Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: O.Joseph Marie Verlinde- okultyzm - duchy usługujące Mnich
 Post Napisane: 1 czerwca 2013, o 15:05 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
O.Joseph Marie Verlinde - [ okultyzm a chrześcijaństwo ] - świadectwo nawrócenia


Ciekawe jest to co mówi o 'mocy 'uzdrawiania , o duchach ,ktore działają na
tym poziomie na którym jest człowiek.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 1 czerwca 2013, o 15:05 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: O.Joseph Marie Verlinde- okultyzm - duchy usługujące
 Post Napisane: 29 lipca 2013, o 11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Daje wiele do myslenia i warto sie zastanowic bo naprawdę nie każdy wie jak to jest
z duchami.
Co to są duchy usługujące ?


Hbr 1:7 bg "A zasię o Aniołach mówi: Który Anioły swoje czyni duchami, a sługi swoje płomieniem ognistym."
Hbr 1:14 bg "Izali wszyscy nie są duchami usługującymi, którzy na posługę bywają posłani dla tych, którzy zbawienie odziedziczyć mają?"


Ten mnich mówi o czyms bardzo ciekawym i wielu sie cieszy z np uzdrowienia ,ale ....

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O.Joseph Marie Verlinde- okultyzm - duchy usługujące
 Post Napisane: 13 września 2013, o 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Od guru do Jezusa - świadectwo Jozepha Verlinda


joga poprawia samopoczucie nie ma chrześcijanskiej joga
czesc wielkiej liturgii ...ale to nie przeszkodzi by joga
odniosła skutek - polega na przyjęciu tego drugiego', pozwoleniu mu na poznaniu siebie zgoda na stanie sie osoba poprzez spotkanie z tym drugim ...

samorealizacja poprzez hinduizm ?

smierc buddy a chrystusa - budda pograza sie w nirwanie i opuszcza ciało ...
embronialna skupienie sie na sobie - emplozja.
Chrystus odsrodkowo z rozłozonymi ramionami.

..
naturopata chrzescijanin ..
kim jest dla pana Jezus ?
jak długo kazesz mi jeszcze czekac - kochany miłościa bezwarunkową.

w Jego Miłości nie ma osadu.

ewangelia
ezoteryka brak spójności z chrześcijanstwiem.

techniki wschodnie rozwineły
u mnie silne zdolności mediumiczne do ukrytych sił mogłem sie podłączyc bez problemu.

20 min- operacja przegrody nosowej na odległość ....nie uzdrowieni ale przesunięcie symptomów tzn 2 tyg poźniej pojawia sie inny symptom.
Jeśli musze chodzic do lekarza co 2 tyg znaczy to ,ze jest jakis problem ..
Stopniowo nastepuje zwiazanie wolności zostaje nawiązana więż.

Współpraca z istotami ,duchami ,
jest to zgoda na działąnie tych duchów w moim zyciu.


Człowiek nie miał by żadnych zdolności okultystycznych bez współpracy z istotami ,które zarządzają POZIOMEM na którym pracujemy .

Istoty czyli po łacinie endidas - czyli cos co istnieje ...tradycyjnie mówi sie tu o demonach ,sa to inteligentne duchy ,któe mają zdolność myslenia ,współpracy z człowiekiem wzywania go
.Chociaz nie jest to taka rozmowa jak ta która tu prowadzimy .
tradycje religijne ,Przestrzegaja przed wszelka forma związania współpraca z tymi istotami .

Staje sie niebezpieczna nie ze wzgledu na energie ale na współprace z nimi .
sw Augustyn - analiza zatrzymywania ognia za pomocą wypowiedzianej formuły ,można zlikwidowac skutki poparzenia .
Znika nie tylko ból ale tez rana.
Augustyn powiada to nie skutek wypowiedzenia formuły nie jestes Bogiem Stworzycielem,twoje słowo nie ma mocy stwórczej ,ktoś
powie -ale to jest modlitwa - To nie prawda

Uzdrowiciel modli sie do ognia ,ale zwracanie sie do ognia nie jest tym samym co zwracanie sie do Boga nie mozna tak natychmiast wyleczyc oparzenia ogniem,to nie mozliwe.

Natomiast duch moze to uczynić ,pracując na poziomie okultystycznym
.Nie mówie tu o Duchu Świętym ,ale o demonach.
a więc wypowiadając te formułę ,dajecie duchowi znak aby
interweniował.


Znaczy to ze jesli podam ci tą formułe i ją wypowiesz to nie zadziała, ponieważ nie zostajesz w przymierzu z duchem.
Natomiast jesli twoja babcia powie ci -Mam moc zatrzymania ognia ,starzję sie czy zgodzisz sie to przyjąć ?
Mozesz powiedzieć tak babciu ,chcę czynic dobro "'


To wystarczy ,przyjęłąs ten w cudzysłowie dar Moc,to znaczy ze duch cie rozpoznaje
I odtąd pomimo ,ze pięć minut wcześniej ta formuła nie działałą mimo ,ze ja wypowiadałaś .Teraz po otrzymaniu jej od babci ,zostałs włączony w tradycję i ona działa.
Jak mozna zuwazyc to nie formuła sama w sobie działa ale trzeba wpisac sie w linie inicjacyjną .
Ta inicjacja jest zawarta w samej zgodzie na otrzymanie mocy ..
.

W ten sposób w naszych społeczenstwach ma właśnie ma miejsce mnóstwo inicjacji okultystycznych.Poprzez narkotyki ,spirytyzm .
Jasnowidztwo horoskopy magie i wiele innych.
Stac sie panem Boga i ludzi ...
cwiczenia magnetik, colektiw i nagle w głebokiej ciszy usłyszałem ze ktos mnie woła - odpowiedziałem SŁUCHAM- ale nikt mnie nie wołał ,Powtórzyło sie to kilka krotnie,pomyślałem ze mam problem ... na zewnatrz mnie nie było nikogo kto by mnie wołał A nie jest to głos wewnętrzny mozna to łatwo odróznic i byłem bardzo zaniepokojony.

Prowadzacy grupe powiedzieli - alez nie nie można mieś takiej Mocy bez pomocy duchów .

Nadal uzdrawiałem przy pomocy tych uzdrawiających aniołów ,az do dnia kiedy w trakcie eucharystii w czasie podniesienia przy słowach przez chrystuse w chrystusie z chrystusem ,,usłyszałem jak te uzdrawiające anioły obrzydliwie bluźniły wobec chrystusa obecnego w najświętszym sakramencie
byłem wstrząśniety W jednej chwili zrozumiałem,że zostałem oszukany i wykorzystany.

......

To wiele wyjaśnia nawet i to ze w zborach tez działają takie duchy.
A nie Duch Święty .
Nawet i to ,ze znowu nie widzi ze wpadł z deszczu pod rynne , bo nie widzi ze Jeszuah Mesjasz Żyje Sam w Sobie Swoją Mocą a nie przez żadne przeistoczenie żadne eucharystie
żadne DZIEŁO rak ludzkich ...
To co czynia udzie rece któemu sie potem kłaniaja to sa bałwany a demony za nimi sie ukrywają.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O.Joseph Marie Verlinde- okultyzm - duchy usługujące Mn
 Post Napisane: 3 października 2015, o 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
https://www.youtube.com/watch?v=3oLuzJpyAd8


Leto Atryda 10 miesięcy temu
Mili Państwo. Słowa tego mnicha są bardzo mocne, bardzo ważne.
Zrobiły również na mnie ogromne wrażenie.
Pamiętajmy jednak, iż należy mieć własny osąd każdej sprawy którą przyszło nam doświadczać.
Proszę abyście pamiętali, iż w Chrześcijaństwie występuje kilkanaście praktyk medytacyjnych !
Jeden z proboszczów dużej i znanej parafii w Łodzi zrobił doktorat dotyczący chrześcijańskiej praktyki medytacyjnej.
Mnie samemu udało się uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych podczas której medytowali wszyscy wierni wypełniający kościół.
Ksiądz prowadzący rekolekcje był specjalistą technik medytacyjnych i uwierzcie mi medytacja w kościele to było przeżycie które pamiętam długie lata jako fantastyczne przeżycie duchowe.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 października 2015, o 11:45 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL