Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 12:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3956
Noemi ja się czasem zastanawiam co taki człowiek w zasadzie nie wierzący w biblii robi na biblijnym forum i po co on tu jest ???

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 12:37 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 12:50 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
noemi napisał(a):
..a jak szeroko i jak wyczerpujaco,kto to ma ocenic i wedle jakiej normy czy watykanskiej ?cos ci sie panie F. pomieszały fora.arqumenty,dowody ,przykłady ? tu nie ma eqzaminow.
Noemi, znam Ciebie z netu jeszcze z dawnego forumowiska i innych ciekawych religijnych for dyskusyjnych. To było jakieś ładne dziesięć lat temu, a Ty się nic nie zmieniłaś. Pisałaś posty uduchowione, ale niezbyt wnikliwe. Ja dopiero wtedy zaczynałem dyskusje i pogłębianie zainteresowań religią, ale od tamtego czasu moja świadomość uległą ogromnej zmianie. Pogardzany i lekceważony KrK po dokładnym zbadaniu okazał się bardzo biblijny i chrześcijański, bardzo chrystusowy w swym nauczaniu. Niestety, nie wszyscy wystarczająco dorośli do tak wzniosłych zasad. Ale to nie jest wina zasad, tylko ludzkiej niedoskonałości. Co się tyczy Tomasza G. to każdy widzi, że poza taśmowym wklejaniem linków w których wydaje mu się, że jest coś choćby minimalnie antykatolickiego on w ogóle nie dyskutuje, ani nie pisze o swej wierze. Więc ocena jest jasna i jednoznaczna.
Cytuj:
..obowiązuje ? a pokaz no qdzie tak mówił Jeszua ?
te rzymskie zasady do rzymu a nam do Jeruszalaim

Aby to zbadać musiałabyś przeczytać katechizm tak jak ja, a wiem że tego nie uczynisz. A chrześcijaństwo to nie są nacjonalistyczne podziały na Rzym i Jerozolimę, na narody i rasy. Apostoł Paweł dlatego napisał:
"Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. (Gal 3, 28)
Cytuj:
Wlanie widac co zrobili przez dwa tys lat jakie BAGNO jaka Niemoralnosc a slepe głupie owce im zaufały i zdychają z głodu . Biada wam uczeni w Pismie :!:

Ty zakładasz, ze ludzie muszą być idealni, doskonali moralnie. A tak nie jest. Ani ludzie wykształceni tacy nie są, ani prości. Czy wspólnoty w I wieku, do których swoje Listy pisał św. Paweł, były doskonalsze? Może Kościół Koryntu to jedynie niechlubny wyjątek? Niestety nie. List do Galatów przynosi od samego początku napomnienia skierowane do adresatów. Kościół w Kolosach zmagał się z religijnym synkretyzmem (mieszanie praktyk hellenistycznych, magicznych z chrześcijaństwem) oraz nurtami pregnostyckimi, a także fałszywymi praktykami ascetycznymi (rozdział drugi Listu).

Od problemów nie jest wolny także Kościół w Tesalonikach, mimo że Apostoł mówi o nim, że „okazał się wzorem dla wszystkich wierzących w Macedonii i Achai” (por. 1 Tes 1, 7). W tej wspólnocie Paweł zmaga się z niewłaściwym rozumieniem Paruzji (por. 2 Tes, 2), a także bezczynnością, która stanowi swoistą zapowiedź millenaryzmu, z którym z podobnych przyczyn będzie musiał się zmagać Kościół ok. roku 1000. O przeróżnych problemach, m.in. szerzących się herezjach, a także sporach, rozpuście wśród wdów itp., traktują oba Listy św. Pawła do Tymoteusza. List do Tytusa wspomina kolejny raz o zamieszaniu sianym przez judaizujących chrześcijan (por. Tt 1, 10-16), a z Listu do Filemona, wzmiankującego o problemach z przebaczeniem dla Onezyma (por. Flm 8nn), można chyba wnioskować, że nawet pierwsi chrześcijanie mieli problem z tak ważną cnotą, jaką jest umiejętność wybaczania.

Cytuj:

O,zwykły a ty jaki ? niezwykły ? masz katechizm jak inni rzymianie czy ten wewnetrzny ?
Powiesz to kiedy Jeszua przyjdzie ,pouczysz Qo
Wybacz Noemi, ale lepsze zrozumienie Biblii zawdzięczamy uczonym biblistom, a nie prymitywnym analfabetom po szkole podstawowej.

Cytuj:

jasne zwłaszcza potrafia przeklinac nakładac klatwy to janwieksza SEKTbA czytajaca biblie czerpie z niej wersety ku zgubie swoich poddanych. Piotr był bez szkoły i wielu wielu innych zatem nie masz sie czym popisywać
Takie wtedy na przestrzeni tysięcy lat były wszędzie trudne czasy i tacy prymitywni, okrutni i grzeszni ludzie. Ale Biblia nie jest pochwałą prostactwa, nieuctwa i lenistwa. Spośród klas bogatych i uczonych również znaleźli się w NT uczniowie Jezusa jak np. Nikodem który był jednym z dostojników żydowskich, faryzeuszem i członkiem Sanhedrynu i św. Paweł uczony, wykształcony w Jerozolimie faryzeusz czy setnik rzymski Korneliusz oficer kohorty Italskiej. W gminie chrześcijańskiej w I wieku znaleźli się też bogacze. Czytamy w Dz. Ap. że bogaci :
" Sprzedawali majątki i dobra i rozdzielali je każdemu według potrzeby."

Istnieją w Biblii wyjaśnienia, dzięki czemu prości ludzie pracy "bez szkoły" jak Jan, Piotr, Marek, Mateusz zrozumieli nauczanie Jezusa. Jezus oświadczył im:
"Ja prosić będę Ojca i da wam innego Pocieszyciela, aby był z wami na wieki. Ducha prawdy, którego świat przyjąć nie może, bo go nie widzi i nie zna; wy go znacie, bo przebywa wśród was i w was będzie. Wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi (Jan 16,13)."

To Duch Św. w czasie zstąpienia na Apostołów w postaci ognistych języków wprowadził i utwierdził ich w prawdzie, wierze i w miłości do Chrystusa tak dalece, że stali się zupełnie innymi ludźmi. Mogli przemawiać publicznie nieomylnie. Głosili Ewangelię tak skutecznie, że nawrócili wiele tysięcy ludzi. Wszyscy zaś napełnieni zostali tak wielką odwagą, że byli gotowi ponieść nawet śmierć męczeńską za to, co głosili. Tak się też i stało. Dał im również Duch Święty dar mówienia różnymi językami (Dz 2,11), by tym skuteczniej mogli nieść światu "dobrą nowinę”. Duch Święty kierował również działalnością poszczególnych Apostołów. I tak czytamy, że gdy odprawiali publiczne nabożeństwo i pościli: " ..rzekł Duch Święty: Wyznaczcie mi Barnabę i Szawła do dzieła, do którego ich powołałem” (Dz 13,2).
"To wam powiedziałem przebywając wśród was. A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem” (J 14, 25-26).
Szczęść Boże ! :D:

Tomasz G napisał(a):
.. w zasadzie nie wierzący w biblii robi na biblijnym forum i po co on tu jest ?
Skąd wyssałeś taki głupawy pomysł, że jestem niewierzący ? Z brudnego paluszka? A na forum dyskusyjnym chodzi o to, aby dyskutować. To dziwne, że o tym nie wiedziałeś i nie dyskutowałeś. Widocznie coś jest z Tobą nie tak, skoro nie rozumiesz znaczenia nawet tak prostych słów i zdań. Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje to dyskusja, a nie pamiętnik czy blog. <lol>

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 13:14 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3956
Nawet według tradycyjnych katolików tacy ludzie jak Pan to niby katolicy ateusze a ja się tu akurat z nim zgadzam czasem czytając jednym okiem Pana herezje ... <mad>

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 15:19 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
Tomasz G napisał(a):
Nawet według tradycyjnych katolików tacy ludzie jak Pan to niby katolicy ateusze a ja się tu akurat z nim zgadzam czasem czytając jednym okiem Pana herezje ... <mad>

Nauczył się Pan jednego słowa "ateusze" na pamięć i w kółko to powtarza, kiedy ktoś życzliwy zachęca Pana do normalnej, uczciwej dyskusji o Bogu. Jeżeli nie jest Pan ateuszem tylko człowiekiem wierzącym, to gdzie są pańskie wypowiedzi o Pana głębokiej wierze ? Gdzie wysławia Pan Boga? Uwielbianie Boga przez posłuszeństwo i pobożne życie jest najwyższą formą uwielbienia Chrystusa, a zarazem najtrudniejszą. Miłość do Boga można wyrażać na wiele różnych sposobów. Św. Paweł napisał :
"Przemawiając jedni do drugich, posługujcie się psalmami, hymnami i pieśniami, pełnymi ducha [gorliwości] śpiewajcie Panu i wysławiajcie Go w waszych sercach” (Ef 5,19)
W ST również wysławiano Boga:

"Ty bowiem utworzyłeś moje nerki,
Ty utkałeś mnie w łonie mej matki.
Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie,
godne podziwu są Twoje dzieła.
I dobrze znasz moją duszę"

To jest człowiek wierzący, a nie piszący jakieś dziwaczne jednozdaniowe hejty, pomówienia i linkujący fake newsy.

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 15:39 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3956
Ponad 30 lat temu opuscilem KRK bo jego nauki miedzy innymi nie zgadzaly misie z Biblia np z biblijnym dekalogiem ( chocby zakaz kultu obrazow i nakaz swiecenia soboty ) przez lata bylem dobrym katolikiem i mialem wielu przyjaciol katolikow zreszta i dzis mam przyjaciol z tego wyznania bo bylem w internacie katolickim w Czestochowie w szkole gdzie dobrze poznalem KRK i jego organizacje np w 1983 r spotkalem sie z JP II ... a to co sie teraz dzieje w KRK te wszystkie rozne skandale napawaja mnie obrzydzeniem i tylko potwierdzaja mi moja decyzje z przed lat ...

Swiadectwo wiary TG
http://www.youtube.com/watch?v=4E9gjzi6 ... tbHOxstrgm

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 26 marca 2020, o 18:00 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
Tomasz G napisał(a):
Ponad 30 lat temu opuscilem KRK bo jego nauki miedzy innymi nie zgadzaly misie z Biblia np z biblijnym dekalogiem ( chocby zakaz kultu obrazow i nakaz swiecenia soboty ) przez lata bylem dobrym katolikiem i mialem wielu przyjaciol katolikow zreszta i dzis mam przyjaciol z tego wyznania bo bylem w internacie katolickim w Czestochowie w szkole gdzie dobrze poznalem KRK i jego organizacje np w 1983 r spotkalem sie z JP II ...

Swiadectwo wiary TG
http://www.youtube.com/watch?v=4E9gjzi6 ... tbHOxstrgm

To bardzo ciekawe świadectwo. Mowa jest w nim o Twojej osobistej religijności, o działalności dobroczynnej pomimo trudnych warunków i złego stanu zdrowia, o przystąpieniu do ADS, o kryzysie i próbie samobójczej. Jest to jednak pozytywne świadectwo wiary. Wspominasz też o swojej aktywności w necie. Ale nie wyjaśniasz, na czym ta aktywność polega. Nic nie mówisz w wywiadzie o "fałszywej Maryi" i "wężowym" Watykanie, który dąży do zguby ludzkości. Ja również uczęszczałem kiedyś do zboru ADS i nie spotkałem się z takimi nagonkami czy nienawiścią wobec KrK, choć rozpowszechniana przez adwentystów książka Ellen White "Wielki bój" jest negatywna wobec dawnego katolicyzmu.

Jest to jednak książka napisana dawno, dotycząca historycznych już wydarzeń bardzo subiektywnie interpretowanych. Ellen White nie studiowała historii. W przeciwieństwie do dawnych, wiekowych kontrowersji międzywyznaniowych, wojen religijnych katolików i protestantów dzisiejszy adwentyzm i ekumenizm jest to ruch na rzecz tolerancji, międzywyznaniowego zbliżenia i dialogu, chrześcijańskiej miłości i braterstwa, wzajemnego poszanowania się, jak również poszukiwania jedności w miłości i wierze oraz stałego poszerzania i umacniania obszarów tej jedności. I taki pozytywny obraz adwentystów chciałbym na tym forum oglądać.

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 27 marca 2020, o 04:23 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
Tomasz G napisał(a):
Już nie raz pokazywałem że biblia wcale nie uczy że ziemia jest płaska ale nawet gdyby teoretycznie tak uczyła..
Biblia czy ziemia jest plaska ...
https://youtu.be/c4Jl9PweCTk

Właściciel kanału "Tajemny plan" to jak widać fundamentalista biblijny, który wierzy że Bóg osobiście spisał dla nas Biblię ( oświadcza nawet w filmiku : "to co Bóg napisał do ciebie i do mnie w Piśmie Świętym"), która w związku z tym jako literalnie i dosłownie nieomylna spisana "ręką" Boga nie może zawierać żadnych ludzkich błędów. W Starym Testamencie zostało użyte hebrajskie słowo " hog " oznaczające okrąg do opisania Ziemi:

" Ten, co mieszka nad okręgiem ziemi, której mieszkańcy są jak szarańcza, On rozciągnął niebiosa jak tkaninę i rozpiął je jak namiot mieszkalny. " Iz. 40:42

"On podtrzymuje okrąg ziemi, której mieszkańcy są jak szarańcza. On umieścił jak dach firmament nieba i napiął go, jak namiot do zamieszkania”.

Jak wiadomo okrąg ziemi jest figurą płaską, a Niebiosa stanowią tu firmament czyli osłonę, sklepienie nad płaską Ziemią w kształcie półkuli.
Habakuk 3:3
"..umieścił firmament nieba jako osłonę”.

W innych miejscach czytamy o rogach i krańcach Ziemi:
Apokalipsa 7:1
„Po tym ujrzałem czterech zwiastunów stojących na czterech rogach (gonias) ziemi…”.
Apokalipsa 20:8
„… i wyjdzie zwieść narody na czterech rogach (goniais) ziemi”.
Izajasza 11:12
„Podniesie do góry znak przeciw narodom i pozbiera pogubionych z Izraela, z czterech krańców ziemi zgarnie w jedną gromadę rozproszonych z Judy”.

Tutaj autor filmiku twierdzi słusznie, że niemożliwe jest, aby okrąg posiadał cztery krańce a zatem ziemia nie może być płaskim okręgiem. (Nie zauważa przy tym, że stawia tezę wbrew temu, co co sam mówił przed chwilą o nieomylności zapisów biblijnych i że Biblia pisze o okręgu ziemi figurze płaskiej)
Po pierwsze autor nie ma pojęcia jako nieuczony fundamentalista, że Biblia zawiera nieraz paralelne opisy różnych autorów, żyjących w różnych wiekach, reprezentujących różne tradycje religijne odległe w czasie które są ze sobą niezgodne, a nawet sprzeczne.
Nie bierze też pod uwagę, że możemy na okręgu wyznaczyć cztery umowne kierunki geograficzne jak wschód, zachód, północ, południe. Ale można także na płaskiej ziemi umownie wyznaczyć kierunki pośrednie jak:
1)północno-wschodni
2)południowo-wschodni
3)północno-zachodni
4)południowo-zachodni
Bliskie znaczeniowo są określenia: punkty horyzontu, kierunki geograficzne i strony świata.

Obrazek

Słońce i księżyc poruszają się, a nawet niekiedy zatrzymują na powierzchni półkulistej firmamentu Niebios względem płaskiej Ziemi:

Jozuego 10:13
"I zatrzymało się słońce, w miejscu zatrzymał się księżyc".

W całym Piśmie Świętym nie ma ani jednego stwierdzenia mówiącego o tym, że Ziemia ma kształt zbliżony do kuli (elipsoidy obrotowej) która się porusza. Przeciwnie, jest wiele zdań określających Ziemię jako okrąg stabilny, utwierdzony i nieporuszający się.

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 29 sierpnia 2020, o 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Popieraja depopulacje ONZ - watykan i chca to zrobic rekami czyimi ?
co watykan zrobi bez mamony owieczek ?
Podpisał z chinami pakt i patrzac co chiny robia z wierzacymi w Jezusa
zanosi sie ze papiez zapaktował i unas ten sam model postepowania
nie kryja co robia z chrzescijaninem maja zbyt na zachodzie . swiat zwariowal na punkcie
Mamona.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 12 grudnia 2020, o 14:56 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
noemi napisał(a):
Popieraja depopulacje ONZ - watykan i chca to zrobic rekami czyimi ?
co watykan zrobi bez mamony owieczek ?
Podpisał z chinami pakt i patrzac co chiny robia z wierzacymi w Jezusa
zanosi sie ze papiez zapaktował i unas ten sam model postepowania
nie kryja co robia z chrzescijaninem maja zbyt na zachodzie . swiat zwariowal na punkcie
Mamona.
Ku mojemu przerażeniu Watykan poparł w tym roku masonerię lucyferiańską i -co za tym idzie- :( jej plany depopulacyjne. Jestem załamany..

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 19 grudnia 2020, o 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Zawsze zawsze to robił moze taka jego Smocza rola ,moze teraz to jawnie
bez szczelnie pokazuje ,kim jest.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 29 grudnia 2020, o 14:14 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
noemi napisał(a):
Zawsze zawsze to robił moze taka jego Smocza rola ,moze teraz to jawnie
bez szczelnie pokazuje ,kim jest.

Zamaskowany, zdemoralizowany, zdeprawowany, upodlony i zniewolony kościół katolicki nie podejmie realnej walki z nasilającym się masońskim procesem zniewolenia, upodlenia, totalitarnego bezprawnego ograniczenia praw obywatelskich i konstytucyjnych oraz likwidacji praktyk religijnych, zbrodniczych pseudomedycznych hitlerowskich eksperymentów na ludzkości, demoralizacji, deprawacji, rozbijania rodzin i seksualnego wykorzystywania dzieci w majestacie globalnego "prawa". Jeśli nie pojawi się w Polsce jakaś nowa siła duchowa i społeczno-polityczna, wierna wartościom fundamentalnym, nastąpi szybki upadek materialny i moralny oraz kovidiański holokaust naszego Narodu. Kościół katolicki zdradził Chrystusa, bratając się z religią Mahometa, zdradził podstawowe wartości ogólnoludzkie, akceptując pedofilię nawet we własnych szeregach, zdradził narody, realizując misję budowy masońskiego eurokołchozu. Jeśli zależy Ci na którejś z tych wartości – Bóg, rodzina, małżeństwo, dzieci, Honor, Naród – powinieneś teraz z niepokojem zapytać: Co mogę zrobić? Gdzie szukać ratunku?

Pewien mądry król odpowiedział na te pytania:

Ty zaiste zapalasz pochodnię moją, Pan Bóg mój, oświeca ciemności moje. Gdyż z tobą rozbijam drużynę, a z Bogiem moim przesadzam mur. Droga Boża jest doskonała, Słowo Pańskie jest wypróbowane. Jest tarczą wszystkim, którzy w nim ufają. Któż bowiem jest Bogiem oprócz Pana? Kto jest skałą prócz Boga naszego?
Psalm Dawida 18:29-32

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 30 grudnia 2020, o 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
"Fedorowicz"
..
Cytuj:
Zamaskowany, zdemoralizowany, zdeprawowany, upodlony i zniewolony kościół katolicki nie podejmie realnej walki z nasilającym się masońskim procesem zniewolenia, upodlenia, totalitarnego bezprawnego ograniczenia praw obywatelskich i konstytucyjnych oraz likwidacji praktyk religijnych, zbrodniczych pseudomedycznych hitlerowskich eksperymentów na ludzkości, demoralizacji, deprawacji, rozbijania rodzin i seksualnego wykorzystywania dzieci w majestacie globalnego "prawa".

...

Napisałam bez szczelnie pokazuje kim jest ale robi to własnie szczelnie na oczach
swiata i dlatego niewielu dostrzega z kim czym ma doczynienia .
To nie jest kosciół zniewolony ale ZNIEWALAJĄCY Twór z mackami i pora to dostrzec zanim wpadnie sie na dno Czelusci .
Zawsze był masonski zawsze był jezuicki zawsze był ale nie rzucało sie w oczy a i teraz chca ukryc bo w głowinkach im sie nie miesci ze to KONIEC!
Natanek juz wiele widzi ale jeszcze naiwnie wierzy i wyznaje jezuickie dogmaty
które Słowo Boze maja za smiecie.
Praktyki religine to nic innego jak ustanowione przez upadłych bogów praktyki
okultystyczne .


Cytuj:
Jeśli nie pojawi się w Polsce jakaś nowa siła duchowa i społeczno-polityczna, wierna wartościom fundamentalnym, nastąpi szybki upadek materialny i moralny oraz kovidiański holokaust naszego Narodu.


Nawet jesli beda chcieli cos zakładac na swoje potrzeby to nic z tego nie bedzie
Wszystko sie DOKONAŁO
Krzyz spełnił to co mial spełnic i nie ma juz nic co mogło by zatkac dziury w sercu
Tylko Żywy Jeszua Ha Masziach
Tak bedzie C ovid holokaust bo tez taki szyfr ma w sobie
rzez owiec Ovid łac owca .
sprawdz w stronga C - ovid 19

Cytuj:
Kościół katolicki zdradził Chrystusa, bratając się z religią Mahometa, zdradził podstawowe wartości ogólnoludzkie, akceptując pedofilię nawet we własnych szeregach, zdradził narody, realizując misję budowy masońskiego eurokołchozu.
Jeśli zależy Ci na którejś z tych wartości – Bóg, rodzina, małżeństwo, dzieci, Honor, Naród – powinieneś teraz z niepokojem zapytać:
Co mogę zrobić? Gdzie szukać ratunku?


Tak juz dawno kRk ZDRADZIŁ Jeszua Mesjasza kiedy ulepił placek i nadał imie jezus to jest bluzniercze i wiedział co czyni ale wprowadził owce na szeroka doge do
dołu otchłani .
szykuja sie aby oddac pokłon allahowi a jpII całujac koran dopuscił sie jak to YHVH powiedział , wszeteczenstwa z innymi bogami .
a to co teraz robi ten nie papiez bo nigdy nim nie był jak mówi Natanek ,to
nie powinni miec zadnej watpliwosci a baby piszcza jak go widza.

Pewien mądry król odpowiedział na te pytania:

Ty zaiste zapalasz pochodnię moją, Pan Bóg mój, oświeca ciemności moje.
Gdyż z tobą rozbijam drużynę, a z Bogiem moim przesadzam mur.
Droga Boża jest doskonała, Słowo Pańskie jest wypróbowane.
Jest tarczą wszystkim, którzy w nim ufają.
Któż bowiem jest Bogiem oprócz Pana? Kto jest skałą prócz Boga naszego?
Psalm Dawida 18:29-32

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 13 marca 2021, o 06:54 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
noemi napisał(a):
"Fedorowicz"
..
Cytuj:
Zamaskowany, zdemoralizowany, zdeprawowany, upodlony i zniewolony kościół katolicki nie podejmie realnej walki z nasilającym się masońskim procesem zniewolenia, upodlenia, totalitarnego bezprawnego ograniczenia praw obywatelskich i konstytucyjnych oraz likwidacji praktyk religijnych, zbrodniczych pseudomedycznych hitlerowskich eksperymentów na ludzkości, demoralizacji, deprawacji, rozbijania rodzin i seksualnego wykorzystywania dzieci w majestacie globalnego "prawa".

...

Napisałam bez szczelnie pokazuje kim jest ale robi to własnie szczelnie na oczach
swiata i dlatego niewielu dostrzega z kim czym ma doczynienia .
To nie jest kosciół zniewolony ale ZNIEWALAJĄCY Twór z mackami i pora to dostrzec zanim wpadnie sie na dno Czelusci .
Zawsze był masonski zawsze był jezuicki zawsze był ale nie rzucało sie w oczy a i teraz chca ukryc bo w głowinkach im sie nie miesci ze to KONIEC!
Natanek juz wiele widzi ale jeszcze naiwnie wierzy i wyznaje jezuickie dogmaty
które Słowo Boze maja za smiecie.
Praktyki religine to nic innego jak ustanowione przez upadłych bogów praktyki
okultystyczne .


Cytuj:
Jeśli nie pojawi się w Polsce jakaś nowa siła duchowa i społeczno-polityczna, wierna wartościom fundamentalnym, nastąpi szybki upadek materialny i moralny oraz kovidiański holokaust naszego Narodu.


Nawet jesli beda chcieli cos zakładac na swoje potrzeby to nic z tego nie bedzie
Wszystko sie DOKONAŁO
Krzyz spełnił to co mial spełnic i nie ma juz nic co mogło by zatkac dziury w sercu
Tylko Żywy Jeszua Ha Masziach
Tak bedzie C ovid holokaust bo tez taki szyfr ma w sobie
rzez owiec Ovid łac owca .
sprawdz w stronga C - ovid 19

Cytuj:
Kościół katolicki zdradził Chrystusa, bratając się z religią Mahometa, zdradził podstawowe wartości ogólnoludzkie, akceptując pedofilię nawet we własnych szeregach, zdradził narody, realizując misję budowy masońskiego eurokołchozu.
Jeśli zależy Ci na którejś z tych wartości – Bóg, rodzina, małżeństwo, dzieci, Honor, Naród – powinieneś teraz z niepokojem zapytać:
Co mogę zrobić? Gdzie szukać ratunku?


Tak juz dawno kRk ZDRADZIŁ Jeszua Mesjasza kiedy ulepił placek i nadał imie jezus to jest bluzniercze i wiedział co czyni ale wprowadził owce na szeroka doge do
dołu otchłani .
szykuja sie aby oddac pokłon allahowi a jpII całujac koran dopuscił sie jak to YHVH powiedział , wszeteczenstwa z innymi bogami .
a to co teraz robi ten nie papiez bo nigdy nim nie był jak mówi Natanek ,to
nie powinni miec zadnej watpliwosci a baby piszcza jak go widza.

Pewien mądry król odpowiedział na te pytania:

Ty zaiste zapalasz pochodnię moją, Pan Bóg mój, oświeca ciemności moje.
Gdyż z tobą rozbijam drużynę, a z Bogiem moim przesadzam mur.
Droga Boża jest doskonała, Słowo Pańskie jest wypróbowane.
Jest tarczą wszystkim, którzy w nim ufają.
Któż bowiem jest Bogiem oprócz Pana? Kto jest skałą prócz Boga naszego?
Psalm Dawida 18:29-32

Noemi, ja wierzę jednak że Polacy katolicy się przebudzą. Już teraz przestali na siebie donosić, choć większość chodzi zamaskowana. Co do elit, to w każdej organizacji czy to religijnej, czy politycznej dochodzi tam do poważnych nadużyć. Ale nie można porzucać wiary w Chrystusa, bo kościół to nie Watykan ani skorumpowani biskupi.

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ...
 Post Napisane: 16 lipca 2022, o 10:36 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
Tomasz G napisał(a):
Watykan i ONZ popieraja depopulacje ludzkosci ... proroctwa

Wedlug jednej tradycji imiona czterech jezdzcow to (kolejno): Wojna, Zaraza, Glod i Smierc. Wedlug innej interpretacji pierwszy jezdziec to Jezus Chrystus, a pozostali symbolizuja nieszczescia w dniach konca ... poniewaz swiat odrzuci nauki ewangelii ale wybrani maja zostac zachowani lub zabrani przez dobra smierc zanim nastapia te wydarzenia na ziemi ...

Obj. 6:1-8
1. I widzialem, jak Baranek zdjal pierwsza z siedmiu pieczeci i uslyszalem glos jednej z czterech postaci donosny jak grzmot, mowiacy: Chodz!
2. I widzialem, a oto bialy kon, ten zas, ktory siedzial na nim, mial luk, a dano mu korone, i wyruszyl jako zwyciezca, aby dalej zwyciezac.
3. A gdy zdjal druga pieczec, uslyszalem, jak druga postac mowila: Chodz!
4. I wyszedl drugi kon, barwy ognistej, a temu, ktory siedzial na nim, dano moc zaklocic pokoj na ziemi, tak by mieszkancy jej zabijali sie nawzajem; i dano mu wielki miecz.
5. A gdy zdjal trzecia pieczec, uslyszalem, jak trzecia postac mowila: Chodz! I widzialem, a oto kon kary, ten zas, ktory siedzial na nim, mial wage w rece swojej.
6. I uslyszalem, jakby glos posrod czterech postaci mowil: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jeczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.
7. A gdy zdjal czwarta pieczec, uslyszalem glos czwartej postaci, ktora mowila: Chodz!
8. I widzialem, a oto siwy kon, a temu, ktory na nim siedzial, bylo na imie Smierc, a pieklo szlo za nim; i dano im wladze nad czwarta czescia ziemi, by zabijali mieczem i glodem, i morem, i przez dzikie zwierzeta ziemi.

Obj. 7:1-3
1. Potem widzialem czterech aniolow stojacych na czterech krancach ziemi, powstrzymujacych cztery wiatry ziemi, aby nie wial wiatr na ziemie ani na morze, ani na zadne drzewo.
2. Widzialem tez innego aniola wstepujacego od wschodu slonca, ktory mial pieczec Boga zywego i ktory zawolal glosem donosnym na czterech aniolow, ktorym zezwolono wyrzadzic szkode ziemi i morzu, mowiac:
3. Nie wyrzadzajcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopoki nie opatrzymy pieczecia slug Boga naszego na czolach ich.


Izaj. 57:1-2
1. Sprawiedliwy ginie, a nikt tego nie bierze do serca, mezowie pobozni schodza ze swiata, a nikt na to nie zwaza, gdyz przez zlo sprawiedliwy schodzi ze swiata,
2. Wchodzi do pokoju; na swoich lozach odpoczywaja ci, ktorzy postepowali godziwie.
(BW)


Watykanem. wzywa do utworzenia Nowego Porzadku Swiata.

Zwolennicy depopulacji podejmuja kolejne kroki do eliminacji miliardow ludzi na ziemi powod bo ludzi jest juz za duzo i nie chca pracowac tylko maja roszczenia ani nie chca sluchac zadnej wladzy a to sie skonczy albo swiatowa rewolucja albo kleska wiec trzeba cos z tym zrobic ...

https://forumdlazycia.wordpress.com/201 ... n-artykul/

Sekretarz ONZ: Powinnismy wyludnic ziemie, depopulacja to rozwiazanie konieczne aby pomoc naszej planecie

Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodow Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdzila w wywiadzie, ze Ziemia jest juz za bardzo obciazona ludzmi i powinnismy przyjrzec sie planom wyludnia planety bo inaczej czeka nas swiatowa rewolucja lub katastrofa .

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekr ... ie-2015-06


Drogi Tomaszu! Każdy, kto popiera szatańskie zarządzenia NWO które wykonują skorumpowani urzędnicy jak popieranie wojny, eksperymentów na ludziach, fałszywej pandemii, segregacji, izolacji, kremacji, aresztów i mandatów, kagańcowania jak psy, testowania, szprycowania, lock-downu, paraliżu opłacanej z naszych podatków tzw."służby zdrowia" z automatu popiera depopulację ludzkości. A Pan nie raczył wymienić, ile to politycznych i religijnych organizacji, rządów, kościołów, zborów, mediów na całym świecie uczestniczy w tym piekielnym szalbierstwie. Nawet gdyby Pan chciał to wymienić, nie starczyłoby miejsca na phorum.

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 16 lipca 2022, o 10:36 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL