Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrystusa
 Post Napisane: 8 stycznia 2014, o 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cytuj:
"I CO ,OBOJE PÓJDZIEMY W TO SAMO MIEJSCE??? CZY WTEDY BÓG BYŁBY BOGIEM SPRAWIEDLIWYM??"

Wierzysz że Bóg jest Bogiem surowym ale sprawiedliwym ?
Wolno tobie i noemi tak wierzyć i nie czynię wam z tego powodu żadnego zarzutu .

Wierzę że Bóg jest Bogiem łaskawym ,dobrym , miłosiernym i nieskorym do gniewu .
Wolno mi ????

Wierzę że Gehenna jest dziełem dobrego , miłosiernego Boga , który umieści tam
krąbrnego i nieposłusznego grzesznika aby Ogień wypalił jego nieczystości skoro dobrowolnie nie chciał skorzystać z Wody .
Wolno mi ????

Tak tez jest napisane ze Jest Bogiem Strasznym Ogniem trawiącym ,Młotem kruszącym"
Jest tez ze jest Cierpliwy, Łaskawy Miłosierny nie skory do gniewu "
Jest taki i było to widac w Jeszuah Mesjaszu ,przeciez ON Ojciec ale i Sługa.

Nie przyszedłem aby Mi słuzono ,ale przyszedłem Służyc.

Efroni przeciez ja tobie nie robię zarzutu ? widzimy inaczej to co jest zapisane.
Wszyscy Zbawieni nie będa bo sami odrzucili Zbawienie mozna by powiedziec ze zadrwili z Ofiary ,podeptali Krew Jeszuah znieważyli Ducha Łaski.

To cos jakby ci od Noego którzy drwili a potem kogo oskarżać ?
Nie wiem tez co to za nauka a taka sie słyszy ze i szatan bedzie zbawiony ..
Piekła nie ma aniołów nie ma itp .

Tu sie chyba myli stworzenie z Dziecmi Boga tymi Zrodzonymi z Ducha Bożego.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 stycznia 2014, o 11:15 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 8 stycznia 2014, o 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
efroni napisał(a):
wiolka

Dlaczego to kazanie wygłosiłaś do mnie , bo co ????
Czy ja napisałem że nie musimy zrywać z grzechem ???? , że nie musimy nic robić ????,
że kapcie na nogi i faja w zęby i czekajmy na śmierć wierząc że Jezus za nas wszystkiego dokonał ???? możemy grzeszyć bo i tak będziemy usprawiedliwieni ???? Tak napisałem ????
Gdzie tak napisałem , możesz mi to wskazać ????

"efroni. czy Ty w ogóle znasz Boże Słowo?"

Nie raz już słyszałem to zdanie i zawsze wtedy gdy ośmieliłem się interpretować
Słowo Boże inaczej , nie tak jak on czy ona - odmiennie niż mój adwersarz , lub jego kościół .

"Panie , nie znam Twojej Tory" - to żadne usprawiedliwienie , bo Tora to nie tylko zapis literalny . Natura każdej wiosny opowiada dobrą nowinę grzesznikowi a każdy
dzień objawia miłosierdzie i łaskę Bożą wiec taki nie ma żadnego usprawiedliwienia .

"Panie , znam Twoją Torę" - tak może powiedzieć dumny , wyniosły , zadufany w sobie
egoistyczny samolub .

"I CO ,OBOJE PÓJDZIEMY W TO SAMO MIEJSCE??? CZY WTEDY BÓG BYŁBY BOGIEM SPRAWIEDLIWYM??"

Wierzysz że Bóg jest Bogiem surowym ale sprawiedliwym ?
Wolno tobie i noemi tak wierzyć i nie czynię wam z tego powodu żadnego zarzutu .

Wierzę że Bóg jest Bogiem łaskawym ,dobrym , miłosiernym i nieskorym do gniewu .
Wolno mi ????

Wierzę że Gehenna jest dziełem dobrego , miłosiernego Boga , który umieści tam
krąbrnego i nieposłusznego grzesznika aby Ogień wypalił jego nieczystości skoro dobrowolnie nie chciał skorzystać z Wody .
Wolno mi ????

Ja nie mówię Ci o Torze ,lecz o całej Biblii :) jednak nie znasz Słowa Bożego,gdybyś je znał wiedział byś że z mości do ans Bóg już bardzo dyzo zrobił,bo dał Swojego Jednorodzonego Syna,abyśmy w Nim mieli ZBAWIENIE.I jeśli my lekceważymy Jezusa ,grzesząc a nie robiąc tak jak On pragnie,,nie licz że pogłaska cie i powie:
CHOĆ MÓJ SYNU,BAWIŁEŚ SIĘ DOBRZE?
gdy nie będziesz czystym w oczach Boga,czeka Cię tylko potępienie,to będzie twoja nagroda za nieposłuszeństwo .TY musisz żyć życiem świętym aby być zbawionym,Nie licz na Boże miłosierdzie gdy będziesz grzeszył,i pójdziesz do nieba. tu się rozczarujesz i to bardzo PISZESZ WSZYSCY BĘDĄ ZBAWIENI,nie nie wszyscy ,lecz tylko Ci którzy pełnio WOLE OJCA,który jest w Niebie. PAMIĘTAJ ŻE BÓG JEST BOGIEM SPRAWIEDLIWY,
skoro swojego ludu umiłowanego nie oszczędził i polegli na pustyni za nieposłuszeństwo,to jak myśli nas nie ukarał za nieposłuszeństwo? KARA I TO SROGO, Masz Stary Testament, w nim dowiedz się jak Bóg karał i wynagradzał,możesz wziąć przykład z S.T. aby nie ponieść kary -odrzucenia,wiecznego potępienia. Bóg jest miłością,lecz pamiętaj że MIŁOŚĆ NIE JEST BOGIEM. Izrael za nieposłuszeństwo wobec Ojca cierpi do dnia dzisiejszego ,a ty chcesz abyś żyć sobie jak chciał i jeszcze w nagrodę poszedł do NIEBA,to powiem Ci że jesteś śmieszny i zabawny :D :D UŚWIĘCENIE,UŚWIĘCENIE i jeszcze raz UŚWIĘCENIE!!!!! WYPEŁNIANIE WOLI OJCA KTÓRY JEST W NIEBIE. Jezus mówi tak:
"NIE KAŻDY KTO DO MNIE MÓWI:PANIE,PANIE ,WEJDZIE DO KRÓLESTWA NIEBIOS ,LECZ TYLKO TEK KTÓRY PEŁNI WOLE OJCA MEGO,KTÓRY JEST W NIEBIE"(Mt 7:21)
ZACHĘCAM DO WEJŚCIA NA STRONĘ :
http://www.legnica.chwz.com.pl

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 9 stycznia 2014, o 06:42 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
tak
a ja osobiście wolę się skącentrować na sobie samym
nie roztrżąsam stopnia "przyczynienia" się do śmierci Jeshuah innych ludzi
raczej zastanawiam się na ile moje życie jest przykryte Jego ofiarą
na ile oddałem Jemu swój grzech
na ile pozwoliłem odnowić swój umysł
na ile mam udział w Jego łasce dzięki ,Której wiem ,że to moje skłonnść do grzechu jest przyczyną dla ,której Jeshuah musiał umrzeć .
Po co mi szukać innych winowajców Jego śmierci ?
a co do Jehudim ?
Nie jestem Żydem więc co mi do nich poza błogosławieniem Jzraela Bożego ?
Historyczna relacja o śmierci Jeshuah to jedno
Duchowa rzeczywistość to drugie
mnie to drugie bardziej interesuje
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 9 stycznia 2014, o 09:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2013, o 15:53
Posty: 548
wiolka , słowo "Tora" w tłumaczeniu na nasz język oznacza "wskazówka" , "pouczenie" ,
"'nauka"
Gdy tak rozumiesz to słowo to wtedy cała Biblia jest Torą a nie tylko te 5 księgi .

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym dlaczego Noe nie próbował nawet wstawić się u Boga by ten odwrócił wyrok ?

Dlaczego Abraham wstawił się tylko za sprawiedliwymi ?

Jak myślisz dlaczego Jezusowi udało się odwrócić wyrok Boży na grzeszników ?

Podpowiem ci .

Bóg jest jeden , cały czas ten sam , niezmienny i nie ma dwóch twarzy ; z jednej strony sprawiedliwy a z drugiej miłosierny - ma jedną twarz , tak jak ty czy ja (nie mów o naszych maskach czyli osobowościach bo to nie nasza twarz) .

Noe i Abraham postrzegał Boga tak jak ty , tzn. jako Sprawiedliwego który za dobre wynagradza a za złe karze .

Jezus postrzegał Boga jako Dobrego i Miłosiernego i takiego Boga objawił ludziom w tym świecie i Bóg jest właśnie taki , nie inny , ale Dobry i Miłosierny i niezmienny w swej dobroci i miłosierdziu .

Jesteś zazdrosna o zapłatę jak ten robotnik z przypowieści ; ja pracowałam cały dzień a on tylko godzinę i mamy taka samą zapłatę ? To niesprawiedliwe !

Ty nie dopuszczasz nawet myśli że Gehenna jest dziełem dobrego , miłosiernego Boga , który umieści tam krąbrnego i nieposłusznego grzesznika aby Ogień wypalił jego nieczystości skoro dobrowolnie nie chciał skorzystać z Wody i Ducha .
Jesteś zazdrosna że taki grzesznik otrzyma taką samą zapłatę jak ty , ale nikt nie wie czym jest Ogień Gehenny i czego doświadczy taki grzesznik , możemy się tego tylko domyślać .

Ty , narodzona z Wody i Ducha jesteś wolna od Ognia Gehenny i masz życie wieczne i nieśmiertelne w sobie , ten grzesznik po oczyszczeni przez Ogień nie ma takiego życia
jak ty , on musi , by żyć w wieczności , spożywać owoce z Drzewa Życia i pić Wodę Życia płynaca z pod tronu Boga i Baranka .
Jaka to różnica ? Nie wiem . Pewnie duża skoro będą całe narody leczące się liśćmi
z Drzewa Życia .

Piszę śmiało i zdecydowanie ale nie jak nauczyciel , ale jak uczeń na przerwie który tak
a nie inaczej pojmuje lekcję wyłożoną przez Nauczyciela .

_________________
Skoro nie można skasować konta , biorę "urlop"


Rozmawiam/ałem z Wami jak uczeń w szkole podczas przerwy ,
który tak zrozumiał wykład nauczyciela .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 07:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
efroni napisał(a):
wiolka

Dlaczego to kazanie wygłosiłaś do mnie , bo co ????
Czy ja napisałem że nie musimy zrywać z grzechem ???? , że nie musimy nic robić ????,
że kapcie na nogi i faja w zęby i czekajmy na śmierć wierząc że Jezus za nas wszystkiego dokonał ???? możemy grzeszyć bo i tak będziemy usprawiedliwieni ???? Tak napisałem ????
Gdzie tak napisałem , możesz mi to wskazać ????

"efroni. czy Ty w ogóle znasz Boże Słowo?"

Nie raz już słyszałem to zdanie i zawsze wtedy gdy ośmieliłem się interpretować
Słowo Boże inaczej , nie tak jak on czy ona - odmiennie niż mój adwersarz , lub jego kościół .

"Panie , nie znam Twojej Tory" - to żadne usprawiedliwienie , bo Tora to nie tylko zapis literalny . Natura każdej wiosny opowiada dobrą nowinę grzesznikowi a każdy
dzień objawia miłosierdzie i łaskę Bożą wiec taki nie ma żadnego usprawiedliwienia .

"Panie , znam Twoją Torę" - tak może powiedzieć dumny , wyniosły , zadufany w sobie
egoistyczny samolub .

"I CO ,OBOJE PÓJDZIEMY W TO SAMO MIEJSCE??? CZY WTEDY BÓG BYŁBY BOGIEM SPRAWIEDLIWYM??"

Wierzysz że Bóg jest Bogiem surowym ale sprawiedliwym ?
Wolno tobie i noemi tak wierzyć i nie czynię wam z tego powodu żadnego zarzutu .

Wierzę że Bóg jest Bogiem łaskawym ,dobrym , miłosiernym i nieskorym do gniewu .
Wolno mi ????

Wierzę że Gehenna jest dziełem dobrego , miłosiernego Boga , który umieści tam
krąbrnego i nieposłusznego grzesznika aby Ogień wypalił jego nieczystości skoro dobrowolnie nie chciał skorzystać z Wody .
Wolno mi ????



Bóg z miłości do nas ludzi zrobił bardzo dużo,bo dał nam Swojego Jednorodzonego Syna,który oddał Swoje święte życie za nas grzeszników.
Czy byłbyś w stanie,oddać własne dziecko na tak okrutną,męczeńską śmierć?
Bo ja nie jestem pewna czy był bym do tego nawet zdolna,aby oddać dziecko ,które kocham za kogoś? A Bóg oddał,to jest dopiero wielka,ogromna miłość do nas.
I nie wszyscy będą zbawieni jak Ty mówisz,NIE WSZYSCY,gdyż ten będzie tylko zbawiony który WYPEŁNIA WOLE OJCA.Nie licz na miłosierdzie Boże,że będziesz sobie żył jak Tobie się podoba i Bóg Cię zbawi gdyż jest miłością.Tak tu Ci przyznam rację że BÓG jest MIŁOŚCIĄ.lecz MIŁOŚĆ NIE jest BOGIEM!! to co wiele i wspaniałe dla nas to Bóg z miłości do nas zrobił to co mógł zrobić.
Zobacz co się stało z Izraelem?
PRZECIEŻ TO LUD UMIŁOWANY PRZEZ Boga,a ich ciała legły na pustyni,za NIEPOSŁUSZEŃSTWO WOBEC NIEGO.
To jak myślisz, Swój umiłowany lud ukarał i kara do dnia dzisiejszego,za to że nie są posłusznie Jego Słowu,to co nas oszczędzi którzy jesteśmy z pogan?
Ten kto NIE jest POSŁUSZNY JEGO SŁOWU ZOSTANIE UKARANY.nie ma wyjątków,po to dane nam jest Słowo w którym jest zapisane co robić jak żyć aby być ZBAWIONYM.
A I NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ MI NA ZADANE PYTANIE ,KTÓRE JESZCZE RAZ CI ZADAM :
Czy jeśli ,ktoś będzie żył jak mu się podoba tzn.nie tak jak chce Bóg ,a ten który się uświęca,prowadzi życie takie jakie Bóg pragnie.
"I CO ,OBOJE PÓJDZIEMY W TO SAMO MIEJSCE???
CZY WTEDY BÓG BYŁBY BOGIEM SPRAWIEDLIWYM??"

Czekam na odpowiedź!!!!!
Są dwa miejsca,do których trafią ludzie NIEBO,albo PIEKŁO,i już tu na tej ziemi decydujemy sami gdzie będziemy spędzać wieczność:
Czy oddzieleni od Boga,piekło,wieczny nie ugaszony ogień?
Miejsce które było przygotowane tylko dla diabła i jego upadłych aniołów,a ludzie sami się tam pchają.

lub
Żyć w ramionach naszego Jezusa,tam gdzie chwała Boża będzie przebywać wśród nas.Tam gdzie nie nie ma łez bólu,wieczne szczęście i rado.
Tylko ,żeby tam trafić do tego NIEBA trzeba ,żyć życiem takim jakie Bóg pragnie ,a nie jak Ty mówisz.
MUSISZ NARODZIĆ SIĘ NA NOWO Z WODY I DUCHA!!

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2013, o 15:53
Posty: 548
Wiolka , napisałaś ;

Cytuj:
Bóg z miłości do nas ludzi zrobił bardzo dużo,bo dał nam Swojego Jednorodzonego Syna,który oddał Swoje święte życie za nas grzeszników.
Czy byłbyś w stanie,oddać własne dziecko na tak okrutną,męczeńską śmierć?
Bo ja nie jestem pewna czy był bym do tego nawet zdolna,aby oddać dziecko ,które kocham za kogoś? A Bóg oddał,to jest dopiero wielka,ogromna miłość do nas.


Syn widzi spływające łzy po policzkach Ojca .
- Dlaczego płaczesz Ojcze ?
- Z powodu prochu ziemi Synu .
Po policzkach Syna płyną łzy .
Odchodzi z przed Oblicza Ojca mówiąc ;
- O to idę wypełnić wolę twoją Ojcze .

To o to chodzi a nie o to co wyżej napisałaś .
Bóg nie jest Molochem i nie żąda ani od siebie ani od ciebie by "oddać własne dziecko na tak okrutną,męczeńską śmierć"
Co byś zrobiła gdyby twój dorosły syn pewnego pięknego dnia powiedział ;
- Odchodzę by poświęcić i ofiarować swe życie innym
Powstrzymałabyś go ? Była-byś w stanie go powstrzymać ?

Cytuj:
I nie wszyscy będą zbawieni jak Ty mówisz,NIE WSZYSCY,gdyż ten będzie tylko zbawiony który WYPEŁNIA WOLE OJCA.Nie licz na miłosierdzie Boże,że będziesz sobie żył jak Tobie się podoba i Bóg Cię zbawi gdyż jest miłością.Tak tu Ci przyznam rację że BÓG jest MIŁOŚCIĄ.lecz MIŁOŚĆ NIE jest BOGIEM!! to co wiele i wspaniałe dla nas to Bóg z miłości do nas zrobił to co mógł zrobić.
Zobacz co się stało z Izraelem?
PRZECIEŻ TO LUD UMIŁOWANY PRZEZ Boga,a ich ciała legły na pustyni,za NIEPOSŁUSZEŃSTWO WOBEC NIEGO.
To jak myślisz, Swój umiłowany lud ukarał i kara do dnia dzisiejszego,za to że nie są posłusznie Jego Słowu,to co nas oszczędzi którzy jesteśmy z pogan?
Ten kto NIE jest POSŁUSZNY JEGO SŁOWU ZOSTANIE UKARANY.nie ma wyjątków,po to dane nam jest Słowo w którym jest zapisane co robić jak żyć aby być ZBAWIONYM.
A I NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ MI NA ZADANE PYTANIE ,KTÓRE JESZCZE RAZ CI ZADAM :
Czy jeśli ,ktoś będzie żył jak mu się podoba tzn.nie tak jak chce Bóg ,a ten który się uświęca,prowadzi życie takie jakie Bóg pragnie.
"I CO ,OBOJE PÓJDZIEMY W TO SAMO MIEJSCE???
CZY WTEDY BÓG BYŁBY BOGIEM SPRAWIEDLIWYM??"
Czekam na odpowiedź!!!!!
Są dwa miejsca,do których trafią ludzie NIEBO,albo PIEKŁO,i już tu na tej ziemi decydujemy sami gdzie będziemy spędzać wieczność:
Czy oddzieleni od Boga,piekło,wieczny nie ugaszony ogień?
Miejsce które było przygotowane tylko dla diabła i jego upadłych aniołów,a ludzie sami się tam pchają.
lub
Żyć w ramionach naszego Jezusa,tam gdzie chwała Boża będzie przebywać wśród nas.Tam gdzie nie nie ma łez bólu,wieczne szczęście i rado.
Tylko ,żeby tam trafić do tego NIEBA trzeba ,żyć życiem takim jakie Bóg pragnie ,a nie jak Ty mówisz.
MUSISZ NARODZIĆ SIĘ NA NOWO Z WODY I DUCHA!!


w poście poniżej który zaczyna się od słów ; "wiolka , słowo "Tora" w tłumaczeniu na nasz język oznacza "wskazówka" , "pouczenie" , "'nauka" ..." masz odpowiedź na swoje pytanie

MUSISZ NARODZIĆ SIĘ NA NOWO Z WODY I DUCHA!! - no własnie !
Myślisz że te szczepy dzikie wszczepione do Drzewa Życia które teraz do cna zdziczały
przez swoje samolubstwo i wynoszenie się nad inne równie dzikie szczepy a nawet nad szlachetne gałęzie , a nawet nad Ogrodnika uzurpując sobie prawo do decydowania o tym jakie dzikie szczepy a nawet czy szlachetne gałęzie maja pozostać na Drzewie , narodziły się z Wody i Ducha ????

Myślisz że narodzenie z Wody to wylanie wody lub zanurzenie w wodę i wypowiedzenie znanej formułki i już ?!
Nie czytałaś co Paweł pisze na temat obrzezania ?
Dokładnie tak samo jest z narodzeniem z Wody .
Myślisz że dzisiejsi , tylko z nazwy , chrześcijanie są narodzeni z Wody i Ducha ???

Wszyscy oni pełnia wolę Ojca tylko werbalnie a nie faktycznie
Zbliżają się do Ojca tylko ustami i czczą Go tylko wargami , podczas gdy ich serce daleko jest od Ojca , a ich miłość jest tylko wyuczonym przepisem ludzkim - nie czytasz tego ?
Myślisz że to odnosi się tylko do Żydów ?
Myślisz , że co Ogrodnik zrobi z tymi do cna zdziczałymi szczepami ?
Gdzie tacy trafią , do Nieba czy do Ognia Gehenny ?

_________________
Skoro nie można skasować konta , biorę "urlop"


Rozmawiam/ałem z Wami jak uczeń w szkole podczas przerwy ,
który tak zrozumiał wykład nauczyciela .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
efroni
to co piszesz to totalny bełkot pijanego człowieka,mieszasz,plątasz.
I wyszło Ci groch z kapustą,
A...zastanów się nad sensem tego co piszesz?
pozdrawiam
Widzę że dalsze prowadzenie dyskusji z Tobą nie ma sensu,próbujesz coś napisać ,lecz Ci to w ogóle nie wychodzi,radze pisać ci normalnie,a nie próbuj udawać kogoś kim nie jesteś bo rezultat jest całkiem,odwrotny od twojego zamierzonego celu. :D
W DALSZYM CIĄGU NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ MI,NA MOJE PROSTE ZADANIE CI PYTANIE
czyżbyś nie znał odpowiedzi?

Pokaż Uwagi moderatora

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Ostatnio edytowano 10 stycznia 2014, o 18:18 przez anawa, łącznie edytowano 2 razy
....uwaga


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2013, o 15:53
Posty: 548
Wiolka , jeżeli widzisz że dalsze prowadzenie dyskusji ze mną nie ma sensu
bo to co piszę to totalny bełkot pijanego człowieka który miesza i plącze
to dlaczego w dalszym ciągu oczekujesz odpowiedzi od takiego człowieka ?

A swoja droga to zastanawiający jest ten post jak na osobę zrodzoną
z Wody i Ducha .

_________________
Skoro nie można skasować konta , biorę "urlop"


Rozmawiam/ałem z Wami jak uczeń w szkole podczas przerwy ,
który tak zrozumiał wykład nauczyciela .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 18:38 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Uprzejmie prosze Wiolka o pewne umiarkowanie w argumentacji ad personam
to nie służy dyskusji
zniechęca dyskutantów
Chcesz dyskutować ?
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zrzucenie odpowiedzialności na Żydów- zabicie Chrys
 Post Napisane: 13 stycznia 2014, o 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
(RP napisał(a):
Uprzejmie prosze Wiolka o pewne umiarkowanie w argumentacji ad personam
to nie służy dyskusji
zniechęca dyskutantów
Chcesz dyskutować ?
pozdrawiam



wybacz,że to napisze ,ale komuś wolno,pisać to co myśli,a innym się zabrania? Czy coś wulgarnego napisałam,aby mnie upominano? A jeśli komos się nie podoba to co mu odpisuje ,niech się następnym razem nie wypowiada,jeśli nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie,to niech milczy,a głupy lub bełktów ,niech nie wypisuje :) pozdrawiam

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 stycznia 2014, o 17:50 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL