Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Co nas bulwersuje -Kazn.- wilki ?




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WILKI w Owczej skórze ? Wielu ZWIODĄ - duch Węża-KUNDALINI
 Post Napisane: 27 lipca 2012, o 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
http://antyekumenia.wordpress.com/andre ... chrystusa/

Andrew Strom “Duch kundalini w kościele Chrystusa”

Andrew Strom, to osoba która miała bezpośredni kontakt z ‘przebudzeniami’ typu Bronsville, Toronto Blessing itd! Brat jest ochrzczony w Duchu Świętym i wierzy, ze dary Ducha Świętego są NA DZISIAJ!
W tym filmie, opisuje jednak co stoi za tymi ruchami, gdzie ludzie śmieją się do rozpuku, dziwnie się trzęsą, ryczą jak lwy, gdaczą jak kurczaki!

Biblia mówi o tym aby badać duchy, czy są od Boga. Problemem w tych tzw przebudzeniach jest to, ze ludzie- tzw liderzy przypisują to działaniu Ducha Bożego!
Inaczej byłoby gdyby oni po prostu wyganiali te manifestujące się demony!

Polecam każdemu, zachęcam jednak do zakrycia się krwią, i modlitwę walki duchowej podczas oglądania, ze względu na to, ze brat Strom pokazuje faktyczne manifestacje, które nie są od Boga.
Bóg go wyprowadził z tego typu ruchów, i dziś, chodząc w darach i rozpoznaniu Ducha Bożego, może podzielić się z kościołem o tym co tam się dzieje.
Wbrew powszechnie dziś krążącym fałszywym doktryna o ‘nie osadzaniu’, my musimy wiedzieć co się dzieje i umieć sobie poradzić w takich przypadkach!

Uwaga! Kundalini 1z3 Zwodnicze Duchy wtargnęły do Kościoła

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 lipca 2012, o 16:40 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ZWIODĄ WIELU
 Post Napisane: 27 lipca 2012, o 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Uwaga! Kundalini 2z3 Zwodnicze Duchy wtargnęły do Kościoła


.

Uwaga! Kundalini 3z3 Zwodnicze Duchy wtargnęły do Kościoła

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ?
 Post Napisane: 27 lipca 2012, o 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Fałszywi Mesjasze cz.3 10z17

.
SIŁA WĘŻA
.pozy i odgłosy zwierząt
'prorokini'Cindi Jacobs
Ludzie któzy zajmują sie magią albo należą do new Age ,robią to,co nazywa sie " zanurzeniem w duszy zwierząt" następuje zlanie sie z duszami zwierząt Niektórzy przybierają pozy zwierząt- tornonckie błogo - szczekanie rżenie
Roy Fields - toronto - benny hin - jak ci ludzie smieja czynic takie manifestacje to debilizm bezmyslnośc jak smieją nazywac Ducha Swietego .
krzycza wyja ,biegaja Wilkerson 2000 szczekaja jak psy biega ja pies ma obroze zona prowadzi . pastor powiedział odłózcie wasze Biblie ona wam niczego nie pokaze..syczy ja wąż na ludzi wije sie na podłodze Kenet Hegin
..Roland ockland- nie ma tego w Biblii ale jest w kundalini 'moc Węża -
guru Gurudi - to nazywa sie 'uwolnieniem samorealizacja swojej boskości" samorealizacja"
Książka Kristina Grof Stanisłąw Grof - podswiadome poszukiwani siebie -78-79 co sie dzieje z ludzmi na których zstępuje moc Węża - niekontroluja siebie ,przypływ energii ,dzwieki poruszaja sie niekontrolowanie -OSHO -
uwolnienie siły Węża w joga - keneth Hagin - rzucaja sie po podłodze pełzają wija sie u Benny Hinna tak samo .smiech ,płacz - guru zatracam sie w błogości i ekstazie - histeryczny smiech lub płacz - lakelandzkie błogosławieństwa

.
:shock:
.


Fałszywi Mesjasze cz.3 12z17

Cytat:
.w Izraelu jest sekta w mistycznym judaiżmie gdzie ludzie padają pod działaniem tzw mocy ale to nie ma nic wspólnego z Bogiem .czynia to gdy zstępuje na nich jakaś moc .
Demon manifestuje sie bierze pod kontrole ciało fizyczne ..ma szerokie pole do działania ..." znowu ta wibracja to drżenie - potrzebujecie uwolnienia
benny Hinn - nieważne ja grzeszny jest człowiek niewazne ja nieczysty jest w on w waszych oczach niesmiecie go tknąc - zastraszanie Igracie z ogniem
nieważne czy to sie wam podoba czy nie Kto z was napada na mnie ale zapłaca za to wasze dzieci Niepodoba sie to wam słyszec jest mi to obojętne naprawdę ...ostrzegam kazde czasopismo chrzescijanskie azdego człowieka kazda osobe .
.
..kiedy cos zjesz a niesmakuje to wypluwasz Diabeł pozbawił kościoła duchowych kubków smakowych sa zabrane zniszczone i wyprowadzone z kościoła ' i teraz koscół moze truc sie i nie zwraca na to uwagi . Dowolna ksiązka doktryna zaraza przenika
Wilkerson gdzie w Biblii mówi sie o zabawie duchowej
.
.guru kundalini - gdy następuje uwolnienie mocy Węża w ludzich gdy otworzy sie moc kundalini wielu znawcóww mówi ze to prowadzi do warjacji i smierci.
.
Po takiej ceremonii stałam sie całkowicie opetana demonem ..gdy zabawiacie sie okultyzmem otwieracie siebie na działąnie okultystycznej mocy..
ostatni stopen to całkowite opetanie stracenie rozumu zadnej logki wyłaczał sie rozum jak zaczynałam mówic - widziałąm węze

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ?
 Post Napisane: 27 lipca 2012, o 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Fałszywi Mesjasze cz.2 3z11

.
J J Bak mistyczna masoneria
''O wiele wazniejszym dla człowieka jest dążenie by stac sie chrystusem niż wierzyc w to ,że Jesus był Chrystusem ..
Gdyż wam dla Chrystusa zostało darowane to,że możecie nie tylko w niego wierzyc ,ale i dla Niego cierpiec - Filip1/29
.
Joce Mair wazne by byc człowiekiem sukcesu
.
:idea:
.

.
Fałszywi Mesjasze cz.2 6z11

Cytat:
Todd N
ta sparalizowana turlaj kopniakam po scenie
podszedłem do niej chwyciłem za nogi i zacząłem bach bach i została uzdrowiona..

chce abys turlał ja kopniakami po scenie te młoda inwalidke
.
Bentely
skocz na tego młodzienca i zwal go z nóg -skoczyłem na jego głowe.
.
Duch swiety powiedział mi - kopnij w twarz z glana!..
.
podbiegłem skoczyłem i powaliłem go "bum" przycisnąłem całym ciężarem-coś wstapiło we mnie i zamiast uderzyc pieścia złapałem za gardło i zacząłem go dusic Diable wyjdz..
chnski gzentelmen podbiegłem do niego siknie go uderzyłem przeleciał spadł na ziemie wypał muząb
.
Wigglesworth zapytany dlaczego bije ludzi odp bije diabła (albert Hibebert Smith)
.

kopnij te kobiete w twarz
.staruszka uderzyłem ja w twarz ze przeleciała 2m wybiła drzwi i na plecach przejechała do kuchni gdzie kobiety gotowały obiad.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ?
 Post Napisane: 12 września 2012, o 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Toddowi Bentleyowi zakazano wstępu do Wielkiej Brytanii

piątek, 24 sierpnia 2012 15:52

Todd Bentley fot. oprah.com

Todd Bentley fot. oprah.com I Obrazek
Znanemu i przez wielu uważanemu za kontrowersyjnego, amerykańskiemu kaznodziei Toddowi Bentleyowi, odmówiono wjazdu do Wielkiej Brytanii. Przyczyną były wątpliwości co do jego osoby miejscowych przywódców religijnych i polityków.

Brytyjska minister spraw wewnętrznych, Theresa May, powiedziała:

"Możemy potwierdzić, że pan Bentley nie został wpuszczony do Wielkiej Brytanii. Rząd nie jest skłonny do przeprosin w związku z tego typu odmowami, jeśli uważamy, że służą one dobru publicznemu. Odmawiamy przywileju przyjazdu do naszego kraju osobom, które mogą chcieć podkopywać nasze społeczeństwo".

Sam Todd Bentley tak odniósł się do zaistniałej sytuacji:

"Jestem głęboko zasmucony niedawną decyzją brytyjskiego rządu w sprawie mojego przyjazdu. Jesteśmy jednak wdzięczni Bogu za wsparcie od naszych przyjaciół w Wielkiej Brytanii, którzy prawdziwie kochają Jezusa, a także przyjmują rzeczy ponadnaturalne, wiarę i uzdrowienie. Wiemy i wierzymy, że Wielka Brytania ma wielkie przeznaczenie. Modlimy się też o jej przywódców i członków parlamentu. Proszę, trwajcie z nami w modlitwie odnośnie tej decyzji i naszego powrotu do Wielkiej Brytanii".

W Internecie Bentley sugerował też, że odmowa jest wynikiem dyskryminacji religijnej.

"A co ze wszystkimi celebrytami, muzykami i innymi postaciami z bardziej barwną przeszłością od mojej, którym zezwala się na przyjazd na różne wydarzenia. Czy tu naprawdę chodzi o moją przeszłość i obawy o przemoc czy też jest to atak na wiarę, Boga i uzdrowienie?" - spytał.

Todd Bentley zyskał popularność w 2008 roku. Cały świat usłyszał wówczas o "przebudzeniu w Lakeland" na Florydzie, które trwało wiele dni.

Wątpliwości wobec jego służby wzbudził między innymi fakt, że zdarzało mu się stosować przemoc wobec tych, którzy przychodzili po uzdrowienie.

Usługujący powiedział pewnego razu: "Działając w duchu wiary, czułem, że muszę kopnąć kobietę, która przede mną stała w twarz jako krok posłuszeństwa. Nie rozumiałem tego, ale ona została uzdrowiona i nie odniosła ran".

Usługujący tymczasowo opuścił służbę po tym, jak zaangażował się w związek z jedną ze swoich współpracowniczek. Ożenił się z nią tuż po rozwodzie z żoną (z którą ma trójkę dzieci). Później wznowił usługi. Obecnie podróżuje i usługuje w różnych krajach świata.

.http://chn24.pl/ze-wiata/news/2688-todd ... tanii.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? KUNDALINI
 Post Napisane: 23 stycznia 2013, o 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Wilki w Owczarni - ewangelia sukcesu

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? KUNDALINI
 Post Napisane: 23 stycznia 2013, o 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Fałszywi Mesjasze cz.3 3z17

.
Niektóre zachowania ludzi kierowanych Duchem Zwodniczym na przedstawianych filmach, są tylko marną próbą naśladowania Darów i przejawów Ducha Świętego, takich jak: proroctwo, modlitwa w Duchu Świętym (na językach), dar uzdrawiania !

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: WILKI w Owczej skórze ? PROGRAMOWANIE ?
 Post Napisane: 23 lutego 2013, o 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Florida Outpouring - "More of you, less of me"

czy ona ich PROGRAMUJE ?


Praise Break at Holy Temple
.
hmm

Gay church feel the sprit
.
Travailing and Deliverance ~ Tamara Bennett


.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? KUNDALINI
 Post Napisane: 11 kwietnia 2013, o 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Uwaga! Kundalini 1z3 Zwodnicze Duchy wtargnęły do Kościoła
.


kundalni duch Węża zamiast Ducha Prawdy-2/3
.

Uwaga! Kundalini 3z3 Zwodnicze Duchy wtargnęły do Kościoła
.

Fałszywi Mesjasze cz.2 6z11
.
Fałszywi Mesjasze odc.3 cz 13 / 17
nie ma z czego sie śmiac..
.

Zielonoświątkowcy = sekty poganie hipnoza new age opętania trans szamani


.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? KUNDALINI
 Post Napisane: 22 sierpnia 2013, o 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
.
Mother Estella Boyd at R.A.W International Ministries - 2000 Pt.1


moze z nimi zrobic co chce ... :shock: niezabardzo chcą upadać ?
.
Mother Estella Boyd - Laying Hands Pt. 4
https://www.youtube.com/watch?v=p8dnaw4Ezi4
.
to rytm woodu.......

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? KUNDALINI
 Post Napisane: 5 września 2013, o 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Mother Mae Dupree, Dr. Estella Boyd, Dr. Gertrude Stacks


:roll:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? Wielu ZWIODĄ - duch Węża-KUNDALI
 Post Napisane: 12 stycznia 2014, o 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Exposing Satans Christians.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Wieści - co nas bulwersuje
 Post Napisane: 20 lutego 2014, o 18:07 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Każe ludziom jeść trawę. To zbliża do Boga i cudownie leczy
Obrazek


Świat zna wielu fałszywych proroków, aż dziw, że ludzie wciąż dają się na to nabrać...
No, ale cóż.
Pastor Daniel Lesego z Rabboni Centre Ministries w Garankuwa każe swoim wiernym jeść trawę. Dzięki temu mają być bliżej Boga - informuje Viralnova.com.

Ludzie jedzą więc trawę, czołgając się po trawniku.
Jedzą, aż robi im się niedobrze i muszą biec do najbliższej toalety, by zwymiotować.
No, cóż.
Człowiek to nie krowa.
Nasz układ pokarmowy nie potrafi strawić kilogramów trawy.

Są tacy, którzy twierdzą, że jedzenie trawy ich uzdrowiło. Tak jak 21-letnia studentka prawa, która opowiada, że przez rok walczyła z bólem gardła.

Daniel przemienił mnie w owcę i kazał jeść trawę. Już nie boli mnie gardło - zapewnia.


Pastor miał także "uleczyć: w ten sposób 27-latkę, która miała ponoć guz w mózgu i nie była już w stanie samodzielnie chodzić.

"Cudotwórca" potrafi także usypiać ludzi. Wystarczy, żeby powiedział gromadce ludzi: zaśnijcie, a oni padają na ziemię jak nieżywi. By udowodnić, że rzeczywiście śpią pastor chodzi po nich, wzbudzając podziw wiernych.

Mógłbym tak uśpić policjantów, gdyby chcieli przyjść mnie aresztować - zapewnia wiernych.


Daniel Lesego ma już ponad tysiąc wiernych wyznawców.
Są wsród nich nie tylko prości ludzie, ale także urzędnicy, nauczyciele, personel medyczny...

Pastor nie tylko czyni cuda, sprzedaje także niezwykłe przedmioty: cudowny kalendarz, naklejkę na samochód, olejek do namaszczenia, koszulki.
Jego konto w banku rośnie, co można stwierdzić przyglądając się eleganckim garniturom pastora i autom, którymi jeździ.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wieści - co nas bulwersuje
 Post Napisane: 28 lutego 2014, o 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pastor wezwał parafian, aby przychodzili do kościoła nago
tallinn, śr., 2014-02-12 22:33


Jeśli jesteś znudzony uczęszczaniem na regularne nabożeństwa i czujesz, że byłoby znacznie lepiej znaleźć się w towarzystwie nagich ludzi w średnim wieku, to mamy dobrą wiadomość. Od niedawna w kościele w mieście Southampton (Virginia, Stany Zjednoczone) modlą się Amerykanie całkowicie pozbawieni odzieży.



Wśród lokalnej społeczności pomysł zaszczepił pastor Allen Parker, który doszedł do wniosku, że wymagania innych kościołów, jeśli chodzi o odzienie, są zbyt pretensjonalne i trzeba umożliwić ludziom przychodzenie do miejsc kultu na golasa, pisze Fed Post. Duchowny jest przekonany, że jego pogląd jest słuszny, bo Jezus Chrystus urodził się i umarł nagi.



„On (Jezus) urodził się nagi, ukrzyżowano go nago i zmartwychwstał bez odzienia. Jeśli Bóg stworzył nas w ten sposób, to dlaczego nagość traktowana jest, jako zło” – powiedział ksiądz lokalnym dziennikarzom.


Parker dodał, że ludzie bez odzienia są bardziej narażeni, a nagie dusze łatwiej trafiają do Chrystusa.

„Nie powinno być poczucia wyższości nad innym człowiekiem” – powiedział pastor. „My ludzie, każdy z nas ma swoje blizny i niedoskonałości - mamy to co mamy. Każdy z nas ma pragnienie, aby kochać i akceptować bliźniego”.


Warto zauważyć, że pastor pierwszy przeszedł od słów do czynów i odważnie zademonstrował gotowość do wdrażania swoich założeń i religijnych przemyśleń. Był bardzo przekonujący, bo wielu parafian poszło jego śladem i modli się bez bielizny.

„Są ludzie, którzy mają dużo pieniędzy i bogactwa, ale są i tacy, którzy nic nie mają. Tutaj możemy poczuć, że wszyscy jesteśmy równi” – powiedział pastor dziennikarzom, paradując bez spodni w chłodne zimowe popołudnie.

.
.

http://innemedium.pl/wideo/pastor-wezwa ... 1481237582

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WILKI w Owczej skórze ? Wielu ZWIODĄ - duch Węża-KUNDALI
 Post Napisane: 27 sierpnia 2014, o 09:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
TV PREACHERS EXPOSED Satanism Pentecostalism New Age To Part 1


https://www.youtube.com/watch?v=418_iE_umR8

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 sierpnia 2014, o 09:17 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Co nas bulwersuje -Kazn.- wilki ?


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL