Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Emily napisał(a):
Tak jak napisalam. Cialo Pana bylo juz wczesniej zrodzone w niebie. Syn Czlowieczy- czyli cialo zstepuje z nieba.
Kiedy Slowo stalo sie cialem?
Czy na pewno przy zrodzeniu ziemskim?

Ciało-basar-mięso Zstępuje z Nieba - TAK .
Słowo STAŁ sie CIAŁEM ,kiedy Wyszedł z Siebie na zewnątrz Stając sie SŁOWEM
STAJE sie jednocześnie CIAŁEM.
Ale jak wyjaśnic przejście przez łono kobiety - bo jak widzisz z tym przejściem jest
problem.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 16:59 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Tez tak Wlasnie zobaczylam i powiem szczerze-PRZERAZILAM SIE.
Nowe to jest dla mnie, a ja jestem tchorzem i wszystkiego co nowe boje sie., Musze to w spokoju przetrawic.
Tez nie mam pojecia jak jest z przejsciem...


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 22:41 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Apropos, bardzo wymowny jest Twoj Avatar.
wiem :D:

" Gdyz jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego". Mt.24, 27

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 23:25 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
Emily napisał(a):
Tak jak napisalam. Cialo Pana bylo juz wczesniej zrodzone w niebie. Syn Czlowieczy- czyli cialo zstepuje z nieba.
Kiedy Slowo stalo sie cialem?
Czy na pewno przy zrodzeniu ziemskim?

Ciało-basar-mięso Zstępuje z Nieba - TAK .
Słowo STAŁ sie CIAŁEM ,kiedy Wyszedł z Siebie na zewnątrz Stając sie SŁOWEM
STAJE sie jednocześnie CIAŁEM.
Ale jak wyjaśnic przejście przez łono kobiety - bo jak widzisz z tym przejściem jest
problem
.
kto ma problem ten ma problem :roll:

noemi napisał(a):
Jak trudno UWIERZYĆ , ze Duch Święty przywołuje do Istnienia w łonie Miriam
SŁOWO ,które staje sie Ciałem i krwią - komórką Życia
.
komu trudno temu trudno. :roll: :D:, bo ja np. caly czas o tym wlasnie. :roll:

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 00:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
agnieszka napisał(a):
Emily napisał(a):
Agnieszko, mam wrazenie, ze sama juz nie wiesz o czym piszesz.


lepiej nie opieraj sie na swoich chorych wrazeniach. :) To, ze Ty nie wiesz o czym piszesz, motasz sie, sciemniasz, manipulujesz, nie znaczy, ze ja nie wiem . :) dlatego EOT, koncze dyskusje z Toba.
Nie pozdrawiam.
....
ObrazekPokaż Uwagi moderatora

"nie zwracamy sie do drugiej osoby w taki sposób jak podkreslono"


ok, przepraszam wiec i prosze by sie nie opierac na swoich wrazeniach, lecz czytac posty uwaznie i ze zrozumieniem, bez swoich wrazen, bo zapewniam, ze sa mylne.
Prosze tez nie wkladac mi w usta tego czego nie mowie, bo to jest nieuczciwe - co tez czesto robicie, np. ze Pan Jezus byl nieposluszny -czego nie twierdze, lecz cytuje Slowo Boze, ze nauczyl sie posluszenstwa przez to co wycierpial, tak jest napisane, wiec ja nie moge temu zaprzeczac, lecz przyjmuje.
Jesli zawsze pelnil wole Ojca znaczy, ze byl Ojcu posluszny, a jesli mowil, ze nie pelnil swojej woli, znaczy, ze mial tez swoja wole, modlil sie przeciez; Mk.14,(36) I mówił: Abba, Ojcze! Ty wszystko możesz, oddal ten kielich ode mnie; wszakże nie co Ja chcę, ale co Ty.

Zapytalam, lecz nie dostalam odpowiedzi od Emily np. w jaki sposob mial byc WYWYZSZONY Syn Czlowieczy przyownany do wywyzszonego przez Mojzesza weza na pustyni, we fragmencie , ktory zacytowala.

Prosze wiec o uczciwa, merytoryczna dyskusje jesli juz, a nie opisywanie swoich wrazen.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 00:57 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Tez tak Wlasnie zobaczylam i powiem szczerze-PRZERAZILAM SIE.
Nowe to jest dla mnie, a ja jestem tchorzem i wszystkiego co nowe boje sie., Musze to w spokoju przetrawic.
Tez nie mam pojecia jak jest z przejsciem...

Dlaczego wiec swoj brak pojecia mnie przypisujesz, kierujac sie swoimi wrazeniami, sadzac wedlug siebie !?
ze strachu ?

Emily ja nie jestem przeciwko Tobie, ale widac od samego poczatku, ze Ciebie nastawiono przeciwko mnie, jestes podatna na manipulacje. Sama mowisz, ze jestes tchorzem, ale Bog nie dal nam ducha bojazni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia.
Ja natomiast jestem przeciwko zaprzeczaniu Slowu Bozemu co wykazuje Ci Slowem Bozym, a nie swoimi wrazeniami.
Nie mowie tez bys mnie sluchala jak noemi np., Sluchaj Slowa Bozego i sprawdzaj wszystko czy tak sie rzeczy maja.
Nie dowierzaj kazdemu duchowi lecz badaj duch czy sa z Boga.
Mnie rowniez nie dowierzaj, lecz badaj ze Slowem Bozym.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 01:50 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
agnieszka napisał(a):
Emily napisał(a):
noemi napisał(a):
To tylko maleńki wycinek bo nie sposób umiescic wiekszosć wypowiedzi ,ale i to pokazuje ,że nic sie nie zmieniło.
Jak krk wpoił swoim poddanym ,tak i pozostałe wyznania przejeły ten główny nurt nauczania.
Protestanci ,jako przykładne córki ,też sie nie wyłamali i poszli za Matka kościołem ,nauczając a właściwie
programując umysły bez najmniejszego sprzeciwu ze strony poddanych.

Zaprogramowanie jest tak głebokie ,ze człowiek sam bez Ducha Prawdy, nie jest w stanie odrzucić tego 'wirusa'.
Jak to jest mozliwe ,że w obecnym Czasie kiedy każdy moze mieć i ma Biblie w domu i moze ja czytac i SAM moze
myslec nad tym co czyta.
Jak to mozliwe ,ze pomimo tego , szuka i przystaje do wiekszości i trzyma sie zaprogramowania.
Jak to mozliwe ,ze mogąc pytac i błagać Ducha Prawdy o w prowadzenie w Prawdę , trzyma sie skostniałych
przekazów religijnych .

Czy ktos podejmie sie rozjasnienia tego tematu ?


Wystarczy zapragnac poznac Pana Jezusa a on objawi siebie. (Mat. 11, 28) Mnie wyrwal z doktrynalnej trojcy. Jak ja plakalam, czy czasami nie jestem zwiedzona. Cale to OBJAWIENIE jego istoty, siebie samego i tego kim jest bolalo,bolalo jak nastawienie zle zlozonych kosci, ktore trzebabylo na nowo zlamac, abym nie pozostala w niewoli kalectwa.
Nauka o ciele to pokarm zlozony- ciezkostrawny, ale to Pan karmi, podaje Slowo...wszystko w swoim czasie. Jak powiedzial mi jeden brat, jesli jest pragnienie w sercu, to bedzie dobrze.
Jesli nam rece opadaja, to jak bardzo smuci sie Duch??


Witaj Emily, a Tobie w tym temacie z jakiego powodu rece opadaja ?

i co to znaczy wedlug Ciebie, ze nauka o ciele (jakim ciele?) to "pokarm zlozony-ciezkostrawny".

czy Tobie juz Pan objawil ? i co Ci objawil w temacie ciala Pana Jezusa jesli mozna spytac ?


Nie przyszlam sie Ciebie "czepiac" jak to nieladnie nazywasz, bylam szczerze zainteresowana Twoimi pogladami, poniewaz bylas mi bliska gdyz "poznalysmy" sie na biblia.webd, tak jak inni, ktorzy stali sie mi obcy i dalecy. Ciekawa bylam jak to bedzie z Toba, ufalam, ze inaczej. Jest jednak jak z tamtymi, ale co do Ciebie mam nadzieje jeszcze, a nadzieja nie zawodzi, przeciez, bo milosc Boza rozlana jest w sercach naszych. Liczylam, ze tak jak na biblia.webd bedziesz uczciwie dyskutowac i argumentowac Slowem Bozym i jesli to ja sie myle to dzieki temu zrozumiem swoj blad, ale niestety tak nie robilas. Walczylas "bijac" na oslep.

Przesledz ten watek i swoja w nim postawe na spokojnie i uczciwie.
Najpierw mowilas, ze masz objawienie, a ja jestem slepa, sugerujac , ze nie modle sie i nie prosze, teraz przyznajesz , ze nie masz pojecia i ze jestes tchorzem.
Ale to dobrze, ze sie przyznalas. Nie na darmo mialam i mam nadzieje. :)
Powodzenia !

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Ja zadam Tobie pytanie- KIM TY JESTES, skoro Pan Jezus nie objawia sie Tobie. ?:(
Nie odbierzesz mi tego co otrzymalam, marne sa Twoje proby zwodzenia i zasiania ziarna niepewnosci!
Mam Taki Komfort, ze to co otrzymalam, ta wiedze, to JA otrzymalam...... i tak, pokrywa sie ona z pogladami noemi i wierze, ze innych osob rowniez. Wiec odejdz precz, na nic Twoje starania.
Potrafie przyznac sie do mojej bojazni, gdyz zawsze TAK analizuje Slowo Boze i zanim cos tu napisze, PRZEMYSLE I PRZEMODLE.
Wiesz, merytorycznie i logicznie rozmawia sie na biblia.webd. nie tutaj. Na tym Forum dzielimy sie tym co otrzymalismy, gdyz NASZA WIEDZA JEST CZASTKOWA. Pan Jezus objawia siebie tym, ktorzy o to prosza, to jest OBIETNICA- a objawinie oznacza-ODSLONIECIE czegos, co jest zakryte przed wieloma.
Nie pouczaj mnie jakiego Ducha otrzymalismy. Ja sama bedac w ciazy toczylam walki praktycznie z calym Forum biblia webd., nie tylko ze Swiadkami. W czwartym miesiacu ciazy, pod wplywem stresu- (chociaz wiem, ze bylo mi to potrzebne, takie wlasnie DOSWIADCZENIE) dostalam krwotoku. Do lekarza jechalam z dusza na ramieniu, gdyz myslala, ze stracilam dziecko. Tak naprawde to KOMUS zalezalo abym zwatpila w obiectnice dana mi przez Pana, a brzmiala ona:

Iz.66

(7) Zanim brzemienna poczuła bóle, porodziła, zanim przyszły na nią bóle, porodziła chłopca. (8) Kto słyszał o czymś takim? Kto widział coś takiego? Czy ziemia może być zrodzona w jednym dniu, czy naród może się urodzić za jednym razem? A jednak Syjon, zaledwie poczuł bóle, od razu porodził swoje dzieci. (9) Czy Ja mam doprowadzić płód do samego łona, a nie dopuścić do porodu? - mówi Pan - albo czy Ja, który doprowadzam do porodu, mam zamknąć łono? - mówi twój Bóg


Wiec pomimo strachu (ludzki objaw) wiedzialam, ze z dzieckiem wszystko bedzie dobrze.
Nie sadzialam, ze te slowa sprawdza sie tak doslownie - zanim poczulam bole PORODZILAM. Caly czas moja ciaza byla narazona na stres i nieprzespane noce. Toczone byly przeciwko mnie ataki za to, ze glosilam chwale Syna Bozego. Ten czas uwazam za najbardziej blogoslawiony w moim zyciu. Takiego prawadzenia i pouczenia Ducha Prawdy i WPROWADZANIE W PRAWDE nigdy nie zaznalam. W polowie 7.m-ca, dzien po awanturze na Forum dostalam zatrucia ciazowego. Lekarze wykryli nieprawidlowosci w rozwoju plodu. Moja coreczka byla za malutka jak na swoj wiek( wagowo datowali ja na 26. TC, a ja bylam juz w 29.) Frekfencja serca dziecka spadala, mala byla niedozywiona, moj stan zdrowia pogarszal sie z minuty na minute. Lekarze nie dawali dziecku szans na przezycie-ratowano mnie nie malutka. I chociaz caly swiat zawalil sie nam na glowe- ja mialam w sercu obietnice dotyczaca porodu i zycia mojej coreczki. 9 czerwca o h. 20.00 na swiat przyszla Emily. Byla taka malutka, wazyla 960g. ale ZYLA, od meza uslyszalam, ze zyje! Zasnelam, a kiedy w srodku nocy obudzilam sie, to mialam Taki pokoj w sercu, taka blogosc, a w glowie slowa JEZUS CHRYSTUS JEZUS CHRYSTUS. Oddalam Emily jemu i nie wiedzialam gdzie ma pokoj tu czy juz tam- To ODDALAM JA PANU. Z kazda godzina przyszodzily watpliwosci, czy dziecko przezylo noc, czy nie- tak bilam sie z myslami do h. 10.00, kiedy to ordynator przyszedl i oznajmil- DZIECKO ZYJE. Czasami tak sie zdaza:))))
Pan Bog pokazal mi, ze nie wazne co mowia ziemskie autorytety-jego obietnice sa pewne i niezawodne. Dostalam jeszcze wiele cudownych obietnic dotyczacych mojej coreczki, ktore chowam w sercu.Lekarze byli zafascynowani, jakie postepy robi Emilka i jak pieknie sie rozwija. Wierze, ze Duch Pana byl-jest nad nia.
Czas mojej ciazy byl blogoslawienstwem i chociaz na kazdym kroku bywalam lzona, oddalam sie Panu i zaufalam jemu, a on pokazal mi jak nosic z godnoscia swieta zbroje i chronic sie przed pociskami zlego.

Zycze Tobie Agnieszko, abys miala TYLE odwagi mowic to, co objawia Duch Prawdy, nawet jesli caly swiat twierdzi inaczej, opierajac sie zekomo na jego slowie.
Jesli bedziesz potrzebowala pomocy, to jestem tu, jesli natomiast zamiar masz wprowadzac ZWATPIENIE i podkopywac moja wiare, to odejdz.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Mat. 11, 27

Nikt nie zna Syna tylko Ojciec inikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić

Jak chcesz merytorycznie rozmawiac????-OBJAWIA SYN.


Jana 14

21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie». 22 Rzekł do Niego Juda, ale nie Iskariota: «Panie, cóż się stało, że nam się masz objawić, a nie światu?»

Pan Jezus nie wszystkim sie objawia-Ty nie masz spokoju Agnieszko, wierze ze nie jestes tutaj z przypadku.


Ostatnio edytowano 18 marca 2013, o 12:15 przez noemi, łącznie edytowano 2 razy
zmieniono kolor


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 12:13 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
agnieszko
ilu masz zwolenników twojej wiary o Kim jest pan Jezus ?
czy z tego powodu nie masz przykrości czy nie mówią,że to nie biblijne
?

Podobnie jest z Ciałem JAHSZUAH MESJASZA , tu też trzeba ujrzec z poziomu duchowego
nie da sie inaczej .
Powołujesz sie na grc-sarx, ale ty łaczysz nasze sarx z Jego,które było podobne do naszego
Tak pisze Paweł w rzym...Obleczony Ciałem podobnym do ciała grzechu-czyli z prochu ziemi.

Posłuchaj na spokojnie,przemysl na spokojnie i jesli zdołaąłs przyjąc ze Ojcies-Syn =Jeden
to przyjmij ze JAHSZUAH miał Ciało bez zapisu grzechu i smierci.


pani noemi dobrze wie jak ja wierze i dlaczego mam nieprzyjemnosci na forach.

Pan Jezus objawil mi sie w Swoim Slowie. Przyszedl do mnie jako Duch Swiety i czulam Go wrecz prawie namacalnie. Rozmawialam z Nim, a to bylo juz ponad 10 lat temu. i powiedzial mi, ze jestem Jego dzieckiem i ze mam zycie wieczne, dlatego Twoje wrazenia nie robia na mnie zadnego wrazenia. Emily i nie potrzebuje zadnej pomocy od Ciebie. Chcialam Ciebie blizej poznac i Twoje poglady. Poznalam.

Gdy Panu Jezusowi kazali odejsc z ich miasta to odszedl, wiec ja rowniez ide stad wedle Twojej prosby.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 18 marca 2013, o 12:30 przez agnieszka, łącznie edytowano 2 razy

Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jeśli sie wierzy ,że Ojciec i Syn = JEDEN , to nie mozna nie wierzyć ,ze
Jeszuah JEST CIAŁEM OJCA .
SŁOWO TWOJE.
SŁOWO OJCA


viewtopic.php?f=14&t=314
.
viewtopic.php?f=12&t=24&p=3292#p3292

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Moje swiadectwo nie robi na Ciebie wrazenia...... moze nie ma i tyle. Mi lezka w oku sie zakrecila , gdy pisalas o swoim SZCZESLIWYM porodzie i tym, ze ktos powiesil Ci bulki na klamce od drzwi. Kim Ty wlasciwie jestes?
Nigdy nie zaznasz spokoju, jesli nie przyjmniej JEGO takim jaki jest.
Dodam tylko, ze rozumiem kobiety, ktore przechodza poporodowa depresje- tez mialam i nie wiem czy to hormony, czy intensywnosc przezyc jakich doznalam...nie rozumiem jednak chrzescijan borykajacych sie z tym problemem-tzn. cos jest nie tak.:(


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 18 marca 2013, o 13:41 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Moje swiadectwo nie robi na Ciebie wrazenia...... moze nie ma i tyle. Mi lezka w oku sie zakrecila , gdy pisalas o swoim SZCZESLIWYM porodzie i tym, ze ktos powiesil Ci bulki na klamce od drzwi. Kim Ty wlasciwie jestes?


nie chodzilo mi o Twoje swiadectwo, lecz to co mowisz, ze jestem slepcem, ze Pan Jezus mi sie nie objawil i pytasz kim jestem ? i inne epitety, bo Tobie to wolno, coz...

oo widze, ze dopisalas jeszcze jeden;
Cytuj:
Nigdy nie zaznasz spokoju, jesli nie przyjmniej JEGO takim jaki jest.
Ja Go przyjelam takim jaki jest i mam pokoj.

Chwala Bogu, ze coreczka Twoja zyje i ma sie dobrze. Wszystkiego najlepszego Ci zycze.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 23 marca 2013, o 11:14 
Offline

Dołączył(a): 13 listopada 2012, o 13:57
Posty: 26
Czemu wiele osób używa tu na siłę hebrajskiego słowa Jeszuah ? Tak jakby Bóg od nas tego żądał?
Jesteśmy w końcu Polakami i nasze biblie są przetłumaczone po polsku. Czy można myśleć, że Pan BÓG mnie nie wysłucha gdy będę mówił jedynie po polsku? Kto stworzył mój język jak nie ON?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 23 marca 2013, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
hungry napisał(a):
Czemu wiele osób używa tu na siłę hebrajskiego słowa Jeszuah ?
Tak jakby Bóg od nas tego żądał?
Jesteśmy w końcu Polakami i nasze biblie są przetłumaczone po polsku.
Czy można myśleć, że Pan BÓG mnie nie wysłucha gdy będę mówił jedynie po polsku?
Kto stworzył mój język jak nie ON?

Jestesmy Polakami ,ale czy mamy polskiego boga w którego uwierzylismy /
uwierzylismy w Boga Abrahama, Izaaka -Jakuba i JESZUAH Mesjasza.
Nie jest to na siłe , spróbuj wymówic - nie da sie ?
Jezus jest nam znany , tak nas nauczono tak mówilismy ,nie znając Prawdy.
Mówie tak i tak i ciesze sie ze moge mówic Jeszuah-Ratunek
a co znaczy Jezus ? nie powinno tam byc literki - Z- .a jest i wymawiamy czy nas nie wysłucha , hm to zależy ... nie wiem

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 marca 2013, o 12:02 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL