Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaczynają się msze LGBT+.
 Post Napisane: 13 listopada 2019, o 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Kościół katolicki jest kościołem diabła. Zaczynają się msze LGBT+.

Wiem, że dla wielu tytuł ten brzmi kontrowersyjnie a nawet obrazoburczo, ale wszystko jest kwestia wiedzy. Kościół RZYMU NIGDY w swej historii nie reprezentował charakteru Jezusa.

To, że teraz ROZPOCZYNA SIĘ jawne poparcie w tym kościele oznacza tylko, że wychodzą ze swym okultyzmem na jaw.

Każdy kto oglądał odcinek “7 metrów pod ziemią” pt “Byłem księdzem” wie, że wystarczy być cichym kapłanem nie protestującym wobec zła aby mieć wszystko. W ten sposób zło było akceptowane od początku tej religii Cesarstwa Rzymskiego.



Tymczasem dowiadujemy się, że Diecezja katolicka Salford w północno-zachodniej Anglii stała się jedną z pierwszych z wielu diecezji katolickich w Wielkiej Brytanii, które rozpoczęły przyjmowanie „Mszy LGBT +”. W Salford, podobnie jak w innych diecezjach, Msze LGBT + cieszą się poparciem swoich lokalnych biskupów.
.Obrazek
.
Reklamy Mszy stały się szeroko dostępne w kościołach i na różnych oficjalnych stronach parafialnych i diecezjalnych. Wiele z tych reklam jest ozdobionych tęczową flagą lub popularnymi obrazami katolickimi, takimi jak krzyże lub Najświętsze Serce wypełnione kolorami tęczy. Kilka grup zaangażowanych w organizację tych Mszy bierze udział w lokalnych homoseksualnych wydarzeniach związanych z „dumą”.



Czy widzicie teraz jaka duchowość kryje się za tzw Matką Boską? To sam Lucyfer pierwszy na świecie transseksualista:
Obrazek
.
Nie ma znaczenia fakt odmienności poglądów na LGBT+ w kościele Rzymu wśród kapłanów. Ma za to znaczenie to, że oni siebie na wzajem tolerują mimo odmienności. Dla przykładu na blogu blokuje osoby, które maja jad, takie chrześcijańskie szpile czy ludzi usuwających poszczególne księgi Pisma, ekumenistów itd. Zło musi poczuć się odrzucone.



“Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców, (2) lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą. (3) Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie, a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada. (4) Nie tak występni, nie tak: są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata. (5) Toteż występni nie ostoją się na sądzie ani grzesznicy – w zgromadzeniu sprawiedliwych, (6) bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych, a droga występnych zaginie.”.
.
Jestem szczęśliwy nie będąc w gronie osób szydzących, a wole mieć upodobanie w Prawie Boga, bo ono jest dobre. Mimo, że część ludzi usuwam, blokuje oni nadal wchodzą.
Co za głód prawdy ale prawdy na zasadzie szwedzkiego stołu….

Miałem ostatnio trochę hejtu po tekście o szabacie.
To dobrze, bo to oznacza, że demony się uaktywniły. One nienawidzą Prawa Bożego i tego, co oddziela nas od świata.



Inny człowiek napisał mi w mailu, że mam pychę ponieważ nie czytam jego bloga usuwającego listy Pawła :D. Komedia.
Co za przestępstwo, bo nie czytam kogoś bloga…
W ten sposób powinienem czytać stale blogi komunistów, a nawet tych, którzy uważają, że Jezus to szatan. Niestety ale zwiedzenie jest mega wielkie….



Wczoraj pewna osoba powiedziała mi w szacunku po wysłuchaniu mojego komentarza biblijnego, że jestem prawnikiem. To prawda, wszystkie sprawy międzyludzkie i postawy oceniać mamy na podstawie Prawa Bożego.



Msza LGBT jest łamaniem Prawa Bożego, ale sama msza bez LGBT+ również jest złamaniem Prawa Bożego.



Za sprawą tej woli jesteśmy uświęceni przez ofiarę ciała Jezusa Chrystusa raz na zawsze. (11) A każdy kapłan staje codziennie do wykonywania służby Bożej, wiele razy składając te same ofiary, które nigdy nie mogą zgładzić grzechów. (12) Lecz ten, gdy złożył jedną ofiarę za grzechy na zawsze, zasiadł po prawicy Boga





To właśnie apostoł Paweł wyjaśnia a nawet obala dogmaty katolickie. Ofiara złożoną została raz na zawsze, a katolicka komunia jest w ten sposób zaprzeczeniem śmierci i ofiary Jezusa Chrystusa. Notoryczne przyjmowanie wafelka jako ofiary za grzechy jest bluźnierstwem. Ile razy nalewy przyjąć wafelek o kształcie słońca aby mieć odpuszczone grzechy? Zresztą, jeśli jest owa komunia i ofiara z prawdziwego ciała Jezusa, czyli z Jego stopy lub ręki, to po co dzieciom chrzty? Przecież grzechy zostały zgładzone podczas chrztu nieświadomych niemowląt.





Ten wzrost Mszy LGBT + w całej Anglii został przyjęty z zadowoleniem przez LGBT + Catholics Westminster. Ta grupa cieszyła się długoterminowym poparciem kardynała Vincenta Nicholsa , który jest zarówno ich lokalnym ordynariuszem, jak i starszym duchownym katolickim w Anglii. W marcu tego roku grupa otrzymała uprzywilejowane miejsca na papieskiej audiencji na Placu Świętego Piotra w Rzymie, po czym zostali zaproszeni na spotkanie i fotografowanie z papieżem Franciszkiem . Zostali oni przedstawieni papieżowi Franciszkowi przez Martina Pendergrasta, byłego kapłana, który jest w związku cywilnym z Julianem Filochowskim, byłym szefem Cafod, od 2006 roku.



Obrazek


https://www.lifesitenews.com/



Diecezja Salford jest najnowszą diecezją w Anglii, która zainicjowała Mszę LGBT + – organizując swoją pierwszą taką Mszę 12 października w kościele Holy Name Church w Manchesterze. Strona internetowa Quest twierdzi , że odegrali kluczową rolę w organizacji niedawnej Mszy w Salford.





Oni tam zawsze byli. To nic nowego. Tak samo jak szwajcarsy protestanci poparli homo małżeństwa. Niebawem przekonacie się że znaczna część pastorów poprze system antychrysta. Na razie niektórzy nie popierają, ponieważ straciliby nie tyle wizerunek co dziesięciny….



Poniżej angielskie i katolickie tzw Najświętsze Serce “Jezusa”.
Obrazek

Szanowni Rodacy katolicy. Nie mam w nienawiści katolików, ale te obrzydliwą i paskudną religię i pragnę myślę, że mniej niż Bóg, abyście wyszli z tego kościoła i przyszli do Boga i do Jego Słowa, które jest żywe i jest jak miecz obusieczny.

Pragnę też aby letni i laodycjescy protestanci również przyszli do Boga nieekumenicznego.



http://detektywprawdy.pl/2019/11/12/kos ... M-aVUnLdb4

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 listopada 2019, o 17:35 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL