ogrodu".
.

Zobaczmy w księdze Henocha jest opisane drzewo poznania dobra i zła jako drzewo wydające owoce.
Czyli nie jest to, żaden symbol ale drzewo o określonych właściwościach.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 25 kwietnia 2018, o 07:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obserwator Yesterday at 19:22
I takie argumenty zaczynają do mnie przemawiać:
Cytuj:
Cyryl napisał:

A zatem Eden był miejscem nauki o ziemi jaką stworzył Bóg dla pierwszych ludzi oraz aniołów a szczególnie diabła, który miał opiekowac się ludzkością:


Ez 28 napisał:
(13) Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okryciem twoim były wszelakie drogie kamienie: karneol, topaz i jaspis, chryzolit, beryl i onyks, szafir, rubin i szmaragd; ze złota zrobione były twoje bębenki, a twoje ozdoby zrobiono w dniu, gdy zostałeś stworzony.
(14) Obok cheruba, który bronił wstępu, postawiłem cię; byłeś na świętej górze Bożej, przechadzałeś się pośród kamieni ognistych.


Czyli diabeł także był w Edenie. Co sugeruje nam, że tam także miał on się uczyć.... czego???

Diabeł miał zdobywać doświadczenie na temat biologii życia na ziemi i genetyki, a drzewo poznania dobra i zła służyło mu jako nauka o tym jak można tworzyć owoce które zmieniają na trwałe ludzkie czy zwierzęce DNA. Dlatego Bóg zabronił ludziom spożywać owoców z tego drzewa. Ta maszyna posiadająca ogromne możliwości była zapewne też testem dla diabła wierności Bogu.

Dzięki tej maszynie diabeł mógł niczym Bóg zmieni strukturę ludzkiego DNA i dać cechy jakie uznał za stosowane potomstwu ludzi. Dodatkowo jako wabik mógł tym owocom dać zdolność przeżywania seksu podczas prokreacji, co miało byc haczykiem.


Co ciekawe, zdaje się że Bóg zasadził ogród Eden na stworzonej już ziemi, który był znacznie wcześniej przyszykowany i gotowy do zamieszkania...

Ks.Rodzaju 2

(Cool Potem zasadził Pan Bóg ogród w Edenie, na wschodzie. Tam umieścił człowieka, którego stworzył.


...jak również wskazuje na to fakt, że sam diabeł zamieszkiwał Eden i musiał go dobrze znać.

Ez 28

(13) Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okryciem twoim były wszelakie drogie kamienie: karneol, topaz i jaspis, chryzolit, beryl i onyks, szafir, rubin i szmaragd; ze złota zrobione były twoje bębenki, a twoje ozdoby zrobiono w dniu, gdy zostałeś stworzony.

(14) Obok cheruba, który bronił wstępu, postawiłem cię; byłeś na świętej górze Bożej, przechadzałeś się pośród kamieni ognistych.


Skoro więc drzewo życia miało przedłużać życie lub być lekiem na jakieś dolegliwości ze śmiercią włącznie, gdyż nie ma takiego potwierdzenia, że Adam i Ewa byli nieśmiertelni, to podobnym drzewem, ale dającym jakiś rodzaj świadomości w tym wypadku poznania dobra i zła, było drzewo z którego Bóg zakazał spożywać owoców.

Czyli...

Drzewo życia - tak wpływało na istoty żywe, że dawało życie czy energię życiową.

Natomiast drzewo poznania dobra i zła wpływało na te istoty w taki sposób, że odkrywało czy odblokowywało w jakimś sensie świadomość.

Czy tu chodzi o genetykę, czy jak to nazwać, nie wypowiadam się, ponieważ jestem w tym zielony.

Czy drzewo było rodzajem treningu?
Być może.

Tyle, że u diabła wykryto niegodziwość wcześniej i być może drzewo było tworem, który Bóg uczynił po tym, jak szatan uprzednio zarzucił Mu niedoskonałość Jego dzieła i chciał w ten sposób stworzyć pułapkę zarówno na ludzi, jak i aniołów.

Czy to nie byłaby ta niegodziwość, która została wykryta u diabła?
Zniszczyć wszystkich i zrównać się z Jedynym Bogiem?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 25 kwietnia 2018, o 07:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cyryl Yesterday at 20:46

Obserwator napisał:
Czy drzewo było rodzajem treningu? Być może.

Tyle, że u diabła wykryto niegodziwość wcześniej i być może drzewo było tworem, który Bóg uczynił po tym, jak szatan uprzednio zarzucił Mu niedoskonałość Jego dzieła i chciał w ten sposób stworzyć pułapkę zarówno na ludzi, jak i aniołów.

Czy to nie byłaby ta niegodziwość, która została wykryta u diabła? Zniszczyć wszystkich i zrównać się z Jedynym Bogiem?


Obserwatorze ciekawe spostrzeżenie.

Drzewo poznania dobra i zła potrafiące zmieniać DNA ludzkie mogło by jednocześnie testem lojalności diabła wobec Boga.

Takie drzewo dawało przede wszystkim sporą pokusę aby zmienić DNA człowieka - stworzonego na obraz Boga - na swoje podobieństwo czyli diabła.

W ten sposób diabeł zapewne chciał zrównać się z Bogiem.

I tak Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo. Diabeł chcąc dorówna Bogu a nie mogąc stworzyć istoty podobnej do człowieka zapewne zmienił rodzaj ludzki na swoje podobieństwo. I tak Kain jest w zasadzie obrazem diabła gdyż zamordował on brata swego i był kłamcą.

Masz też racje, że diabeł chciał w gruncie rzeczy zamordować wszystkich. Diabeł wiedział, że zjedzenie przez ludzi owocu z drzewa poznania dobra i zła spowoduje śmierć rodzaju ludzkiego. Diabeł wiedział doskonale, że anioły które namówił do seksu z kobietami będą skazane na śmierć.

Problem w tym, że od początku wiedział o tym tylko Bóg inne stworzenia musiały zobaczyć jakie prawdziwe intencje ma diabeł przez fakt, że Stwórca pozwolił mu działać.

1 Jana 3 napisał:
(15) Każdy, kto nienawidzi brata swego, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie ma w sobie żywota wiecznego.


Czy diabeł nienawidzi nie tylko ludzi ale także inne anioły, te posłuszne Bogu???

Oczywiście, a zatem diabeł nienawidzi braci swoich. Czego diabeł dawał dowód niejednokrotnie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 25 kwietnia 2018, o 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cyryl Today at 13:17

Chciałbym teraz coś zauważyć.
Abraham i Izaak byli ostatnimi białymi bykami
.
Jak wiadomo z księgi Henocha białe byki przegrywały wojnę genetyczną z nasieniem węża.
Wystarczyła niewielka domieszka krwi hybrydziej aby biały byk miał potomka czyli zwierzę innego rodzaju.

I tak Abraham z Hagar miał dzikiego osła Ismaela,
Izaak z Rebeką miał dzika czyli Ezawa.


Jednak zauważmy Bóg obiecał Abrahamowi po tym jak ten chciał ofiarować swojego jedynego syna Izaaka coś ciekawego:

Rodz. 22 napisał:
(15) Potem zawołał anioł Pański powtórnie z nieba na Abrahama, mówiąc:

(16) Przysiągłem na siebie samego, mówi Pan: Ponieważ to uczyniłeś i nie wzbraniałeś się ofiarować mi jedynego syna swego,

(17) Będę ci błogosławił obficie i rozmnożę tak licznie potomstwo twoje jak gwiazdy na niebie i jak piasek na brzegu morza, a potomkowie twoi zdobędą grody nieprzyjaciół swoich,

(18) I w potomstwie twoim błogosławione będą wszystkie narody ziemi za to, że usłuchałeś głosu mego.

Zobaczmy Bóg użył sformułowania "potomstwo twoje".

Otóż pomyślmy skoro Abraham był białym bykiem to kto był tak naprawdę potomkiem Abrahama???

Tylko Izaak również biały byk,
Ismael zaś był dzikim osłem.


W potomstwie Abrahama mają być błogosławione wszystkie narody ziemi, co to oznacza???

Mianowicie, że potomstwo Abrahama ma oczyszcza genetycznie, owe skażone nasieniem węża narody.

Zauważymy coś ciekawego białe byki przegrywały wojnę genetyczną czyli geny ojców biały byków nie potrafiły zdominować genów hybrydzich w swoich potomkach.

Jednak Bóg powiedział jasno, ze [b]potomstwo Abrahama czyli czyste genetycznie zwierzęta będą liczne jak piasek morski:


Czyli potomstwo czyste genetycznie zacznie dokonywać genetycznej inwazji na nasienie węża i zacznie oczyszcza rodzaj ludzki.[/b]

I tutaj widać ewidentnie, że Bóg zapowiedział Abrahamowi, że stworzy nowy rodzaj czystych ludzi, białe baranki, które wygrają wojnę genetyczną z nasieniem węza.

Dlatego Biblia opowiada i skupia się głownie na narodzie wybranym Izraelu i do tego narodu odnosi się większość proroctw.

Zauważmy jedno białe byki jak i białe baranki to czysta genetycznie ludzkośc... a dowodem jest księga Henocha
.

Zauważmy wszystkie dzikie zwierzęta zostają zamienione w białe byki oprócz owiec.

1 Hen 90 napisał:
31 Następnie ci trzej ubrani na biało - ci, którzy przedtem unieśli mnie - ujęli mnie za rękę i podczas gdy ręka tego anioła mnie trzymała, unieśli mnie i zanim rozpoczął się sąd, postawili pośrodku tych owiec.

32 Owce te były całe białe, ich wełna gęsta i czysta.

33 Ci wszyscy, którzy zginęli i rozproszyli się, wszystkie dzikie zwierzęta i wszystkie ptaki niebieskie zebrały się razem w tym domu i Pan owiec radował się bardzo, ponieważ wszyscy byli dobrzy i powrócili do jego domu.

34 Zobaczyłem, że złożono miecz dany baranom. Zaniesiono go do domu i opieczętowano w obecności Pan. Zwołano do tego domu wszystkie owce, tak że dom ten nie mógł ich pomieścić.

35 Wszystkim otwarły się oczy, tak że widzieli dobrze i nie było wśród nich ślepych.

36 Widziałem, że dom ten był wielki, szeroki i wypełniony po brzegi.

37 Widziałem, jak narodził się biały byk. J ego rogi były wielkie i wszystkie dzikie zwierzęta, wszystkie ptaki niebieskie bały się go i nieustannie zanosiły do niego prośby.

38 Zobaczyłem, że wszystkie ich rodzaje odmieniły się i stały się białymi bykami. Pierwszy z nich był Słowem i to Słowo stało się wielkim zwierzęciem o wielkich, czarnych rogach. Pan owiec ucieszył się z jego powodu i z powodu wszystkich byków.


Zobaczmy inny dowód na to, ze białe owce podobnie jak białe byki i krowy to czysta genetycznie ludzkość to nazwa Boga który obok tytułu "Pan Duchów" ma nazwę "Pan owiec".

Inny dowód to składanie w ofierze Bogu baranka bez skazy.
Inny dowód to nazwanie Isusa barankiem np. a Apokalipsie.

Pokazuje to, że głównym celem Izraelitów obok wypełniania prawa Bożego i uczenie tego prawa innych narodów było oczyszczanie genetycznie ludzkości z genów diabła.

A teraz zobaczmy ciekawy dialog Isusa:

Ew Jana 8 napisał:
(33) Odpowiedzieli mu: Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy u nikogo w niewoli. Jakże możesz mówić: Wyswobodzeni będziecie?

(34) Isus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu.

(35) A niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze, lecz syn pozostaje na zawsze.

(36) Jeśli więc Syn was wyswobodzi, prawdziwie wolnymi będziecie.

(37) Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, lecz chcecie mnie zabić, bo słowo moje nie ma do was przystępu.

(38) Mówię to, co widziałem u Ojca, a wy także czynicie, co słyszeliście u ojca waszego.

(39) Odpowiadając, rzekli mu: Ojcem naszym jest Abraham. Isus im rzecze: Jeżeli jesteście dziećmi Abrahama, spełniajcie uczynki Abrahama.

(40) Lecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga: Abraham tego nie czynił.

(41) Wy spełniacie uczynki swojego ojca. Na to mu rzekli: My nie jesteśmy zrodzeni z nierządu; mamy jednego Ojca, Boga.

(42) Rzekł im Isus: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, Ja bowiem wyszedłem od Boga i oto jestem. Albowiem nie sam od siebie przyszedłem, lecz On mnie posłał.

(43) Dlaczego mowy mojej nie pojmujecie? Dlatego, że nie potraficie słuchać słowa mojego.

(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Zobaczmy Isus przyznaje Edomitom racje, że są potomstwem Abrahama.

Gdy ci mówią, że Ojcem ich jest Abraham, to Isus pyta się dlaczego nie wypełniają uczynków Abrahama tylko chcą zabić Isusa.

Gdy wreszcie Edomici odrzekli, że ich Ojcem jest Bóg to Isus stwierdził, że ich Ojcem jest diabeł.

Czyli bycie nawet potomkiem Abrahama nie oznacza, że Bóg jest takiego człowieka Ojcem należy także wypełnia prawo Boga.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 25 kwietnia 2018, o 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by huberkinky Today at 13:49
Cyrylu.

Zwróć uwagę na jeden potężny szczegół historii potomstwa Abrahama.

W niemal każdym przypadku, kiedy Abraham (Hagar) czy Izraelici pojmowali za żony kobiety pogan, czyli częściowe hybrydy, czystość narodu się gwałtownie psuła i następowały bunty przeciwko Bogu oraz część Izraelitów przechodziła na satanizm, czyli wielbiono Baala.

Zaczęło się to już podczas pobytu w Egipcie.
Izraelici na 100% mieszali się z Egipcjankami i to spowodowało bunty na pustyni.

Bóg był zawsze bardzo stanowczy w tej kwestii i kategorycznie zabraniał jakikolwiek małżeństw z pogańskimi narodami.
Sam wielokrotnie ostrzegał przed rezultatami.

Chrześcijaństwo twierdzi, że to była niegodziwość Izraelitów, którzy byli ludem twardego karku.

Owszem, byli twardzi ci, którzy mieli żony z Egiptu czy w szczególności z Kanaanu,
który był całkowicie skażony genami upadłych i był to rezultat mieszania genów,
Nowe pokolenia z owych mieszanek to były hybrydy, które rozpoczynały satanizm, oczywiście przy pomocy demonów, upadłych aniołów i samego szatana.


Sprawdźmy niezwykły postępek błądzących Izraelitów tuż po wyjściu z niewoli Babilonu.


Mamy to w
1Ezdrasza.

(1) Gdy tak Ezdrasz na klęczkach płacząc, modlił się i wyznawał grzechy przed świątynią Bożą, zgromadził się wokoło niego z Izraela bardzo wielki tłum mężów, kobiet i dzieci, i cały lud zanosił się od płaczu.
(2) Wtedy odezwał się Szechaniasz, syn Jechiela, z synów Elama, i rzekł do Ezdrasza: Popełniliśmy wiarołomstwo wobec naszego Boga, pojmując za żony obcoplemienne kobiety z ludów tych ziem. Ale mimo to jest jeszcze nadzieja dla Izraela.
(3) Zobowiążmy się więc teraz uroczyście wobec naszego Boga, że odprawimy wszystkie żony obcoplemienne i dzieci z nich urodzone, postępując według rady mego pana i tych, którzy trwożą się o przykazania naszego Boga, i niech się stanie zgodnie z zakonem.
Przeczytajmy cały rozdział.
Popełnili wielki błąd ale z bólem serc pozostawili i żony i odchowane dzieci w Babilonie
.


Sprawdźmy cały rozdział. http://www.bibliamesjanska.com/Ezd/10.html

Czyli nasi przodkowie popełniali w sumie mały błąd nie zdając sobie sprawy z jego konsekwencji.

Wtedy nikt nie rozumiał pojęcia geny i DNA i jakoś tak Bogu na słowo Jego nie ufali.

I to potem owocowało w straszliwych skutkach, kiedy hybrydy Izraela wielbiły szatana w Świątyni Salomona.

Taki był rezultat ożenku z Filistynką, taką fajną dziewczyną, której synowie byli już hybrydami pełnej krwi i rozpoczynali styl życia Kaina.


To także daje nam jeden ważny przykład.
Tak, jak tamci Izraelici nie zaufali w tym zakazie Bogu, tak my nauczeni ich karą powinniśmy ufać Bogu bezgranicznie, cokolwiek nam On poleci.

Ponieważ nadal w pewnych kwestiach nie znamy pewnych czynników i nieposłuszeństwo w pewnej być może błahej sprawie w NASZYCH oczach może okazać się czym równie drastycznym.

A Bóg obiecuje naprawę naszych genów!!!

Podał sam że zmieni nasze serca.
A ja to raczej tak rozumiem, że Bóg oczyści nasze geny czy u niektórych nawet całkiem zmieni.

Dlatego ufajmy nie tyle grupie krwi czy pochodzeniu ale ufajmy Bogu.

Z tych właśnie przyczyn panuje olbrzymia walka propagandowa na świecie przeciwko rasie białej, która się wywyższa ponad inne rasy.

Oczywiście się wywyższa ponieważ rasa biała jest bliska Nagrodowi Wybranemu, zawiera Naród Wybrany i ma olbrzymie osiągnięcia w każdej dziedzinie.
Nikt nie dorównuje nam.

Szatan nas oskarża o rasizm, bo jesteśmy zawsze najlepsi, najinteligentniejsi i mamy kulturę jako model do naśladowania dla innych narodów.

Boże oryginalne geny są zawsze górą. Dlatego nas niszczą!!!

Mam ten temat dobrze przemyślany i sprawdzony i napiszę artykuł o tym.

avatar
huberkinky

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 25 kwietnia 2018, o 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Paweł apostoł objawil o genach jest o tym w liscie do rzymian.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 28 kwietnia 2018, o 09:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pisanie by huberkinky Yesterday at 16:24
Są inne potwierdzenia, że Kain nie był uznany za syna Adama.


I Kronik 1:1 w różnych przekładach, z Septuagintą włącznie.

Rodowód....

(Biblia Lubelska) Adam, Set, Enosz,
(Biblia Słowiańska) Adam, Set, Enosz,
(BT2 ) Adam, Set, Enosz,
(KJV) Adam, Sheth, Enosh,
(KJV+) Adam,H121 Sheth,H8352 Enosh,H583
(Brenton ST) Adam, Seth, Enos, - Septuaginta
(Nowa Biblia Gdańska) Adam, Set, Enosz.
(NW-P) Adam, Set, Enosz,
(Vulgate) Adam Seth Enos
(Wujek 1599 v.1.5) Adam, Set, Enos,

Drzewo rodowe Kaina nie jest wymienione w Biblii ani jego ojciec nie zasłużył sobie na wzmiankę.

No i mamy znany już nam werset


1 Jana 3:12 Nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego. A dlaczego go zabił? Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe.


Henoch także to potwierdza.


37. 1 Druga wizja mądrości, którą zobaczył Henoch, syn Jareda, syn Malalela, syn Kainana, syn Enosza, syn Seta, syn Adama.


Mamy więc dwie opcje.

a) Ewa urodziła Kaina będąc dziewicą
b) Ojcem Kaina był zły czyli szatan

Mnie powyższe dowody wystarczają i jestem już przekonany, że ojcem Kaina był... szatan!

Jedynie werset mówiący bez żadnych niedomówień, że ojcem Kaina był Adam może zmienić moją opinię.

Ale to jest mój wniosek i nikt nie musi się ze mną zgadzać.

A to oznacza, że moja hipoteza o specyficznym działaniu drzewa mądrości (Henocha) czy też poznania dobra i zła z hipotezy stała się w moich oczach teorią. Hipoteza nie musi być prawdopodobna, ale teoria musi mieć opcję prawdopodobieństwa.

Jest jeszcze jeden czynnik, którego nie można pominą i dlatego powyższe wersety są miażdżącym dowodem na to, ze Adam nie był ojcem Kaina.

W biblijnej linii rodowej podaje się tylko i wyłącznie synów pierworodnych.

Kain, gdyby był synem Adama, byłby synem pierworodnym i musiałby być wymieniany w każdym rodowodzie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 28 kwietnia 2018, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cyryl Yesterday at 17:28

huberkinky napisał:
Sprawdźmy niezwykły postępek błądzących Izraelitów tuż po wyjściu z niewoli Babilonu.


Henryku, w niewoli Babilońskiej była tylko niewielka cześć pokoleń Izrael czyli pokolenie Judy i Beniamina oraz cząstka Lewitów.

Reszta pokoleń Izraelitów o wiele dłużej jest na wygnaniu czyli o wiele dłużej jest narażona na mieszanie się genów. Jednak proroctwa mówią jasno, że te wszystkie pokolenia Izraela zbierze ponownie Bóg.

Co do zakazu brania żon z innych ludów wobec Judejczyków, to powód tego zakazu jest inny. Otóż kobiety generalnie wychowują kolejne pokolenia dzieci i mają ogromny wpływ na mężów.
Dlatego żony hybrydki mogły szybko zdemoralizować kolejne pokolenie.


Zauważmy, Bóg Judejczyków wyzwolił z niewoli Babilonu aby oni odbudowali mu drugą świątynie która miała oczekiwać na przyjście Syna Bożego.
Zobaczmy Salomona - czystego genetycznie Izraelitę - odwiodły od Boga jego żony hybrydki.
Dlatego Bóg wymagał aby Judejczycy trzymali się czystych związków aby ich potomstwo było prawidłowo wychowane.
Gdyż Bóg widział na przykładzie Salomona, że hybrydki mogą odwieś swoich meżów od Boga i ponownie wprowadzić ich na drogę bałwochwalstwa i to w jednym pokoleniu. Tymczasem druga świątynie miała dotrwa do przyjścia na świat Isusa.


Znowu gdyby geny Izraelitów nie były odporne na geny hybrydzie i nie dominowały to w zasadzie te zaginione 10 pokoleń Izraelitów już dawno stało by się hybrydami.
Gdyż od czasów Asyrii do dziś owe pokolenia są zaginione czyli narażone w większym stopniu na związki z hybrydami niż za czasów królestwa Izraela.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 28 kwietnia 2018, o 09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
huberkinky Today at 03:48
W tym wszystkim są pewne fakty, które wiele wyjaśniają.

1.Powiedzmy, że 50 mężczyzn ma żony z Babilonu, hybrydy i potomstwo.
To potomstwo nie jest już częścią narodu wybranego.
Geny hybrydów są rozprowadzane przez kobiety.
Dlatego pośród Żydów linia rodowa liczy się od matki.

To co zrobili Judejczycy pozbywając się żon babilońskich to uratowanie na pewien okres czasu Judei przez tym, co działo się za życia Isusa.

2. Zmiany genetyczne nie są stałe, ponieważ DNA dąży do wyczyszczenia własnego kodu.
Z czasem kod oryginalny staje się ponownie czysty, w zależności od warunków.

Dlatego Iluminaci i masoni tak dbają o linię rodową, aby się nie 'skazić; genami ludzkimi, ponieważ zdarzają się niewierne żony pośród nich i współżyją z LUDŹMI, ale ich geny hybrydzkie ponownie zmieszane z ludzkimi już nie stanowią aż tak mocnej roli.


Jeżeli owe zdrady pozostają ukryte i rosną nowe pokolenia, one są coraz bardziej ludzkie, pojawiają się sumienia i z tych przyczyn niektóre potomstwo Iluminatów pozostawia owe szatańskie kulty, zaczyna modlić się do Boga i ujawniać zbrodnie Iluminatów i masonów.

Z tych przyczyn Bóg KATEGORYCZNIE zabronił mieszanie się Izraelitów z innymi narodami.

Te przyczyny także dają wielkie szanse tym, którzy ze szczerego serca służą Bogu, ponieważ ową genetykę rozpoznaje się tylko i wyłącznie po uczynkach!

Czyli słusznie napisałeś:

Znowu gdyby geny Izraelitów nie były odporne na geny hybrydzie i nie dominowały to w zasadzie te zaginione 10 pokoleń Izraelitów już dawno stało by się hybrydami.
Gdyż od czasów Asyrii do dziś owe pokolenia są zaginione czyli narażone w większym stopniu na związki z hybrydami niż za czasów królestwa Izraela.


Geny są odporne i z czasem powracają do oryginalnego genu czysto Bożego.

W przypadku pustyni Bóg po sądzie nad nami oczyści nasze geny a nawet je zmieni na bardziej wrażliwe.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 28 kwietnia 2018, o 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nie po uczynkach aby sie kto nie chlubił.

Dlatego MUSICIE NARODZIC SIE Z WYZSZA by otrzymac Bozą Naturę,
która anuluje wyczysci Zapis .
Hybrydy tez potrafia dobrze czynic ale nadal sa Hybrydami.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 11 czerwca 2018, o 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Cyryl on 28th Kwiecień 2018, 20:52
Henryku zgadzam się z tobą w wielu punktach.

Temat jest moim zdaniem ciekawy i rozwojowy. Generalnie zauważyłem coś ciekawego.

Celem diabła było i jest nadal wymordowanie ludzkości rękoma Boga. A ten efekt diabeł może uzyskać tylko poprzez sprawienie aby ludzie zaczęli łamać prawo Boga.

I tutaj zmiana ludzkiego DNA poprzez maksymalne skażenie ludzkiego DNA bądź przy pomocy drzewa poznania dobra i zła lub poprzez nakłonienie aniołów do seksu z kobietami to jedno z potężniejszych narzędzi diabła, które sprawia, że ludzie łamią prawo Boga.

Jednak nie jest to jedyne narzędzie diabła.

Inne narzędzia to demoralizacja młodych ludzi szczególnie najmłodszych. Inne to nauki Pawła z Tarsu o tym, że prawo Boga nie jest ważne i potrzebne do zbawienia a nawet jest powodem do grzechu.

A zatem diabeł stara się nakłonić ludzi do łamania Tory na różne sposoby. Kto wie może żywność GMO i inne modyfikacje żywności uszkadza nasze DNA nie tylko wywołując raka ale także sprawia, że jesteśmy bardziej podatni na łamanie prawa Bożego???

Dlatego sprawa ta jest naprawdę trudna i im więcej o tym myślę to tym więcej widzę opcji.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 11 czerwca 2018, o 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Cyryl on 12th Maj 2018, 22:33
Wracając do naszej dyskusji. Zauważyłem coś ciekawego. Wpływ na budowę naszego ludzkiego DNA czy jego zmianę mają takie czynniki jak:

1. Nasze pochodzenie, czyli geny naszych rodziców.
2. Środowisko w jakim żyjemy a szczególnie pożywnie.

.... ale jest jeszcze jeden czynnik który, w zasadzie jest głównym motywem w Biblii...

3. Uczynki.

No właśnie to nasze uczynki powodują zmianę naszego DNA, w jakim stopniu nie wiadomo.
Jednak moim zdaniem zauważmy coś ciekawego. Bóg chce abyśmy wypełniali jego prawo, czyli pragnie on posłuszeństwa a nie ofiary. Od tego zależy nasze zbawienie.

Jak mocno uczynki zmieniają nasze DNA???

Pierwszy przykład trening siłowy. Tutaj mamy przykład:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugen_Sandow

Człowiek który poprzez trening siłowy zmienił swoje ciało czyli DNA.

I tak najprawdopodobniej wypełnianie prawo Bożego u hybrydy powoduje odbudowę jego sumienia.

Dlatego głównym celem Pawła z Tarsu w jego naukach było to, aby ludzie uznali, że uczynki nie są ważne dla naszego zbawienia.

Moim zdaniem Bóg stworzył naród wybrany Izrael czyli zwierzętach w postaci białych baranków, w dwóch celach:


Cel nr. 1. Izrael miał poprzez swoje geny zaszczepić w skażonych narodach geny które wytwarzały sumienie. Zauważmy Izrael na wyginaniu pomiędzy narody ten cel i tak realizował. Zaszczepił on w hybrydach sumienie.

Cel nr 2. Izraelici poprzez wypełnianie prawa Bożego mieli dać przykład innym narodom do wypełniania tegoż prawa i w ten sposób hybrydy same zaczęły wypełniać Torę. Ten cel pomimo wygnania Izraela wypełnił Isus.

Dlaczego Bóg tak uczynił???


Ponieważ, Bóg jest świadomy, że dalsze pokolenia skażone genetycznie przez upadłe anioły w sumie są ofiarami diabła. Człowiek nie ma wpływu na to jakich ma rodziców. Dlatego Bóg chciał da maksymalnej ilości ludzi szanse na zbawienie.

Przez Izrael zatrzymał genetyczną ekspansje genów upadłych aniołów. Zapewne też, po potopie upadłe anioły za płodzenie potomstwa od razu były skazywane na więzienie w otchłani, aby ich potomstwo czyli nefilimy nie mogło się namnożyć.

Zauważmy jedno, diabeł podczas potopu był bardzo blisko wymordowania ludzkości rękoma Boga. Ocalała tylko jedna rodzina ludzka.

Bóg zatem nie chce dać podobnego sukcesu szatanowi, stworzył Izrael wysłał swojego syna aby tym razem ogromna rzesza ludzi ocalała.

U bezpośredniego potomstwa upadłych aniołów nefilimów nie ma sumienia. Dlatego oni nie wypełniają prawa Boga. Jednak jeśli nefilim by się połączył z kobietą Izraelitką lub hybrydką posiadającą cząstkowe Izraelskie geny to ich potomstwo uzyska jakieś szczątki ludzkiego sumienia. I teraz przy wypełnianiu prawa Bożego te sumienie wzrasta.

Dlatego rodziny nefilimów tak dbają aby nie wchodzić w małżeństwa z osobami z innej krwi. Wszystko po to aby nie nabyć szczątkowego sumienia.
Dlatego też nefilimy tak nienawidzą rasy białej a szczególnie Słowian czy też Polaków. Ponieważ znają oni możliwości genów Izraelitów.


Zobaczmy te słowa:



1 Jana 3 napisał:
(4) Każdy kto popełnia grzech, i zakon przestępuje, a grzech jest przestępstwem zakonu.
(5) A wiecie, że On się objawił, aby zgładzić grzechy, a grzechu w nim nie ma.
(6) Każdy, kto w nim mieszka, nie grzeszy; każdy, kto grzeszy, nie widział go ani go nie poznał.
(7) Dzieci, niech was nikt nie zwodzi; kto postępuje sprawiedliwie, sprawiedliwy jest, jak On jest sprawiedliwy.
(Cool Kto popełnia grzech, z diabła jest, gdyż diabeł od początku grzeszy. A Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie.
(9) Kto z Boga się narodził, grzechu nie popełnia, gdyż posiew Boży jest w nim, i nie może grzeszyć, gdyż z Boga się narodził.
(10) Po tym poznaje się dzieci Boże i dzieci diabelskie. Kto nie postępuje sprawiedliwie, nie jest z Boga, jak też ten, kto nie miłuje brata swego.
(11) Albowiem to jest zwiastowanie, które słyszeliście od początku, że mamy się nawzajem miłować;
(12) Nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego. A dlaczego go zabił? Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe.



Otóż Jan nam wyjaśnia, w zasadzie sprawę prostą, nasze uczynki decydują czy nasze sumienie będzie rosło poprzez wypełnianie prawa Bożego czy też ginęło w skutek łamania tegoż prawa.
Zauważmy Izraelici łamiąc prawo Boga niszczyli swoje sumienia czyli ich serca stały się kamieniste.

Zauważmy też rzecz ciekawą.
W Biblii ani Kain ani Abel nie są określani jako synowie Adama.
Kain był czarnym bykiem Abel zaś Czerwonym.
Dopiero Set był jak Adam białym bykiem, dlatego został on wymieniony jako syn Adama.


Jednak to co uczyniło Kaina synem diabła to były jego uczynki.
Dlatego Apostoł Jan tutaj mówi jasno, ze wypełnianie zakonu czyni nas synami Boga zaś łamanie tegoż zakonu czyni nas synami diabła.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 11 czerwca 2018, o 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by thewordwatcher on 8th Czerwiec 2018, 05:46
Przejrzałem jeszcze raz cały ten temat, bardziej na zimno.

Jest oczywiste, że mamy wiele nieścisłości, niepewne wersety, wielkie sugestie w tą czy tamtą stronę.

Mnie ten temat interesuje z jednego głównie punktu.

Szatan ma swoje potomstwo. Nie mamy żadnego solidnego biblijnego dowodu na to, że jest to potomstwo fizyczne, wynikające z seksu z ziemskimi kobietami.

Mamy jedynie 100% dowody biblijne na temat fizycznego potomstwa upadłych aniołów.

Ale mamy poważne dowody na nasienie węża, które posiada cechy genetyczne nasienia węża i owe cechy bardzo sobie ceni.

Wersety biblijne w tej kwestii szatana nie są jasne. Jest odwrotnie. Są ślady jakiejś manipulacji, która praktycznie nie występuje w innych tematach.

Szatan jest niejako oczyszczony z tego oskarżenia Boga oto, że istnieje jego, szatana potomstwo, które będzie toczyć zaciekłą walkę z potomstwem niewiasty.

Wina szatana stała się minimalna i cała jego wina została zrzucona na także grzesznych upadłych aniołów.

Coś jest ukryte, ale wiążąc te wszystkie detale w jedną całość widzimy, że właśnie Bestia, odpowiedzialna głównie i oficjalnie biblijnie za skażenie rodzaju ludzkiego otrzyma od szatana władzę nad całym światem.

I tu jest najciekawszy punkt. To wskazuje na swego rodzaju walkę pomiędzy upadłymi aniołami a szatanem. Ale walkę o co?

Może dlatego, że szatan ich także zwiódł? Może on przekonał upadłych do grzechu, ale on sam rozpoczął ten ohydny proceder?

To są pytania i poszlaki nie dające mnie spokoju i podejrzewam, że z czasem znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Problem genetyki jest nadal największym światowy priorytetem, który jest forsowany przeciwko białej rasie.


Bóg jest także na podstawie genetyki uważany za rasistę, który zrobił rasowe ludobójstwo w potopie i Kanaanie.


Że cały koncept Narodu Wybranego przez Boga to czysty rasizm, według szatańskich sług.

Tutaj jest tego ciekawe potwierdzenie. Film po angielsku.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... bccGbPKwok

Powiedziała otwarcie, jak wielu czarnych ludzi o tym mówi, że ona nie była nigdy obrażana przez białych, a jest przez swoje życie cały czas pomiędzy białymi. (USA)

Ale powiedziała także jedno cenne zdanie, na którą warto zwrócić uwagę.

Żydzi to jedyni biali, którzy posiadają tzw, przywilej białych. Oni są zawsze na najwyższych pozycjach i stanowiskach w białych państwach.

Poza Polską istnieje bardzo agresywna, anty biała propaganda polegająca na tym, ze wini się za wszystko białą rasę, winną za stawianie siebie na czele ponad innymi rasami i nazywa się to białym przywilejem.

Czyli nie wykształcenie i zdolności ale rzekomy biały przywilej jest powszechnie znany na całym świecie jako czynnik wielkości rasy białej i przyczyna wszystkich wojen i nieszczęść całego świata. Propaganda NWO! Oto powody wyniszczania rasy białej.

A ta pani jest na tyle inteligentna, że zdążyła dostrzec ową nienawiść rasy białej wyłącznie na czołowych stanowiskach, czyli... władzy syjonistycznej.


Taką władzę mamy takze w Polsce i to jest właśnie przywilej nie białych, ale przywilej... syjonistów.

Wszystkie wojny zostały wyprodukowane własnie przez tę uprzywilejowaną przez szatana 'rasę' czyli nasienie węża, a winę z ICH zbrodnie zrzuca się na Słowian głównie i na innych członków rasy białej.

W ten sposób karta rasizmu instygowana przez szatana oraz jego syjonistycznych sług NWO jest na świecie odgrywana.

Z tego właśnie widzimy, jaką ważną rolę szatan przykłada do genetyki rasy białej oraz jego nasienia węża, odpowiedzialnego za zdecydowaną większość zbrodni na świecie.

Dlatego podejrzewam, że owa szatańska strategia została całkowicie zrzucona na upadłych, co nie oznacza ich mniej winnymi, ale oni mają poważne problemy z szatanem i w końcu on będzie zmuszony na przekazanie im swojej władzy.

Być może dowiemy się o tym dopiero od 2 świadków Boga.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 czerwca 2018, o 18:07 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » KSIĘGI - POSTACIE - MIEJSCA


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL