Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 22 lutego 2013, o 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Zdrowe Dzieci

O odżywianiu dzieci, utrzymaniu ich w zdrowiu i wyprowadzaniu z choroby bez leków, bez suplementów

http://zdrowedzieci.blox.pl/2013/02/AUT ... IENIA.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lutego 2013, o 16:26 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 12 kwietnia 2013, o 15:09 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Kim są Rotarianie
http://www.rotarianin.pl/

1985 - Rotary ogłasza program PolioPlus i stawia sobie za cel zaszczepienie wszystkich dzieci na świecie przeciwko skutkom tej choroby. Do tej pory zaszczepono ponad milliard dzieci.
.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 16 maja 2013, o 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wirusy powodujące AIDS, raka, SV40 są w szczepionkach !
Obrazek
.

Jeden z najbardziej wybitnych naukowców w historii branży zajmującej się opracowywaniem szczepionek - naukowiec firmy Merck, dr Maurice Hilleman - został nagrany udzielając wywiadu, w którym otwarcie przyznaje, że szczepionki podawane Amerykanom i nie tylko (również w całym bloku wschodnim) były zanieczyszczone wirusami wywołującymi białaczkę i raka.
W odpowiedzi na te informacje jego koledzy (którzy są także zarejestrowani na nagraniu) wybuchają śmiechem i wydaje im się, że jest to zabawne.
Następnie sugerują, że dlatego właśnie te szczepionki są najpierw testowane w Rosji. Podanie ich rosyjskim sportowcom pozwoli Ameryce na wygranie Olimpiady bo rosyjscy sportowcy będą ”obładowani nowotworami.”
(Tym samym przyznając, że w pełni zdawali sobie sprawę z faktu, że szczepionki te wywołują raka u ludzi.)
To nie jest jakaś teoria spiskowa- to słowa głównego naukowca firmy Merck, który prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że to nagranie kiedykolwiek będzie szeroko recenzowane w internecie
(który nawet nie istniał, w czasach kiedy dokonano nagrania).
Prawdopodobnie myślał, że pozostanie to tajemnicą na zawsze.

Na pytanie kolegi, dlaczego te informacje nie trafiły do prasy, odpowiedział: ”Oczywiście to się nie wyda, to sprawa naukowa w ramach wspólnoty naukowej.”
Innymi słowy w środowisku naukowców opracowujących szczepionki, ręka rękę myje.
Ci naukowcy zachowują wszystkie swoje brudne tajemnice we własnym milczącym kręgu, nie ujawniając prawdy o skażeniu produkowanych szczepionek.
Obrazek

Wywiad audio.

Oto pełny transkrypt rozmowy. (Podziękowania należą się dr Len Horowitz na znalezienie tego nagrania i upublicznienie go). Zapis audio wywiadu z dr Maurice Hillemanem:

Dr Len Horowitz: Posłuchajmy teraz słów wiodącego eksperta opracowującego szczepionki dr Maurice Hillemana, szefa oddziału szczepień w firmie Merck Pharmaceutical odnoszącego się do problemu jaki miał z importowanymi małpami. Wyjaśnia On w pełni pochodzenie AIDS, ale to co za chwilę usłyszysz zostało usunięte z jakiejkolwiek publicznej informacji.

Dr Maurice Hilleman: i myślę, że szczepionki muszą być uwzględnione jako okazyjna cenowo technologia XX wieku.

Narrator: 50 lat temu, kiedy Maurice Hilleman był uczniem szkoły w Miles City Montana, miał nadzieję zostać stażystą zarządzania w lokalnych magazynach JC Penney. Zamiast tego stał się większym pionierem w przełomowych badaniach nad szczepionkami i ich rozwojem, niż ktokolwiek inny w historii amerykańskiej medycyny. Wśród odkryć dokonanych w Merck, są szczepionki przeciw śwince, różyczce i odrze…

Dr Edward Shorter: Powiedz mi, jak odkryłeś SV40 (wirus wywołujący raka) i szczepionkę przeciwko polio.

Dr Maurice Hilleman: Cóż, to było w firmie Merck. Tak, przyszedłem do Merck. I miałem przejść do opracowywania szczepionek.
Mieliśmy dzikie wirusy w tych dniach. Pamiętacie dzikie wirusy nerek małp i tak dalej?
w końcu po 6 miesiącach zrezygnowałem i powiedziałem, że nie można opracować szczepionek z tych cholernych małp, jesteśmy skończeni i jeśli czegoś nie zrobimy to mam zamiar zwolnić się, i nie zamierzam dalej spróbować.
Więc poszedłem, aby spotkać się z Billem Mannem w zoo w Waszyngtonie.
Powiedziałem do Billa Manna, ”słuchaj, mam problem i nie wiem co tam zrobić.”
Bill Mann jest naprawdę mądrym facetem.
Powiedziałem, że te marne małpy łapią zakażenia podczas gdy są przechowywane na portach lotniczych w tranzycie, załadunku, rozładunku.
On powiedział po prostu, musisz pójść i załatwić małpy z Afryki Zachodniej i załatwić Afrykańskie Zielone małpy, przewieźć je do Madrytu, rozładować je tam ponieważ tam nie ma innego tranzytu dla zwierząt, stamtąd przewieź je do Filadelfii i tam je odbierz. Albo prześlij je do Nowego Jorku i tam je odbierz, bezpośrednio z samolotu. Więc sprowadziliśmy Afrykańskie Zielone i nie wiedziałem wtedy, że w ten sposób sprowadzaliśmy AIDS.

Różne głosy w tle: … (śmiech) … że to ty, sprowadziłeś wirusa AIDS do kraju. Teraz już wiemy! (Śmiech) To jest prawdziwa historia! (Śmiech) Czego Merck nie zrobi żeby opracować szczepionkę! (Śmiech)

Dr Maurice Hilleman: Tak więc to co on zrobił, to sprowadził, to znaczy my sprowadziliśmy te małpy, miałem tylko te, i to było rozwiązanie, ponieważ te małpy nie miały dzikich wirusów ale…

Dr Edward Shorter: Czekaj, dlaczego zielone nie miały dzikich wirusów mimo, że pochodziły z Afryki?

Dr Maurice Hilleman: … ponieważ nie były, nie były, nie były zakażone w tych grupowych przetrzymalniach, z wszystkimi innymi czterdziestoma różnymi wirusami…

Dr Edward Shorter: ale mieli te, które przywieźli z dżungli …

Dr Maurice Hilleman: … tak, mieli je, ale było ich stosunkowo niewiele, to co mieliśmy to zabudowa klatkowa gdzie będziesz mieć epidemiczną transmisję zakażeń w zamkniętej przestrzeni. Więc jakkolwiek, dotarły zielone i teraz już mieliśmy je w swoim posiadaniu i braliśmy małpy aby je wyczyścić, i boże teraz zacząłem odkrywać nowe wirusy. Więc powiedziałem, nauczyciel Judasz. Cóż dostałem zaproszenie od Fundacji Kinney Sister, która była przeciwstawiającą się fundacją, jeśli chodzi o sprawy żywych wirusów…

Dr Edward Shorter: Ach, prawda …

Dr Maurice Hilleman: Tak, oni przyłączyli się do grupy Sabiny i prosili mnie, abym przyszedł i dał odczyt na spotkaniu Fundacji Kinney Sister i widziałem, że jest to międzynarodowe spotkanie i boże, o czym ja miałem mówić? Wiem, tematem mojej mowy będzie wykrywanie niewykrywalnych wirusów.

Dr Albert Sabin … byli tacy, którzy nie chcieli szczepionek z żywym wirusem … (nieczytelne) … koncentrowali wszystkie swoje wysiłki aby coraz więcej ludzi zaszczepiało się szczepionkami z zabitym wirusem, a jednocześnie wspierali moje badania na żywych wirusach.

Dr Maurice Hilleman: Więc teraz mam mieć coś (śmiech), wiesz, coś co będzie przyciągało uwagę. I rany, myślałem, że to cholernie SV40, to znaczy, ten cholerny związek, który mamy, Mam zamiar po prostu mówić na jego temat, zwłaszcza, że ten wirus musiał być w szczepionkach, musiał też być w szczepionkach Sabin. Więc szybko przetestowałem je (śmiech) i oczywiście był tam.

Dr Edward Shorter: będę przeklęty

Dr Maurice Hilleman: … A więc teraz …

Dr Edward Shorter: … tak, więc po prostu wziąłeś zapasy szczepionek Sabin, z półki tutaj w Merck …

Dr Maurice Hilleman: … tak, no cóż ona została wykonana, ona była wytwarzana w Merck …

Dr Edward Shorter: Robiłeś je wtedy dla Sabin?

Dr Maurice Hilleman: … Tak, one były robione zanim przyszedłem [do Merck]…

Dr Edward Shorter: tak, ale w tym czasie Sabin nadal po prostu robiło ogromne badania polowe w Rosji i tak dalej. Więc poszedłem i podjąłem temat wykrywania niewykrywalnych wirusów i powiedziałem Albertowi, powiedziałem słuchaj Albert wiesz ty i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale mam zamiar tam pójść i to cię zmartwi. Mam zamiar rozmawiać na temat wirusa, który jest w szczepionce. Będziesz musiał się pozbyć tego wirusa, nie martw się o to, ale pozbędziesz się go… ale umm, więc oczywiście Albert był bardzo zdenerwowany…

Dr Edward Shorter: Co on powiedział?

Dr Maurice Hilleman: … i powiedział po prostu, że jest to tylko kolejne skomplikowanie sprawy, które wpłynie negatywnie na szczepionki. Powiedziałem, wiesz co, masz rację, ale mamy nową erę, mamy nową erę wykrywania i co jest ważne to to żeby pozbyć się tych wirusów.

Dr Edward Shorter: Dlaczego miałby nazywać to skomplikowaniem sprawy skoro był to wirus, który zanieczyszczał szczepionki?

Dr Maurice Hilleman: … no cóż w tych szczepionkach i tak jest 40 różnych wirusów które deaktywowaliśmy i uh,

Dr Edward Shorter: ale nie deaktywowałeś dokładnie tych?…

Dr Maurice Hilleman: … no to prawda, ale szczepionki przeciwko żółtej gorączce miały w sobie wirusa białaczki i wiesz, że to było w dniach bardzo surowej nauki. No więc poszedłem i rozmawiałem z nim i on powiedział- dlaczego się tym przejmujesz? Cóż, powiedziałem: ”Powiem ci coś, mam wrażenie, czuję to w kościach, że ten wirus jest inny, nie wiem dlaczego ci to mówię, ale … (nieczytelne) … Myślę, że ten wirus będzie miał jakieś długoterminowe efekty.” I on odpowiedział- jakie? A ja powiedziałem: ”rak”. (Śmiech) I powiedziałem Albert, pewnie pomyślisz, że zwariowałem, ale właśnie mam takie przeczucie. Cóż w tym samym czasie braliśmy tego wirusa i wprowadzaliśmy go do małp i do chomików. Więc mieliśmy te spotkania i to był pewnego rodzaju temat dnia i żartów które krążyły”ojej, wygramy Olimpiadę bo Rosjanie będą cali obładowani nowotworami.” (Śmiech) To było miejsce gdzie te szczepionki były testowane … tak, uhh, i to naprawdę popsuło całe spotkanie i było czymś w rodzaju tematu. No tak …

Dr Edward Shorter: Czy ci lekarze … (nieczytelne) … spotykali się w Nowym Jorku?

Dr Maurice Hilleman … no nie, to było w Sister Kinney …

Dr Edward Shorter: Sister Kinney, racja…

Dr Maurice Hilleman: … i Del Becco (sp) wstał i przewidział problemy z tego rodzaju czynnikami.

Dr Edward Shorter: Dlaczego to nie wyciekło do prasy?

Dr Maurice Hilleman: ….no cóż, wydaje mi się, że nie wyszło, nie pamiętam. Nie mieliśmy żadnych informacji prasowych na ten temat. Oczywiście to się nie wyda, to sprawa naukowa w ramach wspólnoty naukowej…

Głos reportera: … historyczne zwycięstwo nad chorobą, dramatycznie przedstawione zostało na Uniwersytecie Michigan. Tutaj naukowcy powołali nową medyczną erę z monumentalnymi raportami dowodzącymi, że szczepionka Salka przeciw polio była sensacyjnym sukcesem. Jest to dzień tryumfu dla 40-letniego Jonas Salka twórcy szczepionki. Przybywa tu wraz z Basilem O’Connorem szefem Narodowej Fundacji Paraliżu Dziecięcego, które finansowało badania. Setki dziennikarzy i naukowców zebrało się z całego kraju aby odsłuchać to doniosłe ogłoszenie ….

Dr Albert Sabin: … to było zbyt wiele, było zbyt wiele Hollywood. Było zbyt wiele przesady i wrażenia w 1957 roku, którego nie było w 1954 roku, kiedy to została podana informacja, że problem został rozwiązany, polio zostało pokonane.

Dr Maurice Hilleman: … ale i tak wiedzieliśmy, że wirus był w naszym materiale rozmnożeniowym, z którego robiono szczepionki. Ten wirus widzisz, jest jednym z 10.000 cząstek, które nie są aktywne … (nieczytelne) … to była dobra nauka w tym czasie, ponieważ dokładnie to się robiło. Nie martwiłeś się tymi dzikimi wirusami.

Dr Edward Shorter: Więc odkryłeś, że wirus nie był zdeaktywowany w szczepionce Salka?

Dr Maurice Hilleman: … Racja. Więc następną rzeczą, którą można było zaobserwować to, że po 3, 4 tygodniach okazywało się, że zaczęły się pojawiać guzy u tych chomików.

Dr Len Horowitz: Pomimo tego, że AIDS i białaczka nagle stały się epidemią “dzikich wirusów” Hilleman stwierdził, że to była “dobra nauka” w tamtym czasie.

NaturalNews pragnie podziękować dr Len Horowitz za udostępnienie tego wywiadu z archiwów państwowych, oraz za upublicznienie ich, aby społeczeństwo mogło dowiedzieć się prawdy o zabójczej branży szczepionek.

W szczepionkach również znajduje się rtęć (czasami pod postacią thimerosalu), która wpływa zabójczo na neurony w mózgu, wywołując choroby takie jak alchajmer czy autyzm.

Stąd właśnie wzięła się eksplodująca od lat 60-tych liczba zachorowań na raka, chorobę wcześniej tak rzadką, że lekarze czytali o niej w książkach ale rzadko kiedy widzieli na własne oczy. Dziś estymuje się, że w świecie zachodnim co 4 osoba zachoruje na raka.
Podobnie jest z AIDS, gdzie już w 87 roku była stworzona procedura do masowej produkcji tego wirusa. Zobacz US patent numer 4647773. Dla zainteresowanych AIDS warto również zobaczyć patent numer 4824432, który złożono w 1989 roku i który jest patentem na leczenie tej choroby.
W polityce USA obie choroby są bardzo ważnym elementem kontroli populacji; więcej na ten temat:NSSM 200.


http://3obieg.pl/terroryzm-szczepionkowy/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 7 sierpnia 2013, o 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Co właściwie wszczepiono dzieciom? Wszyscy milczą – panika wśród rodziców!Obrazek

Urzędnicy nie wiedzą ile dzieci zostało zaszczepionych wadliwymi szczepionkami. Po wycofaniu ich z obrotu wybuchła panika wśród rodziców. Główny Inspektorat Farmaceutyczny milczy w tej sprawie, wprowadzając w ten sposób prawdziwą psychozę.

Wadliwe szczepionki to Euvax B przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
oraz Tricapel przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi.
Są to popularne preparaty podawane dzieciom tuż po urodzeniu.
Szczepionki podawano dzieciom przez 8 miesięcy – od końca listopada 2012 roku do 15 lipca 2013 roku.
Główny Inspektorat Farmaceutyczny nie wie ile niemowląt zostało zaszczepionych wadliwymi preparatami.
Podano tylko, że zostały one wycofane z obrotu.
Dla rodziców to szok – żądają wyjaśnień.
GIF do wyjaśniania się nie kwapi bazując na tym, że rodzice nie zgłaszają żadnych komplikacji po podaniu feralnych szczepionek.

Mimo to rodzice widzą u swoich dzieci niepokojące objawy po podaniu wycofanych preparatów.
Na profilu facebookowym antyszczepionkowej organizacji STOP NOP pojawiają się wpisy przerażonych rodziców:
„Od czasu szczepienia moje dziecko ciągle choruje.
Miało ostre zapalenie oskrzeli i anginę.
Straciło też apetyt i przestało przybierać na wadze.
Próbuję dowiedzieć się, czy to dlatego, że było zaszczepione, ale w naszej przychodni nikt na ten temat rozmawiać nie chce”
– pisze Agnieszka z Poznania, matka dziecka zaszczepionego wadliwą szczepionką.

Zdaniem lekarzy choroby i rzekome komplikacje opisywane na STOP NOP, nie mogą być spowodowane wadliwymi szczepionkami. Jak podkreśla pediatra i immunolog dr Paweł Grzesiowski: „Z niepożądanym odczynem poszczepiennym mamy do czynienia bezpośrednio po szczepieniu, a nie po kilku tygodniach”. Nie zmienia to jednak faktu, że rodzice nie są lekarzami medycyny i ze swoimi kłopotami zostali sami. GIF o wycofaniu szczepionek poinformował jedynie w krótkim komunikacie na swojej stronie internetowej – nie było tam ani słowa uspokojenia dla rodziców. „Jestem wściekła, że podano mojemu dziecku takie świństwo. O sprawie dowiedziałam się z Internetu i sama muszę szukać na ten temat informacji” – pisze na facebooku pani Agnieszka.

Sprawa bulwersuje przede wszystkim z powodu ignorancji urzędników. Zamieszczenie komunikatu o wadliwych szczepionkach, które podawano niemowlętom przez 8 miesięcy wzbudziło u rodziców prawdziwą psychozę strachu. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony państwa tylko ją wzmógł. Pozostaje nadzieja, że u dzieci zaszczepionych wadliwymi preparatami nie pojawią się żadne komplikacje. A państwo powinno się nauczyć, że w tego typu wypadkach współpraca jest najważniejsza. Odwracając się od rodziców plecami wyrządzają szkodę nie mniejszą niż najbardziej szkodliwa szczepionka.
http://www.plwolnosci.pl/a/3050/Co-wlas ... d-rodzicow!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 26 sierpnia 2013, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Źródło: dreamstime.com

Australijski premier Kevin Rudd oświadczył, że rodzice odmawiający szczepienia swoich dzieci zostaną pozbawieni dopłat w wielkości 726 dolarów australijskich rocznie przysługujących na każde dziecko. Politycy uważają, że będzie to wystarczająca sankcja, która zmusi rodziców do przemyślenia swojej postawy.



Co więcej ulga podatkowa nie będzie przysługiwała żadnej rodzinie, w której znajdują się nieszczepione dzieci. Dotyczy to również tych przypadków, gdy szczepień nie wykonuje się ze względów religijnych czy medycznych. Z rządowego oświadczenia w tej sprawie wynika, że naukowe aksjomaty dotyczące zbawiennego działania szczepionek nie podlegają dyskusji.

"Szczepienie jest najbezpieczniejszym i najbardziej efektywnym sposobem, aby rodzice zabezpieczyli swoje dzieci przed chorobami oraz jest jednym z najważniejszych działań zapewniających zdrowie publiczne".

Tamtejszy minister zdrowia oświadczył, że jego zdaniem, co roku dzięki szczepionkom ratowane są 3 miliony istnień. Szkoda, że ów urzędnik nie zastanowił się przy okazji nad tym ile osób na całym świecie ginie w wyniku negatywnych odczynów poszczepiennych. Ciekawie wyglądałaby też statystyka dowodząca ilości niepełnosprawnych wyprodukowanych przez przemysł szczepionkowy.



Zabawnie brzmi też argumentacja urzędników australijskich, którzy stwierdzają, że unikanie szczepień wystawia na niebezpieczeństwo dzieci zaszczepione. Nikt nie zauważa w tym jednak oczywistego absurdu, bo skoro dzieci zaszczepione mogą zachorować przy zetknięciu z czynnikiem chorobotwórczym, to po co w ogóle były szczepione? Czyżby chodziło nie o ochronę tylko o samo zaszczepienie? To są poważne pytania bez odpowiedzi.



Neurodegeneracyjne działanie szczepień eufemistycznie zwanych ochronnymi jest czymś wielokrotnie udowodnionym. Preparaty te często zawierają trujące substancje takie jak związki rtęci czy formaldehyd. Ktoś wmówił większości rodziców, że te trucizny nie trują ich dzieci i nadal zdecydowana większość z nich pozwala na wstrzykiwanie swoim pociechom tych podejrzanych substancji.



Rosnąca świadomość społeczne w tej materii powoduje, że rządy różnych państw pozostające w dobrej komitywie z koncernami farmaceutycznymi, wymyślają kolejne sposoby wymuszenia szczepień. Trudno nie odnieść wrażenia, że funkcjonowanie ustaw takich jak ta w Polsce zezwalających na użycie przemocy względem obywateli odmawiających szczepień, to nie działanie w naszym interesie lecz przeciwko zdrowiu naszemu i naszych milusińskich.
Obrazek


Gdyby szczepionki były takim dobrem to nie potrzebne byłyby skrupulatne panie pielęgniarki ścigające rodziców i straszące ich konsekwencjami prawnymi odmowy szczepień. Biznes szczepionkowy to interes doskonały. Nikt ze zmuszających do szczepień nie bierze oczywiście odpowiedzialności za powikłania, a gdy do nich dojdzie rodzice zostają sami z niepełnosprawnością swoich dzieci. Wtedy za dotknięciem magicznej różdżki uszkodzone neurologicznie dziecko nie jest już problemem państwa, czy koncernu farmaceutycznego, lecz rodzica.

Źródło PL: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad- ... ych-dzieci

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 3 lipca 2014, o 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dzieci umierają w Polsce po szczepionkach? Sprawa w prokuraturze
Kilkudziesięciu rodziców z całej Polski domaga się, by prokuratura zbadała sprawę tragicznych powikłań, które u ich dzieci mogły wywołać szczepionki

Jagoda urodziła się jako wcześniak, ale do czwartego miesiąca rozwijała się zupełnie prawidłowo. Wtedy, zgodnie z planem Ministerstwa Zdrowia, dostała szczepionkę „sześć w jednej”, jedną z najsilniejszych, jakie można zaaplikować niemowlętom. To najczęściej ją polecają lekarze, bo zastępuje kilka innych szczepionek, a zatem zaoszczędza dzieciom nieprzyjemnego kłucia. Jagoda najpierw dostała jedną dawkę, potem drugą. I nagle zaczęły się kłopoty. – Przestała się śmiać, zaczęła się zachowywać, jakby była za szybą. Dzisiaj nie siedzi, nie obraca się, nie chodzi. Stwierdzono u niej wzmożone napięcie mięśniowe. Pięć razy w tygodniu musi mieć rehabilitację, zajęcia na basenie, a lekarze nie potrafią powiedzieć, co tak naprawdę się stało – opowiada Agata Lange, mama dziewczynki.

Lange jest jedną z pięćdziesięciorga jeden rodziców, którzy wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP” złożyli w warszawskiej prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstw przez resort zdrowia. Chodzi o brak prawidłowej reakcji służby zdrowia na niepożądane odczyny poszczepienne (NOP) u dzieci. Zdaniem stowarzyszenia polscy lekarze ignorują powikłania poszczepienne. Tak wielka akcja antyszczepionkowa to nad Wisłą swoisty ewenement. – Nie walczymy ze szczepieniami jako takimi – podkreśla Justyna Socha, rzeczniczka stowarzyszenia. – Sprzeciwiamy się przede wszystkim szczepionkom skojarzonym, czyli takim, które dają odporność na kilka chorób zakaźnych za pomocą jednego wkłucia. Jak np. MMR, trójskładnikowa szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce. Chcemy, żeby szczepić rozsądnie – mówi Socha.

Rodzice bez pomocy
Bezpośrednim impulsem zbiorowego pójścia rodziców do prokuratury była śmierć sześciomiesięcznej Basi z Kutna, która dostała szczepionkę skojarzoną na sześć różnych chorób. Takich drastycznych historii jest – według działaczy stowarzyszenia – znacznie więcej. – Tyle że objawy NOP są od lat przez lekarzy ignorowane – twierdzi Socha. Autorzy zawiadomienia żądają m.in. opracowania nowego systemu zapobiegania powikłaniom poszczepiennym, a także utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób, które ucierpiały z ich powodu, ewentualnie straciły bliskich. Domagają się też utworzenia listy niezależnych od koncernów farmaceutycznych biegłych, którzy wydawaliby opinie w tego typu sprawach przed sądem.

Ta ostatnia sprawa jest szczególnie istotna, bo sprawy związane z NOP są wyjątkowo trudne do zdiagnozowania. Na przykład u Jagody część specjalistów stwierdziła porażenie mózgowe, ale już tomografia nie wykazała w jej mózgu żadnych zmian. – Ilu specjalistów, tyle teorii – wzdycha Lange. Tylko jedna neurolog, u której była, miała odwagę powiedzieć jej wprost, że na jej miejscu nigdy nie podałaby Jagodzie szczepionki „sześć w jednej”. Wytłumaczyła, że większość wcześniaków ma obniżoną odporność. Badania hematologiczne Jagody wykazały, że ona też, i to znacznie. Tyle że wykonano je po podaniu szczepionki, a nie przed nim. – Najbardziej mnie boli, że zostałam z tym wszystkim kompletnie sama. Nie mogę uzyskać odszkodowania, które pokryłoby koszty leczenia i rehabilitacji Jagody. Nie ma też nikogo, kto by przyznał: „Popełniliśmy błąd, ale teraz jesteśmy i chcemy pomóc!” – opowiada mama Jagody.

Państwo Lange mieszkają na wsi pod Łodzią. – U nas to, co powie lekarz, jest święte. Ludzie nie mają dostępu do informacji. Jak w przychodni słyszą, że mają podać dziecku taką czy inną szczepionkę, to nie dyskutują, tylko podają. Nie mają pojęcia o konsekwencjach – opowiada rozżalona Lange. Czy w przyszłości będzie szczepić dzieci? – Tak, bo wierzę, że medycyna idzie do przodu i że szczepienia są potrzebne – zapewnia pani Agata. – Mój mąż co roku zabezpiecza się w ten sposób przed grypą. Chciałabym jednak, żeby w Polsce powstał w tej dziedzinie profesjonalny system. Żeby lekarze nie szczepili zgodnie z anachroniczną rozpiską, ale realnymi potrzebami i możliwościami pacjenta – mówi matka Jagody.

całosć pod linkiem
http://www.wprost.pl/ar/454092/Dzieci-u ... kuraturze/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 4 lipca 2014, o 05:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 18:02
Posty: 161
W szczepionkach jest sporo świństwa, rtęć, formaldehydy i wiele innych..


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 10 lipca 2014, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Usłyszec cisze

viewtopic.php?f=72&t=1941
.
Wszystkie części skandalizującego dokumentu „Usłyszeć Ciszę” – to film zakazany w wielu krajach!
http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/ ... u-krajach/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 11 marca 2015, o 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Matko, dlaczego nie zadajesz pediatrze podstawowych pytań? Oto 26 takich, od których pediatrzy dostają drgawek — dr Jerzy Jaśkowski
lut12 by .


Poniżej podaję 26 pytań, na które każdy prawdziwy lekarz potrafi odpowiedzieć. Jeżeli twój pediatra, czyli masowy realizator przymusowych szczepień, nie udzieli ci odpowiedzi, to musisz się oczywiście zastanowić, kim on jest.


Jak to wyjaśniły już procesy norymberskie, żaden urzędnik państwowy nie może zasłaniać się poleceniem odgórnym, realizując sprzeczne z logiką i wiedzą postulaty. Innymi słowy, żaden aktor sceny politycznej nie może pod pretekstem ustaw narzucać obywatelom czegoś, co jest szkodliwe dla nich, lub w inny sposób ogranicza ich możliwości działania, ewidentnie im szkodząc. Obywatel ma prawo zastosować tzw. obywatelskie nieposłuszeństwo.
Zauważ bowiem, szanowny czytelniku, że z jednej strony słyszysz ciągle, że jesteś mądry i masz prawa wyborcze, a z drugiej strony ci sami ludzie stosują przymus [bezprawnie — przyp. TAW] w przyjmowaniu czegoś, co nazywają lekami. Podkreślam, jest to typowy przykład nowomowy, ponieważ
szczepionka nikogo i niczego nie leczy, jest tylko podatkiem, nakładanym na ciebie bez udziału Ministerstwa Finansów.

Taki na przykład prof. Andrzej Zieliński z PZH, z jednej strony publicznie twierdzi, że wyroki sądowe uznające związek pomiędzy autyzmem a szczepionkami nie są żadnym dowodem; że taki związek powinni ustalić ”naukowcy”, a zaraz potem leci do Komisji Zdrowia w Sejmie w celu uchwalenia przymusu szczepień.
Czyli tak, jak to mówiła w „Samych swoich” matka, wręczając granaty synowi:
„Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”.
Lub jeszcze starsze z H. Sienkiewicza:
„Jak Kali kraść to dobrze, ale jak Kalemu kraść to źle”.
Jak ty płacisz za szczepionki to dobrze, ale jak przestajesz płacić, oj, oj, aj, aaj, to bardzo źle.

Musisz zrozumieć Polaku, że twoje życie sprowadza się tylko do płacenia podatków, a nie do tego, abyś samodzielnie myślał. Jak tylko zaczniesz myśleć, to my, mając wielopokoleniowe doświadczenie, wiemy już, jak zająć twój czas i ściągnąć ciebie na ziemię. Po to stworzyliśmy system powszechnej indoktrynacji, pod nazwą „obowiązek szkolny”, abyś kończąc swoją „edukację” nic innego nie umiał robić, tylko wypełniać instrukcje.
Takie to proste, a ty wciąż nie możesz tego zrozumieć.

Typowym przykładem potwierdzającym powyższą tezę jest wciśnięty pediatrom obowiązek zmuszania [bezprawnego — przyp. TAW] rodziców do szczepienia swoich dzieci. Tu nie ma znaczenia, że postępują wbrew Konstytucji RP i nie ma znaczenia, że postępują tu wbrew Deklaracji Praw Człowieka [a także wbrew ustawie (art. 16) z 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta — przyp. TAW].
Ważne, że
wypełniają instrukcję jakiegoś tam pozakonstytucyjnego urzędnika, jakim jest Główny Inspektor Sanitarny, pełniący rolę policji szczepionkowej.
Obecnie już sanepidy przymierzają się w Polsce do odbierania dzieci rodzicom niewyrażającym zgody na ich trucie.


To właśnie ten urzędnik ustala, co dla twojego dziecka, czytelniku, jest dobre. Ty bowiem jesteś za głupi na to, aby ocenić dobro swojego dziecka, obojętnie jakie masz wykształcenie.

Poniżej podam kilkanaście pytań, które udowodnią Ci, że to jest prawda.
Spróbuj zadać poniższe pytania czy to swojemu lekarzowi pediatrze, czy pracownikowi sanepidu, który przyjdzie Ciebie straszyć mandatami. Już nie wspomnę o przedstawicielach resortu sprawiedliwości.

1. Jeżeli szczepionki działają tak dobrze i nie powodują autyzmu, to dlaczego wirusolodzy firmy Merck [firma Merck – zleceniodawca medialnych ataków na dr. Andrew Wakefielda — przyp. TAW], opracowujący te szczepionki twierdzą publicznie, że wyniki zostały sfałszowane już w 2001 roku.
I firma posiada dowody, że szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce powoduje wzrost autyzmu o 800%?

2. Jeżeli szczepionka MMR jest taka dobra, to dlaczego epidemie odry wystąpiły tylko w grupach zaszczepionych nawet w 99%?

3. Jeżeli toksykolodzy twierdzą, że rtęć jest neurotoksyną, uszkadzająca centralny układ nerwowy, czyli mózg, to dlaczego wstrzykiwana dzieciom (nie posiadającym bariery krew–mózg) bezpośrednio do krwi, rzekomo nie uszkadza mózgu?
To samo dotyczy wstrzykiwania szczepionki kobietom w ciąży lub chcącym zajść w ciąże, do czego namawia na przykład dr Jacek Mrukowicz, redaktor „Medycyny Praktycznej”.

4. Jeżeli szczepionki zostały dokładnie przebadane, jak twierdzi na przykład p. prof. Andrzej Radzikowski z Warszawy, to dlaczego przemysł szczepionkowy posiada immunitet prawny, zwalniający od pokrywania szkód powikłań poszczepiennych?

Czyli najpierw płać, głupi ludku, na przymusowe ubezpieczenia, czyli bezpłatne szczepionki, a potem jeszcze będziesz płacił za kalectwo poszczepienne.
Rozumiesz teraz, dlaczego składki na ubezpieczenia trzeba co roku podwyższać.
Przecież VAT to łapówka dla urzędników, stad mają wynagrodzenie o 40% wyższe od średniej krajowej.
.
5. Jeżeli szczepionki zapobiegają chorobom, to dlaczego na ulotce szczepionki, na przykład ospy wietrznej, stoi jak wół, że może wywołać ospę?

6. Jeżeli szczepionki zapobiegają chorobom zakaźnym, to dlaczego wszelkie wykresy statystyczne i epidemiologiczne wskazują, że choroby zakaźne zniknęły najczęściej dwa–trzy pokolenia wcześniej, zanim pojawiła się dana szczepionka? Możesz to sam sprawdzić w podstawowym podręczniku dla średnich szkół medycznych, wydanym przez PZWL.
Jak zapoznasz się z tym podręcznikiem, to od razu zauważysz, że tzw. eksperci gazetowi, nawet z tytułami naukowymi, posiadają mniejszą wiedzę od tej zawartej w podręczniku dla średnich szkół medycznych.

7. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego
tylko w tym roku zmarło już 56 dzieci po szczepieniu przeciwko grypie?

Dlaczego umierają dzieci po szczepieniu przeciwko odrze, skoro w podręcznikach lekarskich stoi jak wół, że choroby te nie wymagają leczenia, tylko leżenia.
W USA zanotowano w sumie już około 1500 zgonów po szczepieniu WZW B, normalnie w USA bez szczepień chorowały na WZW B tylko 54 noworodki. Przez analogię, w Polsce chorowało na WZW B kilka noworodków, a szczepi się koło 300 000 niemowlaków już w pierwszej dobie. Zgonów na wszelki wypadek się nie publikuje. Tajemnica handlowa.

8. Jeżeli szczepionki są takie bezpieczne, to na jakiej podstawie to ustalono, skoro
na ulotkach stoi jak wół, że badań klinicznych dotyczących choćby wywoływania raka nie przeprowadzono

i że badań klinicznych DOTYCZĄCYCH POWSTAWANIA WAD WRODZONYCH RÓWNIEŻ NIE PROWADZONO?
Na jakiej podstawie więc licznie występujący w mass mediach na przykład konsultanci wojewódzcy twierdzą, że szczepionki można podawać wcześniakom?

9. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego po zaszczepieniu matki jej dziecko karmione mlekiem z piersi choruje na zapalenia dróg oddechowych?

10. Jeżeli szczepionka jest tak bezpieczna, jak to twierdzi choćby Komisja Przejrzystości w Polsce, to dlaczego
na ulotce firmowej zastrzega się, że szczepionka Silgard/Gardasil może spowodować między innymi padaczkę, czyli ciężkie uszkodzenie mózgu?

Przecież 98% zakażeń wirusem HPV nie wymaga leczenia w ogóle.
11. Jeżeli szczepionki przeciw grypie są tak bezpieczne, to dlaczego w jednym tylko sezonie, w jednym kraju zanotowano po nich ponad 800 przypadków ciężkiego uszkodzenia mózgu, zwanego narkolepsją?

12. Jeżeli szczepionki są takie bezpieczne, to dlaczego firmy je produkujące na ulotkach zabezpieczają się przed sądami, wymieniając całą listę powikłań w rodzaju: ciężkie uszkodzenia mózgu, zapalenia stawów, drżenia i omdlenia, porażenia nerwów czaszkowych, drgawki, zespół Guilliana-Barrego.

13. Jeżeli szczepionki są tak dokładnie badane, to dlaczego Cochrane Library, dokonując analizy prac omawiających tylko szczepionkę przeciwko grypie stwierdziła, że 99% tych publikacji nie spełnia elementarnych zasad pisania prac naukowych, a w dodatku te pozostałe udowadniają, że szczepionka przeciwko grypie ma taką samą skuteczność jak mycie rąk. A powszechnie wiadomo, że mycie rąk jest 1000 razy tańsze i nie powoduje powikłań.

14. Jeżeli prac naukowych popierających szczepionkę przeciwko grypie do tej pory, po 75 latach stosowania szczepionki, nie zanotowano, to dlaczego p. prof. mgr Brydak i inni nadal reklamują ten preparat? Dlaczego obecny przewodniczący Naczelnej Izby Lekarskiej, dr Maciej Hamankiewicz, wystosowuje pisma prywatne na drukach Izby Lekarskiej do Ministerstwa nomen omen Zdrowia o konieczności przymusu szczepień pracowników służby Zdrowia?

15. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne i można je podawać kobietom w ciąży, to dlaczego producenci zastrzegają się w ulotkach, że badań na kobietach w ciąży nie prowadzono? Ulotki podają: „Skutków oddziaływania szczepionki na rozwój płodu nie badano”.
16. Jeżeli szczepionki są tak skuteczne, to dlaczego notowane w ostatnim pokoleniu, czyli w okresie 25 lat, wszystkie „epidemie” występowały tylko w grupach zaszczepionych w co najmniej 97%?

17. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne i przebadane, to dlaczego media podają tylko informacje handlowe, a głosy przeciwników są niedopuszczane do przekazu?

Media stosują prymitywny socjotechniczny chwyt: jak chwalisz szczepienia, to jesteś wybitnym ekspertem, jak jesteś przeciwny truciu ludzi, to jesteś ignorantem, oszołomem i nieukiem. Proste. Pamiętaj o tym podczas wywiadów telewizyjnych czy radiowych.

18. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego wszelki prace naukowe, wykonywane zgodnie z zasadami naukowymi a przedstawiające negatywne skutki szczepień, są pomijane przez media?

19. Dlaczego w szczepionkach znajduje się 100-krotnie większe stężenie toksyn, takich jak rtęć czy aluminium, aniżeli dopuszczalne jest dla wody pitnej?


20. Dlaczego media w Polsce, nagminnie powtarzające fałszerstwa odnośnie prac dr. Andrew Wakefielda, do dnia dzisiejszego nie podały sprostowania, skoro badania dr. Wakefielda potwierdziło 17 niezależnych ośrodków na całej kuli ziemskiej?

[Dr Andrew Wakefield w 1998 r. na łamach prestiżowego czasopisma naukowego „The Lancet” udowodnił wpływ szczepionki MMR (odra-świnka-różyczka) na występowanie u dzieci autyzmu i zapalenia jelit — przyp. TAW]


Dlaczego nadal oszukują społeczeństwo, twierdząc, że praca dr. Wakefielda była zła? To jest dowód bezpośredni na to, że polska medycyna jest 100 lat za przysłowiowymi murzynami, z całym szacunkiem dla przedstawicieli rasy czarnej.
Proszę sprawdzić tzw. niezależne blogi.
Jeżeli znajdujecie Państwo informację negatywną o dr. Wakefieldzie, to wiadomo, że to blog sponsorowany przez przemysł szczepionkarski – pośrednio lub bezpośrednio. Nie warto więc tracić czasu na jego czytanie.

21. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego na szczepionce nie podaje się składu szczepionki, pomimo tego, iż ustawa wymusza taką informację na każdym środku spożywczym?

22.Jeżeli na ulotce informacyjnej producent podaje zawartość toksyn, takich jak rtęć, aluminium, formaldehyd, to dlaczego na stronach internetowych PZH czy Ministerstwa Zdrowia informacje te są ukrywane?
W Polsce rządowe instytucje nie podają składu szczepionek nawet w informatorach dla lekarzy!

23. Jeżeli nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o zysk, to dlaczego stosuje się przymus szczepień?
Przecież osobnik zaszczepiony jest odporny i tak więc nie zachoruje.
Inaczej to rozumowanie można przedstawić w ten sposób: alkohol jest trucizną, więc dlaczego sprzedaje się go oficjalnie w sklepach i państwo zarabia na truciu własnych obywateli?

24. Jeżeli PT Biskupi afrykańskiego kraju, po zleceniu przebadania serii szczepionek udowodnili, że szczepionki tzw. Di-Per-Te (ang. DTP, Di-Te-Per) zawierają przeciwciała anty HCG powodujące u kobiet tzw. naturalne poronienia (informacja ta jest znana specjalistom od co najmniej 1990 roku), to dlaczego do dnia dzisiejszego p. prof. Bożenna Bucholc z PZH nie prowadzi takich badań, a jeżeli prowadzi, to dlaczego wyniki tych badań nie są umieszczane na stronie internetowej? Dlaczego publicznie ogłasza w TV, że wszelkie informacje są jawne, a jak obywatele umówieni wcześniej telefonicznie się zgłaszają, to ich nie wpuszcza?
Czyli pod pretekstem szczepień stosuje się depopulację, zgodną z podanym w raporcie Klubu Rzymskiego 1970 roku, zaleceniem redukcji polskiego społeczeństwa do liczby 15 300 000 obywateli?

25. Jeżeli szczepionki są tak dobre, to dlaczego firmy je produkujące płacą setki miliardów dolarów lekarzom w formie łapówek? Koszt szczepionki to kilku centów.
Łącznie z kosztami transportów i przechowywania, nie przekracza dolara. 8 dolarów, z góry jest wliczone w cenę, jako łapówki, reklama.
Ostateczna cena szczepionki zawsze sięga powyżej 10 dolarów, a w Polsce znacznie więcej.
Ostatnio opisano taką aferę łapówkarstwa w Chinach.

26. Dlaczego Ministerstwo Zdrowia toleruje istnienie na bazie państwowych instytucji, czyli opłacanych przez podatnika, takich tworów jak „Flu Forum” p. prof. mgr Lidii Brydak?
W tym tworze jest tylko dwóch lekarzy, a pozostałe osoby to dziennikarze, informatycy etc, czyli ludzie niemający nic wspólnego z leczeniem.
Ale koszty istnienia tego tworu obciążają Ciebie, podatniku.


Dlaczego w Przychodniach Lekarskich wiszą nagminnie reklamy szczepionek?
Przecież przychodnie mają leczyć, a nie reklamować jakiś towar.

Potem się dziwisz, czytelniku, że diler wpada i zachęca lekarza do czegoś, a ty spokojnie musisz czekać w kolejce?

Mam w swoim otoczeniu przykłady powikłań poszczepiennych.
Jednym z nich jest nieżyjąca już dziewczynka.
Zaraz po podaniu szczepionki przeciwko odrze zaczęła tracić siły, aż w końcu stała się totalnie bezwładna.
Rodzice przez 3 lata okładali ją poduszkami, aby mogła siedzieć.
Lekarze oczywiście stwierdzili, że to problem genetyczny.
Jak mogliby powiedzieć inaczej?!
To środowisko za nic nie odpowiada.
Właściwie od początku ich praca sprowadza się do testowania na nas różnych specyfików [a na podstawie art. 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej obywatel RP „nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody” — przyp. TAW].

Ludzie, zrobicie, co chcecie.
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ych-pytan/
.
dr Jerzy Jaśkowski

*Dr n. med. Jerzy Jaśkowski jest naukowcem od lat zajmującym się szczepieniami.
40 lat pracy zawodowej w szpitalu klinicznym, autor pierwszych w Polsce prac na temat szkodliwości szczepień, publikowanych w biuletynach Izb Lekarskich już w 1996 roku.
Od 30 lat bada wpływ czynników środowiskowych na organizmy żywe. Autor ok. 200 publikacji i pierwszego w kraju podręcznika do ekotoksykologii.
Wieloletni kierownik Pracowni Ekofizycznej Katedry Biofizyki Akademii Medycznej w Gdańsku, założyciel Poradni Ekologicznej Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Gdańsku, ekspert grup międzynarodowych, biegły sądowy.

WolneMedia.net

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 11 marca 2015, o 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Medyczno-korporacyjna szczepionkowa pedofilia: dobierają się do naszych dzieci w przedszkolach i w McDonaldach profesor Maria Dorota Majewska alarmuje

lut20

korporacyjna pedofilia

Mimo agresywnej proszczepiennej propagandy w korporacyjnych mediach, coraz mniej rodziców szczepi dziś swoje dzieci. By zwiększyć kurczące się zyski z handlu szczepionkami, kartele farmacji sięgają po coraz bardziej amoralne i przestępcze metody reklam.

W USA w stołówkach McDonalda do zestawów dla dzieci Happy Meals dołączają już bezpłatne szczepionki pełne rtęci i aluminium
(ich koszt przymusowo pokrywają podatnicy). Szczepionki te będą wstrzykiwane dzieciom przez sprzątaczy półanalfabetów gdzieś między zlewem a sedesem: NaturalNews.com

Ponieważ reklamy szczepień mają odwrotny od zamierzonego efekt na dorosłych, lobbyści farmacji kierują je teraz bezpośrednio do przedszkolaków.
Jest więc prawdopodobne, że paramedyczni najemnicy będą podstępnie okaleczać
(czasem zabijać) szczepionkami dzieci w przedszkolach bez wiedzy rodziców, tylko za zgodą niewiele rozumiejących malców.
To nic innego jak medyczno-korporacyjna pedofilia.


Rodzice powinni dokładnie przepytywać dzieci, co się dzieje w przedszkolach.


http://vaccineliberationarmy.com/2015/0 ... n-puppets/

Z nowości warto też zwrócić uwagę na nową „chorobę” psychiczną wymyśloną przez kartele medyczno-przemysłowe, którą nazwano „orthorexia nervosa”.
To nic innego jak… dbałość o zdrowe odżywienie.
Jeśli ktoś nie chce spożywać trucizn GMO, przemysłowej żywności pełnej toksyn i konserwantów oraz trujących fast food’ów, a szuka zdrowych, naturalnych produktów spożywczych, to według nowej diagnostyki jest psychicznie chory i musi być poddany farmaceutycznemu leczeniu trującymi psychotropami.
Podobnie osoby, które nie pozwalają okaleczać lub zabijać szczepieniami siebie i swych dzieci, są klasyfikowane jako psychicznie chore.
Osiągnęliśmy więc już etap rozwojowy pełnego orwellizmu.

http://www.blacklistednews.com/Orthorexia_Nervosa

Prof. Maria Dorota Majewska

AlexJones.pl
*Prof. Maria Dorota Czajkowska-Majewska — neurobiolog, kierownik Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej Zakładu Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Przez 25 lat pracowała w USA na Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia w Waszyngtonie, gdzie m.in. badała wpływ szczepionek z rtęcią na zdrowie człowieka. Wspólnie z pediatrami opracowała propozycję zmiany programu szczepień w Polsce, która oparta jest na analizie programów w innych krajach Unii Europejskiej. Brzmią one następująco:
1. Wyeliminowanie wszystkich szczepionek z thiomersalem;
2. Zrezygnowanie ze szczepienia noworodków szczepionkami Wzw B (szczepienie tylko noworodków z grup wysokiego ryzyka, czyli od matek zakażonych żółtaczką);
3. Zrezygnowanie ze szczepienia noworodków BCG (stosować tylko u dzieci z regionów, gdzie odsetek chorych na gruźlicę wynosi powyżej 40 na 100 tys.);
4.W pozostałej grupie dzieci rozpoczęcie szczepień od 4 miesiąca życia;
5. Zrezygnowanie ze szczepionki krztuścowej pełnokomórkowej;
6. Podanie maksymalnie trzech rodzajów szczepionek w jednym dniu;
7. Rezygnacja z podawania szczepionek zawierających żywe wirusy lub podawanie ich pojedynczo w bezpiecznych odstępach czasu;
8. Udostępnienie szczepionek monowalentnych;
9. Zobowiązanie szczepiącego lekarza do przeprowadzenia wstępnego wywiadu z rodzicami odnośnie alergii, astmy i innych chorób typu autoimmunologicznego oraz powikłań poszczepiennych u członków rodziny, co pozwoli przewidzieć, czy u danego dziecka mogą wystąpić groźne reakcje poszczepienne. Takie dziecko powinno mieć opracowany indywidualny, bardzo ostrożny program szczepień;
10. Monitorowanie stanu zdrowia dziecka po szczepieniu, by w porę uchwycić stany zagrażające życiu lub zdrowiu dziecka;
11. Stworzenie narodowego programu obowiązkowej rejestracji powikłań i zgonów poszczepiennych. Dane te powinny być raportowane do WHO, a informacje o powikłaniach powinny być zamieszczane w książeczkach zdrowia dziecka.
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -majewska/

Publikacje i wystąpienia prof. Marii Doroty Majewskiej dostępne na łamach Tajnego Archiwum Watykańskiego:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -majewska/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 19 marca 2015, o 16:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
WIĘCEJ CÓREK NIE ZASZCZEPIE

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w ... 14282.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 20 marca 2015, o 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Dorosła osoba (studentka) zapada na AUTYZM po szczepieniu przeciwko Meningokokom


.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 1 czerwca 2015, o 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Autyzm a prenatalne badania USG. Czy wszyscy przeoczyliśmy coś ważnego?

Oto przekonujące dowody, że prawdziwą przyczyną autyzmu może być USG.
Spójrz na dowody, a potem zdecyduj.
Uważam że mamy prawdziwą przyczynę by odrzucić istniejące teorie.
Rozwiązanie możemy znaleźć tylko wtedy kiedy znajdziemy prawdziwą przyczynę problemu, jestem pewien, że z tym się zgodzicie.


Nie kryłem się z tym, że jest to zdecydowanie NIE rtęć. To zostało obalone i jedynymi ludźmi którzy się tego trzymają są poważnie niedoinformowani intelektualiści, którzy nie akceptują prawdziwych dowodów na to, że ich pomysły są ZŁE!

W swoich publikacjach kilka razy powtarzałem, że dzieci które nigdy nie miały żadnych szczepień wykazywaly spektrum problemów autyzmu. To dobrze pasuje do mojego modelu, który jest żywym łajdackim organizmem odry. Rodzeństwo lub zaszczepione dziecko może więc, teoretycznie, zakazić nieszczepione dziecko, które dziedziczy ten problem.

Ale tu mamy zupełnie nowy model, prosto z lewego pola, który co najmniej zmusza nas do myślenia … dowody są bardzo ciekawe!

Po źródło sięgam do nowej książki Jima Westa: Prenatalne USG: nowa bibliografia badań nad człowiekiem przeprowadzonych w nowoczesnych Chinach [Prenatal Ultrasound: A New Bibliography of Human Studies Conducted in Modern China]. Jest to zupełnie nowa bibliografia o nauce ultradźwięków i jest to coś, poza kilku wyjątkami, czego NIE zobaczysz opublikowanego tutaj za zachodzie, gdzie ginekologia położnicza to DUŻA forsa.

Mit…

Termin „ultradźwięk” zwykle odnosi się do diagnostycznych ultradźwięków, technologii akustycznej wykorzystywanej do oglądania obrazów płodu w realnym czasie, jego położenia w matce, i oglądania organów reprodukcyjnych matki. Jest to dobra koniunktura dla lekarzy opowiadających się za jego rutynowym użyciem.

Ultradźwięk diagnostyczny rutynowo stosowano przez wiele dziesięcioleci. Ale ultradźwięk to nie zwykły dźwięk.

Jest to bardzo niezwykła forma dźwięku kiedy używa się jej w celu diagnostycznego badania prenatalnego albo położniczego. Człowiek zwykle może słyszeć dźwięki w zakresie 20-20.000 cykli/sek. (Hz). Ultradźwięk w badaniu płodu ma częstotliwość 3-9 mHz, miliony cykli/sek. Powyżej częstotliwości EMF radia w paśmie AM.

Ultradźwięk diagnostyczny jest szeroko uznawany za „bezpieczny” dla płodu [1], pomimo że niektóre matki opisują na forach internetowych takich jak The Thinking Mother’s Revolution, krwawienie pochwowe i ból, a inne każdy szczegół o ultradźwięku i wiązanym z farmaceutycznym albo szczepionkowym uszkodzeniem ich dziecka.

Ultradźwięk obecnie stosuje się na etapie płodowym w większości populacji całego świata.

Gdyby okazało się, że jest prawdziwy powód niepokoju – a teraz on SIĘ POKAZAŁ – to natychmiast powinno się go zatrzymać, zanim spowoduje niewyobrażalne szkody dla całej ludzkiej psychiki.

Krytycy twierdzą, na przykład, że gwałtowny wzrost zachorowań na autyzm jest produktem narażenia płodu na USG.
Jeśli mają rację, to może to potrwać wiele pokoleń by skrzystać z tego błędnego stosowania technologii medycznej.

Pamiętacie historię o malarii? To oznacza „złe powietrze” (mal-aria), ponieważ ono miało ją powodować w tamtym czasie.
Do czasu uznania, że prawdziwą przyczyną był komar-nosiciel zarazków, nigdy nie było żadnego skutecznego postępu.
Ale ludzie nie mogli tego wtedy zobaczyć.

Czy autyzm jest nowym wadliwym modelem „złego powietrza„? To że wywołuje go powszechne stosowanie USG do oglądania w in-utero dokładnie w czasie kiedy płód jest najbardziej wrażliwy.

Chińskie badania

Przeprowadzono je w czasach „eksplozji” stosowania USG w latach 1988-2011. Wyniki były szokujące. Jim West powołał się także na opublikowane badania dokonane tu na zachodzie, gdzie komórki zwierzęce i badania komórek wyraźnie wykazały niebezpieczeństwo diagnostycznego USG. Zostały unieważnione, a ich wyniki wycofane albo po prostu zignorowane przez chciwą profesję, oszołomioną pozornymi zabawkami naukowymi i zainteresowaną ogromnymi zyskami finansowymi.

W jednym zdaniu: USG NIE jest bezpieczne i uszkadza ludzki płód, dokładnie w czasie kiedy jest najbardziej wrażliwy.

Poprzez szkody mam na myśli: zaburzenia ze spektrum autyzmu, ADHD, zaburzenia osobowości, uszkodzenie oczu, różne wady rozwojowe i być może zaburzenia immunologiczne.

Jednak zachodnie władze medyczne głośno głoszą, że diagnostyczne USG jest „nieszkodliwe” i „nie ma znanych zagrożeń„.
Cóż, oczywiście ryzyko jest nieznane, skoro finansowanie badań nad zagrożeniami celowo wycofano!

Ale są głosy ostrzegawcze, a ich po prostu nie słucha się w szale sprzedaży tej techniki łatwowiernej publiczności.

Na przykład dr Mendelsohn, były przewodniczący Hospital Licensing Committee stanu Illinois i były krajowy dyrektor Project Head Start’s Medical Consultation miał to do powiedzenia:

„USG jest najnowszym przykładem niesprawdzonych technologii sprzedawanych publiczności jako „całkowicie bezpieczne”. To mieści się w tej samej klasie co malowanie radem cyferek na zegarkach, fluoroskopowanie stóp dzieci w sklepach obuwniczych, rutynowa mammografia, rutynowe prześwietlanie klatki piersiowej, radioterapia migdałków, narażanie pracowników wojska na testy bomb atomowych – w każdym razie profesja medyczna nie podjęła niezbędnych kroków by chronić ludzi przed złośliwą technologią, której ryzyko było już dobrze znane”. [2]

I Caroline Rogers, nawiązując do badania do dużej populacji przez Grether et al (2009) tak powiedziała:

„Szczególnie konfundujące jest to, że zaburzenia ze spektrum autyzmu dręczą dzieci z dobrze wykształconych rodzin o wysokich dochodach, które mają najlepszą opiekę położniczą jaką można sobie kupić. Dlaczego kobiety które przyjmowały prenatalne witaminy, konsumowały zdrowe produkty, powstrzymywały się od palenia czy picia, i uczestniczyły we wszystkich regularnie zaplanowanych wizytach prenatalnych, miały dzieci z głębokimi problemami neurologicznymi?” [3]

A zatem, czy USG wywołuje autyzm?

Zauważmy, że w swojej książce Jim West mądrze nie twierdzi, że USG „wywołuje” autyzm. Tylko to, że powiększa toksyczny efekt synergii, a tym samym inicjuje podatność na inne znane czynniki stresowe, takie jak szczepionki, pestycydy i inne zanieczyszczenia, niewidzialne patogeny i farmaceutyki.

Wszyscy skupiają się wyłącznie na szczepionkach, ponieważ autyzm często pokazuje się dopiero po rozpoczęciu rutynowego programu szczepień.
Zdrowe dziecko do tego czasu wygląda na zdrowe.
Rozmyślnie używam słowo „wygląda”.
Jak wskazałem w ostatnim biuletynie, że Kuba, która ma wskaźnik szczepień około 95% (jeden z najwyższych na świecie), wciąż ma bardzo mało przypadków autyzmu, w porównaniu z Europą czy USA.

Te demograficzne obserwacje powinny zmusić nas do myślenia o tym co przypuszczamy że wiemy. Logicznie, można powiedzieć, że przypadek Kuby jest bardzo ważny, bo zaprzecza temu iż winna tu jest szczepionka!

Zbadajmy nieco głębiej chińskie liczby…

Nieznane zachodnim naukowcom, niebezpieczeństwa USG potwierdzano w Chinach od końca lat 1980, gdzie tysiące kobiet, dobrowolnie poddając się aborcji, tysiące par matek i płodów, narażano na działanie dokładnie kontrolowanego diagnostycznego USG i abortowane płody badano technikami laboratoryjnymi.

Na podstawie tych badań prof. Ruo Feng z Nanjing University, w 2000 opublikował takie wytyczne:

„Komercyjne lub edukacyjne obrazowanie płodu przez USG powinno być ściśle eliminowane. USG do identyfikacji płci płodu i obrazowania położenia płodu powinno się ściśle eliminować. Dla najlepszej wczesnej ciąży unikać USG„.

Dr Feng mówi bardzo wyraźnie: unikać – to nie wyraz dwuznaczny!

Książka Jima Westa

The Chinese Human Studies nie jest dostępna na rynku. Nie znajdziesz jej w Google ani w innych wyszukiwarkach, czy na portalach medycznych. Nawet gdyby szukający znał tytuły, nie znajdzie takich badań.

Dlatego Jim West wykonał wspaniałą pracę.

Jeśli jesteś w wieku rozrodczym, albo masz córkę w tym wieku, możesz chcieć przeczytać kompilację zebranych przez Jima danych o niebezpieczeństwach USG w okresie ciąży. Książka jest teraz dostępna, wydana z komentarzem, ilustrowana wykresami i tabelami.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/autyz ... go-2015-05

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 1 lipca 2015, o 07:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Sanepid przegrał w NSA w sprawie szczepień!
Obrazek

Naczelny Sąd Administracyjny wydał wyrok, w którym stwierdza brak podstaw prawnych do wydania decyzji o obowiązku poddawania dzieci szczepieniom.


Odważna, młoda mama z Poznania sprzeciwiła się terrorowi Sanepidu, który nękał ją pismami z groźbami oraz okradał ją bezprawnie (bez wyroku sądowego), ściągając z jej konta bankowego kolejne grzywny, których wysokość i częstotliwość ustalał według własnego widzimisię.

Nie ma obowiązku prawnego szczepienia dzieci!
Każda próba zmuszenia nas do szczepień lub dowolnych badań jest niezgodna z Konstytucją! Mamy prawo odmówić i nikt nie może wywierać na nas żadnych nacisków!

A oto relacja tej dzielnej kobiety – bierzmy z niej przykład…
* * *
Historia mojego świadomego podejścia do spraw szczepień zaczęła się od kontaktu z pewną dzielną mamą, której synowie bliźniacy maja autyzm.
Opowiadała mi o swoich codziennych zmaganiach i samotności.
Zaczęłam dostrzegać całą prawdę, że szczepienia często dają odporność, ale dużym kosztem: zdrowia, czasem nawet życia, codziennej walki o przywrócenie zdrowia dziecku i poczucia nie wynagrodzonej krzywdy…

To nie jest decyzja, jaką za rodzica może podjąć państwo w osobie urzędnika nakładającego grzywnę.

Pierwsza córka była zaszczepiona tylko na BCG i WZWB po porodzie w szpitalu.
Mimo moich kilkukrotnych pytań, nikt nie potrafił mi udzielić odpowiedzi kiedy będą szczepić moje dziecko.
Nie miałam odwagi zaprotestować… na kolejne szczepienia do przychodni już z nią nie poszłam.



WEZWANIE Z SANEPIDU


Na początku otrzymałam z Sanepidu wezwanie do przedstawienia odroczenia szczepień przez lekarza, straszona grzywną za niestawienie się i rozpoczęciem postępowania administracyjnego, gdy nie zaszczepię dziecka.

Gorączkowo zaczęłam szukać lekarza, który może mi pomóc, jednak gdy już znalazłam, lekarz wycofał się ze swojej obietnicy.

W Sanepidzie powiedziałam, że wstrzymuję się od szczepień do 2 roku życia córki i przez rok nie byłam niepokojona.
W przychodni lekarka poprosiła mnie o podpisanie oświadczenia, że poinformowała mnie o obowiązku szczepienia
.


DECYZJA ADMINISTRACYJNA


W międzyczasie urodziłam drugą córeczkę.
Tym razem przygotowałam wcześniej krótkie oświadczenie, że na razie rezygnuję ze szczepień.
Dość szybko odezwał się Sanepid upominając się o szczepienia obu dziewczynek.
Po moich wyjaśnieniach, że nadal nie będę ich szczepiła, wystawiono dwie decyzje administracyjne nakazujące zaszczepienie dzieci pod rygorem natychmiastowej wykonalności wszystkimi zaległymi szczepionkami w jednym terminie…

Odwołałam się od nich powołując się na ryzyko jakie ze sobą niosą i wnioskując o wykonanie badań, które pozwolą wykluczyć ryzyko powikłań poszczepiennych.

Wojewódzki inspektor sanitarny zupełnie nie odniósł się do tego co napisałam, podtrzymując decyzję inspektora powiatowego.
Od tego postanowienia już się nie odwołałam, trzy miesiące później otrzymałam upomnienie, a potem grzywnę w celu przymuszenia 2 x po 550 zł.



GRZYWNA


Przepisy precyzują, że Sanepid może nakładać te grzywny jednorazowo do 10 000 zł, a łącznie do 50 000 zł.
W praktyce rodzice dostają grzywny w wysokości od 200 do 600 zł,
a w Kielcach nawet do 5000 zł.
Są zajmowane konta bankowe lub grzywna jest ściągana z pensji.



SKARGA DO SĄDU


Odwołałam się od tego postanowienia do II instancji, a po podtrzymaniu złożyłam skargę do sądu nie korzystając z pomocy prawnika.
W czerwcu tego roku Wojewódzki Sąd Administracyjny powołując się na orzeczenie NSA orzekł, że brak podstaw prawnych do wydania decyzji o obowiązku poddania się szczepieniom i uchylił decyzje administracyjne i postanowienia o nałożeniu grzywny. Wygrałam, ale kosztowało mnie to cztery lata nerwów, czytania przepisów i pisania pism. Cieszę się jednak, że zmobilizowało mnie to do działania w obronie naturalnego zdrowia dzieci i wolności wyboru.

Mimo tych orzeczeń Sanepidy nie zaprzestały swoich praktyk, a rodzice poszkodowanych po podaniu szczepionki dzieci, nadal nie otrzymali odszkodowań, które pozwoliłyby im chociaż częściowo, dzięki kosztownemu leczeniu i rehabilitacji , wrócić do zdrowia.
Rodzice nadal mają problemy z przyjęciem przez lekarzy zgłoszeń podejrzenia niepożądanych odczynów poszczepiennych, a często nawet nie są świadomi, że taki obowiązek ciąży na lekarzu.



PETYCJA


Wszystko to prowadzi do braku zaufania do całego systemu szczepień ochronnych i służby zdrowia w naszym kraju.
Dlatego nadal zbieramy podpisy pod petycją dotyczącą poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi.
Proszę o podpisy:

www.petycje.pl.

Do kwietnia tego roku decyzje administracyjne i grzywny były uchylane w sądach ze względu na błędy proceduralne.
Dopiero w kwietniu 2011 r. pojawiło się decydujące orzeczenie
Najwyższego Sądu Administracyjnego, które poruszyło istotę sprawy.




ORZECZENIA WSA I NSA


Pod poniższymi adresami zgromadzone są linki do orzeczeń sądów w podobnych sprawach:

1. II OSK 32/11 – Wyrok NSA z 2011-04-06
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6F08246C2E
2. IV SA/Po 999/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-05-12
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9695CC78C7
3. II SA/Bk 79/11 – Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-05-05
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9202653612
4. IV SA/Po 1009/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-03-16
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/E368A4642A
5. II SA/Po 803/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-02-04
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/688BBCD5E6
6. II SA/Bk 723/10 – Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-02-01
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/688BBCD5E6
7. II SA/Bd 373/10 – Wyrok WSA w Bydgoszczy z 2010-09-22
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/48C866A1A0
8. IV SA/Po 232/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2010-09-01
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/EB7959B2FB
9. II SA/Go 355/10 – Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp. z 2010-06-24
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/5EBAC8BCBE
10. IV SA/Po 425/07 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2008-04-24
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/0BC6E6FAB6
11 IV SA/Po 588/07 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2007-12-12
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/D2180FFB4F
2007-06-28 III SA/Lu 76/07 – Wyrok WSA w Lublinie z 2007-06-28
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/0D80B5C8F8
…oraz dwie uznane skargi na decyzję i grzywnę w Poznaniu w maju i w czerwcu br., do których orzeczenia nie są jeszcze dostępne w sieci.
Autor wstępu: Maria Sobolewska
Autor relacji: Mama z Poznania
Źródła: Jestem za, a nawet przeciw i Dzieci są ważne
http://wolnemedia.net/
.
https://czasprzebudzenia.wordpress.com/ ... szczepien/
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZDROWIE Dzieci - SZCZEPIONKI
 Post Napisane: 1 lipca 2015, o 07:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Szczepienie dzieci to ABORCJA na raty Chrońcie swoje dzieci !!!!!!!!!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 1 lipca 2015, o 07:13 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL